Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Kõikidest plaanidest ei taha kohe suure häälega rääkida, aga esimesed 2 võistlust on EMV-d esimene siis raw ja teine varustusega. Edasine plaan on hetkel veel lahtine, seega eks ma annan jooksvalt teada kus mind võislemas võib näha.

Aga treeningvideosi üritan ikka igal nädalal midagi teha ja siia ka ülesse panna, mingi hetk ehk kirjutan ka pikemalt teistest harjutustest mida trennis teen peale baasharjutuste.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisime Välguga rinda lammutamas, mõlemad üllatasime iseennast :D Surumisel tegin 100x8, 110x8, 120x8, 130x7 (lootsin 4x teha. Plaanisin jaanuari lõpuks 130x8 vormi) 120x8 veel otsa. Välk räägib oma vägitegudest vast ise, kui tahab :D

Kehakaal oli hommikul täpselt 83.0

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan paar rida oma edenemistest.

Kaaluga olen liikunund edasi jõudsalt. Kui mu hommikune max kaal oli 23.oktoober, 2 päeva peale Reckord Breakersit, 114,5kg, siis nüüd on see juba 107,5. Peale skannerimist okt lõpus ( 113,2 kg peal ) arvasin et järgmise korra teen 100 peal, siis nüüd olen otsustanud seda teha enne pühi ja loodan siis kaalul näha numbreid 105,... Miks, põhjus lihtne, et konstateerida, kui õigesti või valesti kaal liigub, soov põletada ju vaid pekki. Hetkel liigub kaal viimastel nädalatel suht reeglipäraselt 700g nädalas, mis tähendab jõuluks 107,5-3x0,7=105,4

Kaloraaz trennipäevadel 3000 kanti, puhkepäevadel 2200-2400. Miks "kanti", asi selles, et olen suht mugav inimene ja ei jõua ( loe viitsi ) teha kaasa toitu. Söön 2xpäevas väljas, enne ja peale trenni. Enamjaolt tatart mingi lihatükiga. Viimasel ajal enam siga ei söö, asi ei ole gramm suuremas rasvas, vaid liha jääb seedimisse kinni, pidurdab protsesse. Kastmeks vaid külma, hapukoor või midagi sellist ( kui on kastmes majoneesi, see ka pidurdab, siis palun hapukoort ca 60g, lisan tilga ketšupit ja ongi valmis).

Kevadel pidasin toitumise kohta päevikut exelis 2kuud, tegin arvutusi grammi pealt, enam ei näe sel mõtet. Hindan toidukoguseid silmajärgi ja kõhutunnet ka järgin/jälgin.

Trenni teen korrektselt, annan endast parimat, et hoida jõunäitajaid, kuid esimesed tagasilöögid on juba käes!

Eile oli plaan suruda 170x5 aga jõudsin teha x4. 5s ei olnud küll kaugel, aga noh, jäi natuke puudu. Vabanduseks nii palju, et teen kodus remonti. Pühapäev sai higistatud lihvimisega kaalu 107,2 peale ja seda peale teist toidukorda. See nädal peaks maja remondiga ühelepoole saama ehk on taastumine tulevaseks trenniks parem ja õnnestub teha 170x5 ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin jälle üle pika aja kummidega kükki. See on tunduvalt mõnusam kui tavaline kükk :P

Viimased kolm seeriat ka videos (boonusena koos Samakamehe kommentaaridega :D )

All võtavad kummid ca 30kg vähemaks

105x6

110x6

115x6

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hahaha, assi kommentaar jäi päris korralikult peale :D Tahan ka millalgi seda kummidega kükki proovida.

Enda tegemistest nii palju, et pean hakkama vist sööma iga 2.5-3h tagant praeguse 3-3.5h asemel. Täna peale 3 söögikorda oli kaal juba langneud 82.5le. Ei kujuta ette mis see hommikune kaal teeb. Kurat põhja ladumise ajal on vaja kaal ikka 85+ saada, mille arvelt ma siis tugevaks saan, kui lihasmass ei muutu? O.o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käis mul poes külas ei keegi muu kui jõuluvana isiklikult!

Sedapuhku dressides(sest möll kingivabrikus on tõsine trenn) kohale lipanud Santa Claus soetas taastusjooke, sest jõulueelne sagin on teatavasti ülimalt kurnav. Hetkel olevat põhirõhk loomulikult mänguasjade valmistamisel.

Kehakumeruste järgi nägin, et taat hakkab parajasti vormi jõudma ja selle taha ei tohiks midagi jääda. Ka sel aastal olevat vormitegemise märksõnadeks olnud "MILF and cookies".

