Jump to content
Ott Kiivikas

Põhjamaade MV 2011 üks parimaid naiste vabakavasid! Vaadake!

Recommended Posts

Imre Vähi - klassika -180cm #1

Marti Taru - klassika -180cm #3

Rain Kuusnõmm - kulturism -70kg #4

Raigo Kuusnõmm - kulturism -80kg #1

Ott Kiivikas - kulturism -90kg #1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre Vähi - klassika -180cm #2

Marti Taru - klassika -180cm #5

Rain Kuusnõmm - kulturism -70kg #6

Raigo Kuusnõmm - kulturism -80kg #5

Ott Kiivikas - kulturism -90kg #1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre Vähi - klassika -180cm #3

Marti Taru - klassika -180cm #5

Rain Kuusnõmm - kulturism -70kg #7

Raigo Kuusnõmm - kulturism -80kg #6

Ott Kiivikas - kulturism -90kg #2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre Vähi - klassika -180cm #1

Marti Taru - klassika -180cm #2

Rain Kuusnõmm - kulturism -70kg #1

Raigo Kuusnõmm - kulturism -80kg #1

Ott Kiivikas - kulturism -90kg #1

Optimistlik ennustus, sest omadesse peab uskuma!! :D

EDU TEILE!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii püstolreporter Kiivikas alustab oma multifunktsionaalset tööpäeva, selle nädala epitsenter asub Rootsis,Lundis. Toome teieni parimad palad otse epitsentri sügavustest. Oleme ilusasti kohal Lundis, Scandic hotellis. Hetkel on veel peale minu Rain ja Raigo. Vöhk koos prouaga hakkas rongijaamast jala tulema, sest ma olevat lühike....Bussiga sõites tundus küll, et varsti oleme Eestis tagasi.... :D Loodetavasti jõuavad ka õhtuseks kaalumiseks kohale...Muidu sujus kõik hästi transpordiühendus on hea otse Copenhageni lennujaamast rongile, rongijaamast otse bussile ja kohal. Probleem ainult selles, et enne kella 14 ei saa me tuba kätte, seega 3 tundi kohaliku aja järgi on fuajees garanteeritud.

Kohe tuleb ka pildiproov ära, seega kohapealt on ühendus olemas ja loodame, et olete koos meiega kuni homsete finaalide lõpuni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlustele minek ongi selline. Dieet on kaua kestnud, pead kaalukategooriasse sisse mahtuma, pigistad veel viimast välja. Eriti piin on minuarust veel mitme lennukipeatusega võistlustele sõita. Endal hing niidiga kaelas ja siis pakutakse lennukis sooja sööki, titt nutab seljataga jne. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, et on vahe sees kas mehed on 2. võistlusel või kui minul on see 87. võistlus, seegha eks poistel on parajat närveerimist küllaga... :D Kindlasti nii minu kui Imre kohalolek mõjub neile rahustavalt, sest paljudele küsimustele saavad nad kohe vastuse, mis muidu peas ringleksid pikka aega vastuseta.

Saime toad kätte, elamine on luks, seega see pool loob tulemuseks head eeldused.

Imrest ei ole enam midagi järele jäänud... :D

post-22-1319195392_thumb.jpg

Ärinaine pr. Vähk

post-22-1319195470_thumb.jpg

Imre sai kätte koondise dressi

post-22-1319195506_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edu Teile!!

Tiitlivõistlejate näod on need Teil peas! Ott, näita enda nägu ka! :D.. ma igatahes hoian põidlaid, et see eelmise aasta ühepunktiline kaotus enda konkurendile, kes sai ka absoluudivõitjaks on sel aastal muudetud võiduks!

EDU :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Edu Teile!!

Tiitlivõistlejate näod on need Teil peas! Ott, näita enda nägu ka! :D.. ma igatahes hoian põidlaid, et see eelmise aasta ühepunktiline kaotus enda konkurendile, kes sai ka absoluudivõitjaks on sel aastal muudetud võiduks!

EDU :D

Ma olen kaamera taga...see on fotograafi saatus, et endast ei ole ühtegi pilti ja kingsepal ei pole kingi... :D Eks anname endast parima, ülejäänud ei sõltu enam meist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×