Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Nüüd on õige aeg Sulle su enda sõnu meelde tuletada: kui varustus on väike, siis ärge muretsege, küll keha järgi annab!

Selle lause saatsid koos sellesammuse pildiga kunagi meile kõigile ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan natukene oma viimase aja tegemistest.

Valmistun siis Mastersi MM-ks. Võistlus ise on 22.04 Denveris.

Paar viimast trenni olen katsetanud siin erinevaid särke. Kuna kaal on seal 128-129 kilo, siis vanad särgid kipuvad väikseks jääma.

Üleeile vist leidsin "selle õige". Renku andis oma SK nr.50. sellega sai ilusti kangi alla ja ülesse ka. Tänud Renku!

Esimese katse rinnale tegin 280-ga, teise 290-ga ja kolmanda 295-ga. Kõik katsed tegime käsklustega ja jälgisime, et ka muud reeglid oleksid täidetud.

Viimased kaks tulemust on ka isiklikud reeglitepäraselt surutud rekordid, senine rekord oli 287,5. Nüüd on vaja seda numbrit võistlusteks veel natukene töödelda :)

Tänud Teamile, kes toetasid sellel päeval tugevalt!

Fitshopist soovitasid Jaanika ja Rebane mulle enne trenni tarvitamiseks uut toodet -Soul Ripperit.

Jube hea laksu andis trenniks. Soovitan seda teistelegi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen sunnitud nüüd väikese võistluspausi pidama, vähemalt niikaua kui selguvad uuringute tulemused.

Kui arstide poolt mingit ranget vetot ei tule, siis oma 300 projektist ma küll ei loobu.

Hea vorm jäi seekord realiseerimata, kuid ei hullu.

Panen siia ülesse oma katsed 290 ja 295, mille tegin 2 nädalat enne MM-i.

290:

Selle katse juures meeldib mulle Laura totaalkontroll :)

295:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Ei ole ammu kirjutanud ja teen väikse sissekande oma tegemistest.

Märtsist saadik olen valmistunud Juuni kuus toimuvaks EM-ks. Aprilli algul hakkasin tegema küki kava, kus pean 3x nädalas protsendi järgi kükkima. Järgmine nädal hakkab viies nädal ehk eelviimane. Baasjõud on arenenud kõvasti, aga väike probleem on ka. Mingi põletik on reienelipea kinnitus kohas sees, usun et see tuli ülekoormusest, aga vaid paar nädalat on jäänud ja kannatan ära. Surumist teen ikka pakkudelt ja raamist. 19 mai on võistlused ja eks näeb, kas vorm on märtsiga võrreldes paranenud. Jõutõmbes teen põhi trenne haardele, teen rippumist ja hoian kettaid aja peale.

Sel kolmapäeval sai kõva särgitrenn tehtud ning katseid kogunes palju. Nüüd tuleval kolmapäeval proovin rinnale.

12 mai lähme poistega orissaarde võistlema. Salu korraldas ilma varustuseta surumisvõistlused ja lähme proovime palju tuleb. :P

Video ka kolmapäevast:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siimu juures toimus aprillis väike kehakinnitus ennem ränka võistlusperioodi. Peab mainima, et kõik lubasid veel rängemaid rekordeid. Kindel, et nii saab ka olema. Täis kõht ja raudne meel on aluseks katsumuste ületamiseks.

Väike fotomeenutus:

http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=537804

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen üle tükiaja ühe sisestuse.

Peale oma talviseid seiklusid otsustasin teha surumises 80% kava, alustasin sellega märtsis. Kaal oli 98 peal ja surumine alla igasuguse arvestuse. Esimestes trennides jäin isegi 170kilose kangi alla, suht masendav oli. Plaan oli liikuda kaaluga edasi allapoole, üritada mai alguses olla 94-95kg ja norm vormi korral realiseerida see mai lõpus Pilzenis MM-il seda siis uues kaaluklassis 93. Kuna kaks graatsiat töötlesid mind pidevalt kaalu juttudega, kuidas jõud kaob jne, siis otsustasin "veidi" järgianda, et jõud kiiremine taastuks.

