Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Kust selline nimi küll? Internetist sellise nimega harjutuse kohta vasteid pole, kuid olen seda kohanud küll. Mis selle levinum nimi olla võiks?

Mina olen kuulud, et inglise keeles inimesed nimetavad seda haamriks. Eks siin ole ka oma loogika B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eestikeelset vastet nagu te teate ei ole kõigil harjutustel paigas nagu seda on inglise keeles. Kuid see nimi tuli sellest, et väidetavalt kunagine tippssprinter Ben Johnson seda oma treeningutel kasutas ja minu mäletamist mööda hakkas seda esmalt vähemalt Revalis propageerima treener Fred Antson. Mäletan , et algu lkui sai proovitud, siis käisin kokku nagu liigendnuga, nüüd ei ole probleem iteha 10-12 täisamplituudiga kordust seerias.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust selline nimi küll? Internetist sellise nimega harjutuse kohta vasteid pole, kuid olen seda kohanud küll. Mis selle levinum nimi olla võiks?

glute ham raise

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne saab sellega hakkama tõenäoliselt Natalia, tema on hea kokk. Mina teen selliseid lihtsamaid roogasid, kuid mis on selge ja mida ma pidevalt rõhutan ,et tervislik toit peab olema samas ka isuäratav ja ka maitsev. Seega kui on natuke fantaasiat ja ka teadmisi, siis saab kokku panna päris maitsva menüü. Tihti tõmmatakse tavainimeste puhul võrdusmärk ainult kapsalehe=tervisliku toitumise vahele, tegelikuses on võimalusi palju rohkem.

Talleggile oleks päris hea promotrikk mingi selline väljaanne teha, ükskõik mis formaadis ;)

Usun et siinsed loeks huviga. Leiaks kindlasti palju lihtsaid ja superhäid toitusid, mille peale ise võib-olla ei tuleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige pea siirdun siis Zelluloosi spordiklubisse, kus teen kõigepealt kerge trenni, täna siis aeroobne, kõht ja ehk ravivõimlemine, sest selg on ikka päris kange. Seega kes selles saalis treeninvad, täna on oodata natuke tavapärasest rikkamat taastumise toidulauda... :D presentatsioon ise toimub kella 17.30 - 19.30ni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Glute-ham raise'i puhul peaks kere olema reitega ühel joonel.

See on mingi lihtsam variant, vähemalt näiliselt see mida ma tegin ,see on praktikas ikka oluliselt raskem teha ja nõuab juba päris head treenitust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke päeva tegemistest ka. Treenisin siis Zelluloosis ja piirdusin täna 7km jooksu ja ravivõimlemisega, et natukenegi selga korda saada, õnneks oli seal olemas ka üks seljapink kus rippudes sai selga lahti tõmmata - ja see mõjus päris hästi. Täna oli jalas ka eilset kükki tunda ja seega ei teinud väga intensiivselt 9-10km/h, vaatasin et sellisel juhul oligi pulss 130 l/min. Peale seda tuli Briki appi ja tegime siis kohalikele harjutajatele korraliku valgupeo, söötes nii , enne trenni, trenni aeg kui peale trenni... :D Seega loodetavasti jäädi meiega rahule, uudistajaid oli päris palju ja nõudlus uute toodete järele päris suur.

Mõned pildid ka toimunust.

post-22-0-13089600-1329158111.jpg

post-22-0-73683800-1329158123.jpg

post-22-0-70160900-1329158137.jpg

post-22-0-43714900-1329158153.jpg

post-22-0-80309100-1329158162.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, millalgi Meritonis ka presentatsioon plaanis?

Ausalt öeldes teeme neid presentatsioone neis klubides kus meie tooted müügi lon, kuid Meritonis minuteada me ei müü. Kuigi seal on rahvast üksjagu ,kuid kogu selle maja poliitika on suht arusaamatu, seega ei ole kindel et ma sinna presenteerima jõuan. Küll aga järgmisel esmaspäeval olen platsis Kalev Spas - seal toimub ka tervisepäev see on siis 20. veebruar. Täpsem info õige pea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin siis üle mõne aja sellist korraliku kulturismitreeningut, superseeriaid rinnale ja õlale. Päris hea oli vahelduseks pingevabalt lihtsalt pumbata ja mitte asjata, lihas läks täis nagu pall..... :D Ei pidanud närvisüsteemi koormama raskusega vaid sai pingevabalt toimetada lihastunnetusega. Ega ma raskustest ei loobu, lihtsalt iga nädal ei saa lõhkuda, eriti dieedi ajal. Seega nautisin trenni täiega ja kui eile oli veel selline väsimus ja ka viimased ööd on olnud uni selline erk, mis viitab ka kergele ületreeningule, siis täna oli kohe tahe minna ja teha. Jooksu hoian 5-7km trenni kohta, mis on täiesti piisav hetkel. Homme plaanis siis seljatrenn, kuid alaselga hoian, kui hommikul oli veel päris kange, siis päeva peale läks selgelt paremaks ja tennis ei tundnud enam suurt midagi, mis ei tähenda seda et kohe lammutama hakkan. See nädal ei tee ka eraldi alaselga, proovin teha rohkem ülatõmbeid ja selliseid harjutusi kus keha on fikseeritud, et alaselga mitte koormata.

