Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

No esimesed kolm tulid küll nagu tühi vars 210 -ga... ;) . Tänud veelokrd hea trenni eest, homme olen ise Revalis ca 16 -18.30 ni ja pärast "paksudega jõutõstjatega" sauna.... :D Loodame,et te seal vähemasti kulturistidele vastu saate... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks enda tegemistest ka natuke, teisipäeval tegin raskema selja trenni ja tänagi oli veel ülaselg korralikult valus, mis küll natuke surumist häiris, aga numbrid mida lootsin sai ära tehtud. Tegin täna baasharjutusena maas kummidega surumist tööseeriad olid 170x5, 180x5, 190x5, 200x5 ja 210x5. Peale veel kaldpingil surumist, pec tec, kitsalt pakule surumine ja plokil triitsale üks harjutus. Ka kitsalt pakule surumine on edasi läinud, kannatas täna juba 150x3x6 teha ja seda ehk isegi väikse varuga.

Video ka tänasest parimast surumisest.

Siimul on võimu kõvasti juurde tulnud!

Kevadel saame loodetavasti uusi numbreid näha kõikidel aladel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin kükki. Alustasin kummidega, need võtsid ca 40kg all vähemaks. Parimad seeriad olid 130x5, 140x3 ja 150x1. Viimasel kahel seerial oli ka vöö peal. Tundub, et vaikselt hakkab see kummidega kükk paremaks ka minema, suudan natuke paremini jalaga tõusta.

Peale seda tegin poolkükki taladele. Siin parimad seeriad 130x5, 140x3 ja 150x3.

Viimasest ka video:

Võtsin prooviks ka Intra trenni ajal joomiseks, mis on päris hea tugeva maitsega, kuigi panin seda 16g soovitusliku 32g asemel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki täpsustad, mis selle postituse all silmas pead

Täpsustus:

Artur on see, kes Lauraga nüüd tegelenud on üle aasta ja muutused on selgelt näha treeningu ülesehituses, tehnikas ja tänu selle ka tulemustes.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpsustus:

Artur on see, kes Lauraga nüüd tegelenud on üle aasta ja muutused on selgelt näha treeningu ülesehituses, tehnikas ja tänu selle ka tulemustes.

Kuni 2011 märtsi EMV-ni tegi Laura meie kavade järgi trenni. Areng oli eriti kiire perioodil kui ta tuli trenni ning sai koos meiega päeval koos trenni teha.

Ma tegelikult ei saa aru et treeningu ülesehitusel ja progresseeruvatel tulemustel oleks siis midagi viga olnud. Neid muutusi arengus me nägime ka siis. 2011 EMV tehti 74 kilosena 140/82,5/145.

On loomulik et sportlane läheb aastatega treenides ka tehniliselt paremaks.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädal algas surumisega. Täna oli eesmärgiks julgemalt raskustega üles minna, seetõttu ka ei ole soorituse tehnika puhas (tagumik ei olnud koguaeg pingil). Aga loodan, et lihasele selline ehmatus meeldis :)

Suured tänud ka Välgule, kes täna oli tiimist ainukesena saali jäänud, kui mina trenniga alustasin. Välk aitas filmida, kangi kätte anda ja andis ka esmaabi (nimelt oli mul eilsest kükist turi nii valus ja marraskil, et tuli plaaster peale panna :D ).

Üks videoke ka:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuni 2011 märtsi EMV-ni tegi Laura meie kavade järgi trenni. Areng oli eriti kiire perioodil kui ta tuli trenni ning sai koos meiega päeval koos trenni teha.

Ma tegelikult ei saa aru et treeningu ülesehitusel ja progresseeruvatel tulemustel oleks siis midagi viga olnud. Neid muutusi arengus me nägime ka siis. 2011 EMV tehti 74 kilosena 140/82,5/145.

On loomulik et sportlane läheb aastatega treenides ka tehniliselt paremaks.

Minu postituse tagasihoidlik eesmärk oli lihtsalt tähelepanu juhtida Arturi ja Laura heale koostööle ning sellele, et Laura viimase aja head tulemused ei ole tulnud nii öelda lambist, vaid on mõtestatud töö tulemus. Pole väitnudki, et enne midagi viga oleks olnud treeningul, vaid et muutused on märgatavad. Eks igaüks tõlgendab seda, kuidas soovib. :)

