Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Tarmop tegi Saaremaa võistlustest tõelise reportaazi.

Oti&Raigo jaoks on see nagu õppematerjal, kasutage seda julgesti sõbrad :D

Poiste eneshinnang on ka tänase tormise päevaga kõvasti tõusnud.... :D See on täpselt sama kaugel kui mulle räägitakse 10 aastat, et kohe - kohe tulevad noored peale ja teevad vanale ära.... :D . Jõudu arenemisel - sest see viib meid kõik lõpuks edasi... ;) Järgmine võistlus on MM Salos - sealt jään küll põnevusega Siimu reportaazi ootama.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poiste eneshinnang on ka tänase tormise päevaga kõvasti tõusnud.... :D See on täpselt sama kaugel kui mulle räägitakse 10 aastat, et kohe - kohe tulevad noored peale ja teevad vanale ära.... :D . Jõudu arenemisel - sest see viib meid kõik lõpuks edasi... ;) Järgmine võistlus on MM Salos - sealt jään küll põnevusega Siimu reportaazi ootama.... ;)

Samakamehel jäi paar pead intervjuud üles laadimata ehk teeb seda veel lähitulevikus! Neid videosid oli tegelikult veel, aga need ei kannata kriitikat. Ei ole püherdamisi voodis teise pruuni mehega, küll aga päevakajalised-poliitilised teemad! :D

Jõutõstjatel ei ole AnneP-d, kes igal teie teemal tuld all hoidis, muidu näeksime Otti 9-le võistlusele minemas! :D

Ega nüüd Siimul muud üle ei jää, kui peab minu vägisi kaasa võtma ja eks Rait- Aimargi peaksid suu lahti tegema ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei puhka siin suvel keegi. Teeme pikki seeriaid, laome põhja ja valmistume Reval-Sport CUP-iks, 24.juuli.

Kulturistid pidavat olema vastupidavamad, kui jõutõstjad, seda saame peagi näha ;) Kõik on oodatud kahe nädala pärast Revalisse.

Vahepeal jõuame ära käia Orissaares, spartakiaadil.

Ise teen igal võimalikul hetkel surumist, Lottemaalgi oli vaja harjutada

post-18803-0-84591800-1436386163_thumb.j

Keda 24 juuli pole Revalis, seda pole olemaski :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei hopsti suvesangarid!

Et Ott päris pallimängu ja ujumise peale ümber ei kvalifitseeruks, siis lisan ühe motivatsiooni video :)))

Ott Tallinn ei maga :))))) ja õnnetus ei hüüa tulles! Ega nende kummivenitamistega ongi nii! On ja ei ole ka :)))))

Aga laager on huvitav! Äkki järgmine aasta ka paar harjutust seal ette näitama!

Aga head suve jätku kõigile!

Muudetud kasutaja lkv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli üllatavalt hea trenn. Alguses ei saanud vedama, ega hiljem pidama. Lihtsalt kell tiksus peale.

Kaal oli hommikul 102.0.

Homme sõidan veitsaks puhkama, niiet tagasi trennis neljapäeval 12.00.

Lisan ka paar videomaterjali. Arvestades, et trenni on nüüd vihutud alles 2 nädalat, pole numbrid üldse pahad.

Esimene siis 180 X 2 ja teine 190 X 1 Eesmärk on siin lähitulevikus teha 200 X 1, ilusti tagumik maas!

Muudetud kasutaja lkv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei hopsti suvesangarid!

Et Ott päris pallimängu ja ujumise peale ümber ei kvalifitseeruks, siis lisan ühe motivatsiooni video :)))

Ott Tallinn ei maga :))))) ja õnnetus ei hüüa tulles! Ega nende kummivenitamistega ongi nii! On ja ei ole ka :)))))

https://youtu.be/1D1ljKCUIoQ

Aga laager on huvitav! Äkki järgmine aasta ka paar harjutust seal ette näitama!

Aga head suve jätku kõigile!

Alla 20 ei ootakski 250 surujatelt..... :D Kui sa oleks teinud sama paalju kui mina, siis ma oleks küsinud, mida te seal trennis üldse teete..... :D . Laagris ja spartakiaadil ole järgmine kord kohal ! Palju ei puudunud, et poisid oleksid sinu puudumise pärast nahutada saanud... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädalavahetusel sai käidud Orissaares tiitlit kaitsmas, seekord Oti korraldatud spartakiaad. Väga äge üritus!

Väga tihe rebimine oli viimase alani. Peale viit ala olid kaks esimest tiimi viigis. Viimase ala, võimlemiskavaga, pandi paremus maksma :D

Kui eelmisel aastal olime kohal "kahurväega" ( Kaido ja Hjalmariga ), siis näiteks köieveo võitsime köit puutumata. Lisaks tulid võidud sangpommis ja arm liftingus. Tappa aga saime teatejooksus. See aasta aga olime vist kõige kergem tiim ( Karli ja Andriga, lisaks LKV ja Henrikix ). Sangpommis tuli üllatavalt lihtne võit. Eelmise aasta raskeimas alas teatejooksus tuli samuti võit :) Köieveos ja arm liftingus tuli II koht, dodgeballis õnnestus nii see aasta kui ka eelmine II jääda.

Lisan meile võidu toonud kava, kokku panime selle veerand tunniga.

Väga "tummine" oli ka auhind, õlled, valgud-pudingud jne. Ühe kotikese napsasin omale, küpsise pudingu. Poiste nõudmisel sai täna seda ka proovitud.

125g piim, sama palju kefiiri ning 50g pulbrit. Lisaks 250g mustikaid.

post-18803-0-08065100-1437418250_thumb.j

Suured tänud korraldaja Otile, oli lahe üritus. Üritame järgmine aasta suurema pundiga kohal olla!

