Jump to content
Viiking

Kahtlane valu

Recommended Posts

Tere, selline probleem on, et kuskil kaela juures kohe(võib-olla rangluu?) on valu, siis kui näiteks istudes venitada ette või teha õlale venitust nii, et käsi on kehaga risti(suruda käsi vastu keha), vasakul pool nagu pildil. Kas kellelgi on sama probleem olnud või oskab keegi öelda, mis see võiks olla? Nädal aega olin haige ja trenni ei teinud, siis nii palju vist polnudki tunda, aga nüüd jälle, kuigi mitte üheski harjutuses otseselt valu ei ole :D

post-22522-1315757518_thumb.gif

Muudetud kasutaja Viiking poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, selline probleem on, et kuskil kaela juures kohe(võib-olla rangluu?) on valu, siis kui näiteks istudes venitada ette või teha õlale venitust nii, et käsi on kehaga risti(suruda käsi vastu keha), vasakul pool nagu pildil

:DIgasuguste valude puhul tasuks ikka rääkida arstiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arst ütleb et kannata ära kui mees oled.

See oht on olemas:D

Tark teipimisraamat ütleb häda kohta kohta nii:

"The sternoclavicular joint sprain is an uncommon injury, which is generally caused by a force transmitted through

the shoulder to the clavicle. The joint is moveable and is the primary joint allowing for motion during the

initiation of shoulder abduction to 90 degrees. It has a history of taking a long time to heal when injured."

Peaks olema ortopeedi ala, aga ehk sobib ka muu spets.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei, no pole hullu muidugi, kannatab ära, loodan, et kuu või kahe pärast ei ole enam seda valu :D

Tead ju küll mis lootmise ja lohutuse kohta öeldakse...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on igasugused õlavalud alati aastaid kestnud...

Mul samamoodi, aga see on sellest et ei suuda rahu anda.

Ikka trenni.

Muudetud kasutaja seenjor poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, vahepeal oli valu enamvähem kadunud, mõtlesin, et teen nüüd kukla taha tõmmet plokil(seda ei teinud paar kuud, sest vigastasin vasaku õla suvel), õlg andis natuke tunda ja ka see koht, mis pildil märgitud, samuti ka hantli tõmbel küljele, just vasaku käega. Peab vist kukla taha tõmbega veel rohkem ootama, kuni õlg täiesti korras ja võib-olla ka see koht, mis pildil, katsudes tundub see koht muidu nagu oleks paistes vms, sest paremal pool on täiesti lame seesama koht ;)

ps, tegin uue kasutaja.

Muudetud kasutaja vAleksei poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisiis, vahepeal oli valu enamvähem kadunud, mõtlesin, et teen nüüd kukla taha tõmmet plokil(seda ei teinud paar kuud, sest vigastasin vasaku õla suvel), õlg andis natuke tunda ja ka see koht, mis pildil märgitud, samuti ka hantli tõmbel küljele, just vasaku käega. Peab vist kukla taha tõmbega veel rohkem ootama, kuni õlg täiesti korras ja võib-olla ka see koht, mis pildil, katsudes tundub see koht muidu nagu oleks paistes vms, sest paremal pool on täiesti lame seesama koht ;)

ps, tegin uue kasutaja.

Kuidas õlga vigastasid? Sel võib olla seos.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas õlga vigastasid? Sel võib olla seos.

