Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Selja taga kaks trennipäeva. 1 päeval pidin tegema raske rinna, kuid õlaesiosa andis tunda ja ei hakanud riskima suurte raskustega, et midagi mitte ära tõmmata, selle asemel tegin selliseid isoleeritud harjutusi rinnale ja õlale (erinevad trosside ristamised, seistes, lamades , kaldipingi, pec- tec jne.) Vahelduseks mõjus päris hästi ,sest rind oli järgmised päevad valus.

Eile tegin selga (see nädal on plaanis püramiid)

1) Alustasin ettekallutatult kangi tõmmetega (tavaliselt alustan raskemat päeva jõutõmbega, kuid peale seda on raskendatud ettekallutatud harjutuste tegemine kuna alaselg on liiga väsinud). Ma pean ,endale vahepeal meelde tuletama, et ega ma jõutõstmisega ei tegele.... :unsure:

Kuna selja laiusega ei ole kungai probleeme olnud, siis tõin kavva sisse ka rohkem just selliseid alatõmbeid eri variatsioonides, et seljale pigem paksust ja detaile lisada.

100kg/12, 120/10, 140/8, 150/6

2) Lõuatõmbamine lai haare (kuna kaalu olen ka juurde võtnud, siis lõuatõmbamine üldjuhul läheb kergemaks kui kaal jälle langema hakkab, tõmban tehniliselt puhtalt ja negatiivne faas pidurdusega).

8x,8x,8x,6x

3) ühe käega T- kangi tõmbed (see on pärist viimasest seljatreeningu artiklist) kangi panen nurka toetama ja tavapärase kahe käega soorituse asemel tõmban seda ühe käega, venitus on kuidagi parem. (loen kagi raskusel ainult kettaid - kuna ei oska öelda, kui suur raskus kangilt rakendub)

30kg/12,40/10,50/8,55/8

4) Ploki tõmbed ülalt lai haare

60kg/12, 70/10, 80/8

5) Ettekallutault T- kang trenazööril kahe käega

60kg/8, 60/10, 70/8

6) Õlatagaosale lendamine ettekallutatult (sooritan seda püsti natuke ettepoole kaldus olles, kuid tunnetusega õlatagaossa)

16kg/12, 19/10, 22/8

7) Trapetsile õlakehitus hantlitega

34/12, 38/10, 44/8, 54/6

8) Jõutõmme (ei mäletagi kunas seda seljapäeva lõpus sai viimase harjutusena tehtud sellega seoses ei olnud ka erilisi ootusi, sest olin teinud palju ettekallutatult harjutusi, kus alaselg sai juba suure koormuse). Alguses proovisin teha silma käepaelteta, kuid siis vaatasin ,et käsi ei hoia lõpus enam kinni. Sooritan üldse enamus ka seljaharjutusi ilma käepaelteta, kasutan neid äärmisel juhul ja juba väga suure raskuse puhul, seega trenni lõpus ikka tõmmet ilma paelteta ei suuda teha.

120kg/7, 140/7 (ilma paelteta, peale seda panin paelad ja hoidsin käed ühtepidi kangil ja peab ütlema, et oli oluliselt kergem tõmmata), 160/8, 170/, 180/6 tuli viimane.

Lisaks veel kõhtu 6 seeriat

Täna teen eeldatatavasti kodus aeroobset - sõidan ratast. Homme aga trenn siis Spartas koos Bonsunaga, peale seda teen samas ka toidulisandite presentatsiooni - kõiki on teretulnud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päeval olin kodus vaatsin ühe silmaga netist seitsmevõistlust ja teise silmaga telerist tennist. Aston Eaton tegi seitsmevõistluses võimsa maailmarekordi 6568 punkti, Eesti tennisenaiskonnal nii hästi ei läinud. Mõtlesin, et lähen siis vahepeal ka välja natuke ja jalutan linnapeal, lihtsalt niisama, et mitte päev otsa teleri ees olla või üldse toas olla.

Kuna igapäev ma jala käimisega väga palju kokku ei puutu, siis olin kergelt öeldes hämmingus, kui nägin millises olukorras on Tallinna linna kõnniteed. Läbisin jala kodu juurest (Rahvusraamatukogust natuke allapoole tulla) tee kuni bussijaamani. Läksin veel nö mööda peatrasse, Vabaduse väljaku juurest, sealt edasi Stockmannist mööda Tartu maaanted ja tagasi Juhkenatli ja Liivalaia kaudu. Kogu traasis ütleme, siis ca 5 kilomeetrist oli 4 km täiesti puhas jää, ilma et sinna oleks midagi libisemist takistavat peale raputatud. Ma ei uskunud, et teede olukord nii hull on.... :o

Ma ei kujuta ette kuidas vanemad inimsed praegu liikumisega hakkama saavad, sest see rohkem kui 1 tunnine jalutuskäik meenutas mulle aeroobikast bosu pallil tasakaaluharjutusi või siis body balance tundi.... :unsure: Ainsad kohad kus normaalselt käia sai oli loomulikult Linnavalitsuse esine.... :lol: ja ka suuremate hoonete esised, ülejäänud tee peal võid ainult aimata kas satud traumapunkti või ei. Kõige hullem on see, et ühe silmaga pead vaatama siis veel ,et kas midagi ülevalt katuselt pähe ei saja, samal hetkel aga võib kaduda tähelepanu jage ees ja võid kukkuda.

