Jump to content
eurovisa

Kaalust juurde?

Recommended Posts

Kehakaal üldse eimuutu viimasel ajal. Hetkel pidurdunud 62kilo juures. Trenni 3x nädalas

Pikkust 184 , kehatüüp : ektomorf

kava:

http://www.fitness.ee/index.php?act=traini...34&seo=true

Kehakaal on mingi 5-6 kuu jooksul ainult 4-5kilo tulnud . Söön nagu loom aga mitte kuimidagi.

Valgu , süsiku ja rasva koguse saan kätte... rasva natuke rohkem ca 20g - eikarda

Toidulisandit olen võtnud vahepeal aga muidu pärast trenni kohe lasen kohupiima alla.

Hommikul Puder + 3muna + piim 300ml

Siis trenni

Pärast seda kohupiima 400g

hiljem korraliku prae , snitsliga // kanafilee koos riisiga

pärast seda 3h pärast jälle midagi sama

õhtul kohupiima jälle ..

Süsivesikud – 344g

Valgud - 130g

Rasvad – 80g

Ei söö mingeid komme, pähkleid, puuvilju ega joo karastusjooke. Toitun mitmekesiselt.

Muudetud kasutaja eurovisa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, siis tuleb veel rohkem sööma hakata.

Hetkel lõin kokku et su kaloraaž on umbes 2600-2800kcal päevas. Alustuseks proovi saada see 3000kcal peale ja jälgi muutusi. Valku võid törtsu juurde lisada ja süsivesikuid ka, et kaloraaži täis saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võid süüa 5 korra asemel 6-7 korda, eriti siis kui ärkad näiteks 8 hommikul ja lähed magama 24 õhtul. Kanafilee on tore asi, aga sinusuguse jaoks veidi rasvatu. Soovitan lisada mõned praetud viilud beekonit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal oleks ka soov massi juurde saada, kuid hetkel on paraku selline töö, kus peab hommikul kell 10:00 tööle minema ning õhtul peale kella 21:00 lõppeb tööpäev.

Selle aja sees on vaid üks lõunapaus ning söögikava läheb paigast ära ning kuna need 11 tundi mis tööl olen, olen ma pidevalt jalgadel ja jalutan ringi, siis on sellised söögikorrad vähesed.

Seega sooviks teada, et mida lõunapausi ajal süüa ning mida näksida vahepeal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal oleks ka soov massi juurde saada, kuid hetkel on paraku selline töö, kus peab hommikul kell 10:00 tööle minema ning õhtul peale kella 21:00 lõppeb tööpäev.

Selle aja sees on vaid üks lõunapaus ning söögikava läheb paigast ära ning kuna need 11 tundi mis tööl olen, olen ma pidevalt jalgadel ja jalutan ringi, siis on sellised söögikorrad vähesed.

Seega sooviks teada, et mida lõunapausi ajal süüa ning mida näksida vahepeal?

Mul on endal ka pikad tööpäevad ( 7.00-19.00 )

Alati võtan paar banaani kaasa, annab hästi energiat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Kuna nüüdsest töötan istuva tööpeal ning töö algab õhtul kell 17:00 ning kestab hommikul kella 08:00ni, siis sooviks teada mida süüa peale kella 17:00 ja öösel?

Ning huvitaks selline asi, et mida tarbida süsivesikutena trennijärgses sheigis, paljud ütlevad et dekstroos on paha, et seda mitte kasutada, kuid mida siis kasutada?

Ettetänades!

ESTAlfisti

Muudetud kasutaja ESTAlfisti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole eriline ekspert kuid jah 1 kilo kuus on korralik t6us : ) Kuid alati v6ib ka vaadata kastist v2lja ning syya vahelduseks m6ni praad Siriusest v6i midagi : ) Mulle on igastahes t66danud niimodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma tegin korraliku kaalutõusu 3 kuud ja mu kehakaal tõusis 12 kg.Pikkus on 178 cm mul. Nüüdseks olen teinud 5 kuud trenni ja siin 79 kg on silmapiiril. Alsutasin trenni 65 kg selt. Enne seda olin 8 kuud sõjaväes kus ka märkasin kaalu tõusu, siis tulin suveks väest välja ja suvega langes kehakaal jälle 65 kg peale. Kuid sügisel hakkasin uuesti trenni tegema kui algas ülikool ning olen intensiivselt tegelenud 4-5 korda nädalas trenni (jõulud ja AV olid sellise vähese trenniga). Treeningud kestavad 40 min kuni 90 minutini. Kava olen muutnud 2 korda selle aja peale. Teen oma trenni super seerjatega. Söön trenni kõrvale kreatiini, ning peale trenni on valgu ja süsisvesikute koks 40g/70g. Toitun päevas 4 - 6 korda. Valgud päevane kogus 175g rasvad proovin hoida 50g mitte vähem pigem nata üle ja süsivesikud 400g. Toitun tavalisest kätte saadavas toidust sealiha, kana, kala, kartul, tatar, riis, aedviljad hautatult ja toorelt, banaan, piimatooted,kodujuust, pudrdu(hirs ja kaerahelbed), muud nekatriinid ja juurikad puuviljad. Palju meeldib süüa juustu, (valge hallitus, sinihallitus, tavaline juust) ( Söön ka rämps toitu kui isu on sellle ei ei ütle, kuna toitun ka muudest toitudst siis ei näe, et see on kahjulik ja ei tohi endale pizat ja purgerit MCDonaldisis lubada.

Praegu nüüd küll kaal visalt ei tule, aga tõuseb kui nv alkot ei tarbi v ei joo pikalt ja toitumine korras on. Muidugi aeroobset trenni võiks rohkem olla kuid ma tegelen ka sellegam, et endasse harjutada seda. Ma ei ole mingi hull lihases vend kuid pole ka paks, jätan enda keha ehituselt sportliku ja terve inimese mulje. Ja minu praegune kava mida teen on siin täitsa hea ja tunned peale trenni, et oled nagu midagi teinud ning minu seerjad on 10 x mitte 8-10 nagu seal näidatud. http://www.fitness.ee/treeningkavad/58

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×