Alguses on kõigil areng kõige kiirem, olgu tegemist üliandeka või täiesti keskpärase sportlasega. Kõige olulisem on seda arengut ka järgnevate aastate jooksul jätkata ja mitte paigal seista. Sportlase tehnika aastatega ei parane vaid see kinnistub, see tähendab, et kui tehnika on vigane, siis see ainult süveneb. Tehnikas edasiminek toimub ainult siis kui selle kallal süstemaatiliselt tööd teha.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänasest hakkan kiirusele rõhku panema. Esimesena tegin maas kitsalt surumist kummidega, siis tegin svungi 5x5 (80,90,95,95,95), siis õlapingil plahvatuslikult 5seid, siis õlale lendamist mitte väga raskelt ja siis rööbaspuudel riputasin 15kg külge ja proovisin kiiruslikult 3seid teha. Lõppu veel kiiruslikult plokil triitsa ja kõhtu. Kaal 86

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu postituse tagasihoidlik eesmärk oli lihtsalt tähelepanu juhtida Arturi ja Laura heale koostööle ning sellele, et Laura viimase aja head tulemused ei ole tulnud nii öelda lambist, vaid on mõtestatud töö tulemus. Pole väitnudki, et enne midagi viga oleks olnud treeningul, vaid et muutused on märgatavad. Eks igaüks tõlgendab seda, kuidas soovib. :)

Alguses on kõigil areng kõige kiirem, olgu tegemist üliandeka või täiesti keskpärase sportlasega. Kõige olulisem on seda arengut ka järgnevate aastate jooksul jätkata ja mitte paigal seista. Sportlase tehnika aastatega ei parane vaid see kinnistub, see tähendab, et kui tehnika on vigane, siis see ainult süveneb. Tehnikas edasiminek toimub ainult siis kui selle kallal süstemaatiliselt tööd teha.

Elan minagi kaasa erinevate sportlaste edukale koostööle (eriti kui asi puudutab mu oma team'i) Laura-Artur, Tarmo-Eli, Anna-Liisa-Raul.

Ma proovin teha seda selgelt ja ühemõtteliselt.

Mis puutub sportlase tehnika arengusse või (väärtehnika) kinnistumisse, siis on minu sportlase ja treeneri praktika jooksul olnud väga erinevaid juhtumeid.

Reegel oleks siin pigem see, et kui sportlane harjutab kogenud keskkonnas, siis on tal väga raske mitte areneda tehniliselt ja teadmiste poolest (kuigi ka selliseid juhtumeid on piisavalt). Tavaliselt on selline inimene lihtsalt sisemiselt jonnaks või muidu väga kõva peaga.

Kogenud keskkonnas saad sa ju pidevalt tagasisidet oma tehnika kohta ja ka metoodika kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen sättinud siis kolmapäevase trenni poole 8 peale, et meie hüljatuke Tõnu ka hätta ei jääks. Olen 3x nüüd temaga kolmapäeviti käinud ja on ilusti arenenud. Varem oli pm terve selle aja koha peal seisnud.

Ise tegin biitsa :D Istudes hantlitega 20kgx5,30x6, 32x5, 34x5,34x5, 34x5 ( ma niigi varastan, aga no see viimane kordus , lol :D ) Edasi kangiga biits : 50kg+lukud, 55+lukud, 60+lukud, 65+lukud, 70+lukud. (ma ei tea mis lukud, need olid, need ei olnud need õiged lukud. Kõvera kangi lukud panin, kuna kangi otsas olid need siledad. Enivei viimane seeria ei olnud enam biitseps, pigem mingisugune rinnalevõtt. Aga no eesmärk on käed tugevaks saada xD)

E: teeme fitshopile ka siis veidi reklaami x)

lisanditest kasutan HTR, whey+, feed, amino rush, olimpi vitamiinid ja chela - MZB ning loomulikult kookoserasv :D

Muudetud kasutaja Samakamees poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan ka paar rida oma tegemistest. Eelmine reede tegin jalga kergemalt kummidega kükk 275x5x5 ja muu pudi padi peale. Esmaspäeval oli kerge rind ja teisipäeval selg, kus seekord tõmmet ei teinud, tegin selle asemel GM-i ja ülaselja tegin ka natuke kergemalt läbi. Täna oli siis surumine, plaanis oli negatiivse kaldega surumine, kus läks enamvähem nii nagu olin soovinud. Surumise seeriad olid 20x15, 70x8, 120x8, 150x5, 170x5, 180x5, 190x5, 200x5, 200x5. Esimesest 200x5 on ka video, teine oli vaata, et parem isegi kui esimene, aga see jäi kahjuks filmimata. Järgmiseks tegin maas surumist hantlitega ja lendamise hantlitega. Triitsepsile esimeseks harjutuseks kitsalt surumine 2-selt pakult, siin tegin uued margid enda jaoks 160x6 ja 160x5. Triitsa teiseks harjutuseks oli rööbaspuudel surumine, suutsin teha 5,5,4. Polegi kõige kehvem arvestades, et kõva trenn oli juba all. Sügavus oleks võinud ehk parem olla, aga ma pmts esimest korda tegin neid, järgmine kord proovin juba paremini teha.

