Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Kaido ole homme trennis kohal, see peenikeste jalgadega poiss tahab tõsistel teemadel sinuga rääkida...

Olen homme 12 kohal!

Mis te tahate nüüd kahekesi minuga rääkida, mis ma valesti ütlesin :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siim Loom Rast :D

Kui sa nüüd ka 400kg ja tonni kokku ära ei tee, siis polegi see enam kunagi võimalik.

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis tegin selle nädala esimese trenni, eile oli tervis väheke kehva ja otsustasin mitte riskida ja pigem puhata ühe päeva rohkem, et vältida haigestumist, sest hetkel paistab see gripiperiood eriti aktiivne.

Täna siis oli plaanis proovida tõmbes paar võistluskatest, et saada aimu kus ma enamvähem asun. Kuna eelmine nädal tegin sumo tõmmet, siis seekord oli plaan, et teen kitsalt ja vaatan mis välja tuleb.

Võib öelda, et oli täitsa enamvähem, natuke tuleb veel tehnika kallal vaeva näha, aga jõudu paistab hetkel olema. Lisaks tõmbele tegin trenni alustuseks kiirusliku küki ning peale tõmmet 2 harjutust ülaseljale ja lisaks veel ühe harjutuse alaseljale.

Peale trenni käisin massaažis Raul Köstri juures, kes käis kogu keha üle ja kindlasti sai üldist seisundit oluliselt paremaks.

Parimast tõmbest ka video.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis tegin selle nädala esimese trenni, eile oli tervis väheke kehva ja otsustasin mitte riskida ja pigem puhata ühe päeva rohkem, et vältida haigestumist, sest hetkel paistab see gripiperiood eriti aktiivne.

Täna siis oli plaanis proovida tõmbes paar võistluskatest, et saada aimu kus ma enamvähem asun. Kuna eelmine nädal tegin sumo tõmmet, siis seekord oli plaan, et teen kitsalt ja vaatan mis välja tuleb.

Võib öelda, et oli täitsa enamvähem, natuke tuleb veel tehnika kallal vaeva näha, aga jõudu paistab hetkel olema. Lisaks tõmbele tegin trenni alustuseks kiirusliku küki ning peale tõmmet 2 harjutust ülaseljale ja lisaks veel ühe harjutuse alaseljale.

Peale trenni käisin massaažis Raul Köstri juures, kes käis kogu keha üle ja kindlasti sai üldist seisundit oluliselt paremaks.

Parimast tõmbest ka video.

Tubli Siim!

Kui pühendumisega on kõik korras, siis tulevad muud asjad ka järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin trenni TÜSKis. Sai proovitud küki ja surumise vormi. Algraskused sai ilusasti ka paika pandud. Tahaks juba võistelda :P

Sain kätte ka oma uue tõmbetrikoo. Jee :)

post-20384-0-88195700-1361641397.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilusat Vabariigi sünnipäeva kõigile spordisõpradele.

Kuna täna oli ilm lihtsalt fantastiline, siis otsustasin end natuke vabas õhus liigutada. Väike videotõestus ka :D

Muudetud kasutaja LauraL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Värske õhk on kasulik!

Ilusat Vabariigi sünnipäeva kõigile spordisõpradele.

Kuna täna oli ilm lihtsalt fantastiline, siis otsustasin end natuke vabas õhus liigutada. Väike videotõestus ka :D

post-17908-0-04676700-1361726172.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen väise sisestuse.

Aastavahetusel sain kaalule numbrid 105,... kätte, aga peale seda olen sisuliselt 2 kuud end nuumanud, pigem teinud ja söönud kõike seda, mis pähe tulnud. Pole olnud motti jälgida söömist, ka trenne üksjagu ära jäänud. Omajagu aitas kaasa sellele ka jan hakul puhkus 2 nädalat, rütm kadus täielikult.

Õnneks jõunubrid on säilinud või siis isegi veidi kasvanud. Suvel sai üritatud teha rinnalt 170x6, siis viimasele kordusele lõi abiline käed külge. Täna tuli jälle mõte seda proovida ja ütleme, et nüüd küll kirjas :)

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen väise sisestuse.