Õla teemas kirjutasin ka sellest, aga ma tegin hantlitega surumist ja käsil oli viimase seeria viimane kordus, parem käsi läks peaaegu üles ära, vasak jäi stoppama ja siis käsi läks tahapoole, õla esiosas oli kuulda ragisemist. Järgmine päev oli tagaosas just millegipärast valu aga hiljem oli rohkem just ees ja keskel. Vahepeal olin nädal aega haige ja siis läks peaaegu üle, nüüd kannatab õlga paremini teha ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õla teemas kirjutasin ka sellest, aga ma tegin hantlitega surumist ja käsil oli viimase seeria viimane kordus, parem käsi läks peaaegu üles ära, vasak jäi stoppama ja siis käsi läks tahapoole, õla esiosas oli kuulda ragisemist. Järgmine päev oli tagaosas just millegipärast valu aga hiljem oli rohkem just ees ja keskel. Vahepeal olin nädal aega haige ja siis läks peaaegu üle, nüüd kannatab õlga paremini teha ;)

No siis on sul ilmselt ikka seesama sternoklavikulaarse liigese nihestus, millest enne kirjutasin. Arstile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No siis on sul ilmselt ikka seesama sternoklavikulaarse liigese nihestus, millest enne kirjutasin. Arstile.

Spordiarstile siis pigem või millise juurde? Ma väga ei taha arsti juurde eelkõige sellepärast, et ütleb kindlasti, et ei tohi õlga koormata vms... selles mõttes, et kui ma lihtsalt kukla taha tõmmet ei tee ka edaspidi, ütleme 3-4kuud, kas on võimalus, et paraneb iseenesest täiesti ära või seal võib miskit valesse asendisse jääda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Spordiarstile siis pigem või millise juurde? Ma väga ei taha arsti juurde eelkõige sellepärast, et ütleb kindlasti, et ei tohi õlga koormata vms... selles mõttes, et kui ma lihtsalt kukla taha tõmmet ei tee ka edaspidi, ütleme 3-4kuud, kas on võimalus, et paraneb iseenesest täiesti ära või seal võib miskit valesse asendisse jääda?

Muidugi ei tohi õlga koormata, kui õlaga seotud liigeses on vigastus!

Tsiteerin varasemat postitust: It has a history of taking a long time to heal when injured. (mis tähendab, et sa peaks sellega tegelema, seda enam, et sul on seal paistetus!)

Spordiarst, traumatoloog või ortopeed. Ma pole kindel, et nii väiksest asjast sul seal midagi vales asendis lausa on, aga mingi ligamentide venitus vms võib vabalt olla.

LISAINFOT

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi ei tohi õlga koormata, kui õlaga seotud liigeses on vigastus!

Tsiteerin varasemat postitust: It has a history of taking a long time to heal when injured. (mis tähendab, et sa peaks sellega tegelema, seda enam, et sul on seal paistetus!)

Spordiarst, traumatoloog või ortopeed. Ma pole kindel, et nii väiksest asjast sul seal midagi vales asendis lausa on, aga mingi ligamentide venitus vms võib vabalt olla.

LISAINFOT

Just ennem lugesin sama artiklit, aga mul nii hull asi ei olnud ega pole, et õlg oli lausa paistes ja ei saanud üldse liigutada jms, midagi kergemat siiski ja sellepärast ka viivitan selle arstile minekuga, sest niikuinii öeldakse, et kõik on korras jne ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just ennem lugesin sama artiklit, aga mul nii hull asi ei olnud ega pole, et õlg oli lausa paistes ja ei saanud üldse liigutada jms, midagi kergemat siiski ja sellepärast ka viivitan selle arstile minekuga, sest niikuinii öeldakse, et kõik on korras jne ;)

Ise just ütlesid et sul oleks see liiges "nagu paistes".

3-4 kuu pärast on see asi sul võibolla juba krooniline ja pead sellega elu lõpuni olema.

Teiste (meie) ees pole vaja vabandusi tuua. Oma keha, ise tead.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise just ütlesid et sul oleks see liiges "nagu paistes".

3-4 kuu pärast on see asi sul võibolla juba krooniline ja pead sellega elu lõpuni olema.

Teiste (meie) ees pole vaja vabandusi tuua. Oma keha, ise tead.

Ma mõtlesin seda kohta, mis pildil, see oleks katsudes suurem, kui sama koht paremal pool, aga mitte sealt õla kohapealt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×