Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Hommikusöök söödud ja ergutuseks ka tassike kohvi ära joodud - ja ega siin pikka pidu ei ole ruttu trenni, et jõuda enne koolituse viimast päevaprogrammi algust enne oma trenn ära teha. Täna plaanis käed, teen suuremate raskustega eks pärast kirjutan kuidas läks. Kindlasti juurde ka aeroobne seanss minimum 40 min ja siis juba teisi õpetama. Õhtul plaanin ka mandrile tagasi pääseda, kuid eks paistab kui hästi see pühapäeva õhtul õnnestub - eelbronn oli ammu juba täis broneeritud, seega lähen lihtsalt sappa seisma ja loodan heale õnnele.... ;)

Ilusat pühapäeva jätku - ja ärge unustage spordissaali minemast! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seminar on läbi ja olen tagasiteel koju. Õnneks sain 20.30 praamile olin järjekorras alates kella 17.30 - kuna 18.30 oli väike praam, siis sain hilisemale, sellega jõuab ikka enne südaööd koju. Loodan ,et osalejad jäid seminariga rahule ja kõik õppisid enda jaoks midagi uut - siis on minu ülesanne täidetud. Annaks rohkem selliseid ettevõtlike inimesi Eestimaa eri paigus, siis oleks järelkasv ka garanteeritud ja inimesed saaksid ka väljaspool "suurlinnu" parema ettevalmistuse ja koolituse.

Tahan tänada MTÜ Round Table - eesotsas Tauno Telvikuga, kes mind sinna kutsus ja kes kohapeal selle ürituse organiseeris, tahan tänada kõiki osalejaid, sest ilma teieta ei oleks mul kellegile olnud seda lugeda... ;) ja loomulikult Leader programmi, kes selle ürituse rahastas.

Nüüd ülevaade päeval toimunust, nagu hommikul kirjutasin, siis tegin ise kõigepealt käetrenni, lisaks kõhtu ja 50 min aeroobset ratast, seda siis kahes osas 20 enne trenni ja 30 min peale.

Net on praamil aeglane, vaatan kas õnnestub pilte üles laadida...

Käsivartele säru andmas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud ka Otile huvitavate ja hõlpsasti mõistetavate loengute ning tänaseks tugevalt tunda andvate jõusaalitreeningute eest :D Kindlasti väärib kiitust ka Egle Eller-Nabi, kelle funktsionaalse lihastreeningu rühmatund meid pärast jõusaalis rassimist lõplikult kustutas ;) Võin vast julgelt rääkida kõigi osalejate eest, et seminar oli väga hea elamus ja andis kindlasti paljudele lisamotivatsiooni oma toitumise, trenni ja üleüldise tervisliku seisundi parandamiseks ning tõi välja nii mõnegi vea erinevate harjutuste tehnikas. Samuti saime palju uusi ideid selles osas, kuidas vähem kui aasta tagasi valminud saali seadmeid kasutada (jalapress Smithil - midagi uut minu jaoks).

Igatahes väga äge üritus. Lisaks veel nii palju, et FASTi uut Pro Series pre-workout jooki (Workout Shock) soovitan kõigile. Kange tahtmine on see enne kontoritööle siirdumist kohvi vastu vahetada :P Mõnusa laksu annab.

Tervitused,

Tauno Telvik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pilte eile ei jõudnudki üle panna, kuid parandan täna selle vea.... :P

Nüüd siis käsivarte kallale uuesti

post-22-1314599261_thumb.jpg

Trennis korra ikka üks trapets tuleb teha... ;)

post-22-1314599281_thumb.jpg

topeltbiitseps selja tagant

post-22-1314599341_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jäin koolitusega väga rahule, igati kordaläinud ettevõtmine ja sain ka palju uut vajalikku teada! ;)

Ott peaks kindlasti kaaluma kunagi tulevikus õppejõu / lektori ametikohta, sest tema kaasahaaravus ja asjalikkus seminari pidades jäi juba FitCampis silma :P

Kindlasti olen vastavalt võimalusele ka tulevikus Oti seminaridel kohal ja soovitan seda kõigil teha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jäin koolitusega väga rahule, igati kordaläinud ettevõtmine ja sain ka palju uut vajalikku teada! ;)

Ott peaks kindlasti kaaluma kunagi tulevikus õppejõu / lektori ametikohta, sest tema kaasahaaravus ja asjalikkus seminari pidades jäi juba FitCampis silma :D

Kindlasti olen vastavalt võimalusele ka tulevikus Oti seminaridel kohal ja soovitan seda kõigil teha!

