Jump to content
BBecco

Kõhulihaste kohta

Recommended Posts

Selline probleem on, et vasakpoolne kõhulihaste grupp on poolteist cm paremast madalam. Kuidas oleks võimalik nad saada "ühele tasandile", et nad minu silma nii väga ei riivaks. Hakkasin hiljuti käima ka jõusaalis - võite soovitada seal midagi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline probleem on, et vasakpoolne kõhulihaste grupp on poolteist cm paremast madalam. Kuidas oleks võimalik nad saada "ühele tasandile", et nad minu silma nii väga ei riivaks. Hakkasin hiljuti käima ka jõusaalis - võite soovitada seal midagi teha.

Enam kui tõenäoline, et muuta ei anna suurt midagi. Lihaskuju on suuresti geneetiliselt paika pandud. Võimalik, et treening võib asja parandada kui lihased suuremaks lähevad või rasvaprotsenti korrigeerida - aga üldjuhul ei ole midagi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline probleem on, et vasakpoolne kõhulihaste grupp on poolteist cm paremast madalam. Kuidas oleks võimalik nad saada "ühele tasandile", et nad minu silma nii väga ei riivaks. Hakkasin hiljuti käima ka jõusaalis - võite soovitada seal midagi teha.

Imetle ennast vähem peegli ees, seda nimetatakse nartsissismiks :blink:

Muudetud kasutaja jorsik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi teemasse ka jääb? Mis vahet sel on mis ta teeb ta tahab abi mitte kriitikat.

Minu esimese postitusega sai kõik vastatud. Kõik muu on lihtsalt trollimine kuna rohkem vastuseid pole vaja. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline probleem on, et vasakpoolne kõhulihaste grupp on poolteist cm paremast madalam. Kuidas oleks võimalik nad saada "ühele tasandile", et nad minu silma nii väga ei riivaks. Hakkasin hiljuti käima ka jõusaalis - võite soovitada seal midagi teha.

Ega siin midagi aidata jah ei ole. See on igati loomulik nähtus ja seda ei paranda trenni ega mingisuguse massaažiga.

Sinu kõhulihaste tugevust ega harjutuste tegemist see ei mõjuta, seega võid rahulikult edasi elada teadmisega, et see ei too sulle mingeid takustusi:

post-15710-1318756030_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×