Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Tubli hackis tegid isegi mulle ära... :D Osade kodanike jaoks liigub Revali hack hästi lihtsalt, kuid nagu näha ei ole see kerge midagi, pean silmas seda, et tavakükki tegid suurema raskusega, mul on hack ca +20 kilo võrreldes tavakükiga. Kuid raw numbrites edasiliikumine on selge märk et ka tippnumbrid peaksid kevadeks üles saama. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uus aasta algas siis kohe rekorditega, mis on positiivne arvestades, et trennist oli jäänud 5 puhkepäeva, kus liigutamist oli vähe ja keha ehk alguses alles magas, aga ei hullu. Surumine oli täna selline 20x10, 70x8, 120x8, 150x8, 160x8, 170x8, 175x7, edasi tegin ramiga 185x8, 190x7, 180x8 ja lõppu veel raw 160x7, tahtsin 8 teha, aga lihas oli nii täis, et viimane kordus jäi lihtsalt kinni :D . Üljäänud harjutused tegin lihtsalt läbi, sest kuskil rekordit oleks palju oodata. Lisan ka videod raw surumiste parimatest katsetest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenn suutsin end väga positiivselt üllatada. Tegin koos Arturiga TÜSKis tõmmet ja kompisime mu piire.

Parimad seeriad:

120x3

125x2

130x1

135x1

140x1

143x - (tegu siis raw rekordnormiga, mille tõmbasin nõksutades üles, nii et kordusena kirja ei lähe)

Videod ka 125x2 ja 140x1 kohta:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inspireerituna Laura jõutõmbest võtsin ka endale plaani, et tuleb täna ületõmmata kunagi ammu tehtud 250x5. Hakkasin tegelikult juba vaimselt ennast pühapäeval ettevalmistama tänaseks, et see ka korralikult teoks teha. Aga alustame siiski hetkel algusest. Eile tegin kerge rinna ja õla ning lõppu 100m sõudmist, vaatamaks kus seisus ma oma kiiruslike näitajatega hetkel olen. Ütleme nii, et hetkel midagi kiita pole, mida näitas ka selgelt tänane kiiruslik kükk, kus täiesti uskumatuna tundus, et ei suuda isegi tühja kangiga korraliku kiirust näidata, mis tähendab, et kiirusele ja plahvatusele tuleb nüüd ennem eestikaid palju rõhku hakata panema. Tegin siis kerge "kiirusliku" kükiga keha soojaks ja edasi tõmbama, seeriad täna palju ei tulnud, aga pingutus oli korralik 120x8, 170x6, 220x6, 240x6, 260x6 ja 240x6. Edasi tegin ukraina tõmmet, 2 harjutust ülaseljale, pukil kere tõsted ja biitsale ka 1 harjutus.

Tegelt kangi lõpus sedasi maha panna ei tohiks :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenn suutsin end väga positiivselt üllatada. Tegin koos Arturiga TÜSKis tõmmet ja kompisime mu piire.

Parimad seeriad:

120x3

125x2

130x1

135x1

140x1

143x - (tegu siis raw rekordnormiga, mille tõmbasin nõksutades üles, nii et kordusena kirja ei lähe)

Hakkab vaikselt Arturi juhendamine/treeneritöö vilja kandma. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli surumise päev ja nii nagu mul viimasel ajal kombeks on, tuli ka siin rekord :)

55x6

60x6

62,5x6

65x6

65x3

Kõik seeriad tegin ilma randmesidemeteta, seda just taotluslikult, kuna olin end sidemetega liiga ära hellitanud ja ranne oli nõrgaks muutunud, nüüd aga juba on paremaks läinud.

See 65x6 oli ikka päris jube pingutamine, tõmbas nii läbi, et viimane seeria jõudsin ainult 3 kordust teha :D

Tegelikult tundsin, et vahepeal tuli tagumik ka õrnalt pingi peal lahti, aga videos seda näha ei ole.