Kui kulturistid tegelevad enne võistlusi depilatsiooni ja pruuniks võõpamisega, siis jõulutaadil käib asi risti vastupidi- viimane "koera saba" enne etteastet on veel habeme kiirkasvatus ja blondeerimine.

post-3216-0-13037700-1355223267.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hahaha, assi kommentaar jäi päris korralikult peale :D Tahan ka millalgi seda kummidega kükki proovida.

Enda tegemistest nii palju, et pean hakkama vist sööma iga 2.5-3h tagant praeguse 3-3.5h asemel. Täna peale 3 söögikorda oli kaal juba langneud 82.5le. Ei kujuta ette mis see hommikune kaal teeb. Kurat põhja ladumise ajal on vaja kaal ikka 85+ saada, mille arvelt ma siis tugevaks saan, kui lihasmass ei muutu? O.o

Söö rohkem rasva ja koos kalorite suurenemisega suureneb ka kehakaal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehh Kaido, sa ei tunne ära või? Sinu enda pilt- siis kui sa olid 99 kilo :-)

Ma ei olnud 99-sena lähedale ka sellele ;) .

Ma peale Breakersit uduselt mäletan, et sa olid kuiv.

Aga see on muidugi üliterav. Võiksid paksudele motivatsioonipaketi kokku panna - enne (143-sena) ja peale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei olnud 99-sena lähedale ka sellele ;) .

Ma peale Breakersit uduselt mäletan, et sa olid kuiv.

Aga see on muidugi üliterav. Võiksid paksudele motivatsioonipaketi kokku panna - enne (143-sena) ja peale!

Selllest pildist on veel pea 5 kg kadunud :-).

Aga reedeni veel dieet käimas, siis 2 nädalat vahet ja peale seda jaanuari alguses otsustan, kas kaotan kogu peki ära või hakkan massi lisama :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen oma toitumiskava veelgi muutnud. Toidukaup on endiselt puhas kraam, kõige saastam asi mis söön on kodune hakkliha ja alma kohupiimakreem :D Korra-kaks kuus muidugi satub mingisugune tommi grill ka tee peale ette, aga see selleks. Olen hakanud tarbima koos süsivesikutega ka loomseid rasvu (ennem proovisin nad lahus hoida, et mitte kaalu juurde saada - väga lihtne moodus kaal kontrolli all hoida). Pasta + hakkliha vähemalt korra päevas, kaloraaž endiselt 3500 kandis. Enesetunne on muidugi hetkel kole räsitud, pole väga puhanud trennidest ja üldse elutempo selline kiirem. Täna puhkasin täielikult ja homme kerge jõukas + jalka :D Reedel kükin midagi ja laup. suruma. Loodan selle 130x8 alistada. Ei ole midaig ulmelist, kaal on veidi kõrgem ja enesetunne vaja heaks saada ja ongi tehtud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Räägin natuke enda tegemistest ka. Minul sai ettevalmistav tsükkel läbi, kus tegin 8-seid seeriaid. Surumises jäi parimaks seeriais 8x143kg (isiklik rekord). Vahepeal olin nädal aega Aserbaidžaanis. Eile oli esimene trenn pärast reisi ja tegin veidi kergemalt. Viimane seeria oli 6x150 ja viimase korduse tegin pausiga. Viimasel ajal olengi põhiliselt nii surunud, et kõik kordused on nagu ikka, kuid viimane on pausiga. Kaal on Aserbaidžaanis tõusnud, nii et pean jälle alla võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näiteks riis + hakkliha. Kui ma tahan kaalu kontrolli all hoida, siis rasvasem liha läheb brokoliga, praegu aga söön koos süsivesikutega nagu riis, pasta, tatar.

Enivei täna alustasin päeva al mare grillis hommikusöögiga. Võinoh tegelikult tegin korra pool 9 silmad lahti ja sõin väikese jogurti ära ja kell 11 olin almare grillis kohal. Hommikusöögiks läks veise välisfilee riisiga, kohupiim puuviljadega ja pannkoogid moosiga. Selline paras ports, ei olnud raske olla. Sealt edasi myfitnessisse kiiresti 2 harjutust biitsa. Näppisin täna ka 34kg hantleid istudes, aga seal nii pikk käepide neil, et hantel hakkab kõikuma ja rikub seeria ära :D peale istudes hantleid läksin scottile, seal ka 3 seeriat ja siis padavai lühkaritega jehat sealt ja kristiine spordihall/hoone mis iganes see oli. Saalijalka toimus seal :D Päris hea vaheldus oli. Mängisin mingite suvaliste vabaaja jalatsitega ja nüüd tallad villis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennid on hetkel kenasti sujunud. Eelmine nädal oli selline väheke kergem ja sellel nädalal läheb raske töö edasi.

