Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Kulturistid on armlifti näol omale uue maasika leidnud. Nüüd käivad sellega ringi nagu rändtsirkus :)

Muidu trenn täna OK, rahvast oleks võinud olla rohkem.

Endal oli raske surumine 3x3. Läksin ülesse 3x180, 3x190, 3x200. Peale tegin veel RAM-i 3x212,5 ja 2x220.

RAM jooksis täna kuidagi kõri peale, nii et suurt varu seal ei olnud ja plahvatust ka ei saanud.

Peale tegin veel maassurumisi hantlitega 3x6 (62), trapetsit 4x6-8 (-250) ja 3 harjutust triitsepsile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2.40 pidi teivashüppes ju une pealt tulema.... :D kui ma mäletan su kommentaari meie Fitcampi teivashüppevõistluse kohta.... ;) Kuid tunnen sulle kaasa, sest spordimehena ei lähe sa lihtsalt osalema, vaid ennast ületama ja vigastused eriti harrastussportlastel on kerged seal tulema, seega hoia ennast ja teibi kõik kinni mida saab... ;)

Spetisaaliselt Ott´ile. Saab ka 1,5 käega hüpata, kuigi tehnikast ei ole juttugi.

Latil on 2,80:

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No tubli poiss, ei ole ainult jutumees..... :D võib ainult ette kujutada, kui sul kaks kätt terved on....siis korrutame, veel tulemuse läbi 0,5 ja saame juba Olümpia B normi... ;)

Kulturistid on armlifti näol omale uue maasika leidnud. Nüüd käivad sellega ringi nagu rändtsirkus :)

Muidu trenn täna OK, rahvast oleks võinud olla rohkem.

Endal oli raske surumine 3x3. Läksin ülesse 3x180, 3x190, 3x200. Peale tegin veel RAM-i 3x212,5 ja 2x220.

RAM jooksis täna kuidagi kõri peale, nii et suurt varu seal ei olnud ja plahvatust ka ei saanud.

Peale tegin veel maassurumisi hantlitega 3x6 (62), trapetsit 4x6-8 (-250) ja 3 harjutust triitsepsile.

Rändtsirkus oli täna Revalis ja ei esinenud üldsegi pahasti... :D andsime võimaluse ka pealtvaatjatele tulla katsuma vahendeid millega tsirkusejõumehed oma numbreid teevad ja peab tunnistama, et suur oli jõutõstjate imestus, et tegemist ei olegi mulaažidega, vaid reaalse rauaga ja mida ikka annab maast lahti sikutada.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sargel on õigus :)

Aga kust sa tead?

Ise sa ütlesid ju oma varsemates postides, et täna on 10 võistlus, mis sul kokku tuli siis? - ehk tood ära nii üksikalad kui kogusmma, siis ma saan vaadata, palju ma seal une pealt ära teeks.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No tubli poiss, ei ole ainult jutumees..... :D võib ainult ette kujutada, kui sul kaks kätt terved on....siis korrutame, veel tulemuse läbi 0,5 ja saame juba Olümpia B normi... ;)

Rändtsirkus oli täna Revalis ja ei esinenud üldsegi pahasti... :D andsime võimaluse ka pealtvaatjatele tulla katsuma vahendeid millega tsirkusejõumehed oma numbreid teevad ja peab tunnistama, et suur oli jõutõstjate imestus, et tegemist ei olegi mulaažidega, vaid reaalse rauaga ja mida ikka annab maast lahti sikutada.... ;)

Kui korrutada 0,5-ga, saab 1,40 m:-).

Ja jutumees ei ole ma iial olnud- kahju, et sa Ott seda siiani ei tea :(

Aga 10-võistluses tuli kokku ilma spetsiaalselt treenimata natuke üle 3200 punti, seega sai ka eesmärk 3000+ täidetud.

Praegu kõik lihased valusad ja homme ning ülehomme veel hullem, aga mõnus on ikka!

