Jump to content
Margus Silbaum

Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

Recommended Posts

:D Söön, treenin ja magan :D Põhimõtteliselt elan profisportlase :D elu praegu. Kirjutan vaiskelt lõputööd ja teen trenni. Võtan trennidest, toidust ja puhkusest maksimumi, mis viga nii trenni teha. Kui oleks võimalus koguaeg nii treenida, oleks ma arvan paljudel tulemused hoopis teised.

Mis kaalus sa EMV võistled?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis kaalus sa EMV võistled?

Arva 2 korda.

Küsimuste küsimine on tore, kuid kui võimalik on ikkagi eeldatav vastus leida üpris kiirelt siis võiks nii palju oma ajumahtu kasutada, et see ise leida.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arva 2 korda.

Küsimuste küsimine on tore, kuid kui võimalik on ikkagi eeldatav vastus leida üpris kiirelt siis võiks nii palju oma ajumahtu kasutada, et see ise leida.

Ilmselt kuni 105?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Täna proovisin jõutõmbes uut trikood. Tellisin nr 44 trikoo ja minu jaoks ikka trikoopõhi liiga väike ning ei saa sirgelt alla minna. Kuidagi väga ebavlev oli kangi kätte saada. Rihmad olid pikad ja need ei toetand veel täna. Õmblen need mingi päev õigeks. Mul just tähtis, et selga hoiab, alt faasiga saan ise hakkama. Veel aega trikood katsetada, eks näeb mis saab.

Trenn järgmine:

1. kiiruslik kükk 10x2 + 2 paari kette 50 %

2. Algul tegin ilma trikoota ja vööta: 3x170, 3x220, 3x250, 3x280 ja 1x310. Edasi trikoo katsetamine: 1x280, 1x310, 1x340 ja 1x 360 kg. Katse ei olnud selline nagu peaks. Ei olnud kiirelt tõmmatud, Suht ebavlevalt sain kangi kätte ja toore jõuga ma ta üles tõstsin. Kusjuures lõpp oli suht aeglane, aga käsi pidas, see oli lausa imelik endale, et saan lõpus natuke pingutada ka suure raskusega :D:D Videot ei teinud, eks siis kui ilusamad katsed.

3. Kangiga kummardused 5x6

4. seljatõsted 5x6

5. säär 3x15

6. trapets 5x8

7. kõht

Lisandid samad, mis olen viimasel ajal kasutanud, et hea vorm saavutada: betakas, kreatiin, hera 80, bcaa ja dextro. Tänud fitness.ee- le

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Täna proovisis uut kükitrikood. Trakse natuke õmblesin lühemaks, aga vajab veel 2 cm kindlasti. Puusadest ka vaja natuke kokku tõmmata, siis peaks olemas tiptop. Eks vajab harjumist trikooga kükk, aga esimese korra kohta käib küll. Sidemed sidusin ise ja kang on ka suht vedel, võtab vibra sisse. Muidu kang on seljas kerge ja jõudu sees on.

Pühapäeval tulen Tallinna ja esmasp. Spartasse suuri raskuseid proovima kükis. Raigo lubas siduda ja kangid ka head.

1. Kükk trikoota: 3x160, 3x190, 3x220 ja 1x250. Trikoo selga ning paelteta: 2x280 ja 2x300. Paelad peale 1x320 ja 1x340. Järgmine nädal proovime jälle.

2. Raamis kõnd

3. Nelipea 5x8

4. Kakspea 5x8

5. Kaelkirjak

6. Kõht

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see tuli kergelt küll ,selge et selle nurga alt ei näe kas sügavus oli võistluste jaoks paras, kuid pura paistab sees olevat. Mis sul see küki reks võistlustel on olnud? 355?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui kõik klapib siis räägiks miinimumprogrammist 375.... ;) lisame surumise ütleme nii ,et 280 ja lisame tõmbe miinimum 375 ja saame kokku numbrid 1030kg.... :D vaatame kas selgeltnägijavõimed on olemas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nüüd natuke fantaseerida, siis eesmärk võiks olla kogusummas 1051 kg mis ületaks Dovganyki maailmarekordi... :D

Kui juba niikaugele on mindud siis eesmärk ei tohikski madalam olla .

Jõudu ja tervist !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Täna tegin üle pika aja trenni Spartas. Suures saalis oli lausa imelik olla :D

Tegin kükki varustusega, kuna saares pole mul korralikku sidujat ja kang ka suht vedel. Tulin proovima 360 kg kangi, aga tuli natuke enam'

Esimeseks tegin 340 kg, et tunnetust saada.

Siis panime 365 kg peale, mis ka uus isiklik. Seal hakkas juba väike kartus sisse tulema ja hakkasin kompima, võinuks kiiremini alla lasta.