Soovin kõigile ilusat Sõbrapäeva!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige pea stardin siis Tartu poole, vaatan üle meie müügikohad ja kindlasti peatun pikemalt Fitshop Eedenis, seega Lõuna - Eesti fännid, tere tulemast Eedenisse, olen seal orienteeruvalt 15 - 18 ni. Peale seda veel toidulisandite loeng suusahulludele... :D just sellise nime all toimetab mingi sõpruskond, kes tahab oma hullust välja elada juba eeloleval nädalavahetusel Tartu maratonil ja asjalikud nõuanded nii eelmiste päevade toitumises kui ka see mida rajale kaasavõtta kuluvad loodetavasti marjaks ära.

Enne püüan veel postist läbi käia, sest vabariigi presidendikantseleilt on saadetud pakk - huvitav, mida on hr. presidendil, minusugusele lihtsale spordimehele saata? ;)

Täna on trennist puhkepäev, seega Planet Spordi rahvast ma vormiga ehmatada ei saa, kuid usun ,et mu kohaletulek elavdab natukenegi kohaliku spordielu... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huh töönädal on läbi ja viimased päevad päris töised olnud ja ei ole olnud mahti blogi kirjutada, eile käisin Tartu touril ja peab tunnistam ,et päris hea värskendus vahepealsele kontoris istumisele. Tore oli näha Tartu "tippkulturiste" eesotsas Ivo Pärlega, Imre Vähiga, lisaks tulevikustaarid Sarge ja Hr. Raud. Õnnestus oma silmaga ka ära näha selgeltnägija või ennustaja , kuidas soovite Mr815, kes on koore riisunud enamusest ennustusvõistlustest, koos Manseliga... :D

Õnneks eile trenni ei olnud, sest ausalt öeldes oli tööasju niipalju ,et ei oleks seda trenni kuidagi sinna vahele mahutanud. Õhtu lõpetasin loenguga suusahulludele Tervisekohvikus ja andsin nõuandeid kuidas Tartu maraton ilusasti vastu pidada. Erinevalt Hr. Silbaumist, kes jagas soovitusi hommikutelevisioonis, soovitasin ka distantsile kaasa võtta BCAA -d ja kindlasti peale sõitu ka lisaks süsivesikutele ka valku tarbida, et lihaste taastumine oleks tagatud. ;)

Pisike pildiülevaade eile kohtumisest Tartu kulturismifännidega

Mr815 - oma järjekordse noosiga (mul on selline tunne, et mingi seltskond elatubki igasugu mängudest... :D )

post-22-0-39732300-1329506064.jpg

Sarge noosi ootamas

post-22-0-27252200-1329506086.jpg

post-22-0-50686900-1329506096.jpg

hall of fame (ka sellises järjestuses nagu nad tavaliselt pjedestalil seisnud on, ühtlasi on see seltskond ka Fitshop Eedeni top3)

post-22-0-81677000-1329506105.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisin uut vedelat magneesiumi, õige pea loodetavasti saadaval ka Fithsopides. Määrid kätele ja natukese aja pärast on käed valged... ;) Plussiks on see, et ei tolma ega ei määri nagu magneesiumi klots ja tegelikult on nii, et korra määrid käed kokku ja rohkem enam määrima ei peagi ,sest käed püsivad magneesiumiga. Olen andnud seda trennis ka teistele proovida ja kui keegi veel mind trennis näeb ja soovib proovida, siis küsige lihtsalt... ;)

Tegin täna käsi ja prantsuse surumist 80kg x10 loodetavasti parema tehikaga kui hübriid surumine, head vaatamist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma algul arvasin ,et see tuub saab kiiresti tühjaks see on 100gr. kuid kuna teda kokkuvõttes kulub vähem ,st. ei ole vaja enne igat seeriat peale panna, kuna see püsib paremini kui magneesiumi klots, siis tundub, ikka et ühest tuubist saab ikka päris pikalt läbi. Mul on ka trenne, kus ma magneesiumi üldse ei kasuta, tõstjatel kulub seda ehk rohkem. Aga saaliomanikele pakub see rõõmu, sest see ei tolma nagu klots. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×