Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

:P

Olla suur ja pehme ning suruda mitte midagi on vähe hullem kui sinu pakutud variant ;)

Ma kavatsen/üritan kaalu langetada vaid peki arvelt, mis jõunäitajad teevad, näitab aeg.

Ja vastus su küsimusele, puhtalt enesetunde pärast.

Ma küsiks vastu kõhukate isaste käest, miks teil "seda" vaja on ;)

Ma ei ole nüüd kogu elu kõhukas isane küll olnud, aga viimased 4 aastat küll.

Vastan: tahan suruda 300, selle nimel olen valmis kõhtu kannatama B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole nüüd kogu elu kõhukas isane küll olnud, aga viimased 4 aastat küll.

Vastan: tahan suruda 300, selle nimel olen valmis kõhtu kannatama B)

Mis juttu sa ajad, 2 aastat tagasi olid sa ilus sale poiss ;)

Aga ma võin Sinuga hea konjaki peale kihlavedada, et sa juba ootad hetke, kui saad sellest kõhust loobuda ja normaalse inimesena edasi elada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui surumine ei ole peamine eesmärk, miks alla võetakse, siis on täiesti arusaadav. Ikka tahaks ju, et kergem oleks ja parem välja näeks. Aga kas see surumisele midagi juurde annab, see on küsitav. Siiani ei ole nagu positiivseid näiteid olnud selle kohta. Kui sa, Tarmo, ära teed, siis oleks väga tore muidugi ja hea eeskuju teistele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis juttu sa ajad, 2 aastat tagasi olid sa ilus sale poiss ;)

Aga ma võin Sinuga hea konjaki peale kihlavedada, et sa juba ootad hetke, kui saad sellest kõhust loobuda ja normaalse inimesena edasi elada.

Ootan muidugi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui surumine ei ole peamine eesmärk, miks alla võetakse, siis on täiesti arusaadav. Ikka tahaks ju, et kergem oleks ja parem välja näeks. Aga kas see surumisele midagi juurde annab, see on küsitav. Siiani ei ole nagu positiivseid näiteid olnud selle kohta. Kui sa, Tarmo, ära teed, siis oleks väga tore muidugi ja hea eeskuju teistele.

Alexander, alguses keegi ei mõtlegi surumisele. Mõeldakse normaalsele olemisele. aga siis köetakse saalis asi nii üles, pannakse sulle poolvägisi särk selga ja pääsu pole ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:P

Olla suur ja pehme ning suruda mitte midagi on vähe hullem kui sinu pakutud variant ;)

No ära ole enda vastu nii kriitiline! Pole Sa nii paks midagi ja midagi Sa ikka surud ju! :P

Ma kavatsen/üritan kaalu langetada vaid peki arvelt, mis jõunäitajad teevad, näitab aeg.

Kaalu langetada peki arvelt ehk õnnestubki, aga kas seda saavutatut ka hoida.? Jõunäitajad vähenevad. Seda võin juba praegu kinnitada.

Ja vastus su küsimusele, puhtalt enesetunde pärast.

Ma küsiks vastu kõhukate isaste käest, miks teil "seda" vaja on ;)

Selle pärast, et selle: http://static3.nagi....895c8326e_m.jpg hoidmine nõuab liiga suurt pühendumist. Minu jaoks on see periood elus lõpetatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Wau Marko, jummala kena mees! Mis ja miks siis juhtunud on vahepeal? ;)

Ei noki Su kalla, aga mu kunagine füüsika õppejõud Hr. Arvo Mere on endiselt heas vormis ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui surumine ei ole peamine eesmärk, miks alla võetakse, siis on täiesti arusaadav. Ikka tahaks ju, et kergem oleks ja parem välja näeks. Aga kas see surumisele midagi juurde annab, see on küsitav. Siiani ei ole nagu positiivseid näiteid olnud selle kohta. Kui sa, Tarmo, ära teed, siis oleks väga tore muidugi ja hea eeskuju teistele.

