Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Olgu etterutatult öeldud, et kükk raw ilma vöö ja mitte millegita 220kgx12.... ;) ja seda alla 90 kilosena. 250 kolmesed....

Siin siis küki viimane seeria 200kg x 7 ka varuga

korralik tehnika, jõudu on mehel...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et lätlane siiski ei saabu lõi põnnama, algselt pidi koos saatjatega tulema, kuid need vist hüppasid alt ära ja ei tahtnud üksi tulla. Mis seal ikka ega ma tegevusteuse käes ei vaevle, seega saangi oma treeningutele keskenduda. Toitumist olen hoidnud kontrolli all ja laadimisi ei ole juba 3 nädalavahetust teinud ja ei tee ka nüüd, kuigi nädala sees kaal langeb, siis niipea kui aeroobset maha tõmban ehk jooksen vähem, kipub kaal ka kohe tõusma, seega tänagi teen natuke pikem jooksu, lisaks käte trenn.

Hommikusöök sisse keeratud ja siinkohal ka väike stiilinäide:

Helbeid (sellised tumedamad kiudainerikkamad aj mitte magusad) ca 150gr.

400ml keefirit

100ml ahjuõuna jogurtit

3 spl Porotein Block (šokolaadi maitselist)

2 spl Hera 80 (karamell)

1 mandariin suurem

1 keskmise suurusega banaan

Shake teha ja valada peale helvestele, sinna valada omakorda peale jogurt ja kõigepeale lõigata puuviljad, head isu! Te hakkate hommikusööke nautima...

post-22-0-28921100-1328956790.jpg

Saad öelda nende helbeste firma, vaataks netist järgi millised ned välja näevad. Eile poes ei leidnud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saad öelda nende helbeste firma, vaataks netist järgi millised ned välja näevad. Eile poes ei leidnud :D

Neid müüakse Prismas - täistera nisuhelbed, ma teen pakist pildi ja panen välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii trenn tehtud ja lühike kuid töine töönädal ühelpool. Trennis tegin superseeriaid jalale ja küpsetas päris ilusasti eks paistab mida jalad homme teevad... :D

Panen vahelduseks jälle ühe retsepti perekond Kiivika terviserteptide raamatu jaoks... ;)

Õhtusöök või lõunasöök võtke kuidas soovite.

Hautatud kanamaks koos hautatud kapsastega.

Võta külmutatu kanamaks, sulata ja hauta pannil koos sibulaga, lisa juurde maitseained.

Samuti võta värske kapsas hauta koos, suitsumaitselise kanafileesingiga, maitsesta, lisa natuke ketšupit ja maitseaineid.

Serveeri koos kirsstomatite ja avokaadoga.... ;)

post-22-0-39516000-1330024592.jpg

post-22-0-25388700-1330024809.jpg

post-22-0-64649300-1330024837.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt Head Vabariigi aastapäeva sõbrad!

Nagu iga pidupäev, siis ka minu jaoks on pidupäeva hommikusöök natuke teistsugune kui tavalisel tööpäeval. Annan järjekordselt ideed, kuidas oma hommikusöök maitsvaks ja tervislikuks muuta.

Vajalikud komponendid:

Täistera nisuhelbed 50 - 100gr. (sõltuvalt siis sööja kehakaalust ja energeetilisest kulutusest)

1 väiksem banaan

1 mandariin

1/2 õuna

1 peotäis rosinaid

1 väiksem peotäis kreeka pähkleid

1 spl "Tervisepurgike"

300 - 400 ml "Hellus" keefiri

3-4 spl. Hera 80 ja Protein Block segu

1 peotäis külmutatud astelpalju marju

Valmistamine: pane plendrisse keefir, lisa valgupulber, lõika sisse puuviljad ja purusta. Pane helbed kaussi, lisa rosinad, vala peale plendris valminud segu. Lisa külmutatud astelpalju marjad ja pähklid ja kõige lõpuks "Tervisesegu".

Uskuge mind hommikusöök võib olla nauding!

Tegevuskäik siis puust ja punaseks:

post-22-0-53373900-1330073357.jpg

post-22-0-66659500-1330073368.jpg

post-22-0-02189700-1330073378.jpg

post-22-0-74845700-1330073386.jpg

Head isu!

post-22-0-34237600-1330073395.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On see siis nüüd mingi peopäeva hommikusöök? Või oli see nali. :D

Proovi järgi ja siis räägime edasi..... ;)

Head vabariigi aastapäeva, Ott!

Kas oskad öelda, mis kellaks sa võistluspaigale kohale lähed ise?

Oi ma lähen varakult, sest moraalselt on hea vastaseid juba varahommikul hirmutada.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi ma lähen varakult, sest moraalselt on hea vastaseid juba varahommikul hirmutada.... :D

Kui väga vara lähed, siis v-o viitsid mind ja Mariust Ülemistest peale korjata? Me rongiga tuleme ja jõuame Ülemistele 8:50. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui väga vara lähed, siis v-o viitsid mind ja Mariust Ülemistest peale korjata? Me rongiga tuleme ja jõuame Ülemistele 8:50. :)

Sõbrad, ma ei julge lubada, et ma nii vara seal kohapela ,olen ,seega ärge jääge minu peale lootma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõbrad, ma ei julge lubada, et ma nii vara seal kohapela ,olen ,seega ärge jääge minu peale lootma.

