Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Siim Rast vaatab, mida see Tarmo kangiga seal ukerdab.

post-27151-0-69468500-1421511410_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Konkreetselt need pildid on tehtud Sigma 50mm F1.4 DG HSM:

http://www.dpreview.com/lensreviews/sigma-50mm-f1-4-dg-hsm

Tegemist on väga hea objektiiviga, mida kinnitavad ka sõltumatud testid:

http://www.dxomark.com/Reviews/Sigma-50mm-F1.4-DG-HSM-A-Canon-lens-review-Art-for-Art-s-sake

Jääb alla ainult Zeiss sama klassi objektiivile ühe punktiga, mis on marginaalne. Zeiss maksab aga üle 4000 €, Sigma aga natuke üle 800 €.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaamera ette jäi ka üks selg) Huvitav, kes on see kodanik, kes otsustavalt selja pööras...

post-27151-0-36542900-1421519062_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelmise pildi kangelane on Hjalmar. Näikse, et sellist kappi selja tagant ära ei tuntud.

Käesoleval pildil on maailmameister Raul Randmäe.

Pilte tehes mõtisklesin, et kui lihtne oli vanasti jõudu teha. Saalinurgas oli kang ja mõned sangpommid. Praegune jõusaal on ikka täielik imedemaa. Keerulised jõuvankreid meenutavad asjapulgad liiguvad peaaegu hääletult. Tõmbad ühte käsikut, liigub vankri teises otsas samal ajal mitu puuda rauda ja lihas paisub... niimoodi vist mõtleks Beorg Lurich kui meie aega juhuslikult satuks. Täieline muskelkunst! Muskelkunstnikud aiva taaruvad ühest saali otsast teise, mõmisevad rahulolevalt ning jälle ronivad jõuvankri otsa nööre sikutama. Ei tea, kuidas nad seda kõike oskavad?!

post-27151-0-69266600-1421526526_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni tuleb ikka mönuga ja pingutades teha! Annab tuld Siim Rast!

post-27151-0-53404100-1421595279_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jevgeni Jablokov võtab harjutuse lõppedes aja maha mõtisklusteks. Ta soovib teha kevadel uut isiklikku rekordit. On näha, et eesmärki pühendab abinõu - ta treenib regulaarselt ja aktiivselt. On kindel, et unistus on varsti täitumas!

post-27151-0-79402100-1421657550_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muskelkunstnik Hjalmar Mäe tegutseb parimate triitsepsite maailmas!

post-27151-0-67146800-1421774751_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli Kaido sünnipäev, õnne veel kord. Sai antud edasi soe käepigistus, eks näis kuidas nädalavahetus lõppeb ;)

Enda tegemistest pole ammu kirjutanud, eelmise aasta võtan kokku kolme lihtsa pildiga. Kõik kolm on minu jaoks väga suure väärtusega!

post-18803-0-11790500-1421829106_thumb.j

post-18803-0-33252000-1421829125_thumb.j

post-18803-0-23706000-1421829154_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenn on käinud vahepeal täiega edasi, valmistume kevadeks, aga on ka uusi mõtteid.

Olen seisukohal, et unistused on vaja realiseerida, eelmised kaks suutsin teostada ( vt. eelmise postituse kahte esimest pilti ).

Trenniga seonduvalt on jäänud veel kaks. Napilt ( pool kilo ) jäi puudu selle aasta EMV abs.tiitlist, sügisel küll ületasin selle, aga hiljem ei loe ;) Eks oli kevadel mul ka kõvasti õnne, sügisel aga kõvasti jõudu!

Teine siiani teostamata unistus on -93 kaalukat. Ei jõua ja ei viitsi enam paks olla. Tore on palju suruda, aga ...

Viimased aastad olen võistelnud kehakaalus -120, see kevad -105. Sügisel sai peale RB-d end veidi nuumatud, rekordilised numbrid enne magama minekut olid 114,5 :D

Enne pühi otsustasin hakata kaalu langetama, alustasin 112,5-113,0 vahelt. Viie nädalaga on kukkunud 7kg, 105,5 peale. Hetkel tempo kilo nädalas, natuke palju, aga kui kaal tahab kukkuda, siis las kukub. Ideaal jääks alla 500g nädalas. Kiire elutempo juures söön hommikul ja õhtul kodus, kuid päeval 2-3 korda väljas. Sellepärast ei saa kaloreid arvutada ja pean järgima sisetunnet. Sellest nädalast hakkasin "sisetunde" peale nö ülesööma, esmaspäev selgub, kui õige see otsus on.

