Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Trennid jätkuvad. Kava on hetkel jaotatud kolmeks - 1. jalad, 2. rind + õlg + triitseps 3. selg. Üritan ka aeroobse kuskile sisse pigistada. Meeldiv on see, et baas, mille suvel ehitasin, on veel täiesti alles - pikkades seeriates teen praegu rekodeid. Näiteks eeskükki kastile tegin viimane kord 8x130kg (1x rohkem kui varem).

Kolmapäeval tegin maas surumist kitsama haardega, kus viimaseks seeriaks jäi 8x120kg. Lisaks veel lendamisi FIT pallil, õla tagaosa, hantlite surumist, prantsuse surumist, triitsepsit hantliga ja stabiliseerivaid lihaseid.

Eile tegin tõmmet ja seal oli meeldiv üllatus. Kuigi tõmmet enne surumise meistrikaid ei teinud, suutsin ikkagi tõmmata rohkem kui kunagi varem - 25 kg ketaste pealt 10x182.5kg. Varasem rekord oli 7x185kg. Kui kõik hästi läheb, siis tahaks kevadel ikka tõmbe tulemusi oluliselt parandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

19 novembril toimus Paide linnas karikavõistlused lamases surumises

kaal 103,1kg see ka võistlesin kuni kehakaalus -105kg

1 katse riskima ei hakkanud 125kg kerge

2 katse 140kg kerge

3 katse 150kg võib õelda et kergelt

Oma kehakaalus tulin 4 või 5 koht aga seenioride arvestuses 2 koht...

Peale võistlust sai särki proovida

Alustasin 180kg 10 cm pakk tuli kenasti ja surusin ära

5 cm pakk tuli ja surusin ära 3 cm pakk ja surusin ära

190kg 3cm pakk tuli ära aga üles suruda ei suutnud sest kaldus liiga üless.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma kehakaalus tulin 4 või 5 koht aga seenioride arvestuses 2 koht...

Peale võistlust sai särki proovida

Nägin jah et karika peal on valesti. Jõutõstmises on meeste klass seenjorid.

Mehed 40+ on Masters.

Järgmine aasta püüame õiged karikad teha.

Arvestades seda et oled vähe särki teinud läks sul päris hästi.

Eesti Meistriv. Masters peaks juba rinnale tulema.

.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valmistume siis aasta viimaseks võistluseks Masters EMV-ks 17.12 Kõrvekülas.

Kõik trikood on väikeseks jäänud, surumises võtsin ka väiksema särgi.

Senine särk tundus natuke suur olevat ja ei saanud õiget kiirendust sellega kätte.

Nüüd proovisin siis Super Katana nr.50. Andis päris hea kiirenduse, surusin kahese pakuga oma isikliku 330 kilo.

Katsed viimasest surumise trennist:

320 -

330 -

Nädala lõpus oleme siis Teamiga Tartus, Renku pidi kõiki kostitama ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar rida trennijuttu kah.

Peale eestikaid jätsin puhkuseks vaid 1. nädala, mida enne ei ole veel juhtunud :-), aga see on igati positiivne, sest järgmine aasta on soov end uuesti kehtestada :-). Siis juba aga samas kaalus koos Alexi,Tarmo jt kuni 105 poistega.

Alustasin peale puhkusenädalat ka kergete jõutõmmete ja kükkidega, sest sooviks on neid tulemusi uuesti taastama hakata- pole neid iidamast-aadamast ju teinud oma pidevate seljahädade tõttu.

Igapäevastesse treeningutesse kuuluvad ka erinevad süvalihaste harjutused nii seljale kui õlgadele (viimasega lähengi oma perearsti dr Kiudmaa juurde järgmisel esmaspäeval- siis peaks selguma, mis edasi saab).

Kaal langeb tasapisi vajalikus tempos.

Jõu olukorrast ei tea kahjuks midagi, sest kangidel raskusi põhimõtteliselt hetkel eriti ei olegi- see teadmatus mulle aga ei meeldi.

Aga vast selleks korraks aitab.

Kuulmiseni ja olge tugevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar rida trennijuttu kah.

Peale eestikaid jätsin puhkuseks vaid 1. nädala, mida enne ei ole veel juhtunud :-), aga see on igati positiivne, sest järgmine aasta on soov end uuesti kehtestada :-). Siis juba aga samas kaalus koos Alexi,Tarmo jt kuni 105 poistega.

Alustasin peale puhkusenädalat ka kergete jõutõmmete ja kükkidega, sest sooviks on neid tulemusi uuesti taastama hakata- pole neid iidamast-aadamast ju teinud oma pidevate seljahädade tõttu.

Igapäevastesse treeningutesse kuuluvad ka erinevad süvalihaste harjutused nii seljale kui õlgadele (viimasega lähengi oma perearsti dr Kiudmaa juurde järgmisel esmaspäeval- siis peaks selguma, mis edasi saab).

Kaal langeb tasapisi vajalikus tempos.

Jõu olukorrast ei tea kahjuks midagi, sest kangidel raskusi põhimõtteliselt hetkel eriti ei olegi- see teadmatus mulle aga ei meeldi.

Aga vast selleks korraks aitab.

Kuulmiseni ja olge tugevad.

Olen andnud lubaduse vähendada kaalu 12 kg võrra, seega järgmine aasta me ühes katis ei võistle, kahjuks :(

Hetkel selle aasta madalaimas kaalus, nii et asi liigub. 12 kiloga loodan hakkama saada alles kevade lõpuks.

