Jump to content
Christina86

kuivatamine

Recommended Posts

Eeldades, et taban su mõtet... "kuivatamine" ei pea olema ilmtingimata jõusaaliga seotud, tuleb lihtsalt olla kerges energiadefitsiidis (optimaalne ~10%).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest ületreenitud

Vorm läheb kuivemaks ainult siis, kui sööd vähem, kui kulutad. Harjutused jõusaalis suurendavad päevast kulutust, mis tähendab seda, et võid süüa natuke rohkem, kui ilma jõusaalita. Edu kuivatamisel :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui soovin ennast jóusaalis kuivatada siis kuidas seda kóige paremini, kiiremini ja efektiivsemalt teha?

Ette tänades,

Christina

No mina kasutan selleks enamasti paberrätikuid, mis on jõusaalis kohapeal olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma lugesin pealkirja, siis ma küll esimese asjana ei mõelnud rasvapõletust, vaid otseses mõttes kuivatamist - vee väljaviimine kehast. Mida täpsemalt teemaalgataja mõtleb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest ületreenitud
Kui ma lugesin pealkirja, siis ma küll esimese asjana ei mõelnud rasvapõletust, vaid otseses mõttes kuivatamist - vee väljaviimine kehast. Mida täpsemalt teemaalgataja mõtleb?

Mis ta muud ikka mõtleb kui rasvapõletust :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma lugesin pealkirja, siis ma küll esimese asjana ei mõelnud rasvapõletust, vaid otseses mõttes kuivatamist - vee väljaviimine kehast. Mida täpsemalt teemaalgataja mõtleb?

Kohe kindlasti ma ei móelnud selle all mingeid rättikuid vms. Vorm kuivemaks ehk kuivatamine. Kuidas seda veel siis nimetatakse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, 6. september kaalusid 51kg.Kui palju selle 3 nädalaga nüüd kaalu juurde tulnud on, et vaja kuivatama ja jumal teab mida veel tegema hakata? :o

Argo

2kg..Katsetan erinevaid asju et leida endale sobivam. Kui ei katseta, siis ei saagi teada. Organismid erinevad ja mis sobib ühele ei pruugi sobida kóikidele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×