Olen paari aasta jooksul söögiga eksperimenteeridas avastanud enda jaoks paar väga tähtsat punkti. Inimesed, kes tahavad nautida toitu ja kes ei taha süüa iga päev tatar-kana ja kana-tatar, vaid eelistavad kartulit, karbonaadi ja vahel tükk kooki, siis soovitan loobuda söögile peale joomisest. Ei tea neid teaduslikke selgitusi või tagamaid, aga pealejook teeks nagu toidu kaloritega x2. Mingi seletuse olen leidnud netist maomahlade lahjendamist, aga väga paika pidavat selgitust mitte. Eriti hullult mõjuvad magusad joogid, ka zero-d. Julgeks isegi väita, et inimene, kes tarbib igapäevaselt magusaid jooke, ei saa kunagi kaalu alla!

Teine asi on liikumine, kui ikka armastad häid toite ja ei taha süüa traditsioonilise kaalujälgija kava järgi, siis liigu. Vastavalt patustamisele teha õhtul 30-60 min aeroobset ja oledki teinud "vigade paranduse". Ise teen kiirkõndi (7,3km/h), vabal päeval 7km ja trennipävadel 3-5km.

NB! Toitumisel ei pretendeeri absoluutsele tõele, vaid kirjutasin oma kogemusest ja tähelepanekutest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole hullu, vahetate kategooriates Alessiga kohad ära. Aless ülesse (-120), sina alla (-93)...

Aga tegelikult tean ka omast käest (juba 30 aastat), et tahaks ju kõike. Teha seda, teist ja kolmandat, aga kõike ei jõua teha.

Sellepärast ma mängingi kabet ainult internetis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui jõuad -93 kilo siis saad aru, mis tähendab teha 87,5kg x 10..... :D . Tõmbest ma ei hakka siinkohal rääkimagi.... :D

Loodan nii madalale mitte langeda. Meie pisike 60ne kilone Karl surub 90kiloga üle 10 korduse :D

Tegelt valmistun vaiksel tarmop nimeliseks surumisvõistluseks 24.juuli.2015, poole kehakaaluga minuti jooksul max kordused ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Punnitamine joonistub ilmekalt välja ka näos ja iseäranis kui gravitatsiooni üritad trotsida. Mõista-mõista, millise punnitamisega tegu on? Ei-ei, mitte see punnitamine ei ole teoksil..., aga kangi surumine on käsil. Eks ole, võib ju kaheti mõistmine tekkida, aga jõutõstmine ongi üks ilmatuma raske ala. Ega asjata raskuseid kokku ei arvutata ja mida suurem raskus, seda kindlamalt on võit tagataskus.

Andres surumas.

post-27151-0-19499700-1421873496_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus on selles, kas Jevgeni Jablokov surus kangi üles või mitte? Vot see on teema, mille üle tuleb pingsalt mõtiskleda! On ju kang rinnal ning ei ole mitte tuhkagi näha, et see mingis suunas liiguks! Tähendab, tuleb taaskord käsi põsakil mõtteid mõlgutada ja otsida lahendust. Mulle näib, et vastuse leidmine on üüratult vaevaline kui mitte öelda võimatu. Järelikult tuleb saali tagasi minna ja teha kindlaks, kas Jevgeni pani kangi pukkidele tagasi või mitte... või ta ikka pingutab... Kui mitte, siis tuleb teda aidata, tõsta üheskoos kang omale kohale, kettad ilusti ära võtta, pesema ning riidesse ja koju puhkemaie. Eks üks korralik ja tõsine trenn selline olegi!

post-27151-0-81030800-1421875031_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole hullu, vahetate kategooriates Alessiga kohad ära. Aless ülesse (-120), sina alla (-93)...

Aga tegelikult tean ka omast käest (juba 30 aastat), et tahaks ju kõike. Teha seda, teist ja kolmandat, aga kõike ei jõua teha.

Sellepärast ma mängingi kabet ainult internetis...

Ma nägin 2. jaanuaril 100.0 kaalul ära :) Täna olin 97.5.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×