Jump to content
NoK

Kus trennida Mustamäel

Recommended Posts

Tervist,

Oleks huvi trennima hakata jälle ja oleks vaja siis Jõusaali otsida.

Ise Vilde teel , Mustamäel.

Mis oleks kohad mida soovitaksite mis oleks suht lähedal ütleme Magistraalile.

tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Audentes on vilde teele lähedal ja ilmselgelt on see parim jõusaal seal kandis..Suur ruum, pole järjekordi, rühmatunnid, suur ujula...Mida veel tahta..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Audenteses mine parem kergejõustikuhalli, seal seinte ääres olemas kõik jõumasinad, saad joosta ja lisaks ka tõstepõrandad... pilet peaks ka olema odavam, kui fitnessi poolel.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea kas kergejõustiku poole peal saab ka ujuma minna, aga just see meeldis mulle audentese juures kõige rohkem, et pärast tõsist trenni sai minna enda joogiga mullivanni mõnulema.. Võttis kõik lihased mõnusalt pehmeks. Käisin hommikupoole, siis tavaliselt polnud seal rahvast ka, et ei pea olema seal mullivannis nagu kilud karbis :D

Igati korralik spordikompleks ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea kas kergejõustiku poole peal saab ka ujuma minna, aga just see meeldis mulle audentese juures kõige rohkem, et pärast tõsist trenni sai minna enda joogiga mullivanni mõnulema.. Võttis kõik lihased mõnusalt pehmeks. Käisin hommikupoole, siis tavaliselt polnud seal rahvast ka, et ei pea olema seal mullivannis nagu kilud karbis :D

Igati korralik spordikompleks ...

Kergejõustikuhallist ujuma minna ei saa kahjuks (vähemalt mitte sama piletiga, eraldi makstes kindlasti). Kui bassein oluline, siis vali fitnessi pool.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks suurepärasele tõste ja muule treeningvarustusele on Audentese Kergejõustikuhalli teine pluss veel see et sa saad treenida Eesti parimate sportlaste kõrval mis on vähemalt minu jaoks väga inspireeriv. Raigo Toompuu, Aleksander Tammert, Märt Israel, Leho Pent, Kristo Galeta, RIsto Mätas jne on kõik keda ma olen seal näinud nii oma eriala kui jõudu treenimas. Seal käivad mehed (ja ka naised) kelle treeningarsenali võtmesõnad on kükk ja rinnalevõtt, mitte biitseps ja pec-dec masin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks suurepärasele tõste ja muule treeningvarustusele on Audentese Kergejõustikuhalli teine pluss veel see et sa saad treenida Eesti parimate sportlaste kõrval mis on vähemalt minu jaoks väga inspireeriv. Raigo Toompuu, Aleksander Tammert, Märt Israel, Leho Pent, Kristo Galeta, RIsto Mätas jne on kõik keda ma olen seal näinud nii oma eriala kui jõudu treenimas. Seal käivad mehed (ja ka naised) kelle treeningarsenali võtmesõnad on kükk ja rinnalevõtt, mitte biitseps ja pec-dec masin.

Õige, ning fitnessi poole peal võib kohata samuti päris palju kuulsaid nägusi...Alustades Kevin Korjusest ja Mart Poomist, lõpetades Villu Parvega :D:D

Mõni pole just tippsportlane, aga no ikka ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks matjusm mainitutele on hallis pidevalt pildil isa ja poeg Uudmäed, varemalt Andrei Nazarov oma grupiga, aga tüdrukud vist vigased praegu, Heino Puuste, Jaan Talts treenis/treenib seal noort tõstjat Mihkel Jalajast. Kõik need kuulsad tegelased on täiesti toredad inimesed, kui su nägu juba tuttav ei jää teresõna kurku kinni ja kindlasti saab ka mõne oma mure puhul nõu küsida.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks veel nimistusse naiste võrkpallikoondise mis on ka päris meeldiv vaatepilt.

Audentese ja kuulsate sportlastega seoses oli mul ükskord üks naljakas juhtum: tegin kuklalt svungi ja vist sai isiklik rekord tehtud nii et tunne oli hea ja olin päris härga täis. Siis aga astus tõstepõrandale Raigo Toompuu kes ütles et jäta raskus peale ja tema jaoks oli minu rekord vaid soojendusraskus (ning päris makaronikätega poiss ma ka pole).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige, ning fitnessi poole peal võib kohata samuti päris palju kuulsaid nägusi...Alustades Kevin Korjusest ja Mart Poomist, lõpetades Villu Parvega :D:D

Mõni pole just tippsportlane, aga no ikka ^_^

Parvet on rohkem režissöör jah :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×