Surumises olen ju oma eesmärgi saavutanud. Sai kunagi lubatud sõpradele et surun 200 kg. Särgiga 200 saalis surumisena tuli suht kiirelt, 2008 sügis. Särgita sain selle kätte alles see kevad. Selle aja jooksul olen kaalus juurde võtnud üle 12 kg. Olin siis 91,5, see sügis olin vahepeal 107. Lihtsalt ei viici enam paks olla, tahan oma normaalset elu tagasi.

Kevadeks olen ühe programmi endale väljamõelnud, millega hakkan tegelema veebruarist, aga enne vaja selleks hetkeks saada end 97 peal. Kindlasti ei hoia ma end tagasi kui olen saavutanud kahekohalise kaalunumbri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Wau Marko, jummala kena mees! Mis ja miks siis juhtunud on vahepeal? ;)

Ei noki Su kalla, aga mu kunagine füüsika õppejõud Hr. Arvo Mere on endiselt heas vormis ;)

Midagi ei ole juhtunud. Olen lihtsalt arvamusel, et elus on ka muud toredat kui kolm korda päevas kaalule astuda ja kümneid kordi end peegli ees peegeldada, ning ööpäeva ringselt jälgida seda mida suhu panna. :) Tundub kõrvaltvaatajale naljakas, aga võin kinnitada, et nii see kulturisti elus on.

Füüsika õppejõudu ma isiklikult ei tunne, aga võimalik, et hoiab pühendunult enda vormi vähese rasvasisaldusega või on hardgainer ja seega ei ole tal vaja hea hoidmiseks midagi teha.

Ma ei tea kas ma leidsin õige mehe foto netist? http://www.ristiku.t...giast.jpg/image

Marko, sa oled praegu palju normaalsem :D

Tänud, hr. President! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai siis Tartus TÜ spordisaalis rinda tehtud koos Alessiga.

Kavas oli 1-ne pakk 4cm. Ülesminekud olid järgmised: 1x270, 1x280, 1x290, 1x300, 1x310.

300 oli kuidagi eriti kerge täna. Aless paneb pärast viimasest katsest video ka välja.

Suured tänud Tartu poistele abi eest.

Homme hakkame siis noortele ja juunioritele pöialt hoidma!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eilne õhtu möödus nagu peab, poisid läksid kenasti norm ajal magama ja täna saatsin nad teele natuke peale 8-t , läksid kaaluma. Siim põõnab veel nagu jahukott. Ise olen ka juba kusgail 10-st kohal ja pöidlad pihus, loodan midagi ilusat näha :-).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eilne õhtu möödus nagu peab, poisid läksid kenasti norm ajal magama ja täna saatsin nad teele natuke peale 8-t , läksid kaaluma. Siim põõnab veel nagu jahukott. Ise olen ka juba kusgail 10-st kohal ja pöidlad pihus, loodan midagi ilusat näha :-).

Tänud Renku, et sa poisid vastu võtsid ning igati abis olid!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustuseks tahaks tänada Rened, kes oli lahkelt nõus meid enda juures majutama!

Aga lühidalt siis võistlusest, soojendusel kükk kõige kergem ei tundunud, lasin igaksjuhuks algraskust natuke madalamaks kui plaanisin algselt, 370kg peale, kahjuks oma lollusest jätsin selle küki liiga kõrgeks ja 2:1 seda ka ära ei loetud, kuigi kang oli kerge. Otsustasime, et teisel katsel paneme 380kg ja seda lähen kükkima täiesti põhja, et probleeme sügavusega vältida, oli juba kõvasti suurem pingutus, aga kirja ma selle küki sain. Viimaseks katseks siis 400, aga selleks hetkeks olid esimesed kaks kükki koos sidumistega jalad täiesti tuimaks muutnud ja sellest enam suurt midagi välja ei tulnud,aga sügavus oli vähemalt okey :D .