NB! Reedel, 24.07 algusega 17.00 ( kaalumine 16.00 ) on Revalis võistlus lamades surumises poole keha raskusega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on sul Andri tõesti huvitav hobi. Ma ei teaks sellest lennundusest midagi kui sa seda siin ei kajastaks. Kunagi teed ehk mõne video ka sealt paremini aru saadav kuidas need lennumasinad lendavad. Edu nii lennunduses kui jõutõstmise treeningutel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaks siin lehel korraldama küsitluse, kes on veel meister mõnel teisel alal nagu Kaido kabes, Andri lendur ja Aless kalamees!

Teil on tõesti väga mitmekõlgne seltskond koos! ;) Kulturismi on asi lihtne, mina oskan karikaid korjata, olen selles meister.... :D Vähipoiss korjab raha, ta on selles meister ja Kaigo korjab elukogemusi - ta on selles meister.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaks siin lehel korraldama küsitluse, kes on veel meister mõnel teisel alal nagu Kaido kabes, Andri lendur ja Aless kalamees!

Mina olen Eesti Meister kõrgushüppes 1984a. tulemusega 2.21

ja mitmekordne Eesti Meister Masters klassis nii jõutõstmises kui lamades surumises.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen Eesti Meister kõrgushüppes 1984a. tulemusega 2.21

ja mitmekordne Eesti Meister Masters klassis nii jõutõstmises kui lamades surumises.

No näete, mõte vajaks täiesti eraldi teemat! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna treenisin siis Kundas.

Kaido Vahesalu oli koos Aari Bogdanoviga ka trennis. Kaido.V oli abivalmis nagu ikka.

Igati mônus vaheldus.

Tore et poisid Tallinnas ka trenni teevad. Eks augusti lõpus hakkame rohkem kuuma andma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paistab et revali mehed on suvel üle eesti laiali.

Nagu eelnevalt kokkulepitud tegime täna Paides ühistrenni koos Raul Randmäega.

Paide spordihall sai ka kevadel korraliku võistlus surumispingi. Sellel on hea trenni teha.

Aitasin Raulil teha esimene särgitrenn. Valmistumine käib okt. toimuvaks Masters klassi lamades surumise EM.

Augusti trennid teemegi koos Paides.

Septembrist tuleb Raul jälle revalisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teeme tööd ja näeme vaeva, annan endast ka märku!

Eile sai tehtud kiirelt rind, raskusega üles kuni 160kiloni, sellega x5. Õlg rohkem teha ei lubanud!

Täna lammutasime Hjlamari ja Kaidoga selga teha. Lõppu tegime viimase harjutusena ja viimase seeriana video, see siis Otile! :)

Õlaga hetkel päris tõsine jama, nüüd paar nädalat sunnitud puhkus.

Täna massaažis, laupäev uuesti.

post-18803-0-14672700-1439320358_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõbrad kahe peale tegite kokku rohkem kordusi..... :D Minu kiitus !Tehnika läks siin eriti viimasel sõbral ka lappama..... :D Aga noh tore kui ma noortele jõutõstjatele uut motivatsiooni annan.... :D. Ärge siis surumist päris ära unustage.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõbrad kahe peale tegite kokku rohkem kordusi..... :D Minu kiitus !Tehnika läks siin eriti viimasel sõbral ka lappama..... :D Aga noh tore kui ma noortele jõutõstjatele uut motivatsiooni annan.... :D. Ärge siis surumist päris ära unustage.... ;)

Me teeme hetkel x6 seeriaid. Kuna trenn oli juba läbi ja hakkasime sauna minema, siis mõtlesime proovida plokk põhjas üks seeria teha, jäi kergeks! Siis ei jäänudki muud üle, kui panna 10kg ketas juurde ja teha oma kuuene seeria ära! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkab vaikselt tööperiood pihta.

Suuremad sihid meie poistel on EM masters surumises Tallinnas, Record Breakers okroobris ja RAW Emv novembris.

Loodetavasti paneme järgmisel nädalal ka mingit pildimaterjali välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin revalis õlga , paar päeva olen nüüd vahele jätnud kuna õlas on väga terav valu mis ei lase isegi kätt normaalselt üles tõsta. tänasel trenni väga viga polnud , ainult praegu valutab veits, muidu enesetunne on hea.

Ma tean mis tunne see on, teisipäeva hommikul ei suutnud lusikatki tõsta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutame siis natukene kiirete aegade kõrvalt.

Valmistume oma trennides kes Record Breakersiks, kes EM Mastersiks.

Mõni mees ravib vigastust, mõni on taas pilti ilmunud. Seega mehi jätkub.

Esmaspäeval teeme esimesed särgitrennid, siis saab ilmselt rohkemast kirjutada. Näeb ära ka kus me asume.

Täna oli kerge rind+õlg. Surusime Hjalmariga erinevaid õlamasinaid.

Tegin uue margi õla surumises. Planeerisin suruda 150-ga, aga see läks päris kergelt 10x.

Nii et lisasin 20 kilo ja tegin 8x170kg lõppu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõva poiss ei ole idagi öelda. Ma seda õlaseadet kasutan ise väga harva, kuidagi ei ole seal saanud tunnet kätte - need enamus aja seisavadki kasutuseta - nüüd ma saan aru ,kes seal lammutavad. Pura tundub sees olevat, loodetavasti on 303,0 ka sees olemas..... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei siin tohi seda 303-e suruda. Meil kokkuleppe S-ga, et iga järgmine samm on 2,5 kilo :D

Aga muidu jah, mulle see õlamasin sobib, toestab asendi hästi ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×