Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Tundub et Oti provotseerimine ei mõjunud.

Eile oli järjekordne raske rinnatrenn. Ei tulnud seda mida tahtsin. 190x2 sain üles aga 3s kordus tuli juba Siimu ( Rast ) abiga, Teine Siim ( Kelner ) filmis seda ehk hiljem ka lisan selle siia. Kui algul arvasin et need 10 kilosed hüpped suured, siis hiljem RAM-iga tehes mõistsin et miskit on nüüd nädalaga mööda pandud. Eelmisel korral tegin RAM-iga 200x3, 205x2 ja 3s abiga, siis seekord 200x1, teine kordus Siimu abiga. Võibolla poja sünd on protsesse mõjutanud!

Kuna olen juba mitu nädalat tagasi paika pannud, et sellest nädalast lähen väiksele puhkusele, siis tundub et ajastus on hea. Homme juba Rauli juurde massaaži. Nädalavahetus vanema pojaga väljamaale veekeskustesse ja lõbustusparkidesse ;)

Siiski arvan et RAW surumises on hetkel edasiminekut ja järgmisel kuul teen ehk need uued numbrid ära

Pärast puhkust muudan raske rinnapäeva nädala teisepoolde, tundub et passiivne nädalavahetus tapab toonust.

Sinu aeg on möödas,muud ei midagi..... :D Kuula kogenud sportlaste juttu... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh issand, siin videos ei olnud ju kolme lõhnagi.....kisa oli rohkem vähemalt 5 korduse eest.... :D

Jube kui õel sa Ott oled, on sul kõik ikka korras :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh issand, siin videos ei olnud ju kolme lõhnagi.....kisa oli rohkem vähemalt 5 korduse eest.... :D

Parem suure kisaga 190x2 kui vaikides 172,5x0 ;)

Ei noh, nüüd on pealik ka platsis kui poiss ise enda eest seista ei saa.... :D Mul on kõik hästi, rekordid tulevad.... ;)

Sry, aga poiss mängis Facebookis Angry Birdsi, ei saanud kohe vastata ;)

Keegi peab ju poisse kaitsma.

Küll nad eeskuju peale hakkavad ühel heal päeval ka iseenda eest seisma ;)

Tänan trenna, aga usun et saan alla saja kiloste meestega hakkama, paremat kätt kasutamata ;)

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis siin tulistada, vastan otse ja siiralt.

Tegelikult on kõik hästi, võibolla esmaspäevane feil oli kinnitus, et enne võistlustele ettevalmistust vaja teha kerge puhkus. Ja ega see väga feil polnudki, korrata rekordit ja seda kreatiinita.

Nagu kirjutasin, siis see nädal rohkem saali ei tee, piirdun õhtuste poole tunniste aeroobsetega. Kuigi nii mõnigi arvab, et see kiirkõnd pidurdab taastumist enne ööund, viib testo alla jne, siis tunnen hoopis vastupidist efekti järgmises trennis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis siin tulistada, vastan otse ja siiralt.

Tegelikult on kõik hästi, võibolla esmaspäevane feil oli kinnitus, et enne võistlustele ettevalmistust vaja teha kerge puhkus. Ja ega see väga feil polnudki, korrata rekordit ja seda kreatiinita.

Nagu kirjutasin, siis see nädal rohkem saali ei tee, piirdun õhtuste poole tunniste aeroobsetega. Kuigi nii mõnigi arvab, et see kiirkõnd pidurdab taastumist enne ööund, viib testo alla jne, siis tunnen hoopis vastupidist efekti järgmises trennis.

Varsti olete kõik mul seal üleval jooksuradael jooksmas....ja surute 400.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa siis oled terve suvi olnud saatana küüsis ;)

Jep. Ega see esimene suvi pole, aga seekord olen seda sunnitult pidanud olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varsti olete kõik mul seal üleval jooksuradael jooksmas....ja surute 400.... ;)

Sry Ott, aga suht nüri on suvel jooksurajal joosta. Kindlasti eelistan oma aeroobse teha väljas.

Ekstreemseid seik oli paar aastata tagasi tavel, kui lund tuiskas kohati vööni ning kui ma tavaliselt kakumäe ringi 7km teen tunniga, siis sel korral kulus x2.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sry Ott, aga suht nüri on suvel jooksurajal joosta. Kindlasti eelistan oma aeroobse teha väljas.

Ekstreemseid seik oli paar aastata tagasi tavel, kui lund tuiskas kohati vööni ning kui ma tavaliselt kakumäe ringi 7km teen tunniga, siis sel korral kulus x2.