Eks tuli siis suuruse hullustus peale ja panime 375 kg ka peale. Esimene katse läks julguse nahka ja Paakspuu pani sideme ka nii räigelt ümber, et ei uskundki et kinni on :P Eks proovisime teist korda veel, aga siis oli juba ramm otsas. Jätan selle raskuse võistlusteks.
Kükkisin vana trikooga kuna uus vaja timmimist, see mulle päris suur.

Päris läbi võtsid mind need katsed, suured raskused võtavad jubedalt energiat -_- Nüüd taastun ja järg, tulen jälle Spartasse algraskust katsetama. Vaja julgus kätte saada ja tehnikat lihvida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin isegi nende negatiivsete katsete tunnistajaks ja all läks küll kang muljetavaldavalt..... :D Nagu ka kohapeal mainisin, siis negatiivne faas harjutusest ongi teadupärast arendavam ja iga mats ikka sellega alla ka ei lase.... :D . Aga muidu tubli oled ja jätka samas vaimus eks kui võistlus lähemale tuleb teen ka täpsema ennustuse.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Kirjutan ka paar rida võistlustest.

Eestikateks hakkasin tugevalt harjutama eelmise aasta oktoobri lõpust. Panime rõhku Raw arendamisele ja tulemused kasvasid jõudsalt. Mäletan, et jaanuari keskel surusin 200 kg ilma, kükk oli 280 ja pluss veel tõmme 350 sinna otsa. Jõud oli super sees.

Eestikad pidid algul olema märtsi algul, kuid läksid mitu nädalat hilisemaks. Saluga omasmõttes arvasime, et väga hea, et edasi tõsteti ja suudame veel paremat vormi näidata. Aga võta näpust :D

Märtsi algusest hakkas vormi hoidmine pihta. Kuna tundsin et kang hakkab raskeks muutuma siis tegime kergemaid trenne ja võtsime koormuse maha. Kang muutus raskeks just surumises. Kui esimest korda särgi selga panime, surusin 270 kg väga hästi, ei olnud lõpuga probleeme ja katsed olid mega kerged. Kuid mida edasi, seda raskemaks lõpu fikseerimine muutus ja seda nägime ka võistlustel, et lõpu 10 cm olid väga rasked mul. Surumises jäi algraskus ja sellega ma ei olnud üldse rahul, olen ju enamaks võimeline ;)

Kükk samuti algraskus. Samuti võistlustel kang oli raske. Ei olnud seda vurtsu, et 370 kg ära kükkida. Sellep loobusin ka 3. katsest, et hoida end tõmbeks. Kaduma läksid väärtuslikud kilod jälle, et hea kogusumma teha.

Kuna emotsioonid olid jõutõmbeks täitsa nullis, siis tänu sellele ei õnnestunud ka tõmbe esimene katse, Läksin seda keskendumata tõstma ja näe imet, ei saanudki üles :D:D

Kuna nulli ju ka ei tahtnud saada, siis võtsin end kokku ja tõmbasin teisel katsel selle kergelt ära. Järgmiseks katseks käskisin 360 peale panna, et äkki veel rammu on ja tõmban uus isikliku väheamalt ära. Vahepeal võtsime plaani isegi 371 kg peale panna kui Raus 345 kg ebaõnnestub, aga ta tõmbas korralikult ära ja 380 oleks mulle liig olnud. Endale üllatuseks 360 oli kerge ja mu käed pidasid jube hästi. Nii et 371 oleks olnud mulle võistlustel täiesti reaalne tõmme ;)

Nüüd valmistume euroopakateks, aega on peaaegu 1,5 kuud ja loodame selle ajaga mu kaotatud küki ja surumise kilod üles leida :).

Tänan ka kõik kes mind abistasid eriti Kuusnõmme poisse ja Pizzat, kes mul sidus ja üldse kogu meie Jõutõstmise seltskonda.

Täna on selg mõnusalt kange. Kolmapäeval juba saali harjutama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi ei ole öelda, tubli olid ikkagi ja sinus on palju suurem potensiaal siiani peidus kui sealt tulemuse mõttes on välja tulnud, seega istuge maha tehke plaan kuidas paadinina jälle püsti saada ja EM peaks 4 kohaline number olema jõukohane. ;) Särgiga võid arvestada meie poolt - nagu lubasin, kuid sellega proovi ikka enne teha ka , mitte et käriseb esimesel võistlusel või ei hakka tööle.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Pole endast paar nädalat kuulda andnud, aga nüüd parandan end. Trenn käib mul täie hooga edasi. Meeste euroopakatest loobusin, kuna mul vaja kooli lõpetamsiega tegeleda ning lõputöö eelkaitsmine oleks järgmine päev peale võistlusi ;) usun oleks kiireks läinud. Kuna õpin teedeehitust siis nüüd hakkas hooaeg pihta ja peab tööle minema. Tööl on päevad pikad ja ega trenni tegemist ei soodusta, aga annan endast maksimumi.