Aastavahetusel sain kaalule numbrid 105,... kätte, aga peale seda olen sisuliselt 2 kuud end nuumanud, pigem teinud ja söönud kõike seda, mis pähe tulnud. Pole olnud motti jälgida söömist, ka trenne üksjagu ära jäänud. Omajagu aitas kaasa sellele ka jan hakul puhkus 2 nädalat, rütm kadus täielikult.

Õnneks jõunubrid on säilinud või siis isegi veidi kasvanud. Suvel sai üritatud teha rinnalt 170x6, siis viimasele kordusele lõi abiline käed külge. Täna tuli jälle mõte seda proovida ja ütleme, et nüüd küll kirjas :)

Tarmo, su söömised kannavad nüüd vaikselt vilja. Kõva edasiminek võrreldes viimase nädalaga.

Muudetud kasutaja kaido leesmann poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oeh, ma teen kiire blogisisestuse tänase võistluse kohta ära, kui veel emotsioon värske on :D

Ausalt öeldes olen tänase esitlusega 100% rahul. Ettevalmistuse ajal teadsin, kui kõik alad tulevad ideaalselt välja, on 350kg täiesti reaalne kokku teha, aga läks veelgi paremini ;)

Viimase RAW võistluse tulemused, mis olid detsembris Tartumaa lahtised MV, olid 115+70+127,5kg=312,5kg ehk 295 wilksi.

Täna aga tegin 128+76+150=354kg ehk 330,88 wilksi. Sain kirja kõik katsed. Küki ja tõmbe katsete ajal tuli lausa vägisi naeratus suule, kui sain aru, et õnnestub kirja saada :D

Videos on ka parim kükk ja tõmme, surumist hetkel ei ole.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne kõikidele võistlejatele!

Mul on siiralt hea meel, et saite realiseerida tulemuseks need rasked teeeningud, mis on nõudnud teilt kõikidelt palju ohverdamist ja enesepiitsutamist.

Nautige oma hetke!

Samuti suur tänu abilistele, assistentidele, kaadritagustele jõududele. Teie aitasite, et need tulemused saaksid tulemusteks vormistatud!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtaks ka eilse võistluse kokku. Võistlusega jäin tegelikult 99% rahule, natuke kripeldab ehk küki viimane katse, aga samas tegin ära selle mis eelmisel nädalal trenni tegemata jäi, seega nuriseda ei saa.

Surumine tuli välja ideaalselt, trennis olin kõige rohkem 212.5 surunud eile 217.5, seega +5kg isiklikule rekordile.

Jõutõmbes tuli ka tegelikult kõik ideaalselt välja, kui trenni 320kg tõmbasin, siis tehniliselt see just kõige parem katse ei olnud, sest tegin oma lolli nõksu. Eile õnneks seda probleemi ei olnud ja suutsin just tehniliselt hästi tõmmata ja oma põhilist viga ei teinud. Lisaks andis viimane jõutõmbe katse ka abs 3-nda koha ja see tegi tuju veel kohe eriti heaks.

Tänaks kõiki abilisi ja toetajaid, eriti suured tänud aga Karlile, kes koguaeg aitas ja olemas oli.

Lisan ka video katsetest, puudu on jõutõmbe esimene katse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega peale võistlust mingit erilist puhkust omale lubada saagi, sest varsti on järgmised võistlused.

Täna tegin kitsalt surumist ja viimane seeria ka videos:

Põhimõtteliselt on mul triitseps sama tugev kui rind või siis rind on sama nõrk kui triitseps :D

Trenni ajal sattusin peale ka sellisele vaatepildile. Meie oma Henry (Maamees) varjatud anne/hobi on fotograafia ja nagu näha, siis modellidest puudust ei paista :D

post-20384-0-51919400-1362679769.jpg

Muudetud kasutaja LauraL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja hirm saigi tõeks...kõhulihased totaalselt läbi omadega ja valusad. Kurnatud olemine ka. Korralikult läbi võttis see irnumine. Kohe hommikusöögile, siis viime välgu kaaluma ja siis tuleme huiame kõik veel endale korra hommikusööki:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×