Jump to content
Ott Kiivikas

Jari"Bull"Mentula novaatorlikud treeningud Tallinnas!

Recommended Posts

Etteruttavalt võib öelda, et kõik peategelased jäid elama,

aga vaatame millist pingutust see nendelt tegelikult nõudis,

ja palju pidi selleks oma muskleid pingutama asendamatu abiline :-)

post-17-1318624928_thumb.jpg

post-17-1318625063_thumb.jpg

post-17-1318625096_thumb.jpg

post-17-1318625223_thumb.jpg

Õnnis

post-17-1318625129_thumb.jpg

Turi

post-17-1318625161_thumb.jpg

Eluaegsed treenijad kellele Bulli treening andis lahenduse kuidas 20 aastat kestnud

seisakust liikuma pääseda.

post-17-1318625345_thumb.jpg

Homme kavas biitseps, olge kohal ja te näete midagi revolutsioonilist jõusaali treeningus.

Laupäeval, 15.10.11 kell 14:00 SPARTA Tallinn, ära maha maga, pärast kahetsed.

Kõigile fännidele pildid Bulli autogrammiga, parimatele ka T - särgid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja peale trenni Spartas tulge vaadake teisi tugevaid mehi!

Kell 17:00 algab Tallinna Spordihallis EESTI VS. MAAILM rammumeeste võistlus.

Kohal tuleb igal juhul olla!

Ma usun, et sellist võistlust publikust jälgida annab juba korraliku laengu ise veel samal õhtul saali lammutama minna!

Olen ka kohal, ametis sellega, et kõik emotsioonid ja info nii võistluse kohapealse publiku kui ka televaatajateni jõuaks!

Näeme!

Uksed avatakse kell 16:30, 17:00 läheb võistlus lahti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ahjaa: minu arust oli TANK pärast nii läbi, et kui mina mingi pool tundi hiljem trenni lõpetasin, polnud ta suutnud veel duši alt edasi liikuda. :D

Ei tea, kas Tartusse tagasi jõuabki.

Ei jõudnudki!

Mis ma oskan öelda...

Kunagi oli mul au olla Dennis Jamesi õlg/triitseps ühistreeningu pealtvaatajaks ja midagi sellist ma arvasin ka juhtuvat. Dennis Jamesi treeningu puhul oli tegemist n.ö. tavalise kulturismi treeninguga, ainult mees ja raskused olid palju suuremad.

Kui mulle eile räägiti, et mehed on minestanud ja oksendanud bulliga koos treenides, siis ma ise mõtlesin, et kui raske see õla trenn ikka olla saab....?

Et just väga nõrgaks ma ennast ei pea:

istudes olen surunud 9x95kg ja lamades 7x140kg

See oli küll paar kuud tagasi enne väiksemat õla probleemi, kuid praegast hakkavad raskused vaikselt sinna tagasi jõudma.

Igaljuhul oli treening Bulliga erakordselt raske.

Esiteks iga harjutuse kordused olid suutlikkuse piirini ja abiga üle selle.

Teiseks järgmine harjutus kohe otsa, mis mõjus natuke teise nurga alt ja võttis viimase järelejäänud jõu.

Superseeria lõpuks lihtsalt ei jõudnud oma käsigi tõsta sõna otseses mõttes. Ja vahel varemgi.

Terve õhtu olid käed väga valusad ja rasked. Ega nüüdki palju parem pole.

Eks paistab kaua selline trenn taastumist vajab.

Esmapilgul võib jääda mulje, et suur mees teeb väikeste raskustega nägusid, kuid tegelikult on tegemist ebainimliku pingutusega, mida on võimatu sõnadesse panna ja kirkeldada inimesele, kes pole seda ise kogenud.

Võimalik, et raskus ka selles, et ma pole varem üle 15 korduse seerias teinud ja harva tuleb isegi 12.

Ilmselt on see vend Vähi sugusele bodybumpi gurule veidi kergem.

Pärast trenni juttu ajades selgus minu jaoks palju huvitavat. Näiteks:

Bull ise on surunud rinnalt toorelt 270kg ja teinud 200-ga 12-seid seeiaid enam jõudu taga ei aja.

Tal pole olnud mitte ühtegi vigastust.

Ilmselt proovin midagi sarnast ka edaspidi õlale teha, sest väiksem raskus ei vigasta ja eks ole näha kuidas mõjub.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oskab keegi öelda millal Bull viimati dopingukontrolli läbinud on?