Valisin oma max-iks 187,5kg, miks, sest siit on jube mugav arvutada 80%, mis on siis 150kg. See on raskus mida kasutan ju 3/4 trennides. Lisaks mõtlesin teha oma kava paindlikuks, kui kaalu kukkumisega kaob endiselt jõudu, siis vähendan oma max raskust.

Nii mõnigi mees oli skeptiline mu valitud raskuse suhtes. Esimene trenn 150x2 6 seeriat oli mega raske, hirmuga juba mõtlesin mis saab siis, kui 6x6 vaja teha. Aga üllatavalt läks iga nädalaga kang hoopis kergemaks. 150ga 6x6 oli oluliselt kergem kui eelnevad nädalad. Järgmine rakus pidanuks olema 159,4.kg. Kuna kang oli eelmisest korrast kerge, sai valitud 160, millega sai tehtud probleemideta 5x5. Järgminekord pidanuks olema 168,75, aga jällegi valsin suurema 170. Sellga 4x4 jällegi ok. Aga selleks hetkeks oli kaal masendavalt tagasi tulnud. Kuna ma liikusin oma eelmise aasta rekordgraafikus, siis ei pidanud vajalikuks selle programmiga lõpuni minna. Aasta hiljem korrata oma rekordit on paigalseis. Minu jaoks paigalseis = taandarenguga. Nii ma siis jätsin järgmise nädala 180ga 3x3 vahele ja mõtlesin minna oma kaaluga alla tagasi.

Huvi aga taastus paar nädalat hiljem, kui ladusin kangi peale 180kg, et vaadata mis ja palju saab. Sai tehtud üks kolmene seeria. Sealt edasi nädal hiljem 190ga kahene seeria. Kuna jõudu oli, siis mõtlesin teha veel 195ga x1. Ehk siis vaatamata oma pausile olin liikunud graafikust ette.

Selle tulemuse peale, aga tekkis juba mõte teha omale uus number. Ükskõik mis, aga +200kg.

Siit ka video 202,5

205 jäin alla kahjuks, aga ei ole lootusetu.

Aastaga 2,5 kg pole suur areng, aga siin üks väike muudatus minule. Nimelt tegin kogu programmi tagumik pingil. Ka viimasel katsel ei tõuse see pingilt lahti nagu aasta tagasi.

Mis aga kokkuvõtlikult öelda, kui plaan kaalust allavõtta, siis ära tee paralleelselt jõu-programmi. Enne võta alla, tee seda targalt ja siis vaata mis järgijääb :D

Aga nüüd suvi peal ja üritan jälle oma massiga tegeleda! :D

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpsustaksin, et suurte meeste puhul on kaalu langetamise juures just surumises raske neid numbreid säilitada.

Teiste distsipliinide juures (kükk, tõmme) tekivad kaalu langetamise juures ka teatavad eelised.

Näit. tõmbel ei sega kõht, kui kaal on väiksem. Nii kükis, kui tõmbes on kergem ülesse tõusta, kui ülestõstetav oma kehakaal on väiksem.

Aga mul on hea meel, et su tsükkel sai õnneliku lõpu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke trennijuttu ka.

Olin vahepeal 16 päeva USA-s ja Mehhikos ning sai proovitud erinevaid jõusaale Ohios, Michiganis, Texases ja Mehhikos.

Valmistun praegu Euroopa Openiks surumises, mis toimub 11.08 Itaalias (Jürgen ja Samakas tulevad kaasa).

Vorm tundub hea olevat, eks homne raske surumine näitab.

Kaal oli täna esmakordselt üle 133 kilo, aga eks see reisipaistetus tuleb alla paari päevaga. Loodan kusagil 130-131 peale pidama jääda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haha Kaido, saad järgi, mu rekordkaal 144+ :-). Vaatan, et see sul eesmärgiks seatud :-).

