Jump to content
Mart Muru

Daegu MMil peavad kõik sportlased vereproovi andma

Recommended Posts

Jään huviga ootama ning kui kõigilt võetakse proovid, siis loodame, et need tulemused teavitatakse ka enne MM-i medalitesadu, muidu jätab see küll negatiivse mulje võistlejatele. Tseremoonia ning skandaalid võiks ikka olla enne ära:P Tagantjärgi medalit saada ilma tseremooniata ei ole ikkagi nii võimas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ka poolt, et kõik võistlejad peavad proovi andma. See, et proov võtta, et maksa korraldajatele loogiliselt suurt midagi. Maksab see, kui neid proove uurima hakatakse. Selge see, et kõiki ei uurita, kuid samas on see psühholoogiliselt patustanud sportlase jaoks päris ränk paar nädalat kudeda ja mõelda, et mis ta prooviga nüüd tehakse ;)

Ma vähemalt arvan, et on nii, kui nüüd tõesti kõik üksipulki läbi uuritakse, siis ma usun, et päris põnevaid ennevõistlusi kubeme ja muude asjade äratõmbamisi saame näha, just nagu Veerpalugi puhul. Vaatame, kaua poisil veel raha jätkub, et seda ahju loopida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Veerpalu ?? Kui saavutataksegi juuridiliselt JOKK tulemus siis sellest ei muutu kaks positiivset proovi veel negatiivseks. Kui tahate naturaalset sporti tuleb koolinoorte võistluseid vaadata. Kõik "tipud" midagi tarvitavad ja vahest jääb mõni ka vahele.

Juriidiliselt okk on hoopis WADA poliitika... õigemini pole isegi jokk. Sellise katseveaga ei oleks Veerpalu tulemusi normaalses laboris üldse kirja pandud vaid oleks ainult märgitud et mõõtmine ebaõnnestus. Sama hästi oleks sinna võinud kinganumbri kirjutada.

Aga WADA süsteemis ei kehti sellised kvaliteedistandardid nagu normaalsetes laborites, poliitika näeb suht sedasi ette et mõõda kuidas tahad, kõik lambinumbrid läheb arvesse ;)

Ehkki tegelikult peaks nende laborite vastutus ja kvaliteedikontroll just tavalaborist palju suurem olema, sest vea tagajärjed on väga drastilised.

AGa noh, selles süsteemis liigub väga palju raha ja mõjuvõimu, head soojad tasuvad ametikohad, tugev onupojapoliitika ja ei hakka nende hõlma keegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen ka poolt, et kõik võistlejad peavad proovi andma. See, et proov võtta, et maksa korraldajatele loogiliselt suurt midagi. Maksab see, kui neid proove uurima hakatakse. Selge see, et kõiki ei uurita, kuid samas on see psühholoogiliselt patustanud sportlase jaoks päris ränk paar nädalat kudeda ja mõelda, et mis ta prooviga nüüd tehakse ;)

Mitteavastatavaid ja efektiivseid aineid on piisavalt, pole neil põdeda midagi.

Ainuke vahelejäämisvõimalus on detektiivitööga - et keegi jääb ampullidega vahele. On juhtunud, aga harva.

Proovide võtmine ja mõõtmine maksab muuseas väga palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
HAHAHA hakkab tulema.Bolt ainukesena alla 10 sekundi lõpuks :rolleyes:

Kuram võiks ta ka siis juba vahele jääda. ;)

Lemaitre poiss võtab vaat,et medali veel sealt :D

Panid täppi isegi, et ainult üks mees jookseb alla 10 seki..ja seda siis MMil :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×