Jäin siis tuttavatega Liivalaias ühe foori juures jutustama ja seal oli foori esine kaldtee nii libe - ja tuttavad ütlesidki, et seal olevat inimene auto alla kukkunud, samal hetkel nagu minu mõtteid kuulda võttes ilmus eiteakust mingi tüüp ja kukkus sinna liiva loopima, mõtlesin, et peab vist rohkem ja kõvemini mõtlema, küll siis neid liivaviskajaid veel välja ilmub..... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai siis ära tehtud ühistreening Bonsunaga. Nagu varem kokku lepitud tegime käsi. Peab ütlema, et täna annavad nad korralikult tunda, sest ega tavapäeval ise sellist pingutust, mis eilses trennis sai tehtud ei tee, seega igati hea vaheldus.

Treening algas nagu ikka soojendusega

post-22-1297157927_thumb.jpg

post-22-1297157950_thumb.jpg

1) Alustasime istudes hantlitega küünarvarte kõverdustest (see ka Mareki leivanumber).

Mina 20kg/12, 28/8, 34kg/6, 36kg/6

Mareku kõiki numbreid ma ei mäleta, kuid raskemas serias tegi 48kg/5

post-22-1297157966_thumb.jpg

post-22-1297157978_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal erinevad selgitused miks ja kuidas mõnda harjutust teha

post-22-1297158052_thumb.jpg

Vaheldumisi tegime biitseps ja triitseps

2) Triitsepsile lamades prantsuse surumine

tegin 58kg/12,68/10, 78/8, 90kg/6

Marek parimas 78/6 (kuna polnud seda pikka aega üldse teinud)

post-22-1297158064_thumb.jpg

post-22-1297158145_thumb.jpg

post-22-1297158160_thumb.jpg

90 kg 6 korda

post-22-1297158179_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3) Edasi üle scottpingi plokk

Mina tegin plokk põhjas 70kg + 15 ketas parimas seerias 6 kordust (raskus tõenäoliselt poole väiksem, sest ülekanne teeb kergemaks)

Marek 70kg +25kg - oleks jõudnud ka rohkem teha kuid polnud kuhugi raskust juurde riputada

post-22-1297158409_thumb.jpg

post-22-1297158529_thumb.jpg

post-22-1297160075_thumb.jpg

post-22-1297160097_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spartas on päeval ikka päris palju rahvast peab tunnistama.

4) Edasi läks ploki allasurumine ühe käega

raskus 30,40,50 kg (12-10x)

Marekul kuni 70 kg

post-22-1297160897_thumb.jpg

post-22-1297160996_thumb.jpg

5) Ühe käega hantel konsentreeritud (ei saanud ühtegi teravat pilti)

Mina 20/10

Marek 30 -32

post-22-1297161047_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike pidu hallis argipäevas. :unsure: Tegelt ka. Kordaks mistahes lihasgruppide treeningul uuesti seda. Selle kohta kas just pingutus kõvem on minujaoks - ei usu, sest olen harjunud üksi pm alati ennast suht piirideni lammutama. Kindel on aga see, et selliselt koos tehes on kergem seda taluda, psühholoogiliselt, sest näed , et sa pole ainuke segane selles maailmas. :lol:

Kuna iganes Ott, sest trenn on trenn ja muud asjad, olemised, tegemised jäävad niinaa saali uksetaha sellisel juhul. Jaksu EM x valmistumisel!

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii et Sparta spordiklubis nägid spordisõbrad hirmsaid asju. Väga võimas pildiseeria ning kindlasti võiksid Ott ja Marek veel teinekordki ühistreeningut teha ning kulturismisõpru rõõmustada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii et Sparta spordiklubis nägid spordisõbrad hirmsaid asju. Väga võimas pildiseeria ning kindlasti võiksid Ott ja Marek veel teinekordki ühistreeningut teha ning kulturismisõpru rõõmustada!

Aga miks mitte -Kiivikas- Kalmus- Vähk koos? Vot see oleks kirss :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabaseisus on suuruse vahe märgatav , aga kui poseerimiseks läheb on mehed ühesuurused :lol: Või on sellised pildid valitud lihtsalt :unsure:

Vorm ka mängib.

Üks just parajasti teravam, teine pehmem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega teadlikult ei valinud pilte, panin ikka mis üldse kannatas panna, lihtsalt oli palju ebateravaid. Seda, et Marek suurem mees nii pikkuselt kaalult kui ka lihaste ümbermõõdult, selles ei ole kahtlustki. Kuid kulturismis on tihti nii ,et mõni mees tundub pildil suurem kui tavaelus ja eriti siis kui poseerimiseks läheb eks ma tegin väikse laadimise ka enne.... :unsure: Ma arvan ,et rasvaprotsent on meil hetkel vast enam vähem ühesugune, seal ei ole vahet. Ja kindlasti leidub pilte mis on tehtud ehk teise nurga alt, siis on pilt teine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepealsel päeval on olnud üksjagu jooksmist. Eeldatavasti ma homme väga arvuti ligi ei pääse kuna olen väljasõidul Tartus (üks toitumisalane loeng vaja teha Tartu vanglas), siis läheb sellega seoses pikk päev seal ära.

Panen välja veel mõned pildid viimasest võttepäevast koos Bonsunaga ja sellele järgnenud presentatsioonist.

Kohapeal jälgis ka meie tegemisi Käpp - kellelt võtsime ka kiire intervjuu

post-22-1297269220_thumb.jpg

post-22-1297269260_thumb.jpg

Presentatsioonil said soovijad loomulikult rasvaprotenti mõõta

post-22-1297269292_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegime sisse ka SKT uue osa trubaduur Erich Kriegeriga, Vendv 2.... :unsure: Seda materiali mis sealt tuli ühte saatesse ära ei mahuta, seegaplaanime 2 osa teha. Aga igav ei olnud, vastupidi seda peab nägema.... :lol:

Mõned pildid võttepaltsilt

Avasõnad

post-22-1297270318_thumb.jpg

post-22-1297270338_thumb.jpg

post-22-1297270349_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×