Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Kirjutaks natuke laupäevasest võistlusest ja sellele eelnevast perioodist.

2 nädalat ennem võistlusi särgi trenn täielikult ebaõnnestus, jäin 2x 265-le alla ja võtsin särgi ning tegin lihtsalt raske rinna trenni peale. Särgi ebaõnnestumises oli pigem probleem selles, et pestud särki ei saanud korralikult selga ja selle nahka ka trenn läks.

Viimane raske trenn ennem võistlusi tuli väga hästi välja, tavaliselt mul on pigem nii, et viimane trenn tuksis ja siis ennem võistlust nagu väga oma seisu ei tea. Selles trennis suutsin teha trenni rekordi 275kg.

Võistluspäeval oli enesetunne väga hea. Soojendus oli kerge, kui ehk välja arvata see, et särgiga katsetel ei saanud korralikult jalgu maha ja tuli toore jõuga suruda, aga oli tunda, et powerit on kõvasti.

Esimene võistluskatse aga ebaõnnestus, sain kangi ilusti rinnale ja surumagi hakata, aga siis nagu ei saanudki aru, et mis juhtus ja kang oli rinnal tagasi :D . Pidasin endaga aru ja küsisin ka kõrvalt, et mis juhtus, sain mõningad nõuanded ja üritasin teiseks katseks rohkem keskenduda, et tulemus kindlasti kirja saada, sest võistkondlikult oli see väga oluline. Teine katse õnnestus väga kergelt ja kuna enam midagi kaotada polnud siis viimasel katsel üritasin uut isikliku rekordit suruda, mis ka õnnestus, kuid raskelt. Võib vist öelda, et võtsin sellest võistlusest maximumi ja sellega olen väga rahul.

Viimasest katsest video ka:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna otseselt trennipäev ei olnud, aga kuna trennikaaslasel oli abi vaja, siis ma ikkagi ennast saali kohale vedasin. Mõtlesin, et teen siis aeroobset, kuna kõik lihased olid hellad (üleeile kükk, eile surumine). Aitasin ära ja otsustasin tõmmet teha :D Eelmine seljatrenn oli esmasp. Palju ei viitsinud teha ja kuna eelmine kord tegin laialt, siis mõtlesin täna kitsalt tõmbe kasuks. 70x8, 120x8, 150x8, 170x8. Jõle vastik oli valusate jalgadega tõmmata, aga no mis sa teed...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin trennis ja ülla-ülla, tegin tõmmet. Plaanis oli laialt ja kiiruslik. 70x8,120x8,150x8 (ülirämedalt hakkas pea valutama),170x8 korraliku varuga... ja otsa veits lõuatõmbeid ja siis aeroobset tegema, kuna ei kannatanud peavaluga teha rohkem. 30 mintsa väntasin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin trennis ja ülla-ülla, tegin tõmmet. Plaanis oli laialt ja kiiruslik. 70x8,120x8,150x8 (ülirämedalt hakkas pea valutama),170x8 korraliku varuga... ja otsa veits lõuatõmbeid ja siis aeroobset tegema, kuna ei kannatanud peavaluga teha rohkem. 30 mintsa väntasin

Pehmed olete :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen sisestuse võistlustest, aga alustama pean eelmise aasta feilimisest.

2011 sai seatud omale eesmärgiks 250 kilo surumist. Trennis sai sellist kangi isegi mitu korda üles surutud, kuid võistlusteks ei jäänud sellest vormist suurt miskit järgi, ajastamine oli vale ja nii läks kogu 2011 aasta ühte musta auku.

Kuna väga põdeja mees pole, otsustasin hakata ilusaks meheks. Talve teisekspooleks olingi 106lt liikunud 98 peale. Lisaks kaalu kukkumisele olin 4 nädalat reisimas, selle kõige tulemus oli see, et isegi 170 kilosele kangile jäin alla. Otsustain veidi tagasi süüa ja siis edasi liiikuda 93 suunas. Kui iga lisakiloga toimus hüppeline jõu kasv, sai sellest veidist lõpuks päris palju. Lisa 5e kiloga tegin 170x5. Sellest hetkest alates lõi peas uuesti pirn põlema 250kg

Lisaks kahe graatsia Kaido ja Siimu pidevale töötlemisele, ostustasin asjale allakirjutada ja teha 250 ära. Suvel olin stabiilselt 109-110 ning sügisel andsin viimase lihvi 113 ;)

Esimene võistlust oli 1,5 nädalat tagasi EMV.

