Jump to content
pisike123

Kaalust juurde!!! abi paluks!

Recommended Posts

Tere

Ootan soovitusi veel kaalu lisamiseks! Teen trenni nädalas 4 korda ja söön iga päev paki või kaks kohupiima, piima joon palju, muna söön ka umbes 3 korda nädalas. Peale trenni võtan veel MASS2-te ja ülejäänud päeva söön ka normaalselt! Mida veel vajalikku oleks kindlasti vaja süüa, juua???:D

Aitähh abi eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida sul vaja teha on, on vaadata, et kaloraaž oleks suurem, kui päevane kulutus. Kui praegu kaal ei tõuse, siis järelikult sööd liiga vähe. Vaata, et piisavates kogustes valku (1,5-2g kehakilo kohta) ja rasva (ca 1g kehakilo kohta) oleks käes.

Toiduainete valik ei oma kaalutõusus tähtsust. Loeb kaloraaž. Kuid terve keha ja lihaskasvu jaoks soovitan süüa laias valikus erinevaid toitaineid, soovitavalt liha, kala, muna, piimatooteid, juur -ja puuvilju. Kuid ei ole vaja karta ja maiused ega muid hästi maitsevaid asju mõõdukuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun, et 16 aastasel pole vaja mingit kaloriaaži jälgida!

Tahad suureks saada? SÖÖ, SÖÖ JA VEELKORD SÖÖ! Kui ei mahu, siis puhka 20 min ja söö veel. Mass2 hea (Y) Ja sinu vanuses ei tohiks olla probleem kasvada. Sul kasvuiga ja peaksid muutusi nägema suht ruttu kui korrapäraselt treenid ja piisavalt sööd. Ära muretse, küll sa kasvama hakkad :o

Jõudu treeningutel ja söömisel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida sul vaja teha on, on vaadata, et kaloraaž oleks suurem, kui päevane kulutus. Kui praegu kaal ei tõuse, siis järelikult sööd liiga vähe. Vaata, et piisavates kogustes valku (1,5-2g kehakilo kohta) ja rasva (ca 1g kehakilo kohta) oleks käes.

Toiduainete valik ei oma kaalutõusus tähtsust. Loeb kaloraaž. Kuid terve keha ja lihaskasvu jaoks soovitan süüa laias valikus erinevaid toitaineid, soovitavalt liha, kala, muna, piimatooteid, juur -ja puuvilju. Kuid ei ole vaja karta ja maiused ega muid hästi maitsevaid asju mõõdukuses.

Ühe asjaga (boldis) pole nõus, muuga küll. Ja ülejäänud päevasest energiast peaks tulema süsikatest.

Head isu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühe asjaga (boldis) pole nõus, muuga küll. Ja ülejäänud päevasest energiast peaks tulema süsikatest.

Head isu!

Toitainete valik on tähtis. Toiduainete valik mitte. Mina jagan asjad niimoodi. Toitaineid - makrod/mikrod (kalorid üldiselt). Toiduained - leib, liha, mahl jne. Seni kuni saad vajalikud TOITained kätte, siis vahe TOIDUainete valikus on minimaalne. (Seda siis puhtalt kehakoostist arvesse võttes. Kuid isegi tervist arvestades peab ikka päris pikalt, päris rämedalt ainult erinevaid kiirtoite sööma, et halba mõju avaldaks. Ning kiirtoiduga sa niivõinaa oma valkude/mikro-toitainete vajadusi kätte ei saa - seega suht mõttetu point)

Ma tahaks näha kuidas toiduainete valik mõjutab kuidagi omastatavat kalorite hulka. (Jätame siinkohal välja erinevate toiduainete naturaalsed omastuvustasemed. Need kõiguvad ca. 80% kanti taimetoitude puhul kuni 95%-ni lihatoodete puhul) :o

Aga noh, eks ma pole alati kõige parem selgitaja olnud. :o

Muidugi pean siia juurde lisama, et kõike möödukuses võtta. Millegi pärast inimesed loevad seda mida ma ütlen ja leiutavad kohe juurde, et võib vabalt lõpmatuseni ainult kiirtoitu süüa... oeh. :P

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ütleks, et vahet pole.

Olen ennast pelmeenidega suureks söönud ja normaalsema toiduga suureks söönud. Vahe oli öö ja päev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ütleks, et vahet pole.

Olen ennast pelmeenidega suureks söönud ja normaalsema toiduga suureks söönud. Vahe oli öö ja päev.

Ja ma olen viimased 2 kuud iga päev jäätist söönud, küpsiseid jms "rämpsu". Vormi muutus minimaalne. Ainuke muutus on kaalutõus, mis on nagu ikka osaliselt liha, osaliselt rasv. Ja sedagi suurendatud kaloraaž tõttu, ehk teadlik kasv. :o

Pelmeenides polnud sul elusees vajalikes kogustes valke, kui sa just neid kilode kaupa ei söönud. Ning sellisel juhul on enam kui tõenäoline et pingutasid süskarite ja rasvadega üle. Ehk valke liiga vähe, kaloraaz liiga kõrge. = Fatso. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja ma olen viimased 2 kuud iga päev jäätist söönud, küpsiseid jms "rämpsu". Vormi muutus minimaalne. Ainuke muutus on kaalutõus, mis on nagu ikka osaliselt liha, osaliselt rasv. Ja sedagi suurendatud kaloraaž tõttu, ehk teadlik kasv. :o

Pelmeenides polnud sul elusees vajalikes kogustes valke, kui sa just neid kilode kaupa ei söönud. Ning sellisel juhul on enam kui tõenäoline et pingutasid süskarite ja rasvadega üle. Ehk valke liiga vähe, kaloraaz liiga kõrge. = Fatso. :o

Pooles kilos on päris palju valku. Kaloraaž jäi umbes samaks. Süsikatega on mul väga raske üle pingutada, pigem on raskusi normaalse koguse kätte saamisega massi tõstmisel.

Minumeelest su vorm on praegu ikka öö ja päev võrreldes sellega mis veidi aega tagasi oli, vähemalt piltide järgi tuli sul ikka väga kiiresti polster peale :P . Aga peaasi et ise õnnelik oled:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×