Surumine läks üllatavalt hästi kui võrrelda kahte viimast võistlust. Algraskus 260 oli väga kerge, 267.5 samuti ja viimasel katsel 275 jäi parem käsi imevähe lukustamata ja kahjuks katse ebaõnnestus.

Jõutõmbes oli soojendusel kang väga kerge, 300 oli nagu tühi kang, aga kui aeg lavale oli astuda ja 320 tõmmata, siis oli kõik justkui muutnud, kang oli siga raske, aga sain oma algraskuse ikka kirja. Teine katse 335 ja omale iseloomulikult suutsin ikka ühe jõnksu kangi teekonda sisse viia ja katset ei olnud reeglitepärane, kuigi ülesse ma selle kangi tõmbasin. Viimaseks katseks oli lihtsalt energia otsas ja igasugused lootused head kogusummat teha kadunud.

Lõppkokkuvõttes oli võistlus minu jaoks pettumus, sest oli kaks selget sihti 400kg ja 1000kg, kumbki täna kahjuks jõukohane ei olnud. Aga eks tulevad uued võistlused ja ega need numbrid tegemata ei jää see on üks mis kindel.

Tänaks ka oma suurimaid abimehe täna, Tarmot, Kaidot ja isa, kelleta tänased tulemused poleks võimalikud olnud.

Nüüd, aga tahaks puhata tervest sellest hooajas, sest on teine ikka väga pikaks veninud ja nagu näha siis aasta teine pool midagi säravat pole toonud, seega uuel aastal uue hooga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlused on läbi, nüüd on blogid ka vaikseks jäänud. Ma siis kirjutan, mis ma vahepeal teinud olen. Praegu üritan trenni võimalikult mitmekesistada ja teha selliseid harjutusi, mida muidu ei tee või teen harva. Huvitavatest harjutustest tegin näiteks kükki väga madalale pakule (kõvasti alla paraleeli), kus tulemuseks jäi 8x120kg. Päris raske harjutus on. Surumise päeval tegin üle-eelmine kord surumist kitsama haardega 2. pakule, kus läksin kuni 145-ni (7x). Selles harjutuses olen jäänud nõrgemaks täpselt 15 kilo suvega võrreldes. Suvel tegid 7x160kg. Aga triitseps ongi mul märgatavalt nõrgemaks jäänud, sest vigastuse pärast enne võistlust triitsepsit ei treeninud üldse. Nüüd on küünarnukk ära paranenud ja üritan varsti triitsepsi vormi taastada.

Vahepeal tegime Kaidoga koos trenni. Kaido tegi surumist, mina tegin raamides tõmmet - viimane seeria 8x170kg. Esmaspäeval tegin kükki kastile kummidega 8x180kg. Kummid olid lõdvalt peal (üleval täitsa rippusid ja all andsid mingi 20 kilo vist).

Surumise päeval tegin aga surumist nii, et kangi otstesse olid kummidega 10kg kettad riputatud. Kang värises mõnusalt. Alustasin kitsa haardega ja mida suurem raskus, seda laiemalt võtsin. Viimane seeria oli juba peaaegu võistlushaardega ja see oli 8x100kg + 20kg lisaraskusi. Jäin rahule.

Üldiselt üritan praegu laia haaret vältida, sest mul on vasak käsi veidi viga saanud ja laia haardega annab tunda. Kitsa või keskmise haardega on enam-vähem normaalne. Aga see pisivigastus on ka vaikselt paranemas. Midagi hullu ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlushooaeg on läbi, nüüd on aeg kosuda ja ise veel natuke aega hoian jõusaalist eemale, teen aeroobset pidevalt ja ka saunatan vaikselt. Samuti algas kohe peale võistlusi kaalulangus, kaalumisel olin 126,2kg, kaalulangetuse graafiku algkaaluks jäi 126,0. graafiku järgi peaksin olema 30. jaanuariks 119,5 kilone - see kindlasti ei jää viimaseks kaalukaotuseks, aga usun, et see soovitud number tuleb ka natuke kiiremini kui ideaal oleks.

