Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

285x5x5 tegin aasta alguses, kuskil 1,5 kuud ennem võistlust, nende numbrite pealt vaadates on seis juba parem, nüüd tuleb need 3 kuud kenasti ära kesta. Eks lõpupoole on trennid juba kergema loomuga, aga praegu tuleb veel korralikult tööd teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma siis lisan kaalulangetajatele vastukaaluks ühe priske poisi tegemisi kajastava postituse :D, kõigi elu pole nii roosiline nagu Laural ja Tarmol :D .

Kirjutan siis selle nädala tegemistest ka natuke, esmaspäeval oli kerge rind ja õlg, teisipäeval tegin jalgu, raw kükis tegin 230x5x6, mis pole väga paha tsükli alguse kohta, järgmisel nädalal tahaks teha kummidega 285x6x6 + väljaastumisi 400+kg-ga, et keha vaikselt harjuma hakkaks suurte raskustega, aga eks ole näha mis välja tuleb.

Täna aga tegin rinda, plaan nägi ette 175x6x6, sellega sain kenasti hakkama, kuigi kõige kergem ei olnud, aga enda lohutuseks tuleb tõdeda, et järgmine nädal juba 187,5x5x5, see annab parema pildi mis seis tegelikult on.

Homme plaanis teha kummidega tõmmet, mõtted on olemas mis raskusega teha, aga sellest ehk juba homme täpsemalt, üritan ka video teha, siis natukene huvitavam vaadata, kui lihtsalt numbreid lugeda.

Video tänasest surumisest, esimene seeria videost puudu.

175x6x6 :D ja aastal 2009 oli Viljandi MV-l sinu surumise tulemus kolmevõistulse sees vist mingi 130-140 kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina kui talendikütt, Siimu avastaja ( ei väsi kordamast ) :D , võin veidi pajatada. 2009 tegi Siim kaasa esimese Eestika surumises, kevad oli siis ja tulemus 175kg. See tulemus särgiga. Särgita ta tegi 140 kanti. Tal oli lausa minigi piir ees, a´la 135kg tegi x6 ja 140 tuli null, väga imelik surumise kõver oli tal.

Alustas poiss 2008 sügis, käisime praeguses My Fitnessis, Roccas. Rääkisin temast aastavahetusel Kaidole, kui suur kükkija ja hea tõmbaja. Tuli saali ja pani sisuliselt kohe kangile +200kg peale :D

Surumises oli ikka suht andetu siis, aga poiss arenes 30-40kg aastas, nii et 300 on tulemas ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siimu areng surumises on stabiilne olnud. Loomulikult ei ole tempo enam selline nagu see oli 2009 ja 2010, aga maad on veel minna.

Ainuke koht kus surumise arengus tuleb piir ette on kehakaal. Kui reeglina kehakaalu suurenedes kasvavad ka kilod, siis siin pole vist enam eriti palju ruumi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt..sul on ikka korralik pauk sees.... :blink: see 5x5 sellise raskusega küll raske ei olnud, ei kujuta ette mis sul seal max praegu sees võib olla 230???? raw. Kõva ei ole midagi öelda. Et et natuke mitte ülekiita, siis Siim kujuta ette, et sa suudad rohkem kui oma keharaskusega teha 5x5.... :D

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki ka kedagi huvitab...
Nagu teada, olen kehv kükkija, surumine küündib peaaegu küki tasemele või vastupidi, seetõttu otsustasin küki kätte võtta ja vaadata kuidas see areneb.
Kaks nädalat tagasi jäin veel 90kg-le alla, nüüd kaks nädalat hiljem tegin 10x3 90kg, kang tundus suht kerge õlul, tehnika on ka lihvimist saanud. Suur aitäh ka Raunole, kes viitsis mulle õpetussõnu jagada.
Ega see mingi suur number ole kui kõrvutada mind Laura, teiste tugevate naiste või meestega, aga kui nüüd sai ka lõpuks mindud jõutõstmise suuna peale üle (ega see kerge otsus polnud), mitte ei tee kahte erinevat ala korraga nagu eelneval aastal, vaatab kas tulemused ka paremaks lähevad.
Endal on olnud peaaegu kuni praeguseni fitnessi ja jõutõstmise kava segamini all, sellest on ka palju seerialist vastupidavust, aga see-eest puudub kõrge maksimum. Nüüd otsustasin end kätte võtta ja paugutama hakata RAW-is, varustus on veel võõras...
Aga jah, söön "ilusasti", jalg ikka veel triibutab, samas eelmise sügisega võrreldes omajagu kaalu juures. Laura võtab alla, ma võtan juurde, varsti leiame kuldse kesktee...
Omal kohal ikka valgurikas toit, süskari võtan vahel välja, siis kaal kukub kolinal.. ja siis panen tagasi, saab jälle paisutud.
Kõik siin eelnevalt on maininud toidulisandeid, ma firmadele reklaami ei hakka tegema.
Steroide ei kasuta.
Aga jah, kreatiin, beeta-alaniin jne..., eks teate ise ka.

Ja naisterahva kohta väike tagasihoidlik kükk ka...

https://www.facebook.com/photo.php?v=624503547571936&set=vb.100000368908008&type=2&theater

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Annan ka enda tegemistest natuke jälle märku.

Teisipäeval tegin enda jaoks kükis ühte uut harjutust, nimelt siis ohutu kangiga kastile kükk, kus lisaks olid kummid, mis tegid tõusmise raskemaks, kuna ei ole seda harjutust varem teinud siis võrdlusmoment puudus, aga kuna jalad on täna korralikult valusad, siis ju toimis. Videot kahjuks ei ole sellest, kuna kaamera ununes koju, aga ma usun, et teen selle raske tsükli jooksul seda harjutust veel ning siis juba ka video.