Praegu on võimalus ju seda tema enda käest küsida:D

Muudetud kasutaja R.T poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna mina ise ei osalenud, ega pilte ei teinud aga loodame, et FAST Team of Fitness.ee oli tasemel,

ning reportaaž ja pildid ilmuvad peatselt, millele ka teami nimi viitab :D

Seniks, leidsin eilsest ühe avaldamata pildi

Saage tuttavaks, "Fitness Malli 2010" Janni Hussi, Soomest.

post-17-1318696495_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on päris õige reklaamida Fast tooteid ja ka seda lehekülge sellise mehega, arvestades seda mis seisukoha on võtnud dopingu tarvitamises nii see lehekülg kui ka EKFL.

Ootaks arvamusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas on päris õige reklaamida Fast tooteid ja ka seda lehekülge sellise mehega, arvestades seda mis seisukoha on võtnud dopingu tarvitamises nii see lehekülg kui ka EKFL.

Ootaks arvamusi.

Kust kivi alt te välja ronite ? Aegajalt ikka viskab neid ameerika avastajaid :D . Mine tee üks Bulli stiilis trenn parem.Pärast viska oma pilt siia näiteks ja võibolla fast hakkab sellega omale reklaami tegema siis....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust kivi alt te välja ronite ? Aegajalt ikka viskab neid ameerika avastajaid :D . Mine tee üks Bulli stiilis trenn parem.Pärast viska oma pilt siia näiteks ja võibolla fast hakkab sellega omale reklaami tegema siis....

Rahune maha nüüd

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas on päris õige reklaamida Fast tooteid ja ka seda lehekülge sellise mehega, arvestades seda mis seisukoha on võtnud dopingu tarvitamises nii see lehekülg kui ka EKFL.

Ootaks arvamusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suureks saada on lihtne kasutades supplemente, edasine oleneb kõik raamist milline see välja näeb ...

Pole olemas mingeid imelisi treeninkavasi, toitumine ka lihtne. Üks tuttav oli täielik aadu treenimise koha pealt,nüüd kasutab suvalist 4 day spliti ning on kuivem, suurem , soonilisem, kui mina ja paar mu sõpra kes naturaalselt treeninud on. , kasutades paari "supplementi" on see väga lihtsalt ja kiirelt saavutatav.

Muudetud kasutaja Milehigh poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suureks saada on lihtne kasutades supplemente, edasine oleneb kõik raamist milline see välja näeb ...

Pole olemas mingeid imelisi treeninkavasi, toitumine ka lihtne. Üks tuttav oli täielik aadu treenimise koha pealt,nüüd kasutab suvalist 4 day spliti ning on kuivem, suurem , soonilisem, kui mina ja paar mu sõpra kes naturaalselt treeninud on. , kasutades paari "supplementi" on see väga lihtsalt ja kiirelt saavutatav.

Palun ära enam sõna võta, aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palun ära enam sõna võta, aitäh.

Tegelikult on mõnes uuringus kindlaks tehtud, et mõnede "supplementidega" võttis üks katsegrupp kodus diivanil kerasid sügades sama palju lihasmassi juurde, kui teine katsegrupp, kes naturaalselt tegi rasket trenni saalis nii nagu peab.

Mingi 1kg puhast liha kuus ilma treeninguta. :D:D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks alati on hüperresponderid ja non-responderid, nii et tegelikult see nii lihtne polegi.

Tean isegi tüüpe, kes on au naturelle suuremad kui mõni kasutaja :D

Nii et lihtne see pole ja kindlasti on terviseriskid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks alati on hüperresponderid ja non-responderid, nii et tegelikult see nii lihtne polegi.

Tean isegi tüüpe, kes on au naturelle suuremad kui mõni kasutaja :D

Nii et lihtne see pole ja kindlasti on terviseriskid.

Jah. Kõik kindlasti sõltub keha naturaalsest hormoonide tasemest ning jumal teab millest veel.

Teinekord ongi nii, et võetakse enda keha füsioloogiat arvesse võttes kõige väiksema kasuteguriga kraami, siis tehakse valesti trenni ning toitutakse ka mööda ja siis mõeldakse, et miks tulemusi pole.

Mõni naturaal sööb õigesti ning treenib täpselt nii nagu tema keha jaoks parim on - ning tulemus tihtipeale ületabki "lisandite meest".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi ju ei arva et Bull on saanud selliseks naturaalselt?

Kas EKFL presitent peaks siin lehel sellisele mehele reklaami tegeme ja kõiki vaatama kutsuma, arvestades tema enda poliitikat.

Imelik suhtumine. Ise olen asja vastu, aga vägev on ikka.

Muudetud kasutaja villu_v poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×