Tulevased jõusaalitrennid hakkavad välja nägema väga mitmekesised sarnaselt Alessile, proovin kindlasti iga nädal erinevaid jõutõmbe variatsioone ja proovin ka erinevaid kükke, samuti võib-olla erinevate kalletega - haaretega surumisi.
Muudetud kasutaja Tim. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutaks siis ka paar rida oma tegemistest.

Olen viimasel ajal hakanud tegema jõutõmmet ja kükki (seda aega enam ei mäletagi, millal neid viimati tegin, sest pidevad seljaprobleemid ei kutsunud neid üldse proovimagi). Alustasin mõni aeg tagasi 100 kilose kangiga mõlema harjutuse juures, kuid nüüdseks olen liikunud iganädalaselt kangi raskust tõstes 160 juurde ja ikka 10-sed seeriad. Kang on kerge, aga parem las selg ja jalad harjuvad, aega neid raskusi suurendada piisavalt. Küll teen aga kükke esialgu veel mitte lahtise kangi, vaid smith kangiga, sest mälestused seljavaludest on ikka veel kenasti meeles. Loomulikult enne, kui kükki ja jõutõmmet uuesti üldse tegema hakkasin, sai tükk aega varem alustatud süvalihaste tugevdamisega ning praeguseni pole selg end halvast küljest meenutanud (pole ju raskusi ka kangile veel eriti pannud).

Trennis teen üldse hetkel 10seid seeriaid igale lihasgrupile, sest eelmine aasta jäi põhi ladumata ja tulemus oli vigastuse näol näha. Juba 4 kuud olen maadelnud õlavigastusega ning paranemise märke ei ole näha, kuigi olen õla treenimise täiesti treeningust välja lülitanud (va süvalihased). Rinda teen ka minimaalsete raskustega ning SlingShoti kasutades (hoiab veelgi paremini õlad omal kohal).

Plaanis on mingil ajal lisada jõutreeningutele 1-2 intervalltreeningut nädalas, kuid eks üsna ruttu on näha, kas sellel on mõtet või ei.

Kehakaal on hetkel natuke alla 114 kilo ja liigun valitud kursil suht ideaalses tempos, kuigi kaalu langusega tekkis järsk paus kohe, kui hakkasin uuesti selga ja jalga korralikult treenima (need kuradi lihased taastavad oma vana vormi õige jõudsalt :) ).

Kaloraaž on olenevalt päevast (trenn või vaba) 3700-4200 kcal.

Rene

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan mõned mõtted lõppenud hooajast. Eesmärk oli siis suruda viimastel võistlustel 300 kilo.

Alust selleks nagu oli ka.

Eriti hästi tundsin ennast 3 nädalat enne võistlusi, kui surusin 4 cm pakuga. 300 oli kuidagi eriti kerge ja 310 oli ka hea tundega tehtud. Siin on link 310-st:

Siis pidin 6 päeva olema Budapestis ning viimane treening oli Revalis 10.12. Proovisime siis algraskust 287,5 kilo, kang oli seal tunduvalt kergem, kui Kõrvekülas. Link on siin:

Kõrvekülas ei olnud erilist tunnet. Algraskuse surusin pukkidesse. Teiseks katseks lasin pukid allapoole, kuid ei saanud üldse kangist kinni korralikult. Õnneks Tambet tõstis selle ise peale. Raske see muidugi polnud, aga erilist lendu nagu ei tundnud.

Viimsel katsel tuli tagumik lahti, kuna jalgade asend oli vale. Ma ei tea miks, aga unustasin jalalabad sissepoole pööramata. Kang ise oli muidu täitsa surutav, nagu videolt näha.

