Jump to content
Risto Uuk

Esivanemate eluviis

Recommended Posts

Augusti lõpul tegin ma siin foorumis teema Kui palju on siin ürgse/esivanemate eluviisi pooldajaid?. Tundub, et see tekitas päris palju vaidlemist.

Mingil määral sellest teemast inspireerituna kirjutasin ma enda blogis postituse "Esivanemate eluviis"; lähtusin seal sellest, et õppida esivanematelt seda, mis realistlik ja kasulik on. Ole hea loe seda ja kommenteeri ka, et koos sellest rohkem õpiksime. Hea oleks, kui sa võtaksid vaidlemisele sellise lähenemise: "Mida me esivanematelt õppida saame?" Postitust saab lugeda siin: http://ristouuk.wordpress.com/2011/09/05/e...nemate-eluviis/

(Märge: andke jällegi andeks, kui valesse kohta teema postitasin. Siin foorumis ei tundu terviseteemade jaoks sektsiooni olevat.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aile võiks rääkida palju ilmselt puhastamisest... olen ise ka vaikselt nihkumas "tavalise" kodukeemia kasutamise suhtes ettevaatlikumale positsioonile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aile võiks rääkida palju ilmselt puhastamisest... olen ise ka vaikselt nihkumas "tavalise" kodukeemia kasutamise suhtes ettevaatlikumale positsioonile.

Aile võiks sellest tõesti rääkida. Ma ise kahjuks teemal täiesti nõrk, aga tahaks ka seda osa oma elust paremaks muuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk siis üleskutse Ailele:) Seni on su näpunäited erinevate puhastamiste - kraanikausist juuste ja hambapastani kuidagi erinevate teemade peale laiali jaotunud:) Äkki viitsid ühte kohta kokku korjata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×