Jump to content
VoodooMagic

Tänu millele areneb lihas suuremaks?

Recommended Posts

Nojah... Plahvatusliku j6u arendamise vahemik on 50-100% j6umaksist. Seda kyll. Kuid vale tehnika puhul v6i m6ned lihasdysbalansid ja aamen.

Peale lihaste on veel lihaskõõlused ja liigesed. Need harjutused, mis on head lihaste arendamiseks, ei pruugi head olla liigestele. Ja ikka aamen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oot aga...

Oletame, et see nüüd ongi igati tõde, et maksimaalsete tulemuste saamiseks peaks me

iga treening vahetama raskusi ja ka max pingutuse sooritama.

Sel juhul ju ~90% või rohkemgi jõusaalis käijatest ei tee trenni parima võimaliku tulemuse nimel:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oot aga...

Oletame, et see nüüd ongi igati tõde, et maksimaalsete tulemuste saamiseks peaks me

iga treening vahetama raskusi ja ka max pingutuse sooritama.

Sel juhul ju ~90% või rohkemgi jõusaalis käijatest ei tee trenni parima võimaliku tulemuse nimel:)

Miks sa oletad, see ongi nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks sa oletad, see ongi nii.

nojah ja tänu sellele, et trennis 10 minti rohkem aega kulutada hävitakse vb isegi 20-30% oma võimalikest tulemustest:)

Muudetud kasutaja VoodooMagic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma saan aru, et te otsite lahendust, kuidas saada suureks ilma suurte raskusteta :)

Mulle tundub see umbes sama, kui tahta teha vormi ilma toitumist muutmata. :D

Tegelikult mõned kasvatavadki ennast rohkem suure mahu ja mõõdukate raskustega. Nii saadav sarkoplasmarikas lihas peaks olema pehmema välimusega, vähese maksimaaljõu aga pikema töövõimega.

Tõenäoliselt on selline mass ka vähem püsiv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma nagu mõtlen, et inimkond on ikka suht ahvi tasemel veel vaieldes selle üle kuidas lihas töötab, samal ajal kui organismis toimub sekundis sadu tuhandeid protsesse. Kunagi tulevikus arutletakse selle üle, kas tõmmata netist programm "Stronger than arnold" või "Hyper super Steroid+", mis näitavad kalori ja njuutoni täpsusega, mida millal, kuidas tegema peab. Ja siis nad lähevad "Youtube Oldies" ja naeravad me üle :D

Muudetud kasutaja VoodooMagic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vahet võiks teha ka massi ning jõutrennil!

Max pingutus ei tähenda alati max suutlikust.

V6ibolla ma lihtsalt hetkel ei taba, mida sa t2pselt 8elda tahad... Ma m6tlen sinu esimese teise lause seost.

...kuid

Max pingutus ei t2henda t6esti maksimaalset suutlikkust. Kas me kunagi yleyldse 6pime ennast rakendama 100% lise suutlikkusega? Ja ma usun, et see on ka hea, et me reeglina t88tame siiski varuga. Kui just l6vi taga ei aja :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav palju tal seal peal on? :D

Muidu, on ikka mõistlik sellise raskusega rindkerel selliselt põrgatada?

220kg vist ja nagu näha, siis on polster särgi all.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult mõned kasvatavadki ennast rohkem suure mahu ja mõõdukate raskustega. Nii saadav sarkoplasmarikas lihas peaks olema pehmema välimusega, vähese maksimaaljõu aga pikema töövõimega.

Tõenäoliselt on selline mass ka vähem püsiv.

...ja suht aeglane.

Suutlikkuse aste m2ngib ikka rolli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleb mõlemaid hüpertroofiaid kasutada ja üleüldse mitmekülgne olla. Ma ei ütleks küll, et kui nüüd olen mitu-mitu kilo juurde võtnud, et oleksin aeglasemaks jäänud - pigem vastupidi. Vastupidavus on mul paranenud, plahvatuslik jõud on paranenud, jõud on paranenud, jooksen kiiremini, hüppan kõrgemale jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
220kg vist ja nagu näha, siis on polster särgi all.

Mina sain 205:

kang- 20

2x25

6x15

4x10

2x2,5

PS: aga kui maailma 1 parimaid kettaheitjaid seda harjutust teeb, ju siis tema jaoks on see vajalik. Plahvatust treenib.

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina sain 205:

kang- 20

2x25

6x15

4x10

2x2,5

PS: aga kui maailma 1 parimaid kettaheitjaid seda harjutust teeb, ju siis tema jaoks on see vajalik. Plahvatust treenib.

Kui ise lugeda siis küll. Ma lugesin video alt describe'ist, et 220 ja tema isiklik rekord.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sellist või sarnast plahvatusliku jõu tehnikat peaks vist iga treeningusse mingil moel kaasama, kui eesmärk kiiresti lihasmassi kasvatada.

Kindlasti mitte!

Nime ei mäleta, kuid üks treener oli öelnud, et kui iga trenn anda endast maksimum, saad sa suure tõenäosusega vigastuse.

Ja nii ongi!

Üks tähtis osa treeningutes ongi vigastuste vältimine.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul igatahes väga erinev treeningakava plaanis.

Ja kunagi kunagi panen ma üles statistika, näitamaks kui super tulemusi ma oma tehnikaga saavutasin.:D

Mis asju sellise treening analüüsi juures peaks märkima?

Iga treening plaanin kirja panna, mis raskusega trenni teen.

Perioodiliselt peaks mõõtma kaalu.

Perioodiliselt peaks mõõtma lihaste suuruse arengut. Kuidas siukest asja tehakse?

Mida veel võiks mõõta?

Muudetud kasutaja VoodooMagic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul igatahes väga erinev treeningakava plaanis.

Ja kunagi kunagi panen ma üles statistika, näitamaks kui super tulemusi ma oma tehnikaga saavutasin.:D

Mis asju sellise treening analüüsi juures peaks märkima?

Iga treening plaanin kirja panna, mis raskusega trenni teen.

Perioodiliselt peaks mõõtma kaalu.

Perioodiliselt peaks mõõtma lihaste suuruse arengut. Kuidas siukest asja tehakse?

Mida veel võiks mõõta?

Märgi üles et sa näiteks iga nädal igast küljest pildi teed endast.

Loomulikult võid ka käsivart-õlavart-reit-säärt-kõhtu-rinda-kaela mõõta.

Jääme huviga ootama järjekordset super-treeningsüsteemi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ah muidugi, pildid, peaaegu oleks unustand ja mis ajahetkel neid tehakse?:D

Mõõta võib jah erinevatest kohtadest erinevatel aegadel aga kuidas õige mõõtmine oleks et miskite teiste tulemustega ka hiljem võrrelda saaks?

Muudetud kasutaja VoodooMagic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ah muidugi, pildid, peaaegu oleks unustand:)

Mõõta võib jah erinevatest kohtadest erinevatel aegadel aga kuidas õige mõõtmine oleks et miskite teiste tulemustega ka hiljem võrrelda saaks?

Mõõda samal ajal ja samamoodi (enamus mõõdab pumbatult ja pingutatud lihast, eriti head mõõdud peale trenni :D )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×