Mina võimlen ise peale õla opi rahulikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haha Kaido, saad järgi, mu rekordkaal 144+ :-). Vaatan, et see sul eesmärgiks seatud :-).

Mina võimlen ise peale õla opi rahulikult.

Texase toitude pealt tuleb seda kaalu korralikult ega ma tagasi ka ei hoidnud. 144 nüüd päris ei usu :)

On sul progresse õlaga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Texase toitude pealt tuleb seda kaalu korralikult ega ma tagasi ka ei hoidnud. 144 nüüd päris ei usu :)

On sul progresse õlaga?

Tel jutt :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke trennijuttu ka.

Olin vahepeal 16 päeva USA-s ja Mehhikos ning sai proovitud erinevaid jõusaale Ohios, Michiganis, Texases ja Mehhikos.

Valmistun praegu Euroopa Openiks surumises, mis toimub 11.08 Itaalias (Jürgen ja Samakas tulevad kaasa).

Vorm tundub hea olevat, eks homne raske surumine näitab.

Kaal oli täna esmakordselt üle 133 kilo, aga eks see reisipaistetus tuleb alla paari päevaga. Loodan kusagil 130-131 peale pidama jääda.

Tore, et suur juht ja õpetaja tagasi, loodetavasti aktiviseerub ka Reval SP powerlifting blogi, sest peale sinu äraminekut ei ole midagi toimunud, pole ka trennis väga aktiivset tegevust näinud, osa seltskonda käib tõenäoliselt ikka päeval ja siis ei trehva...edu ja loodame parimat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd tuleb jah seltskond käima tõmmata. Tean et paljud käivad praegu, aga kuna otseselt võistlusi pole, siis pole ka ühistrenne.

Paneme loodatavasti homme juba mingit materjali ka ülesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore, et suur juht ja õpetaja tagasi, loodetavasti aktiviseerub ka Reval SP powerlifting blogi, sest peale sinu äraminekut ei ole midagi toimunud, pole ka trennis väga aktiivset tegevust näinud, osa seltskonda käib tõenäoliselt ikka päeval ja siis ei trehva...edu ja loodame parimat!

Puhas laim ;) Kaks graatsiat pidevalt trennis higistamas :)

Pigem pole Ott sind ammu näinud, laisaks oled muutunud peale konnade järamist ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natukene spordijuttu ka siis.

Vahepeal mängisin rahvusvahelisel kabeturniiril Tallinnas. http://www.kabeliit.ee/index.php/Tallinn_2012

Koossseis oli ülitugev, 7 maad oli esindatud, palju eksmaailmameistreid jne.

Õnnestus ära täita rahvusvahelise suurmeistri norm neljandat korda. Tegelikult mul normid olid kõik täis, aga vajalik partiide arv sai ka nüüd täis (mul oli neid 29, aga vaja oli 40).

Trenni olen korralikult teinud, tervis on ka ilusti korras.

Vahepeal tegin 2 trenni Tartus, kuna puhkasin Otepääl. Seal käis saalis korralik andmine, esmaspäeval oli mingi 17 jõutõstjat trenni tegemas.

Laupäeval on ees särgiga surumine, siis hakkab vaikselt ka paistma, mida seal EM-l on võimalik püüda.

Teeme siis laupäeval pilti ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne Kaido! Aeg oleks karud suveunest üles äratada ja ka oma tegemistest märku anda, jõutõstjatest on küll saal tühi....täna käisin päeval olin suht 1 seal kuniks XL mehed kohale tulid. Hea oli ikka aeg - ajalt näha trennivideosid ja parimaid katseid, loodetavasti neid varsti jälle ilmuma hakkab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tallinna inimestest ei tea midagi, kuid kaks liiget, kes Tartus treenivad- mina ja Alexander käime küll trennis. Hetkel tundub kõik jõudsalt ülesmäge minevat, eks jõutsükli pealt paistab reaalselt, mis tegelikult kooruma hakkab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma nädala alguses kontrollisin Tartu poisid üle. Aless ja Taavi olid ilusti kohal ja tegid trenni.

