Jump to content
Peyote

Kas olete eestis näinud Lihastes Tüdrukuid/Naisi?

Recommended Posts

Pealkiri räägib enda eest.Kas te olete neid näinud rannas/linnas/jõusaalis või lihtsalt kuskil majade vahel jalutamas ja mis te neist arvate?

Mina eriti ei ole,vist ühe korra ainult elus üldse,aga netist olen muidugi ning mõned isegi meeldivad,aga mis te arvate?Lihastes mõtlen sellemõttes

muskel kasvõi natukene paistab välja käelt või on kappid jalad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks selliseid naisi ikka jõusaalides ka liigub. Aga see teema on küll tehtud veits valesse kategooriasse, see rohkem nagu "Vaba Foorum" teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nägin ükskord eestis üht soome naist, algul vaatasime, et tegemist on mehega.. lühike soeng, käsivarred punnitasid triiksärgi alt välja... Kui häält kuulsime ja kõrvarõngaid, ehteid jne nägime siis sai alles pihta, nägi välja küll nagu "iluspoiss"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärnu rannas kord ennemuistsel all nägin ühte noort naist kellel oli suht väljapaistev 6-pakk ja ka üldine vorm oli üle keskmise.

Väga kena ja sportlik minuarust kuid ka väiksema lihasmassi ja kõhulihasteta naised on 5+. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pealkiri räägib enda eest.Kas te olete neid näinud rannas/linnas/jõusaalis või lihtsalt kuskil majade vahel jalutamas ja mis te neist arvate?

Mina eriti ei ole,vist ühe korra ainult elus üldse,aga netist olen muidugi ning mõned isegi meeldivad,aga mis te arvate?Lihastes mõtlen sellemõttes

muskel kasvõi natukene paistab välja käelt või on kappid jalad.

Paljud kindlasti mäletavad veel sellist kulturisti nagu Inna Uit.

Sellisel ei julgeks küll ümbert kinni võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis, kui ma perega Tallinnas kohvikus ja loomaaias käisin, nägin Rocca keskuses kahte Soome jõmmnaist. Käe ümbermõõt oli neil suurem kui minu reiel B) Võttis ikka järele vaatama küll :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×