Jump to content
bigmuscles1

Bonsuna foorumis ei tohi oma arvamust avadalda

Recommended Posts

..Kohe oled süüdlane ja halb inimene. See minu kui kõrvaltvaataja arvamus. Ise pole ennast sinna sellel samal põhjusel registreerunud. Fitness.ee selles suhtes sutsu sõbralikum koht.

NB! Teema eesmärk pole õhutada vaenu, vaid just nimelt oma siira arvamuse avaldamine.

Mõlemal foorumil, nii fitness.ee, kui ka bonsuna.com on oma plusse ja miinuseid, aga bonsuna foorumi miinuseks on just see põhjus mis ma välja tõin.

Ma sain aru ,et su mõõt sai täna täis, et selle postituse tegid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rüütel Maiväli teavitas ka koheselt Bonsuna foorumis, et siia teema tehtud.

Archangel, kas ma peaksin nüüd häbenema, et selle teema tegin? Kas mul ei või olla oma arvamust? Ning loe postitus uuesti läbi, teema eesmärk polnud foorumit laimata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
..Kohe oled süüdlane ja halb inimene. See minu kui kõrvaltvaataja arvamus. Ise pole ennast sinna sellel samal põhjusel registreerunud. Fitness.ee selles suhtes sutsu sõbralikum koht.

NB! Teema eesmärk pole õhutada vaenu, vaid just nimelt oma siira arvamuse avaldamine.

Mõlemal foorumil, nii fitness.ee, kui ka bonsuna.com on oma plusse ja miinuseid, aga bonsuna foorumi miinuseks on just see põhjus mis ma välja tõin.

Kui Sa sinna ei registreerunud, kuidas sa siis tead? Oma arvamust ikka avaldanud oled? Võibolla ei mõistagi keegi hukka. Üks tarkus veel - kui arvamust avaldad, siis viisakas vormis, alustades nii: "Minu arvamus on, mina arvan...jne." Ameeriklastel on selline hea eesliide "With all do respect." Ainult, et neil tuleb sinna järgi mitte "in my opinion" vaid "I believe", mis on juba usuteema ja kogukonna värk nagu ameeriklastel kõik. Sellised mõtted.

Muudetud kasutaja IVARK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga miks sa sellest fitnessi foorumisse tulid kurtma? Võiksid seal samas kurta. Miks see meie asi peaks olema, kas võõras foorumis tohib arvamust avaldada või mitte?

PS: Teate, aga kalale.ee foorumis on selline korralagedus, et silmad jooksevad verd. Kodanik mudakoger ajab eriti palju jama ja wuudised sõimab kõiki. Jube :) Lihtsalt avaldasin arvamust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga miks sa sellest fitnessi foorumisse tulid kurtma? Võiksid seal samas kurta. Miks see meie asi peaks olema, kas võõras foorumis tohib arvamust avaldada või mitte?

Seal oleks teema kustutatud.

Aga vahet ei ole, võid teema lukku panna/ ära kustutada kui soovid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rüütel Maiväli teavitas ka koheselt Bonsuna foorumis, et siia teema tehtud.

Archangel, kas ma peaksin nüüd häbenema, et selle teema tegin? Kas mul ei või olla oma arvamust? Ning loe postitus uuesti läbi, teema eesmärk polnud foorumit laimata!

Et sinu postitus siia on lubatud, aga minu Postitus Bonsuna foorumisse on paha? Sinu loogika? :)

Ei häbenema ei pea. Aga veidi tobe minna teise foorumisse kaebama. Teeme siis nii:

Mine Apple poodi ja kuku kisama, et Microsoft on ikka nõme firma küll. Mis mulje see jätab? Samas vastupidi poleks ka parem. Mine Microsofti poodi, istu maha ning hakka kaagutama, et kuradi nõme pood ja nõmedad tooted ja nõme firma. :D

Igate pidi on sinu lähenemine vale. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal oleks teema kustutatud.

Aga vahet ei ole, võid teema lukku panna/ ära kustutada kui soovid.

Mis nüüd kohe kustutada siis, minu arust siin on alust nt. Tederi poole pöördumiseks. PS ja põhiõigused. Sõnavabaduse rikkumine jne. aga kui kaebust ei esita, siis vähemalt said nüüd siin oma arvamuse ära öelda ja keegi hukka ei mõista.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis nüüd kohe kustutada siis, minu arust siin on alust nt. Tederi poole pöördumiseks. PS ja põhiõigused. Sõnavabaduse rikkumine jne. aga kui kaebust ei esita, siis vähemalt said nüüd siin oma arvamuse ära öelda ja keegi hukka ei mõista.

Palju oled joonud ve?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis on ikkagi huvitav, et negatiivne uudis kogub rohkem lugejaid kui positiivne.... :D Kui vaadata teema vaatajate hulka...

Nii on alati.

Hoian Bonsuna foorumi registreerijate arvul silma peal. Ennustan, et see kasvab. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvamust võivad kõik avaldada, nii reaalis kui virtuaalis. Lihtsalt alati tuleb arvestada, et vale "vastuse" puhul võid vastu "tatti" saada. :)

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis on ikkagi huvitav, et negatiivne uudis kogub rohkem lugejaid kui positiivne.... :) Kui vaadata teema vaatajate hulka...

Skandaal müüb, mis muud! Kerge vandenõuteooria lisaks ja ongi edetabelis koht käes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rüütel Maiväli teavitas ka koheselt Bonsuna foorumis, et siia teema tehtud.

Archangel, kas ma peaksin nüüd häbenema, et selle teema tegin? Kas mul ei või olla oma arvamust? Ning loe postitus uuesti läbi, teema eesmärk polnud foorumit laimata!

A sa telhhvi naistekas oled oma muret kurtnud - naised on suurema empaativõimega, vat võtavad asja käsile ja ... , :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bigmuscles1, kui ma sinu teisi teemasi ja postitusi vaatan, siis tahest tahtmata tekib tunne, kas tegemist on 13-15 aastase tegelasega või on mängus kõrgem huumor, millest keegi aru ei saa. Või on mängus suur kibeduse tunne ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×