Jump to content
Donna95

Kaalu langetamine

Recommended Posts

Tervist! Olen 17 aastane neiu, sooviksin kaalus alla võtta, oleksin väga tänulik nõuannete eest. Kaalunumber on 88 kg ja pikkuseks on 1.77 m. Probleem kehaga on üleüldine. Sangad, kõht, jalad, käed. Ma olen laiema puusaga. Käin 3x nädalas jõusaalis, joosta otseselt ei saa. Ja sooviks kaalunumbriks saada maksimaalselt 78 kg. Ootan huviga teie ideid ja soovitusi :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist! Olen 17 aastane neiu, sooviksin kaalus alla võtta, oleksin väga tänulik nõuannete eest. Kaalunumber on 88 kg ja pikkuseks on 1.77 m. Probleem kehaga on üleüldine. Sangad, kõht, jalad, käed. Ma olen laiema puusaga. Käin 3x nädalas jõusaalis, joosta otseselt ei saa. Ja sooviks kaalunumbriks saada maksimaalselt 78 kg. Ootan huviga teie ideid ja soovitusi :blink:

Selliseid teemasid tekib siin väga palju, uuri ainult ja loe. Kuid kui lühidalt, siis söö veidi vähem kui kulutad ja rasv põleb. Valku võiks palju süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niikaua kui veel ilmad päris hullud ei ole käi jalutamas, võib olla väga effektiivne rasva põletava toimega treening kui sellele pühenduda. Jaluta mitte 2 tiiru ümber maja vaid ikka vähemalt 30-45 minutit korraga, kui jalad juba harjuvad siis pikenda kestust. Jõusaalis sõida rattaga, jookse ellips-trenažööril kui jaksad ja kasuta linti. Võimalusel käi ujumas. Uuri toitumise kohta mõnest targast raamatust. Söö tervislikult ja pigem tihedamini ning vähem korraga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niikaua kui veel ilmad päris hullud ei ole käi jalutamas, võib olla väga effektiivne rasva põletava toimega treening kui sellele pühenduda. Jaluta mitte 2 tiiru ümber maja vaid ikka vähemalt 30-45 minutit korraga, kui jalad juba harjuvad siis pikenda kestust. Jõusaalis sõida rattaga, jookse ellips-trenažööril kui jaksad ja kasuta linti. Võimalusel käi ujumas. Uuri toitumise kohta mõnest targast raamatust. Söö tervislikult ja pigem tihedamini ning vähem korraga.

Milline võiks toitumine olla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uuri toitumise kohta mõnest targast raamatust. Söö tervislikult ja pigem tihedamini ning vähem korraga.

Need targad raamatud polegi teab mis targad. Tervislikult söömine ei tähenda lehma moodi söömist, nagu meedia selle üldpildi on kujundanud ning toidukordade ajastus pole väga oluline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
/---/. Käin 3x nädalas jõusaalis, joosta otseselt ei saa. /--/

Milliseid harjutusi teed? Kui kaua ? jne

Kui füüs.koormust ei kannata, siis tuleb kindlasti toitumist sättida, et oleks mingisugunegi "võitlusrinne". Ehk teeb see aja jooksul tervise ka tugevamaks ja suudad ükspäev isegi normaalselt jooksmas käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×