Ajastus oli ok, kiirus ja jõud head. Algraskuse 245 tegin kui tühja ära. Kahjuks teise katse deklareerimisega oli probleeme ja nii pandi kangile 247,5kg. Selle apsakaga andsin ära kontrolli oma võistluse üle igas mõttes. Esiteks kontrollis vastane nüüd mind ja ise ei suutnud enam keskenduda. Teisel katsel kangi all mõtlesin, kas on üldse mõtet suruda, see raskus ju ei anna midagi, milleks end raisata ja nii see surumata jäigi.

Kolmandal katsel sain 250 üles, kuid 2-1 häältega ei loetud ära, tagumik tuli pingilt lahti.

Üleeile toimus Rekord Breakers, nagu me Kaidoga seda nimetasime, vigade parandus.

Kang oli juba soojendusel väga raske. Selga ka ei saanud painutada nii nagu vaja. Algraskust nö lava taga tehes liikus vaevaliselt üles. Kiirust ja särtsu polnud.

Laval sain algraskuse üles, kang liikus väga raskelt. Teine katse 245 sama rida. Selle katsega kindlustasin omale 4janda koha

Viimaseks 250kg katseks sain parema asendi. TEHTUD!!! :D

RB-ks olin juba vähe kehvem võrreldes EMV-ga aga keskendumine oli paigas. See oligi selle võistluse võti.

Tänan siin kõik abilisi ja trennat, te olete parimad!!!

Nüüd kus üks eesmärk on täidetud, vajab teine täitmist. Plaan pallasti vähendada see aasta 100ni, kevadel ....kg

Täna tegime juba selga, lemmik lõuatõmbeid.

Teen täna ka pildid ja kuu pärast loodan näha tulemust ning neid siin kajastada.

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

RB-ga tundub, et sai üks etapp elus jälle läbi. Planeerisin ise selle 300 surumise 2-aastaseks projektiks. Läks ligi 3.

Alustades (2010 jaanuar) oli kaal 100 kilo.

Esimest korda muutus 300 reaalseks eelmisel sügisel, aga siis surusin liiga suure särgiga ja teravust ei olnud nii head kui oleksin tahtnud.

Detsembris 2011 sain 300 Mastersil ülesse ka, aga tagumik tõusis.

Kevadel läksin siis uuesti ründama, sain vana särgiga juba 295 kätte, aga siis segas kahjuks haigus.

Augustis Itaalias surusin 285 uue Low Cut särgiga.

Emv-l 13.10 tundsin, et organiseerimine võttis mind tühjaks. Kindlasti olin enamaks, kui 285 valmis aga läks nii. Vähemalt õige särgi olin selleks ajaks leidnud.

Selles mõttes oli RB-l hea vigu parandada. Raigo pani võistlustel ka veel puid alla ja nii säilis võistluspinge kuni lõpuni.

Tahakski tänada siin kõiki kes on olnud abiks nii nõu kui jõuga: Perekond, Reval-Sport Powerlifting Team, sõbrad-tuttavad ning kindlasti Ott ja Arnold :)

Tänud teile kõikidele ja nüüd võtame natukene kaalu alla ;)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna lõi ka trenni lõppfaasis pähe selle vastiku tugeva valu... Kahtlustan, et asi võib selles olla, et pole tükk aega trennivaba päeva olnud ning arvestades mu kava, siis on keha vb veidikeses ületreeningus. Samas trennis tuhhi on. Homme on enivei plaanis kergem päev närvisüsteemile + lähen naudin vist spa mõnusid. Leotan peavalu välja :D

Kaalu peale ei julge astudagi praegu :P Korralik nuumamine käib, aga no see lõbu saab veel umbes nädala kesta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka tegeleme Powerliftinguga, Weight Losing käib vahest sinna juurde, kui kaalukatti tahta mahtuda või peale võistlusi saadud söömasööstude kilosid maha tahta saada. Räägin endast.

On ikka keerukas ala: tuleb ikka mitme asjaga tegeleda. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga ei lootnudki, et keegi hakkab pakkuma, oli kerge lõõpimine, aga noh, kui pakkumiseks läks siis ...

Ma ise panustan 30le, homme saab päris lõbus olema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaido, 2010.a jaanuar oli minu kaal 132, sinu oma 100.

Nüüd on sinu kehakaal 130, minu oma 100 :-). Kõikumine 60 kg

Jube kõikumine.

Ma saan aru nüüd kuidas sa ennast 2010 tundsid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga ei lootnudki, et keegi hakkab pakkuma, oli kerge lõõpimine, aga noh, kui pakkumiseks läks siis ...

Ma ise panustan 30le, homme saab päris lõbus olema :D

40%

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×