7km tunnis see on ju kiirkõnd, mitte jooks.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

7km tunnis see on ju kiirkõnd, mitte jooks.... ;)

Polegi väitnud et jooksen. Näiteks 7km/h kiirkõndi võtab rohkem läbi kui 8km/h sörkimist, kulutab ka rohkem kaloreid. Muide, selle tunnise "jalutamisega" kaotan higistamise näol ca 1kg, suurim kaotus on olnud 1,5kg. Pulss on 120-125

Aastaid tagasi, pärast 90kg ületamist ma lõpetasin jooksmise, eelkõige hakkab valutama sääre esiosa. Targad on keelitanud just põlvede pärast nii rasketel joosta, aga pole ise seal valu täheldanud. Eelmine aasta proovisin korra jooksmist, 8sast km-ist jooksin 6, 2km pidin jalutama, siis valutasin mitu päeva jalga, nii et isegi kiirkõnd polnud võimalik.

Raske see paksu elu ;)

Aga Ott, kui soovid võrrelda end minuga, siis 85 kiloselt jooksin 7km 35 minutit, mis teeb 12km/h

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea näide on Sven Sester, kes hetkel peaks kaaluma 105kg (enne elustiilimuutust 150kg) http://www.epl.ee/ne...i.d?id=64813036

"Ega alguses polnudki muud teha kui vaid kõndida. Jooksmisest polnud mõtet unistadagi. Põlved poleks vastu pidanud Iga tegevus arendab ning ühel hetkel avastasin, et kõndimine oli asendunud kerge sörgiga. Veel mõned kuud ja sain teha esimesi jooksusamme.

Nüüd on treeningud minu päeva normaalne osa. Ma jooksen päevas 12–15 kilomeetrit, kuu jooksukilometraaž on mul 320–350 kilomeetrit."

Üle 100kg kaaludes võib joosta väga edukalt, aga eks see eeldabki seda, et keha on vaikselt jooksmisega harjunud.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Polegi väitnud et jooksen. Näiteks 7km/h kiirkõndi võtab rohkem läbi kui 8km/h sörkimist, kulutab ka rohkem kaloreid. Muide, selle tunnise "jalutamisega" kaotan higistamise näol ca 1kg, suurim kaotus on olnud 1,5kg. Pulss on 120-125

Aastaid tagasi, pärast 90kg ületamist ma lõpetasin jooksmise, eelkõige hakkab valutama sääre esiosa. Targad on keelitanud just põlvede pärast nii rasketel joosta, aga pole ise seal valu täheldanud. Eelmine aasta proovisin korra jooksmist, 8sast km-ist jooksin 6, 2km pidin jalutama, siis valutasin mitu päeva jalga, nii et isegi kiirkõnd polnud võimalik.

Raske see paksu elu ;)

Aga Ott, kui soovid võrrelda end minuga, siis 85 kiloselt jooksin 7km 35 minutit, mis teeb 12km/h

Tubli Tarmo :D , motivatsiooniks trennijooks poolmaraton 21,1km sulle 1.53 kui ma õigesti mäletan. 7km hoiab 12km/h ilusasti ära....ja seda ka 90 + kilosena ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No Siimu 170kg juures panime ka üks päev 1km jooksma, jooksiski ära. Usun et suudan ka poolmaratoni läbida, aga küsimus on milleks seda vaja ja mis on selle tegevuse hind näiteks 25 aasta pärast. Leian et olen leidnud omale suht ideaalse aeroobse tegevuse ja ei näe hetkel mõtet jalgu lõhkuda. Kui aga peaksin hakkama jooksma, siis ma ei suudaks loivata alla 10km/h, üle selle aga läheb pulss tõenäoliselt üle 150, mis tähendab omakorda, hoopis teistsugust taastumist jõusaalist jne.

Aga kui kellegile jookmine meeldib, siis mulle ei mahu pähe, miks on vaja seda ilusa ilmaga teha mingis umbses saalis! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõltub sellest kus sa elad ja millised on võimalused. Mina näiteks ei viitsi võidelda koerte ja koeraomanikega.

Kunagi kui elasin Lasnamäel siis valisin enamasti ikka jooksmise või käimise saalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igas linnaosas on olemas mõnusad pargid või kohad kus selle kõigega tegeleda, kohe välisukse ees tõesti ei pruugi olla. Aga äkki on küsimus vabanduse otsimises, et sellega mitte tegeleda ;)

Ja koerad koos nende omanikega, siis kakumäel pole seda probleemi aastaid kohanud ja kui hakata mõtlema, siis hulkuvaid koeri poelgi ammu märganud kusagil, linna poolt hea orgunn ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui juba kritiseerimiseks läks, siis veidi mõtteainet. Olen märganud saalis ( mitte Revalis ) inimesi, kes tulevad saali lindile jooksma või jalutama ja ainult sellega tegelema, saali hantleid näppima ei minda. Et siis sa maksad raha kuukaardi eest, lisaks kulutad aega sinna ja tagasi sõitmisele, kui seda kõike teha tasuta oma maja taga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×