Jump to content
Raz0r

Vajaks abi kava leidmisel.

Recommended Posts

olen 176 cm pikk kaalun 65 kg ja olen 17 aastane, olen tegelenud jõusaaliga nüüd juba aasta ja tahaks leida endale õiget kava

kehamassiindeks kuskil 21 juures.

näitajad:

kükk - 60kg max, ilma toestuseta

surumine seistes - max 50 kg

jõutõmme - 90 kg max

lamades surumine - max 60 kg

igaks juhuks lisasin need, et äkki on abi

Proovisin Wendler´i süsteemi, aga tundsin et alakeha saab vastava koormuse, aga ülakeha mitte(tundus et rind ei saa ültse koormust). Minu arvates on seerjates olevate korduste arv liiga väike. Et sooviksin teada kas ma võin muuta wendlei kava niimoodi, et lisan koormust ülakehal, et lisan harjutsui mis treeniksid rinnalihast või lamades surumine on pissav?

Muidu tahaks treeninda:

rinnalihased

selga( kõiki lihaseid)

jalalihaseid

kõhulihaseid

biitsep

triitseps

muidu käin 2 korda nädalas jõusaalis ja seal on vene värk aga vajalikud asjad on olemas, et kui keegi oleks nii hea et saaks kava mulle teha või otsida kuskilt see õige oleks hea, sest ise ma pole veel nii tark selles valdkonnas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täitsa õiged andmed, ma proovisin eile, kui palju ma suudan teha neid harjutusi maximumi peale ja muidu ma surusin 45 kg seistes, aga ma tundsin et surun 50 ka ära sest surusin 45kg püsti 4 korda ilusti ja 5 korraga pidin kehaga kaasa aitama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mine Fitness.ee pealehele,tööriistade alt võta lahti treeningkavad. Sealt leiad häid kavu.Mulle meeldis 5x5 jõutõstekava algajatele.Saad lühematele seeriatele ka pikemaid peale teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah kui sõber soovitas seda site'i siis loodsin et midagi ikka tarka saan teada, aga jah, see päris raske tulema.

Mis häda? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×