Võib-olla keegi teine hea inimene on nõus meid sõidutama? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenn tehtud täna siis jälle rind,õlg, triitseps ja superseeriad.

Alustasin jälle lamades surumisega ja kang oli kergem kui 3 päeva tagasi, seega taastumine on päris kiire.

160kg/3 (viimane kordus väikse abiga) +130/5+120/5+110/5+100/5+90/5

150/3 (viimane kerge abiga)+120/5+110/4+100/4+90/5+90/5 (eelmine trenn tuli lõpp 80kiloga 5 sed. seega lihas kohaneb sellise pumpamisega hästi)

2) Harjutus kaldpink kangi surumine smith

127kg/3+107/4+97/5+87/5+77/6+67/6

3) Trenazööril surumine

250lbs/6+190/5+150/5+130/6+130/5+130/5

Lisaks õlga 3x6 superseeria nii küljele kui ette ja triitsepsile 3 harjutust 2x6 superseeria ja 1x3 superseeria. Jooksu 6 km. Kaal hommikul 91 kilo enne trenni 92,4 kg.

Homme siis Spartas...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile olin siis pikka päeva Spartas, võistlusi vaatamas, kus pidin ise algselt võistlema, kuid julgeoleku riske kaalutledes otsustasin loobuda, kuigi viimasel nädalal oli selg juba paranenud ja sain normaalsete raskustega treenida. Olen elu jooksul osalenud päris suurel hulgal võistlustel ja kui vanus hakkab juba sinna jõudma, et aega ei ole enam raisata, siis on vaja langetada otsuseid, mis hetkel võivad tunduda tagasilöökidena, kuid pikemas perspektiivis loodetavasti tõuseb sellest kasu. Selle kevadhooaja eesmärk on edukas esinemine Euroopa meistrivõistlustel kulturismis ja seal tuleb ka fookus hoida.

Praegu sujub oma ettevalmistus hästi ja pilt läheb justkui iga nädalaga teravamaks, vähemasti endale tundub nii - eks mingi aeg teen jälle vormipildid. Superseeriad mõjuvad hästi. Sellel nädalal treenisingi siis keha kaks korda läbi ja see jättis oma vöödid kehale maha. Täna puhkan ja õige pea peaks siis saabuma delegtsioon Lätist ülevaatusele - sealsed klassikud soovivad poseerimise õppetunde, vaatame mis saab...Õhtul siis järjekordne Team Kiivikas ülevaatus, täna saan rohkem keskenduda õpilaste tegemistele ja ise piirdun taastava saunaga, kust ei puudu ka külm dušš.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna ei olegi muud kirjutada, kui et olin kella 13 -20 ni Revalis ja õpetasin siis Läti tulevikulootusi poseerima, no et Balti Matšil ikka vastaseid oleks ja peale seda Team Kiivikas ühistreening. Peab tunnistama, et selle read on jäänud iga korraga hõredamaks, kuid tuumik käib ikka koos.

Mis siin jutustada, pildid räägivad iseenda eest.

Läti juuniorid

post-22-0-72803300-1330282589.jpg

Maestro ja Läti kulturismiliidu juhatus

post-22-0-64295200-1330282608.jpg

post-22-0-69776100-1330282631.jpg

post-22-0-85343600-1330282644.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega muidu ei saa kui tuleb ise puust ja punaseks teha

post-22-0-96072500-1330282903.jpg

Siin stiilinäide kuidas ma näitan kuidas sõbrad poseerivad ja milline see pilt siis on

post-22-0-55925700-1330282926.jpg

Ja siin kuidas nii jalad kui kõht olla võiks et mitte liiga kõhu peale pressida

post-22-0-76559300-1330282984.jpg

post-22-0-61160100-1330283024.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, kas Lätis siis pole piisavalt ninasi, et noori juhendada?

Loodame, et mehed said selle sõidu ettevõtmisega piisavalt motti ala juures püsimiseks.

IFBB liinis ei ole, seal on see alles lapsekingades ja areneb on tegijaid kuid seda valdavalt alternatiivliigades ja sellise kogemustepagasiga võistlussportlasi ,kes 90 võistlust on teinu ei ole ka väga palju, seega võtsin nad hea meelega vastu ja päris keeruline oli samas õpetada, sest üks sõber sai aru ainult inglise keelest ja teisega rääkisin vene keeles, seega ühe keele pealt pidev üleminek teisele oli päris harjumatu ,rääkimata sellest, et peas mõtled jutu välja eesti keeles... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

IFBB liinis ei ole, seal on see alles lapsekingades ja areneb on tegijaid kuid seda valdavalt alternatiivliigades ja sellise kogemustepagasiga võistlussportlasi ,kes 90 võistlust on teinu ei ole ka väga palju, seega võtsin nad hea meelega vastu ja päris keeruline oli samas õpetada, sest üks sõber sai aru ainult inglise keelest ja teisega rääkisin vene keeles, seega ühe keele pealt pidev üleminek teisele oli päris harjumatu ,rääkimata sellest, et peas mõtled jutu välja eesti keeles... :D

Siin ei ole midagi- Ott peab tegema ka rahvusvahelise tõlk-filoloogi paberid inglise, vene ja miks mitte ka läti keele erialal :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×