Aga õnneks Artur viitsib ja tahab muga tegeleda, sest mul on tõesti vaja kedagi, kes mind utsitaks ja juhendaks, sest muidu ma alahindaksin ennast ja teeksin ainult võimlemist saalis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inspireerituna Laura jõutõmbest võtsin ka endale plaani, et tuleb täna ületõmmata kunagi ammu tehtud 250x5. Hakkasin tegelikult juba vaimselt ennast pühapäeval ettevalmistama tänaseks, et see ka korralikult teoks teha. Aga alustame siiski hetkel algusest. Eile tegin kerge rinna ja õla ning lõppu 100m sõudmist, vaatamaks kus seisus ma oma kiiruslike näitajatega hetkel olen. Ütleme nii, et hetkel midagi kiita pole, mida näitas ka selgelt tänane kiiruslik kükk, kus täiesti uskumatuna tundus, et ei suuda isegi tühja kangiga korraliku kiirust näidata, mis tähendab, et kiirusele ja plahvatusele tuleb nüüd ennem eestikaid palju rõhku hakata panema. Tegin siis kerge "kiirusliku" kükiga keha soojaks ja edasi tõmbama, seeriad täna palju ei tulnud, aga pingutus oli korralik 120x8, 170x6, 220x6, 240x6, 260x6 ja 240x6. Edasi tegin ukraina tõmmet, 2 harjutust ülaseljale, pukil kere tõsted ja biitsale ka 1 harjutus.

Tegelt kangi lõpus sedasi maha panna ei tohiks :D .

Tore näha, et nii kükk kui tõmme liiguvad jälle ülesmäge.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna pikalt kirjutama ei hakka, tegin ära mis plaanis oli ehk 250x4x6, esimest korda tundsin, et alaselg pole ära taastunud tõmbest ja kippus läbi vajuma kükkides, mis tähendas, et pidin teda teadlikult natuke hoidma hakkama, aga ei hullu. Nüüd pean korraks maha istuma ja järgneva kuu trennid paika panema, ühel nädalalt raske kükk ja tõmme on ikka liiast. Peab leidma mingi kompromissi, kuidas kõige mõistlikum teha oleks. Aga tänasest üks video ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile Revalis Eli P. üritas Smakamehele teenet teha ja teda tugevamaks treenida lisades poolekilosed Eviani pudelid lisaraskusteks juurde, aga Samakas kartis alla jääda ja võttis need maha :(

Ram-i selga ajamas

post-20384-0-23454600-1358259450.jpg

post-20384-0-31150300-1358259459.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

homme veel viimane päev kus rämedalt õgida saab ja siis uuesti 84 peale võtma rahulikult. Hetkel kaal 88. Tänane menüü on ka väga korralik olnud, näiteks lõunasöök oli 4 täidisega pannkooki, 3 meega pannkooki ja 3 jäätisega pannkooki :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

homme veel viimane päev kus rämedalt õgida saab ja siis uuesti 84 peale võtma rahulikult. Hetkel kaal 88. Tänane menüü on ka väga korralik olnud, näiteks lõunasöök oli 4 täidisega pannkooki, 3 meega pannkooki ja 3 jäätisega pannkooki :D

Ma ei saa su loogikast aru- sul on võistlusteni mõni kuu aega ja sa PEAD veel alla võtma? Ja 4 kilo võistluskaaluks alla võtma! Minimaalselt kuu enne võistlusi peaksid sa igal juhul olema varuga kaalus sees, et viimasel kuul kehakaalu tõsta, mina jätaks kaalu tõstmise varuks veel vähemalt 2-3 kg (juhul, kui sa ei kasuta kreatiinmonohüdraati). Seega pead võtma alla 7 kg minmaalselt, et siis veel uuestii plusskaloraažiga kuu enne võistlusi üles minna ja korralik vorm teha!!!!!!! Ebareaalne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks enda tegemistest ka natuke, teisipäeval tegin raskema selja trenni ja tänagi oli veel ülaselg korralikult valus, mis küll natuke surumist häiris, aga numbrid mida lootsin sai ära tehtud. Tegin täna baasharjutusena maas kummidega surumist tööseeriad olid 170x5, 180x5, 190x5, 200x5 ja 210x5. Peale veel kaldpingil surumist, pec tec, kitsalt pakule surumine ja plokil triitsale üks harjutus. Ka kitsalt pakule surumine on edasi läinud, kannatas täna juba 150x3x6 teha ja seda ehk isegi väikse varuga.

Video ka tänasest parimast surumisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×