Vorm on praegu hea, ei oleks ennast lõdvaks lasknud. Võistlusplaanid muidu järgmised, kui võimalus ikka on:

3 mai suruma Pärnus, SELL mängudel tahaks sel aastal osaleda, 7 juuni Orissaare suurmine ja viimasena 3-Linna võistlus. Siis hakkan kuivatama ja sügisel lavale :D ( nali :P )

Täna tegime pakult kitsalt surumist. Pakk oli 10 cm. Parimad katsed 3x170, 1x180, 1x185, 1x190, 1x195 ja 1x200, ei ole ma sellelt pakult veel nii palju üles saanud.

Edasi triits, lailihas ja biitsa ka, kuna suvi ju tulemas.

Endiselt aitavad peale trenni taastqda Fitness.ee poolt Fast toidulisandid: Hera 80, dextro, bcaa, glutamiin ja beta-alanine. KReatiini praeg ei võta, varsti teen uue laadimise.

Järgmise korrani :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rait!

Kui Sa tahad SELLi mängudel jõutõstmisvõistlustel osaleda, siis kiirusta! Kuna nimeline eelregistreerimine lõppes 14.aprill. Võta palun ühendust oma kooli spordijuhiga/esindajatega ning saatke erakorraline osalemissoov.

info@sell2014.eu

NB! Erakorraliselt võetakse võistlema ainult korraldajate äranägemisel (kui on tegemist oma ala tipptegijaga).

Sa nagu veidike oled... ;)

Muudetud kasutaja Peep70 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Täna tegin Salu saalis trenni. Kavas oli kükk ja jõutõmme, aga kuna ma venitasin eelmine esmaspäev küki trennis oma paremat tuharalihast siis sügavaid kükke eriti teha ei anna. Annan natuke puhkust.

Kuna õiget küki ja jõutõmme trenni teha ei anna siis olen 2 viimast trenni asendanud rammumehe treeninguga. Ja ütleme ausalt, need mõned rammumehe harjutused annavad päris hea laksu. Esiteks tuleb seal teha max jõuga asju ja aeroobne treening on väga hea.

Trenn siis järgmine:

1. kiiruslik kükk natuke kõrgemalt pakult raskust 150 kg ja 2 paari kette.

2. nelipealihas masinal 4x10

3. kakspealihas 4x10

4. kõht 4x15

Peale neid kere kenasti soe ja siis õue möllama. :P

Esimesena tegin estakaati ehk treppi. Viisin algul 4x 175 kg raskust üles. Ja siis panin 123 kg, 155 kg ja 175 ritta ja viisin need 21 sekundiga üles. Võttis päris võhmale. :o

Teisena kivi tõstmine kõrgele alusele. Seda tegin 122 kg kiviga 5 korda.

Kolmandaks kummi kantimine seda tegin 4 seeriat ja 6 kordust. Väga mõnus. Salu naljatles et kui suve läbi sellist trenni teha, äkki tuleb jõudu ka juurde. ;)

Siis saali tagasi ning tegin trapetsit peale.

Salul sellised trennid suvel tavaliselt ongi, kahju et ise ei saa neid alati kaasa teha. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Nüüdsest jälle Tallinna elanik ja anname poistega Spartas hagu. Vahepeal pole 3 nädalat kükki teinud kuna venitasin parema kannika lihase ära. Esmaspäeval proovisin kükkida ja polnud häda midagi.

Kuna vahepeal oli sellised tilu-lilu trennid siis nüüd valmistume Aimari ja Gunnariga kolmelinna võistluseks, mis toimuvad juuni keskel. Arvan, et see paras aeg mingi tase raw-is kätte jälle saada.

Järgmine nädal on Selli mängud, kust plaanin ka osa võtta, loodan, äkki tulevad Gunna ja Pablu kaasa ka elama :P . Need võistlused teen trenni pealt, ei hakka eraldi valmistuma kuna aega nagunii vähe sinna.

Tänane trenn siis järgmine:

1. surumine 12 cm pakult kitsalt 3x155, 3x165, 3x173 siis 1x185, 1x190, 1x195 ja 1x200, proovisin 210 ka, aga läks paljuks see

2. triits pulgaga ja köiega 3x10

3. rõõbaspuud 5x5

4. lailihas kangiga 5x6

5. sirgete kätega allatõmbed 4x10

6. biitsa ka peale paar harjutust

Homsest hakkan kreatiini laadima, äkki annab jõudu juurde :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×