Jump to content
Margus Silbaum

Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

Recommended Posts

Mis sul need küki ja surumise numbrid on või mida plaanid teha? Sa võiks ju ka siia fitness.ee kirjutada - mõtlen ka blgogisse, oleks huvitav lugeda, mis mis sa seal toimetad ja miks mitte ilmestada mõne videolingi või pildiga oma tegemisi, sest kirjutaja sa oled ju tegelikult aktiivne.

Loodan, et Rait ei pahanda kui Otti hirmutan. :D

http://www.youtube.com/watch?v=TzCswskfc3Y&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=eemCiELwt3I&feature=related

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole midagi öelda, tugev vastane. Tõmme meeldis rohkem, sest kükk tundus kõrguse mõttes piiripeal ja ei ole kindel kas sellised katsed ära loetakse, kuid tõmmata võid isegi rohkem kui 260. Kuid mis numbrid surumises on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas eraldi ainult varustuseta surumisvõistlust ka sellel aastal tulemas on - see pakuks eraldi huvi, pean silmas mitte seda saalisurumist (kus ka kindlasti osaleksin), vaid naguse EKV on - kus on ikka reeglid nagu võistlustel ikka.

EKV ei ole plaanis, aga ilmselt mingeid maakondlikke ilma varustuseta surumisvõistlusi ikka tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole midagi öelda, tugev vastane. Tõmme meeldis rohkem, sest kükk tundus kõrguse mõttes piiripeal ja ei ole kindel kas sellised katsed ära loetakse, kuid tõmmata võid isegi rohkem kui 260. Kuid mis numbrid surumises on?

sinust tunduvalt nõrgem on surumine :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõigile pole tammepakke alla antud kahjuks :)

nagu näha, ei sega see suurte raskustega tõsteid tegemast, seega pidu läheb edasi

Kohati panebki imestama, et millega te kükite.... :D Mäletan omal ajal jõutõstmises sellist meest Saaremaalt nagu Kosmar Lempu - tal olid jalad konkreetselt hernekepid ja kükkis 255 kilo kui ma õigesti mäletan. Selge et jõutõstmises ei küsi keegi kui jäme see jalg on või paistab oluline on see palju sa kükid. Kulturismis on asi teine ainuüksi raskuste eest jällegi keegi sind laval ettepoole ei pane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui käed on ka nagu hernekepid siis on asi proportsioonis:)

aga lõpetame siinkohal selle jutu ära, et mitte rohkem risustada sparta jõutõstjate teemat ja jätkame võibolla Oti blogis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Pole ka pikka aega postitanud, kuid vaikselt saab ikka trenni tehtud.

Eelmine nädal sai varustusega kettidega kükki tehtud. 200kg+50kg kettidega tuli üks kordus ära - videot kahjuks pole, läks kaduma:D

Neljapäeval oli tõmme kummid ülevalt varustusega, kus kangil oli 240kg(all siis -50kg kummide tõttu)

Täna oli 2sele pakule särgiga surumine. 2x3 sai 165kg tehtud. Oleks ka 170kg jõudnud 3x ma usun, aga proovisin rohkem tehnikat jälgida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai proovitud Surumist 245kg varusutsega.

Kõvasti vaja veel vaeva näha aga triits on vähemalt tugevamaks ja plahvatuslikumaks muutunud:)

Siit ka klipp ühest katsest!

Argo palju sa plaanid EKV ilma varustuseta pausiga suruda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Annan enda tegemistest ka väikese ülevaate. Olen peale MMi, ehk siis juba viimased 3 kuud, teinud suhteliselt kaootiliselt trenni ja ka toitumine pole just plaanipärane. Aga olen endale üllatuseks avastanud, et see ei mõjuta eriti jõu näitajaid.

Eelmine nädal proovisin kükipuuris ilma varustuseta jõutõmmet. Kangile panin kummid nii nagu Reimo videos näha. Läksin raskustega kuni 355 kiloni. Nõudis küll pingutust, kuid üles ma ta sain. Arvestades, et trikoo ja põlvesidemed asendavad minu puhul väga edukalt harjutuse juures kasutatud kumme, siis võin rahul olla. Näiteks eelmise aasta jaanuaris enne linnavõistlust oli mul 305kg kang ikka väga väga raske. Kuid mais EMil 352,5kg kerkis. Ehk siis hetke seis näitab, et mais toimuva EMi pärast muretsema ei pea, 360kg ma ikka peaks tõmbama.

Eile proovisin kükki ilma trikoota. Kummid olid ülevalt mis asendavad edukalt trikood. Põhimõtteliselt õnnestus kaks kükki 355kg. Pingutus oli juba päris korralik, kuid tulemus pole paha olematu trenni pealt. Arvan, et ka küki suhtes võin ma EMi silmas pidades rahulik olla ja ei pea eriti tõmblema.

Surumises olen ma kahjuks viimase 3 särgi trenniga oma parema õla valusaks saanud. Ja ikka päris valusaks. Muidu 225kg tegin juba kuni kolmeseid kordusi. Loodan, et see õlavalu taandub ja et saan kätel proovida raskusi 225+ siis on lootust mais suruda 235kg.

Miks just 235kg, sest olen selle aasta plaanid suhteliselt auahned teinud. Esiteks oleks tore, kui saaksin lõpuks maailmarekordiga hakkama ja teiseks 600 wilksi punkti on ikka väga ahvatlev. Maailma 500 000 jõutõstja hulgas on igal aastal 10 kuni 20 meest, kes sellise punktisumma ära teevad ja nad kõik on oma kaalukateooriates medalimehed. Selleks pean 92,95 kilose kaalu juures tegema kükki 360kg, suruma 235kg ja tõmbama 360kg.

Hetkel on selle kõige elluviimiseks vaja muidugi treeningplaani ja loomulikult ka head taastumist. See viimane on muidugi sõltuv headest koostööparteritest. Eelmistel aastatel on taastumise poole pealt õla alla pannud Fitness.ee ja Marko Terasmaa. Eks näeb, kuidas sel aastal.

Siin on siis kaks küki videot 355kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah ei ole vormil häda midagi, jõudu on sees nii et vähe ei ole. Fitness.ee paneb ka sellel aastal su tegemistele õla alla nagu on juba kokku lepitud, sinu asi on tõsta ja oma tegemisi kajastada... :D Kui vaadata tegelikult kui lähdal sa juba sellele 600 wilksile oled olnud, siis asjaolude õnnestumisel ei tohiks see sulle ka eelseisvale EM probleemiks olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai täna proovitud juhuslikult tõmmet! lõpus tegin 265kgx6 (väikese varuga) ja siis mõtlesin, et prooviks max tõmmet ka veel ja mis seal ikka sai 310kg juba peale lastud kuna 300kg on juba korra vähemalt alistatud.

Siin siis 310kg katse ka videos! Tehnika nagu ta on .. seda peab kõvasti veel välja juurutama, et pris vigaseks ennast ükskord ei tõmbaks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Margus, kui palju sulle trikoo juurde annab. Kui palju tõmbad ilma trikoota?

Suvel tõmbasin 325kg trennis. Mis nüüd on ka ametlikult minu kaaluklassi varustuseta maailmarekord. Paistab, et varustusega ja varustuseta maailmarekordid on minu võimetega täpselt kooskõlas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×