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise sa ütlesid ju oma varsemates postides, et täna on 10 võistlus, mis sul kokku tuli siis? - ehk tood ära nii üksikalad kui kogusmma, siis ma saan vaadata, palju ma seal une pealt ära teeks.... :D

No jooksud lasin üle jala ja kõike pees:

100 m: 13,2

Kaugus. 5,23

Kuul (pees): 11,60

Kõrgus: 1,60

Ketas (täiesti pees): 32,92

Teivas: 2,80

Oda: 42,75

110 m tõkked, 400m ja 1500 teeksid une pealt kindlasti, aga äkki midagi veel :-). Neid viimaseid ka välja ei too, sest häbi hakkab hetkel:-).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole viga, tulemused on ju head ega tavaline vend, kes käes ei ole erinevaid vahendeid hoidnud, see ei tee ligilähedalegi, peaasi et ennast kuskilt ära ei vigastanud, see on sellisel juhul kõige suurem kordaminek ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole viga, tulemused on ju head ega tavaline vend, kes käes ei ole erinevaid vahendeid hoidnud, see ei tee ligilähedalegi, peaasi et ennast kuskilt ära ei vigastanud, see on sellisel juhul kõige suurem kordaminek ;)

Olen õnnega koos ja kogemused suunasid korralikult sooja tegema. Oma haiget õlga pidin kasutama ju ainult teivashüppes, aga nagu videostki näha, siis ei pööranud peale vasaku käe toel ja seega ka seal ei kasutanud seda eriti tugevalt.

Teistel läks küll kannakõõluseid ja eriti reie tagalihaseid :-)

Mul peale valusate lihaste õnneks midagi viga ei ole.

Homme näeb, mis tegelikult tunne on, aga kogemus ütleb, et 5 päeva on valusad isegi need lihased, mida ei teadnudki, et kehas olemas on :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen õnnega koos ja kogemused suunasid korralikult sooja tegema. Oma haiget õlga pidin kasutama ju ainult teivashüppes, aga nagu videostki näha, siis ei pööranud peale vasaku käe toel ja seega ka seal ei kasutanud seda eriti tugevalt.

Teistel läks küll kannakõõluseid ja eriti reie tagalihaseid :-)

Mul peale valusate lihaste õnneks midagi viga ei ole.

Homme näeb, mis tegelikult tunne on, aga kogemus ütleb, et 5 päeva on valusad isegi need lihased, mida ei teadnudki, et kehas olemas on :-)

Harrastajatele on see keregejõustik ikka paras traumatoloogia.... :D Mul oli ainuüksi sellest teivashüppest lisaks vigastusele ka puusapainutajad nii valusad, et mingi 5 päeva võttis aega, enne kui asi normaliseerus, rääkimata kui oleks veel 9 ala teinud... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meil on nüüd siis ikka väga mitmekülgne team :) Tubli Rene!

Tegite ka kunagi 10-võistlust, kas kusagil on tulemused ka üleval?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No jooksud lasin üle jala ja kõike pees:

100 m: 13,2

Kaugus. 5,23

Kuul (pees): 11,60

Kõrgus: 1,60

Ketas (täiesti pees): 32,92

Teivas: 2,80

Oda: 42,75

110 m tõkked, 400m ja 1500 teeksid une pealt kindlasti, aga äkki midagi veel :-). Neid viimaseid ka välja ei too, sest häbi hakkab hetkel:-).

Kuulis ja teibas oleksin pähe saanud. :D Aga no, vanusevahe on ka vastav.

Teivashüpet ühe korra proovinud ja lihtsalt ei julgenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegite ka kunagi 10-võistlust, kas kusagil on tulemused ka üleval?

Meil oli vähem alasid ja osad distantsid lühendatud. Esimesel aastal jooksime 60m, kaugus, kuul, ketas, oda, 1000m. Järgmisel aastal lisandus kõrgus.

Esimesel aastal oli järjekord: Martin.M, Taaniel, Jürgen. Teisel aastal võitis pikalt Hjalmar, teisi kohti ei mäleta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina tegin ka särki reedel. Kuna eelmine aasta vigastasin ennast kohe esimesel särgitrennil, siis otsustasin seekord kohe esimene trenn mitte minna raskustega liiga üles. Soojenduse ajal olin väsinud, sest see oli neljas trenn järjest (1 jõutrenn, ujumine, jõutrenn ja siis see surumine). Särgiga katsed olid sellised: 2. pakk: 2x190kg + 2x200kg + 2x210kg, 3.pakk: 2x220kg + 2x225kg. Kaal hakkas lõpuks alla liikuma. Kaks päeva tagasi olin juba 95.6kg. 6. augustil olin 100.5 :)

Videosid kahjuks ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×