Lisaks tekkis trennis huvitav arutelu, et kui palju kordused kukkuma peaksid kui raskust tõsta, enda puhul olen täheldanud, et umbes 3x kukub kui lisan 20kg raskust, seda siis surumise puhul, kükis ja tõmbes pole mingit seaduspära veel tähelepannud.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elan minagi kaasa erinevate sportlaste edukale koostööle (eriti kui asi puudutab mu oma team'i) Laura-Artur, Tarmo-Eli, Anna-Liisa-Raul.

Ma proovin teha seda selgelt ja ühemõtteliselt.

Mis puutub sportlase tehnika arengusse või (väärtehnika) kinnistumisse, siis on minu sportlase ja treeneri praktika jooksul olnud väga erinevaid juhtumeid.

Reegel oleks siin pigem see, et kui sportlane harjutab kogenud keskkonnas, siis on tal väga raske mitte areneda tehniliselt ja teadmiste poolest (kuigi ka selliseid juhtumeid on piisavalt). Tavaliselt on selline inimene lihtsalt sisemiselt jonnaks või muidu väga kõva peaga.

Kogenud keskkonnas saad sa ju pidevalt tagasisidet oma tehnika kohta ja ka metoodika kohta.

Ma Eli tulemuste pealt omale feimi ei võta, tal ikkagi Kaido kavad jne. Mina tagasihoidlik taustajõud, kes tõmbab talle särgi selga ja õiendab kui vaja ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis plaanis kükk. Kuna eelmisel nädala tegin kergemalt, siis seekord tuli teha 5x5 ülesminekuga. Kogu kükiseeria nägi välja selline: 20x10, 120x8, 170x6, 220x5, 240x5, 250x5, 260x5, 270x5, 250x5. Järgmisena kangi hoidmist koos välja astumisega, 355x15sek, 405x15sek ja 405x15sek. Edasi sirgete jalgadega tõmme 60x8, 100x8, 140x8, 160x6, 180x6, 200x6, 180x6. Lisaks veel ühe jalaga press, reie esiosa masinal, küljed ja lõppu kiiruslik jõutõmme.

Toidulisadest kasutan hetkel Hera80, dextro, HT-R, kreatiin ja trenni ajal joon intrat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli esimene 5x5 trenn ja ei olnud nii head minekut, kui lootsin :D Surumine jäi 120, 125, 130, 135, 137.5 (4ndal kordusel pani välk näpud õrnalt vastu, 5ndal lõin pepu lahti pingilt :D). 135 pealt tulles olin suht kindel, et 137.5 ei tohiks ka üle jõu käia, aga võta näpust. Järgmine harjutus oli negatiivse kaldega surumine, kus läksin 120,130,140,145 x5 ja siis 150 x 3.8 :D :D :D oli juba olemas, aga seda viimast paari senti ei jaksanud lukustada väga :D Rohkem väga midagi rääkida pole.

Kaal oli hommikul 85.7

Keha on kuidagi vett täis...kahtlustan amino rushi ja htri toimet :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siim jõunäitajad edenevad sul ilusasti, loodetavasti toob see kevad ka kolmevõistluses neljakohase numbri... ;) . Kükis on ikka allamineku kiiruse vahe minuga väga suur, ei julge seda pauku alla lasta, et sealt kiirust juurde saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädala ainuke tõeliselt raske trenn siis tehtud. Esmaspäeval oli kerge rind ja eile oleks pidanud olema tõmme, aga enesetunne oli kehva ja jätsin vahele, et täna ettepandud eesmärk ära teha. Plaanis oli täna teha pooltõmbeid ja minna 5-stega ülesse. Ennem tõmmet, tegin veel kiirusliku küki kastile, hetkel tundub, et justkui hakkab seda särtsu vaikselt tulema jälle, aga midagi väga head veel pole. Tõmme aga nägi välja selline: 120x8, 170x6, 225x5, 255x5, 270x5, 280x5, 290x5, 300x5. Lisaks tegin veel 2 harjutust ülaseljale ja 2 harjutust alaseljale ning ühe harjutuse biitsepsit. Homme ja ülehomme siis natuke kergem surumine ja kükk, teen mõlemat kergemalt, sest hooaeg on pikk ja kohe ei tahaks ennast kinni tõmmata.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siim loomastub jälle :D

Täna oli siis "hüljatukese" päev (Tõnni siis, kui keegi aru ei saanud). Näitas jälle ilusasti arengut võrreldes eelmise trenniga, loodame et see mõnda aega veel jätkub :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×