Täna aga tegin rasket surumist, kuna 80% kava hakkab vaikselt lõpule jõudma, siis täna oli ettenähtud 197,5x4x4. Tehniliselt ei õnnestunud 2 seeriat päris nii nagu peaks, aga muidu üldises plaanis võib rahule jääda, sest eesmärk sai täidetud.

Homme raskem selg, plaanis teha jõutõmbes puhtalt lukustamist ja ülaseljale vaatan jooksvalt mis ja mida.

Toidulisadest hetkel ennem trenni shock ja kreatiin, trenni ajal EAA, peale trenni HPR+Hera80.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kui nüüd sai ka lõpuks mindud jõutõstmise suuna peale üle (ega see kerge otsus polnud), mitte ei tee kahte erinevat ala korraga nagu eelneval aastal, vaatab kas tulemused ka paremaks lähevad.

Tore, et jõutõstmise valisid! :) Edu!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike sisestus ka minu poolt.

Esmaspäevast hakkasin uuesti kreatiini võtma. Esimest korda teen seda 4päevase laadimisena. Õnneks pole kaaluga midagi hullu juhtunud, ei ole aru saanud veel, et seoks rohkem vett keha vms.

Eile sai üle tüki aja ühe korralikuma trenniga hakkama. Pean mainima, et oli väga vahva ühine kükitrenn neljakesi (Välk, Martin, Artur ja mina).

Kuigi seltskond oli tore, ei olnud seda kükk üldsegi mitte :D Esimest korda üle tüki aja sai tehtud sidemetega kükki. Ai ja oi kui vastik see oli. Kõik oli nii valus ja harjumatu. Oleks siis mingit raskustki peal olnud :D

Väike lõik ka ühest raskest seeriast (tegelikult olid kõik seeriad mega-rasked) :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralik raw tulemus! Esimese seeria kolm kordust nagu tühi kang....ja samas viimane kordus järsku väga raske, mis juhtus?

Lasin kangi liiga kõri peale, sellepärast ka selline raske moment järsku. Nagu kirjutasin, siis tehniliselt ei klappinud täna asi väga hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks surumisele natuke küki videosi ka. Täna tegin kummidega kükki 300x5x5, kõige hullem ei olnud arvestades, et täna tuli päev otsa jalgadel ringi trampida. Lisaks kummidega kükile veel kangi hoidmist koos välja astumisega, täna 425kg-ga 2x10 sek, tundus täitsa okey.

Homme puhkus ja neljapäeval tuleb surumises teha 210x3x3, ma ei tea kuidas ma selle ära teen, aga tuleb teha, muud varianti pole.

Tänasest kükist siis video ka, esimest seeriat ei filminud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paistab jah, et Siimupoisil on korralik minek ja sügisel peaks kogusummas saama kindlasti uued numbrid (vähemasti rawis) nagu aru olen saanud ei käi varustus ja raw numbrid alati käsikäes....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paistab jah, et Siimupoisil on korralik minek ja sügisel peaks kogusummas saama kindlasti uued numbrid (vähemasti rawis) nagu aru olen saanud ei käi varustus ja raw numbrid alati käsikäes....

Eks need numbrid ikka mingil määral seotud on. Tihti ei jätku lihtsalt vormi nii pikaks ajaks, et jõuaks seda ka varustusega realiseerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna see siis juhtus, surumise 7-s nädal ja 210x3x3 failisin, esimeses seerias tegin 3x ära teises ja kolmandas 2x, aga ei hullu kava on siiani väga hästi toiminud, sest varasem rekord oli 205x3, seega 3-stega 5kg juures juba praegu.

Lisaks tavalisele surumisele tegin maas kummidega surumist, kitsalt pakule surumist triitsale ja venituseks lendamisi. Homme on raske selg, tõmmet see nädal vist ei tee, aga eks homme paistab vb mingi tõmbe variatsiooni ikkagi teen.

Video ka tänasest surumisest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan ka natuke selle nädala trennidest.

Teisipäeval sai jälle sidemete ja kummidega kükki tehtud. Jätkuvalt on asi raske ja ebamugav :D. Videos ka viimane seeria, kus oli kergem raskus tehnika peale.

Täna aga sai tehtud särki eesmärgiga 12. oktoobril Pärnus võistelda.

Ma ei oskagi midagi tänase surumise kohta rohkem kommenteerida. Tänu püstelreporter Kirbule, kelle võiks vabalt võtta ETV-sse Sääritsa või Kuuse asemel spordireporteriks, on kõik vajalik informatsioon videos kuulda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Einoh tublid!! Kirp sobiks ETV-sse hästi, kajastaks raskejõustikku ka rohkem.

Siimul teine seeria oli ka täesti teostav, kahjuks tuli väike tehniline aps sisse ja neelas jõudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laura, kas selliste jalgade asetusega(varbad üsna välja keeratud ja põlved ei liigu kükkides varvastega ühes suunas) on ikka mugav kükkida ja ei vääna põlvi?

On mugav ja ei vääna :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Välk surus täna oma ebardi "tagumik maast lahti" tehnikaga 130kilo :D

Endal on 80 prossa kava käsil ja täna oli 145 4x4. Tagumik loomulikult iga jummala korduse ajal lennus, aga kuna ma panin maxiks ka oma tagumiks õhus tulemuse, siis ei saagi muud siit tahta. Terve suvi on olnud pm seisak ja kohati ka langus surumises. Eelkõige sellepärast, et suvel treenisin kükki millegipärast prioriteedina. Hetkel kükivorm langeb ja surumine jälle tõusuteel :D Nii et Ott, varsti võid valida koha ja aja ;):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×