Kokkuvõtteks võib öelda, et eks nüüd tuleb leida mingi ametlik võistlus kus see siiski realiseerida. Olen enamaks kui 287,5 võimeline ;)

Suured tänud Revali Team'ile kes tulid laupäeval aitama ja kaasa elama ning suured tänud samuti kõikidele toetajatele: Fitness.ee, Raul Köster!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõudu sul sees on - neid katseid on hea vaadata, ei ole seda asja, et 5 meest hoiavad kangist kinni ja aru ei saa palju mees ise surub... ;) Teades sinu sihikindlust, siis ega sa enne ei jäta kui see 300 ka ametlikult on ära tehtud. Edu sulle! Ja koostöö jätkub ka tuleval aastal! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole paar nädalat kirjutanud, aeg anda lühike ülevaade.

Selg ja jalg taastuvad päris hästi ja täna tegin juba jõutõmmet 5 seeriat 10-sed kordused 180ga. Olen võtnud rahulikult ja tehnika ideaalses korras hoidnud, et seljale viga ei teeks ja tasapisi kõrgemale liikunud.

Kükis ka see nädal veel plaanis 180ga 10sed seeriad teha. Eelmist nädalat meenutades ei tohiks eriti raske olla.

Kaal liigub ideaalses tempos ja aasta lõpuks plaanitud 110-112 kg on korra ka ära katsetatud, hetkel olen kusagil 112-112,5 kg juures ja liigun valitud kursil ja kiirusega eesmärgi suunas :rolleyes:.

Trenni teen mõnusa tundega ja tõesti on üle pika aja mõnus ka korralikult selga ja jalga teha.

PS:õlaga käisin eile ortopeedi juures ja 29ndal lähen magnetuuringusse- arst kartis, et asjad on ikka väga halvasti, aga eks näha ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii täna toimus siis Revali aasta lõpetamine koos surumisvõistlusega, Juuniorite klassis sain siis 2. Koha tulemusega 142.5 kg 93.wilksi. Esimene oli Siim poiss ja kolmas Samakas.

Olen aastaga rahul! Kaal langeb ka kenasti ning vorm ning enesetunne palju parem!

Kaal juba sinna 85.9 tuuri vms. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii täna toimus siis Revali aasta lõpetamine koos surumisvõistlusega, Juuniorite klassis sain siis 2. Koha tulemusega 142.5 kg 93.wilksi. Esimene oli Siim poiss ja kolmas Samakas.

Olen aastaga rahul! Kaal langeb ka kenasti ning vorm ning enesetunne palju parem!

Kaal juba sinna 85.9 tuuri vms. :)

Oi kurja mis kaal, tahad ka endale moodsat six packi või kevadel laval poisse ehmatada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väikene ülevaade kohe lõppevast aastast. Võib öelda, et minu jaoks on olnud 2011 aasta jõutõstmise osas üsnagi positiivne ja võin enamgi kui rahule jääda.

2011 aasta tõi endaga kaasa 6 karikat ja 8 medalit. Lisan nimekirja saavutustest erinevatel võistlustel.

19 veebruar 2011- Tallinna Karikavõistlused Jõutõstmises - Noorte absoluut arvestuses 3.koht

19 märts 2011- EMV jõutõstmises - 59kg kaalukategoorias 1.koht

26 märts 2011- Paide linna meistrivõistlused lamades surumises- -83kg kaalukategoorias 3.koht

22 aprill 2011- Tallinna MV lamades surumises- 59kg kaalukategoorias 1.koht

30 mai 2011- Rocca al Mare surumisvõistlus -66kg kaalukategoorias 1koht

22 oktoober 2011- EMV lamades surumises- -59kg kaalukategoorias(noored,mehed) 1.koht

27 november 2011- EMV noorte ja juuniorite jõutõstmises - -59kg kaalukategoorias 1.koht

14 detsember 2011- Järveotsa lamades surumine - kogu võistluse absoluut arvestuses 3.koht

22 detsember 2011- Reval Sport saalisurumine- noorte absoluut 3.koht

Järgmise aasta jooksul on plaan jõuda jõutõmbes 200kg piirini, surumises 120kg, kükis 160 kg piirini. Kaalukategooriaks saab olema -66kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×