Jump to content
AnneP

IFBB Women's World Championships 2011 - selgusid dopingutulemused

Recommended Posts

Kusjuures see on jumala tõsi, et inimesed eelarvamusega kulturismivõistlustesse suhtuvad. Ise sattusin ka puhtjuhuslikult kulturismivõistlusele ja poleks uskunud, et see nii põnev on :D Nagu näha siis põnevus ajas ennastki nälgima :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures see on jumala tõsi, et inimesed eelarvamusega kulturismivõistlustesse suhtuvad. Ise sattusin ka puhtjuhuslikult kulturismivõistlusele ja poleks uskunud, et see nii põnev on :D Nagu näha siis põnevus ajas ennastki nälgima :D

Ikka!

Mäletan, et kui ise esimest korda elus kulturismivõistluseid vaatasin, siis olin ikka päris mitu kuud väga motiveeritud. Kulturismivõistluseid peaks alati laiematele rahvahulkadele tutvustama ja selgitama, mis toimub. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatasin oma elu esimesed Tallinna TV minutid ära :D

Kahju, et ei olnud videos Natalia ja Olegi kavasid, aga vähemalt Ott rääkis huvitavalt.

PS! Ott on näost ikka täitsa kokku kuivanud :D

Vaatasin samuti seda saadet ja jätsin isegi oma lemmiku "Kalevipojad" seriaali alguse sellepärast vahele. Väga ilus ülevaade ning valgustav jutt! Otile kiitused! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Some changes in results due the doping control - http://www.ifbb.com/...SULTS-LISTS.pdf

3 disqualifations due the anti doping violation, one of them bikini competitor. Seriously??!

Maybe she forgot to diet... or train... or both?

Muudetud kasutaja gmaster poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uskumatu jah, kuid jällegi kinnitus venemaa koolile, et ka Bikini fitnessis jäädakse dopinguga vahele. Kuid kokkuvõttes, vaid...3 positiivset, selge et teste seal ka palj uei tehtud, ehk 1 finalist 6 -st, kuid siiski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üllatusi ei ole. Ehk olen liiga sinisilmne, aga ikka loodan, et tulevikus tehakse IFBB suurvõistlustel dopingukontroll kõikide kategooriate esikolmikutele. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, millega ta vahele jäi? Ma ei näinud, et kuskil oleks kirjas.

Ilmselt mingi rasvapõletaja või liiga palju kohvi (ma ei tea kas koffeiin on veel dopingainete nimekirjas)

Äärmisel juhul kasvuhormoon nagu Andrus Veerpalul???

Vaevalt, et ta lausa metaani pani???

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×