Võtan nüüd siis Tallinna käsile, mine tea, äkki polegi enam Team'i alles :) Eks me võtame siis XL mehed punti...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Annan ka endast üle pika aja märku, pole päris ära kadunud veel.

Alustaks sealt kus pooleli jäi, ehk peale EMV-d puhkasin 2 nädalat ja alustasin 2-e programmiga, kükk ja tõmme sätitud olid nad sedasi, et mõlemad korduvad 10 päeva tagant, samas jala trenne tuli 3tk 10 päeva jooksul, aga 2tk olid kergemad. Tegin sedasi 6 nädalat ja tulemustel polnud väga vigagi, kükis tegin viimasel korral veel 275x5x5, aga ühel hetkel tundsin, et olen vaimselt kuidagi väga väsinud kogu sellest asjast ja otsustasin puhata. Puhkasin sisuliselt mai viimased 2 nädalat ja terve juuni, tegin küll 2 trenni nädalas sisuliselt algajate kava järgi, üks ülakeha teine alakeha päev ja kuskil 40-50% koormusega. Uuesti alustasin regulaarsete treeningutega juuli esimsest nädalast, nüüdseks siis juba 4 nädalat tehtud ja tunne on hea. Aeroobset osa olen oma treeningus suurendanud, üritan ikka nädalas kas siis saalis või muu tegevuse kaudu 2h kätte saada, kaalule on ka asi hästi mõjunud mai lõpust eilseni -9kg. Trennid on hetkel veel taastava loomuga ja lammutama pole kuskil hakanud, kuigi varsti tuleb jõukava peale üleminna, sest järgmine võistlus toimub mul 29.sept Luxemburgis Western European Cupi raames.

Kuna see suvi olen väga palju Peipsi ääres Mustvees resideerunud, siis homme plaanin Tartusse Alessile ja Taavile külla sõita.

Eks nüüd kui jõutsükkel algab üritan rohkem ka liikuvat pilti blogisse lisada, nii on kõigil väheke huvitavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis laimujuttu see Ott pidevalt ajab. Käin ise korralikult 4xnädalas trennis ja alati jõutõtsjatest mitu meest kohal. Eile olime Siimu, Samaka, Maaka ja nö Samaka isaga ehk siis 4 meest, lõpus tuli veel Välk ka.

Oma trennist siis nii palju, et teen hetkel suht oma sisetunde järgi. Olen siin nüüd ka enda jaoks uusi pisikesi rekordeid teinud. Eelmine esmaspäev tegin rinnalt 160x8 (enne oli x7), see esmaspäev rinnalt 165x6 (seda polegi enne proovinud), 7s tuli Siimu abiga. Tõenäoliselt jäi see tegemata Estonia Ralli tõttu või siis täpsemalt sellele järgnevatel magamata öödel ;). Eks järgmine nädal üritan samade kordustega alistada 170kg. Seni parim 170ga seeria on olnud x5.

Toidulisadest tarbin hetkel vaid lisadeta valku ja maltot, seega suht lisadeta periood, seepärast pean ka hetke tulemust enda jaoks päris heaks.

Näiteks kreatiin on minu jaoks lisand, mis annab 6se seeria juures 1-2 kordust juurde, eelnevad rekordid olengi kretiini jm-de lisadega teinud.

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laupäevaks ajame suurema hulga rahvast kohale, siis teeme pilti ja saadame Otile.

Tegelikult ma juba ootan uue tsükli algust, kuidagi korrapäratu on see liikumine suvel.

Team'i uuemad liikmed pole enamikku rahvast näinudki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×