Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Tubli Laura!

Pean ka ennast varsti uuesti toorelt üles töötama, enda numbreid veel ei julge avalikustada.

No eks ma üritan kilodega sulle vaikselt järele jõuda, wilksidega läheb veel aega ..... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul mõtlesin tükk aega, kas minna trenni või mitte, kuna enesetunne oli nii ära räsitud kuidagi. Otsustasin ikkagi ennast lõpuks kohale vedada ja särgiga surumist teha. Raw vorm oli täna umbes 5kg jagu kehvem, kui eelmine kord, vähemalt 3ste pealt võttes. Sain lisanditega enesetunde küll täitsa okeiks, aga jah, eks see plahvatus kaob nati haigusega. Särgiga trenn aga üllatas mind meeldivalt. Viimane seeria 2selt pakult 190ga, mis on korralik isikliku rekordi parandus. Tagumik küll veidi tõusis, aga vähem kui Kristjanil xD! 3selt tegin 200 ja 205, viimasel pidin korralikult peput kergitama, aga parem ikka kui alla jääda. Eks ma olin väsinud ka juba, minu probleem ongi see, et ma ei kesta väga kaua. Võistlustel ka 3ks katseks olen kutu juba... Enivei väga rahul särgiga ja usun, et Kristjanil oli ka väga palju pistmist sellega, kuna tema surus ka 190 ära. Ise lootsin, et ehk surun 170, aga no blja ma ei saa nii palju nõrgem olla :D Koju kõndides lisandite mõju hakkas üle minema ja mida lähemale kodule jõudsin, seda sit*maks mu enesetunne muutus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin täna kükki ja tõmmet. Kükk nagu ikka on väga probleemne ja jõudu ka pole. Tõmme läks seekord hästi ja sain 235 üles.

Kaal söönuna 84.0

Btw Kristjani sidemed on minu käes, muhehehehee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natukene siis tegemistest. Alustasin täna kaalujälgimisega. Algnumber sai 128,3 kilo.

Eesmärk on olla 1.veebruariks 118. Selle eesmärgi me ka täidame, kui tervist on.

Ja siis vaatame edasi mida me selle eluga peale hakkame ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke tänasest trennist ka.

Nimelt sai tehtud vahelduseks sidemetega kükki. Eelmine nädal tegin samuti kuueseid seeriaid, siis olid viimased kaks seeriat 95kgx6. Täna aga tegin alguses suuremate hüpetega ning viimased seeriad tulid 95;100 ja 105x6. Sidusin ise põlvi ja olen täitsa üllatunud, et päris kõvasti suutsin seda teha. Eelmine nädal olid mitu päeva põlved valusad ja isegi paar sinikat jäi mälestuseks :D

Viimasest seeriast ka video (hea oli kükkida, kui pisike 59kg Välk seljatagust valvas :P )

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aless, räägi Läti võistlustest. Kas on surumine ainult või kolmekas?

Kaits? Laupäeval on Paides surumine. Mis arvad? Teeks surumise ja särgi takka?

Kui sa mõtled 15.-16. detsembril toimuvat võistlust, siis seal on ainult ilma varustuseta surumine. See on suur ja tugeva konkurentsiga võistlus, oodatakse ligi 300 sportlast. Leedukad tulevad ka umbes 25-liikmelise tiimiga.

Eelmise aasta tulemused: http://www.powerliftings.lv/files/2011.12.10-LCBPraw-results.xls

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis tegin väikse vormikontrolli surumises ja ütleme nii, et jäin endaga väga rahule :rolleyes:

Kõigepealt kerge soojendus ja siis 60x1; 65x1 ning 70x1. Peakohtunikuks/operaatoriks oli Samakamees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis tegin väikse vormikontrolli surumises ja ütleme nii, et jäin endaga väga rahule :rolleyes:

Kõigepealt kerge soojendus ja siis 60x1; 65x1 ning 70x1. Peakohtunikuks/operaatoriks oli Samakamees.

Valmistud detsembri saalisurumiseks? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

T'na oli täielikult trennivaba päev, käisime sõbraga viimsi spas. Võtsime päevapaketi. Täiesti sült tunne on :D 10st 4ni vannis, basseinis, mudavannis, massaažitoolidel seigelda võtab päris töntsiks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×