Tänud Henri!

Olite tulnud kaasaga Tartust kohale - see näitab seda, et kui inimesi asi huvitab ei ole kuskilt kaugele kohale sõita, sügav kummardus teile!

Eks see loengute pidamise kogemus ajapikku tuleb ja ausalt öeldes ei viitsi ise ka pikalt kuulata kui jutt kaasahaarav ei ole - st et tihti ei pruugi sisus ollagi midagi uut, kuid seda on võimalik ette kanda nii ,et ikkagi on huvitav kuulata - kindlasti ka näited elust enesest, milledest paljud on tavainimeste mõistes vägagi ekstremaalsed... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna käis kontorist läbi mu üks sõpru, kes Afganistaanis teenib, ta on kolm kuud seal ja siis kolm nädalat siin Eestis. Pühendunud trenni mees nagu ta on ei suuda ta jõuda enesele püstitatud eesmärkideni ja murdub pidevalt (st. kukub sööma). Ei jäänudki siis muud üle kui leida talle motivatsiooni 3 kuud vastu pidada, täna käis meil ära konotri kaalu peal ja kaalus koos kingade ja viigipükstega 100,8kg, panime eesmärgi järgmine kord kui saabub kaalub 9 kilo vähem seega mitte üle 91,8 kg.

Et asi oleks mõlemalt poolt motiveeritum panime ka välja väikse preemia. Kui tema saavutab eesmärgi ja on 9 kilo kergem, siis läheme abikaasadega koos välja sööma- jooma ja mina teen välja kui juhtub vastupidi maksab tema ja lisaks, et ta ennast veel kehvemini tunneks ei tohi ise midagi süüa ega juua see õhtu, lihtsalt vaatab kuidas me toitu naudime ja pärast maksab selle veel kinni ka..... ;)

Loo moraal aidake oma sõpradel saavutada paremat vormi ja motiveerige neid.... :P

Täna oli siis see tõehetk, kus sõber Eduard saabus Afganistaanist koju puhkama ja loomulikult nagu lubatud olin tal kaaluga Tallinna lennujaamas vastas.

Tulemus, oli no comments.... :D

post-22-1314617327_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna oli siis see tõehetk, kus sõber Eduard saabus Afganistaanist koju puhkama ja loomulikult nagu lubatud olin tal kaaluga Tallinna lennujaamas vastas.

Tulemus, oli no comments.... ;)

post-22-1314617327_thumb.jpg

Ma usun, et praeguseks on Ott ennast kurguni seapraadi täis õginud priske sõbra arvel :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõbral selles osas veab, et ta on kolm nädalat Eestis ja ausalt öeldes ei ole plaanis ise kuskil välja sööma tormata rääkimata sellest, et Natalia saaks endale mingit laadimist siin enne MM korraldada.... seega tundub, et pääseb kerge nahaga seekord.... ;) Aga järgmine kord peab talle midagi ekstremaalsemat ja karmimat välja mõtlema, et ta suudaks ennast kokku võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks küsisin veel ,et kas te sõjaväes - mis peaks kasvatama distsipliini ka ilma lahinguta alla annate, et vaenlane on platsis ja panete kohe ilma võitluseta relvad maha.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks küsisin veel ,et kas te sõjaväes - mis peaks kasvatama distsipliini ka ilma lahinguta alla annate, et vaenlane on platsis ja panete kohe ilma võitluseta relvad maha.... :P

Eks kõik sõltub asjaoludest, aga hernepüssiga tangi vastu ka ei tahaks minna ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõbral selles osas veab, et ta on kolm nädalat Eestis ja ausalt öeldes ei ole plaanis ise kuskil välja sööma tormata rääkimata sellest, et Natalia saaks endale mingit laadimist siin enne MM korraldada.... seega tundub, et pääseb kerge nahaga seekord.... ;) Aga järgmine kord peab talle midagi ekstremaalsemat ja karmimat välja mõtlema, et ta suudaks ennast kokku võtta.

Motivaator oli liiga väike. Maksta kinni MM lõpubankett näljastele kulturistidele...usun, et sellise kihlveoga oleks mees lennukist maha astunud 65-kilosena, nii igaks juhuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Motivaator oli liiga väike. Maksta kinni MM lõpubankett näljastele kulturistidele...usun, et sellise kihlveoga oleks mees lennukist maha astunud 65-kilosena, nii igaks juhuks.

Sul on vist õigus.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×