Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Kusjuures ta vaatas iga kord kohe mulle otsa, nii kui ma pilgu tema poole pöörasin :D Proovisin pea tühjana hoida kogu aeg :D :D :D

Oleks võinud juttu teha, pärast kusagil koos pokkerit mänginud :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kuulge, Nastja näeks kohe samaka läbi mis mehega on tegu. Kutsub oma vanalinna korterisse vaid ühe eesmärgiga ;)

.... ja parimale tellib öösel takso :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda jama veel vaja oleks olnud, Nastja näeks ta kaarte ja Samakas koguaeg kaotaks :D .

Ma mõtlesin, et Nastja ja Samakas mängiksid koos. Lüpsaksid teisi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paides käidud ja miinimumi tegin ära. Otsustasin sütistel ööbida ja see oli mu esimene viga :D :D Üldse ei saanud magada, õhk oli kuidaig vastik ja ma ei tea, kell 4 vist sain silma kinni alles :D Õhk on kuiv ja need kipsist seinad jne...ei meeldi üldse enam :D Enne magama minekut olin pool kilo üle, siis sõin veel kanafileed ja pool banaani. Hommikul ärkasin, olin veel paar sada grammi üle ja sõin pool banaani ja monster packi (täidab kõhtu küll kui kõik need kapslid alla kugistada xD) Tee peal jõin veel musta kohvi ja koha peal kaaludes olin täpselt 83.0. Sellega oli hästi. Kaalumisel käidud ja kohe tõmbasin riisi ja kana ette + kreatiin, speed shot ja amok. Spa oli endiselt sees ja käed olid tuimad ja nõrgad, ei osanud kuidagi pigistada ja aktiveerida lihastööd. Soojendusel oli kang raske, aga algraskuse 140kg sain kirja. Teisel katsel tellisin peale 150 ja jäin alla, natuke kiiresti võeti kang ära, sest kui ma ei jõua, siis ma lükkan ennast neg. kaldega surumise asendisse ja väristan ära selle :D Kolmandal katsel surusin 150 üles, negatiivsena xD Kilode poolest teine tulemus, parim oli Koplik. Paraku seda ma ei teadnud, et kaalukategooria käib ka wilksidega, poleks üldse 150 punnitama läinudki nii :D Ja jäin wilksidega -83 kaalus 4ks. Umbes 30-40 mintsa hiljem panin särgi selga ja tegin 150ga 2se ja 1se paku. Väga raske oli ja 1selt pidin ###### püsti ajama. 160 rinnale, kindel katse ja pärast 170 rinnale, samuti väga kindel võistluskatse :) Kokkuvõttes võib rahule jääda. Sisimas lootsin 170kg rinnalt, aga ei julenud seda väga välja hõisata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hjalmar surus 205kg ;)

Võitja surus 4ndal katsel veel 240 kg O.o Ei põrgatanud ka, puudutas rinda ja kohe üles. Tagumik ei olnud ka teab mis palju õhus ;)

Jah tagumik oli terve katse aja umbes 20sm. õhus. B)

Eks peab järgmine aasta reegleid muutma, et vähemalt algasendis oleks tagumik pingil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna proovisin trennis elus esimest korda RAW küki maksimumi :D Ise olin suhteliselt väikeste ootustega, soojenduse ajal mõtlesin, et hea kui 100kg ära teen, aga kuna õnnestus täna koos Arturiga trenni teha, siis pidin sõna kuulama ja tegema nagu öeldakse. Kõigepealt 85kgx1, mis tundus enam-vähem. Siis läks peale 100kg, tuli ka ilusasti ära. Ning viimased kaks katset 110kg ja 120kg, mis tundusid seljas ka päris rasked juba. 110kg oli tehniliselt enam-vähem. 120kg oli ikka väga kole kükk, aga vähemalt tuli korralikult pingutades ära :D

Videos ka viimased kaks katset:

Peale kükki proovisin veel surumist ka. 65kg tuli käsklustega ära, 70kg jõudu enam ei jätkunud, eks kükk väsitas ära. Peale surumist veel harjutasin kükki ning tegin naistekaid ja värke peale :D

Ahjaa.... Mõtlesin, et tutvustan oma headele Revali sõbrannadele natuke ka varustust, äkki ajan neile ka jõutõstmise isu peale :P

post-20384-0-41665800-1353962254.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eilne trenn, videos siis viimased 2 seeriat, läksin alates 140-st 10kg kaupa edasi 8-sastega ja viimases seerias jäin 6-e peale pidama, ei tahtnud täitsa lõpuni veel välja minna pingutusega.

Tänasest trennist ka natuke pilti, polnud kõige teravam ja jalg oli kuidagi natuke väsinud, aga see, mis plaanitud sai ära tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×