Jump to content
gmaster

Vajaks abi: Kellelgi tuttavaid USAst tulemas?

Recommended Posts

Asi nimelt sellest, et mul oleks hädasti vaja üht erialast raamatut, aga eestis maksab see hingehinda /pluss veel veidi peale/.

Usas see-eest on riigisisene transport tasuta ja raamat ise paar taala (ebays kasutatult).

Nii et kui kellelgi tuttavad-sugulased sealt tulemas ja tahaks eesti meditsiini :huh: toetada, andke märku.

Üldiselt olen Tallinnas v Tartus, aga kui oled muust linnast siis loomulikult tasuks kõik riigisisese transpordi kulud.

See ei pea toimuma kohe, lähipäevadel või isegi mitte lähinädalatel mõne kuu jooksul oleks ok.

Saatke PM või mail georgpoiss@hotmail.com

Ette tänades, Georg Laasik

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi nimelt sellest, et mul oleks hädasti vaja üht erialast raamatut, aga eestis maksab see hingehinda /pluss veel veidi peale/.

Usas see-eest on riigisisene transport tasuta ja raamat ise paar taala (ebays kasutatult).

Nii et kui kellelgi tuttavad-sugulased sealt tulemas ja tahaks eesti meditsiini :huh: toetada, andke märku.

Üldiselt olen Tallinnas v Tartus, aga kui oled muust linnast siis loomulikult tasuks kõik riigisisese transpordi kulud.

See ei pea toimuma kohe, lähipäevadel või isegi mitte lähinädalatel mõne kuu jooksul oleks ok.

Saatke PM või mail georgpoiss@hotmail.com

Ette tänades, Georg Laasik

Minu meheraas yritab mind motiveerida 6ppet88le...et kui ma olen tubli tydruk olnud :) , siis s6idame jaanuarist paariks kuuks Nikaraaguasse. Ma usun, et s6it tuleb l2bi US i

St, et minu k2est ei saaks raamatut enne k2tte kui m2rts-aprill.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise ikka vahepeal käin.

Praegast täpselt ei oska öelda kuna lähen (võimalik et veel sellel aastal) aga....

...tõmba parem netist pdf ja loe iPadis või Kindles tasuta :huh:

Vähemalt mina teeks nii.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole selle pdfi leidnud, ja võimalusel loeks päris raamatust.. praktilisem kasutada ka tulevikus töös

Mu soov oleks veel jõus, nii et kui minek, ehk annate teada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole selle pdfi leidnud, ja võimalusel loeks päris raamatust.. praktilisem kasutada ka tulevikus töös

Mu soov oleks veel jõus, nii et kui minek, ehk annate teada

Kui kiirelt vaja, siis proovi e-buyd! Proovi US, UK, GER ja teisi oksjoneid. See on imedemaa ja ehk leiad selle, mida vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kiirelt vaja, siis proovi e-buyd! Proovi US, UK, GER ja teisi oksjoneid. See on imedemaa ja ehk leiad selle, mida vaja.

Selles asi ongi, et raamat mul sealt juba välja vaadatud ja väga soodsalt, aga transport ainult usa-sisene. Rääkimata sellest kui palju need transpordikulud muidu oleks.. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

E-bays võid ju proovida müüjale kirjutada, äkki saad kokkuleppele, et saadab Eestisse. Ma olen kuulnud aktiivsemalt sealt ostvate tuttavate käest, et kohati selline diil võimalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
E-bays võid ju proovida müüjale kirjutada, äkki saad kokkuleppele, et saadab Eestisse. Ma olen kuulnud aktiivsemalt sealt ostvate tuttavate käest, et kohati selline diil võimalik.

Jah, alati tasub kirjutada ning ega need postikulud seal väga ulmelised ka ei ole! Usun, et kui väga paks raamat ei ole, siis jääb 10 dollari kanti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

684 lk ja postikulu praegu 24-45$ :huh:

Ühesõnaga veidi jama variant..

Seega mu sooviavaldus on veel jõus:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
684 lk ja postikulu praegu 24-45$ :huh:

Ühesõnaga veidi jama variant..

Seega mu sooviavaldus on veel jõus:)

Kuigi paberilt on hea lugeda siis nii paksu jurakat enam küll mitte. Kindle ja ipad kergemad ja mugavamad.

Aga parem postita nüüd nimi ja autor või ISBN siia ja äkki keegi leiab pdf-i.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
684 lk ja postikulu praegu 24-45$ :huh:

Ühesõnaga veidi jama variant..

Seega mu sooviavaldus on veel jõus:)

24 $ eest lase ära saata ja probleem lahendatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
24 $ eest lase ära saata ja probleem lahendatud.

Suur tänu nõuande eest! Mis ma küll ilma selleta teinud oleks :huh:

KINESIOLOGY The Skeletal System and Muscle Function

By Joseph Muscolino, DC

Ei ole mul ei kindlet ega ipadi:) Kui valida kas lugeda arvutist või raamatust, isegi siis valin raamatu. Oldschool.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suur tänu nõuande eest! Mis ma küll ilma selleta teinud oleks :)

KINESIOLOGY The Skeletal System and Muscle Function

By Joseph Muscolino, DC

Ei ole mul ei kindlet ega ipadi:) Kui valida kas lugeda arvutist või raamatust, isegi siis valin raamatu. Oldschool.

Vaata, mis meil raamatud maksavad. :D

Sulle nii vajalik raamat ja tahad koonerdada. Ai - ai - ai, ma ütleksin selle peale. Mina hoian kusagilt mujalt kokku sellistel juhtudel.

Tasuta on ainult juust hiirelõksu vahel. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata, mis meil raamatud maksavad. :D

Sulle nii vajalik raamat ja tahad koonerdada. Ai - ai - ai, ma ütleksin selle peale. Mina hoian kusagilt mujalt kokku sellistel juhtudel.

Tasuta on ainult juust hiirelõksu vahel. :huh:

Meil paljud muud asjad ka ülehinnatud.

Raamat on hea jah, aga mitte vältimatu. Kusagilt mujalt juba hoian kokku.

Ma lihtsalt ei näe midagi halba selles, et keegi USAst tulles selle lisaliigutuse teeb.

Aitan ise ka teisi inimesi võimalusel, ka tasuta :)

Oled sinagi ju inimesi aidanud ilma vastutasuta. Loomulikult kui toojal on mingi mure, milles ma teda aidata saan, siis teen ka seda.

Aga nüüd on juba kõvasti teemast kõrvale läinud küll.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No päris seda raamatut hetkel ei leidnud (torrentist ei otsinud)

Aga mitu sarnast küll. Seega tõmba alla ja loe.

6 erinevat

ja veel 6 varianti

PS. soovitan kindlasti mõnda e-ink lugejat või iPadi.

Panin tähele, et eLugejaga loen kordades rohkem kui enne paberilt viitsisin lugeda.

Ja pealegi saad sinna kõik raamatud sisse kopeerida ja kasvõi kaasas kanda.

Lennureisidel väga mõnus eriti just pikematel - ei pane tähelegi kuidas aeg läheb.

eLugejad on silmale nagu paber aga iPad on jällegi värviline.

Võin sulle oma Nook-i ära müüa kuna eelistan värvilist ja pole ka ekraanilt lugemise vastu.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei saanud küll neist ühtegi kätte, mis mulle huvi oleks pakkunud. Küll oli missing ja deleted jne :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×