Jump to content
Shox72

Täiskükk vs sügavkükk

Recommended Posts

"Ass to the grass"

Huvitav mis spordialas selline asend üldse sisse võetakse? St kuhu sellist liigutust reaalselt rakendada? Näiteks sprindis pole vaja kordagi põlvest alla 90 kraadi laskuda...

No ma ei tea, kas rohkem "ass to the grass" on võimalik või mitte

post-20384-0-43646200-1322241275.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Ass to the grass"

Huvitav mis spordialas selline asend üldse sisse võetakse? St kuhu sellist liigutust reaalselt rakendada? Näiteks sprindis pole vaja kordagi põlvest alla 90 kraadi laskuda...

Kumb mees on tugevam - kas see, kes täiskükki on võimeline tegema 100 kilose kangiga või see, kes poolkükki teeb 100kg-ga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiskükki tegev inimene:D

+1

Mees, kes teeb täiskükki (mille õige nimetus on muidugi kükk) 100kg, teeb poolkükki umbes 120-140 kg :). Poolkükk on minu arust juba enese petmine, aga kuna on põlvevigastus, siis olen sunnitud seda tegema ja see on nii ebamugav ja ebamäärane, et vastik on lausa teha.

Siiski, kui põlved ei luba sügavkükki teha või mingid muud vigastused, siis poolkükk on parem kui mitte midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Ass to the grass"

Huvitav mis spordialas selline asend üldse sisse võetakse? St kuhu sellist liigutust reaalselt rakendada? Näiteks sprindis pole vaja kordagi põlvest alla 90 kraadi laskuda...

Mõtteainet sulle.

Kui palju lähevad kõrgushüppajad üldse alla??? Väga väike kraad on sees, kuid siiski peavad tegema sügavkükki. On üks vene treener, kes peab kükki eriti tähtsaks ja muidugi tema õpilased on maailma tipus ka. Nii, et jah...

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×