Üritan järgi teha seda, mida sa üritasid teha ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen andnud lubaduse vähendada kaalu 12 kg võrra, seega järgmine aasta me ühes katis ei võistle, kahjuks :(

Hetkel selle aasta madalaimas kaalus, nii et asi liigub. 12 kiloga loodan hakkama saada alles kevade lõpuks.

Üritan järgi teha seda, mida sa üritasid teha ;)

No eks ma tegin selle ka ära, sest jõud kokkuvõttes ei vähenenud praktiliselt. Aga edu sulle, tahaks sind 93 kilosena näha küll :) .

Usun, et saad hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaotasite kaalud ilusasti ära? :D

Tarmo -93

Rene -105

Kaido -120

Siim 120+

Ausalt öeldes oli -120 Renkule planeeritud, aga ei tea mis tal hakkas. Siis tahtis Tarmo ka ilusaks saada.

Mina ise mõtleks juba rohkem teiste treenimisele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ausalt öeldes oli -120 Renkule planeeritud, aga ei tea mis tal hakkas. Siis tahtis Tarmo ka ilusaks saada.

Mina ise mõtleks juba rohkem teiste treenimisele.

Ma arvan et enne kui sa võistlustel 300 pole surund sul veel motivatsjooni jätkub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sina võiksid midagi veel ekstreemsemat teha ;)

Minu arust võiks Aless kenasti olla nt -59 's kuna sealt nüüd meie esindaja Paul ju lahkumas :(.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimane võistluseelne sissekanne minu poolt siis. Kirjutan natukene plaanidest edaspidiseks, kaalust ja algraskustest.

27ndal novembril osalen noorte ja juunirote Eesti meistrivõistlustel jõutõstmises, kehakaalus 59kg. Trennid on läinud nii ja naa...osade asjadega võib rahule jääda osadega mitte..

Hetkene kaal on kodukaalu järgi 59.9kg niiet see 900gr ei ole enam probleemiks. Ühtlasi on see viimane Eesti meitrivõistus kus ma osalen kehakaalus 59kg.

Algraskused on enamvähem paigas kuid kõik oleneb veel hommikul olevast enesetundest ja paljustki muust. Hetke seisu järgi on algraskused kükis kas 120kg või 125kg, surumises 85kg ja jõutõmbes 160kg

Hea on see, et kui midagi jääb EMV-st kripeldama siis saab selle realiseerida 3ndal detsembril Balti Cupil. EMV on nagu lihtsalt "katsevõistlus" mulle... aga selge on see, et ega nalja sinna tegema ei lähe.

Balti Cupil osalen ikka 59kg kehakaalus

Peale seda võtan natukene pausi võistlustest ja kogun end, et asuma võistlema 66kg kaaluvate poiste/meestega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla on plaan ilusa poisina saaremaa poiste eeskujul fitnessi laval ülesastuda, teen pizza vol.2 ;)

Tegelikult on plaan tervislikult toituda. Hetkel on kaloraaž 3000 kanti, seega ei näljuta end. Võrreldes vend vähiga, söön ühes päevas sama koguse kaloreid, mis tema terve nädalaga. Keha lihtsalt hülgab üleliigset ja hetkel mul seda materjali on.

Eks see asi üks hetk stabiliseerub, vot siis on vaja pingutaama hakata. Seni naudin sööki ja trennis kümneseid korduseid ;)

Uuel aastal alustan uue projekti/eesmärgiga. Kui aeg käes, eks siis pajatan sellest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla on plaan ilusa poisina saaremaa poiste eeskujul fitnessi laval ülesastuda, teen pizza vol.2 ;)

Tegelikult on plaan tervislikult toituda. Hetkel on kaloraaž 3000 kanti, seega ei näljuta end. Võrreldes vend vähiga, söön ühes päevas sama koguse kaloreid, mis tema terve nädalaga. Keha lihtsalt hülgab üleliigset ja hetkel mul seda materjali on.

Eks see asi üks hetk stabiliseerub, vot siis on vaja pingutaama hakata. Seni naudin sööki ja trennis kümneseid korduseid ;)

Uuel aastal alustan uue projekti/eesmärgiga. Kui aeg käes, eks siis pajatan sellest.

Olen andnud lubaduse vähendada kaalu 12 kg võrra, seega järgmine aasta me ühes katis ei võistle, kahjuks :(

Hetkel selle aasta madalaimas kaalus, nii et asi liigub. 12 kiloga loodan hakkama saada alles kevade lõpuks.

Üritan järgi teha seda, mida sa üritasid teha ;)

Julgeks Su jutu põhja silma ette manada pildi mehest kes on väike ja pehme ja ei suru enam ka.

Siit lihtne küsimus. Miks Sul seda vaja on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Julgeks Su jutu põhja silma ette manada pildi mehest kes on väike ja pehme ja ei suru enam ka.

Siit lihtne küsimus. Miks Sul seda vaja on?

:P

Olla suur ja pehme ning suruda mitte midagi on vähe hullem kui sinu pakutud variant ;)

Ma kavatsen/üritan kaalu langetada vaid peki arvelt, mis jõunäitajad teevad, näitab aeg.

Ja vastus su küsimusele, puhtalt enesetunde pärast.

Ma küsiks vastu kõhukate isaste käest, miks teil "seda" vaja on ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×