Teisipäeval tegin kummidega tõmmet ja raskemalt ülaselga. Täna siis oli surumise kord, seekord üle 3-e nädala jälle tavaline surumine, lisaks maas surumine kitsalt, rinnavenitus trossidega, kitsalt surumine pakule, seal suutsin 2-l viimasel seerial ka kangi alla jääda, sest triitseps läks nii täis :D . Endal ja teistel kes trennis olid oli ehk vähemalt naljakas.

Siin siis esimese raske harjutuse tööseeriad. 170-ga tahtsin 8x teha, aga kahjuks jäi natuke puudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtsin paar trenni kergemalt, et ületreeningut ära hoida ja mõjus positiivselt. Selline haigeks jäämise tunne juba pikka aega peal, aga kohale õnneks ei jõua ja saab edasi lammutada. Täna enesetunne ei olnud jällegi kõige parem. Osaliselt on süüdi v-o kella 2ni väljas tiksumine :D Sõin locas kana nuggetseid (ei joonud tilkagi, kaido :D Kinos käisin). Hommikul peale alma 400g kohupiima kaalusin lühikesete pükstega 83.6, nii et kaal ei olnud ka teab mis kõrge :D Surumine ise läks nii:

100x8, 110x8, 120x8, 130x8, 135x6 (arvasin, et teen 4), 120x8. Trennis olin 3h. Rohkem siia ei kirjuta, pole vaja teistel teada, mis tugevamaks teeb :D

tra ei oska ma seda videoks teha siin :D

Muudetud kasutaja kirp2 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Video siis eilsest jala trennist, kokku tuli 11 seeriat rasket kükki, kõigis tegin 6 kordust. Täna ja juba eile õhtul jalad valutasid korralikult, aga tundub, et kui ei sunni ennast siis tugevaks ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen siis väikse kokkuvõtte eilsest võistlusest.

Minu jaoks oli tegu hoopis teistsuguse võistluseelse ettevalmistusega, kuna seda põhimõtteliselt ei olnud :D Tegelikult proovisin trennis küll nii küki, surumise ja jõutõmbe maksimumi, aga seda kõike tegin tavalise trenniga paralleelselt. Otsustasin Tartukatel väljaspool arvestust osaleda, kuna pole enne päris RAW võistlusel osalenud (kevadel üliõpilaste MV-l olid põlvesidemed lubatud).

Algraskused panin 110, 60 ja 115kg. Küki soojendus tundus aga nii raske ja otsustasin muuta algraskuse 105kg peale. Teine katse oli 110 ja kolmas 115kg. Kõik sain ka õnneks kirja, viimase katse põhjal jäi isegi varu sisse, aga küki soojendus ja tehniliselt ebakindlad katsed ei sisestanud just palju enesekindlust ja ei julgenud riskima hakata. Kuid kükis edasiminek on poole aastaga ikka väga hea olnud, kevadel kükkisin sidemetega ju 117,5kg, nüüd siis põhimõtteliselt sama ilma.

Surumises ma midagi väga head ei lootnud. Mõtlesin enne, et hea kui 67,5 kirja saan. Esimene katse 60kg ja teine katse 65kg olid väga kerged. Kolmandaks lasin siis 70 peale panna, mis tuli küll raskelt aga kindlalt. Kevadel surusin pausiga 62,5kg, nii et areng 7,5kg.

Jõutõmme on alati kõige kahtlasem ala :D Kuna ma olen pool aastat sumos seeriaid teinud, siis oli kitsalt tõmme väga võõraks jäänud, kuid otsustasin ikkagi kitsa kasuks. Esimene katse 115 oli kerge, teine katse 122,5 natuke raskem juba. Kolmandaks lasin panna 127,5kg, Tõmbama hakates oli vasak pool palju raskem. Peale katset veel kontrollisin, kas oli mõlemal pool võrdselt raskust :D Oli küll, ju ma siis ise võtsin ebavõrdselt kangist kinni :P Kevadel oli tõmbe maksimum 125kg. Natuke ka seal arengut.

No ja muidugi suutsin tõmbe soojenduse ajal parema käe nimetissõrme ketta ja kangi vahele jätta, nii et sain mõnusad verevillid käele, õnneks aga see väga tõmmet ei seganud :D

Minu jaoks oli tegu ajaloolise võistlusega, kuna sain kõik katsed kirja, juhuu :D

Kogusumma 312,5kg ja 295wilksi.

Nüüd vähemalt tean oma hetkeseisu ja hea hakata valmistuma kevadiseks Eesti karikavõistluseks.

Video ka parimate katsetega:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×