Jump to content
lkv

SPARTA sügishooaja avastart antud - FITNESS FIVE pildid ja võitjad

Recommended Posts

Võistlus oli väga tasavägine ja kaasahaarav. Õnnitlused võitjatele ja Teist motiveerituna lähen nüüd isegi Sparta jõusaali trenni tegema. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud hea reportaazi eest nii LKV kui Pizza. Korraldajatele suur tänu, sest igasugune selline aktviisus toob uusi ja uusi sportlasi juurde ja motiveerib saalis uusi eesmärke seadma. Hämmastas muidugi tulemustes, et Hr.Athletic fitness jäi alles 4-5 kohta jagama, st. et meeste füüsiline tase oli päris kõva. :o

Väike Siim on muidugi omamoodi nähtus 199 on väga kõva tulemus, st. igat ala keskmiselt 40 kordust... :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma siia maani taastun alles aga energia on hea, kõigi sportlaste ühine kaasaelamine, õnnestumised, ebaõnnestumised, head emotsioonid, kõigest, mis Sparta saalis ringi liikus, sain osa ja olen energiast täis laetud!

Suur tänu korraldajatele, sponsoritele ja enda konkurentidele :o Tase oli kõikides kategooriates väga kõrge, finaalivääriliselt ikka :o

Oli suurepärane päev! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, ikka tore võistlus ja erilised suured tänud Martinile ja Marisele:) Kohtunikele ja kaasvõistlejatele samuti, hea õhkkond ja kõik väga sõbralikud, see on väga tähtis. Hea päev oli:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd siis selle hooaja Fitness5 võistlused peetud ning võib lugeda selle vägagi kordaläinuks. Finaali tulid küll vaid pooled eelvõistlustelt kvalifitseerunud, kuid need, kes kohale tulid, olid väga tõsised tegijad ning võistlus oli ülipõnev ja väga tasavägine. Kogu võistlust läbis ülimeeldiv õhkkond, kus konkurendid elasid kaasa teineteisele. Meeste klassis olid vahed lausa nii väikesed, et oleks minul nt 2 kordust rohkem kirja läinud, oleks ma V koha asemel III koha saanud. Ma sain küll Argo Eritiga sama palju punkte, kuid kuna tema kaalub rohkem, sain ka tema käest pähe ehk siis viimane koht jäi minule :o Tavaliselt ma viimase kohaga rahul ei ole, kuid seekord oli nii kõva tase, kohtunikud olid karmid, kuid õiglased kõigi osavõtjatega, minul jäeti lugemata lausa 11 kordust(3 rinnaltsurumises, 3 biitsepsis ning 4 lõuatõmmet).

Selle ala puhul on suured eelised kergematel võistlejatel. Kui näiteks vaadata Rootsi 20 parimat, siis meesteklassis on neil kaalud keskeltläbi 70-80kg.

Suurematel lähevad raskused oluliselt suuremaks ning on päris raske konkureerida kergemate võistlejatega. Kuid alati polegi tähtis võit. Enese proovilepanek annab kordi suurema kogemuse. Rootsis kuulsin, et seal plaanitakse teha selline võistlus, kus raskematel on ka võimalus kergematega paremini konkureerida. Kui see võistlusala ära katsetatakse ning see ennast ära õigustab, võiks seda ka muidugi jälle Eestis proovida.

Suurimad tänud toredatele ja sportlikele võistlejatele. Jaan Salule, kes alati on kohal oma tublide kasvanditega, sponsoritele EVERLAST, FITNESS.EE ja spordiklubi SPARTA´le ning ka teistele spordiklubidele üle Eesti, kus me osavõistluseid saime läbi viia.

Ma loodan, et ka järgmine hooaeg leidub sportlasi, kellele meeldib ennast proovile panna ning uusi ja kõrgemaid eesmärke endale seada.

PS! Rändkarika koju viinud Siim Jürgenstein - võimas tulemus ühelt ehtsalt saare noormehelt. Järgmisel korral saavutab kindlasti ka oma eesmärgi - vähemalt 200 punkti kogusummaks :o Sel korral jäi puudu vaid 1 saatuslik kordus!

Võistluste protokolli lisan ka niipea, kui Sparta suletud arvutiekraani tagant Argo Ader meile selle väljastab :P Seoses elektrikatkestusega jäid tabelid Aderi arvutisse ning kuna juurdepääsu kellelgi teisel tema portfelli ei ole, siis oleme pidanud veidi ootama. Mõned tunnid veel ja saate heita pilgu tulemustele alade lõikes.

Veelkord - suured tänud kõigile osalejaile, toetajaile, kohtunikele, sponsoritele! Olete parimad!

Uuel hooajal veelgi võimsamalt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaa, võistlus oli tore.

Tahtsin ainult ühe koha pealt sõna võtta.

Naistel pandi küki kummikõrgus kõige lühema järgi paika ja minu meelest seda hiljem ei muudetud.

Seega 8 cm pikema võistleja puhul oli tegu "läbikükiga", mida võib ka pildi pealt näha ja oli ühtlasi ka natuke ebaaus kõigi teiste pikemate naisvõistlejate suhtes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×