Jump to content
eurovisa

Toidulisandi kohta küsimus ?

Recommended Posts

Toidulisandite head juttu loed ikkagi ju sildilt ning uurimustest,mis on tootjafirmade poolt rahastatud :D

Neid ajairjade uuringuid ma ei vaevu lugemagi, sama asi nagu loeks elu24. :)

Väga kasulikke artikleid on saadaval sellel lehel: LINK!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Parim variant sinu puhul on minu arvamuse kohaselt see, et saa leiaks haritud, teadmiste ja kogemustega spetsialisti, kellega koos saaksite anlüüsida toitumist ning vastavalt vajadusele panna paika, milliseid toidulisandeid üldse vaja oleks.

Aga kellega võiks nagu konsulteerida? Neti kaudu on ilmselgelt mõttetu minu silmis.

Tartupiires ?

Artic?

Planetsport ?

Muudetud kasutaja eurovisa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loomulikult vanasti tegid inimesed sportlikult imelisi asju, kuid tänapäeva tulemustega neid võrrelda ei saa. Iga uue aja sportlased on teistest peaaegu alati üle ja seda tänu teadmiste kasvule sellest, mida tehakse.

Oleneb mille v6i kellega v6rreldakse.

V6tke 1,8 milj -- 10 tuh aastat tagasi elanud inimene.

Mulle kyll tundub suisa legendina, kuidas inimene oli v6imeline loomi kyttimise k2igus lihtsalt surnuks jooksutama. Sealt ka skeletiuuringud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kellega võiks nagu konsulteerida? Neti kaudu on ilmselgelt mõttetu minu silmis.

Tartupiires ?

Artic?

Planetsport ?

Igas suuremas saalis peaks ikka saalitreener olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toidulisanditel (süsivesikutel, valkudel) on kindel koht - PEALE trenni sheigis.. kui on vaja kiirelt imendumist... Kui mõtlema hakata, siis ega ise mujal lisandeid kasutagi, kohupiimale lisaks vahel.

Olen MASS.fi Wheyd kasutand mitmeid (kõik on väga hea maitsega), parim on Banaan, natuke nõrga maitsega on vanilje, strawberry on ka väga hea. Ainuke asi vist, mis mulle selle valgukohapealt EI meeldi on see, et nad on lisanud sinnaD-asparagiinhapet, kuigi see kogus on suht väike ning ilmselt aitab ta siiski ilmselt kuidagi selle toimele kaasa... seega savi.

Kui nüüd valkude, süsivesikute imendumisest rääkida ja asi veel peenemaks ajada: tellige omale kvaliteet süsivesikud VITARGO (pidavat kuni 70% parem, kiiremini imenduma, kui dextro nt.) Ning mõni hüdrolüüsitud PUHAS valgupulber (Mass ISOWhey nt.).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Korraks ehk t88tab mingis suunas... Mis seal pikemas perspektiivis toimuma hakkab?

See pagana inimene oli tunduvalt parema skeleti ja v6imsamate lihaskinnituskohtadega pikka aega enne igasugust sahharoosi jne imevigureid.

Põhjuseid mitmeid: 1. Üldine trend on, et ikka kümnendi ja sajandiga liiguvad inimesed vähem (otsene mõju tugi-ja liikumisaparaadi arengule imikust saati); 2. Geneetiliselt ei anta enam edasi ainult parimat "materjali" e. pea igaüks saab paljuneda. Selliste pikemaajaliste uuringutega pole kokku puutunud, mis käivad erinevate toidulisandite kohta, kuid minu siiras veendumus on, et ilma nendeta on keha sportlik areng ja võimekus oluliselt väiksemad kui ilma nendeta. Samas eks iga hea asjaga liialdamine võib kaasa tuua soovimatuid tulemusi.

Loodusrahvastel on tsivilisatsioonitoidu mõjul degenereerumist vaadeldud ka 1 põlvkonna jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga igatahes Mass Whey on igati korralik ?

Mamõtlesin ainult maitsete prst ,et mis võib hea olla.. ma ei taha väga magusat (eilähe alla)

HERA80 banaani-sokolaadi oli vägagi hea aga maasika oma oli kohutav lihtsalt:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga igatahes Mass Whey on igati korralik ?

Mamõtlesin ainult maitsete prst ,et mis võib hea olla.. ma ei taha väga magusat (eilähe alla)

HERA80 banaani-sokolaadi oli vägagi hea aga maasika oma oli kohutav lihtsalt:D

Igati ok.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põhjuseid mitmeid: 1. Üldine trend on, et ikka kümnendi ja sajandiga liiguvad inimesed vähem (otsene mõju tugi-ja liikumisaparaadi arengule imikust saati); 2. Geneetiliselt ei anta enam edasi ainult parimat "materjali" e. pea igaüks saab paljuneda. Selliste pikemaajaliste uuringutega pole kokku puutunud, mis käivad erinevate toidulisandite kohta, kuid minu siiras veendumus on, et ilma nendeta on keha sportlik areng ja võimekus oluliselt väiksemad kui ilma nendeta. Samas eks iga hea asjaga liialdamine võib kaasa tuua soovimatuid tulemusi.

Loodusrahvastel on tsivilisatsioonitoidu mõjul degenereerumist vaadeldud ka 1 põlvkonna jooksul.

Põnev. Saaksid antud uuringu kohta artkli lingi lisada kui võimalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×