Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Mul oli ka selline peavalu. Vererõhk oli korras ja käisin igaks juhuks EMOs ning lõpptulemus oli see, et tehti peast pildid ja seal oli kõik korras, siis järeldus oligi ületreening ja 10 päeva täielikku rahu ja ei mingit trenni. Ja aitas. Niiet väga ei soovitaks trenni teha, aga alati võimalus ise arsti juures ära käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas varsti siis enam ei tohi kirjutada seinale, et "jõutõstjad on paksud".... :D Kui Raigo tuleb kevadel kulturismilavale, siis palun mitte sodida seinale, et kulturistid on nõrgad... :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin, et viskan enne tänast trenni talverehvid alla. Planeerisin selleks 3h. Õhtul on ees sõit Riisiperre.

Jõudsin enne rehvivahetuspunkti avamist kohale ja olin ca 40-s??!

Eks siis sõidame nendega mis on.

Aga jah, täna siis noori treenima ja rasva põletama, et Ott ei saaks enam midagi tahvlile sodida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin, et viskan enne tänast trenni talverehvid alla. Planeerisin selleks 3h. õhtul on ees sõit Riisiperre.

Jõudsin enne rehvivahetuspunkti avamist kohale ja olin ca 40-s??!

Eks siis sõidame nendega mis on.

Aga jah, täna siis noori treenima ja rasva põletama, et Ott ei saaks enam midagi tahvlile sodida :D

Haapsalu mnt on väga libe ja halvas seisukorras, niiet ole ettevaatlik!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haapsalu mnt on väga libe ja halvas seisukorras, niiet ole ettevaatlik!!

Kuulsin jah et pidi libe olema, eks ma püüa olla ettevaatlik.

Kardan rohkem õhtu pärast, tagasisõit ca kell 23.00, selleks ajaks on jälle kõik jäätunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas varsti siis enam ei tohi kirjutada seinale, et "jõutõstjad on paksud".... :D Kui Raigo tuleb kevadel kulturismilavale, siis palun mitte sodida seinale, et kulturistid on nõrgad... :D

Seda viimast tohib ikka, sest Raigo ei ole kulturist, vaid jõutõstja, kes kollitab kulturiste :-)

Muudetud kasutaja renku poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin, et viskan enne tänast trenni talverehvid alla. Planeerisin selleks 3h. Õhtul on ees sõit Riisiperre.

Jõudsin enne rehvivahetuspunkti avamist kohale ja olin ca 40-s??!

Eks siis sõidame nendega mis on.

Aga jah, täna siis noori treenima ja rasva põletama, et Ott ei saaks enam midagi tahvlile sodida :D

Minul läks eile täpselt tund aega. Ise vahetasin :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli surumise päev. Peavalu oli häääääästi kerge, selline tuim. Ühesõnaga see on poh. Aga kuna eile pidin kella poole 5ni hommikul üleval olema, siis täna särtsu sees polnud, samas jõudu on. Õiges konditsioonis olen kindlasti natuke enamaks võimeline. 50x8, 80x8, 100x5, 120x5, 125x5, 127,5x5, 130x5, 132.5x2, 132.5x3. Neg surumine, pos surumine, lendamine trossidel, rööbaspuudel lisaraskusega, kitsalt surumine, törts trossi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis noorte ja perspektiivikatega ühistrenn :) See näitas, et on vaja rohkem koos trenni teha.

Muidu Riisipere käik läks üleootuste hästi. Minek oli eriti lebo, tagasi oli tee udune ja -3, aga kannatas sõita.

Aless, kas sa ise balansseerisid ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei balanseerinud. Balanseerima lähen siis, kui järjekorrad väiksemaks muutuvad. Hetkel on lootusetu kuskile pääseda.

Ma ootan ka ära kui see hüsteeria lõppeb, järgmisel nädalal on ilmselt vaiksem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe peale Rekord Breakersit otsutasin, et tahan ära proovida ka oma raw maxi. Selleks pidin kannatama tänaseni, võib öelda, et jäin tulemusega rohkem kui rahule. Lisan ka videod katsetest.

215

220

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga veenvad olid need katsed!

Oleks sa natukene suurema sammuga läinud, siis oleks see number ka ilmselt suurem.

Aga 4 uut isiklikku rekordit pole paha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maas surumine kummidega raskelt, kummid 6ndas augus ja läksin 180x2 (haare surumise oma). Õlg smithil tagant ja eest, liblikas ja tagaosa ja siis oli aeg triitsepsi käes. Plaan oli teha rööbaspuid. Mõtlesin, et ripun enne veits, et venitada. Okei rippusin, lasin lahti ja küünarnukiga vastu rööbaspuud ######## raisk. Korralik põrutus ja ei saanud midagi teha rohkem triitsale, nii kui pingutan, kohe räme valu sees. Ma ei saa aru...see raud oleks pidanud mu küünarnuki all katki minema...Enivei, triitsa teha ei saanud, räme tuhh oli sees ja no mida siis teha? Tegin tõmmet :P 100x8, 120x8, 150x8, 175x8

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maas surumine kummidega raskelt, kummid 6ndas augus ja läksin 180x2 (haare surumise oma). Õlg smithil tagant ja eest, liblikas ja tagaosa ja siis oli aeg triitsepsi käes. Plaan oli teha rööbaspuid. Mõtlesin, et ripun enne veits, et venitada. Okei rippusin, lasin lahti ja küünarnukiga vastu rööbaspuud ######## raisk. Korralik põrutus ja ei saanud midagi teha rohkem triitsale, nii kui pingutan, kohe räme valu sees. Ma ei saa aru...see raud oleks pidanud mu küünarnuki all katki minema...Enivei, triitsa teha ei saanud, räme tuhh oli sees ja no mida siis teha? Tegin tõmmet :P 100x8, 120x8, 150x8, 175x8

Laupäevaks sinust ikka looma on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui küünarnukk liiga ei tee, siis hoidke alt. Mida ma üldse teen laupäeval, kas ainult surumist? Siis tean mida homme ja/või ülehomme trennis teha.

Laup oleks hea kükk ja surumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jürks on Liverpoolis. Ma räägin Triinuga.

Manfredilt võiks ka igaks juhuks küsida ja Henry. V-lt!!

Muudetud kasutaja kaido leesmann poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×