Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Hea küsimus, aga ilmselt see rõõm jääb ära. Ma ise oleks ka kindlasti Tartus huviline. Enne suurvõistluseid eraldi mitu korda Tallinnasse sõita on jube kurnav. Küll ma selle koolituse ükskord ette võtan...kui võistlusspordist loobun :rolleyes:

Minu mäletamist mööda võis hr. Imre Vähki näha viimati Spartas EKFL koolitusel. Või ei teinud sa kõike läbi? See oligi ju I-III taseme jaoks juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin postitust ja mõtlesin, kas on infot, mida lisada. Ei ole hommikuti just kõige tähelepanelikum inimene, aga ei leidnud viidet, millisel saarel üritus toimub :rolleyes:, seega täiendaksin - seminar leiab aset HIIUMAAL, Kärdlas, Nuutri 21 aadressil asuvas spordihoones Mängude Maja (Mängude Maja jõusaal leitav ka fitness.ee klubide andmebaasist). Tuleb kindlasti väga asjalik üritus.

Ma sain ise esimese hooga kuidagi valesti aru, et toimub Tallinnas :)

Ei aga selles suhtes on jama, et Tartust ei liigu isegi bussi Kärdla suunas. Keegi autoga ei liigu Tartust sinna? Võiks eraldi teema selle koolituse kohta olla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii pikk tööpäev seljataga ja aeg teha väike pildiülevaade toimunust. Täna trenni ei tinud oli puhkepäev, kuid vaatamata sellele oli palju kohtumisi huvitavate inimestega ja igati positiivne päev. Päeva lõpu osa oli muidugi i - le punktipanek, sest filmisime sisse uue hooaja SKT avasaate... :rolleyes:

post-22-1313606543_thumb.jpg

post-22-1313606571_thumb.jpg

post-22-1313606591_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Värske peigmehe särk "GAME OVER" oli ikka põhiline!

Sul oli väga kadestamisväärt õhtu :rolleyes: Jõudu edaspidiseks!

Jah mõnusa seltskonna osas nuriseda ei saa. Arvan ,et sedasorti mehisuse proov enne elu ühte tähtsamat sündumust jääb pikaks ajaks meelde, rohkem vast kui stripiklubis käik - mis on nö kõige levinum poissmeeste tuuri osa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kellelgi tehti siis pulmadeks ihu valusaks? Mäletan kuidas mul ühel aastal tekkis hull soov hakata oma jalalihaseid korralikult treenima just 30 detsembril. Andsin sellist valu, et aastavahetusel suht roomasin ühest toast teise aknapeale ilutulestikku vaatama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kellelgi tehti siis pulmadeks ihu valusaks? Mäletan kuidas mul ühel aastal tekkis hull soov hakata oma jalalihaseid korralikult treenima just 30 detsembril. Andsin sellist valu, et aastavahetusel suht roomasin ühest toast teise aknapeale ilutulestikku vaatama :rolleyes:

Võtan homme selle eksperdis osalenud sõbraga ühendust ja küsin kuidas jalg käib.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võtan homme selle eksperdis osalenud sõbraga ühendust ja küsin kuidas jalg käib.... :rolleyes:

Hahahaa, seda vastust tahaks isegi kuulda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna on olnud täielik telepäev. See tähendab seda, et hommikul tegime lapsega klipi TV3 satesse "Suvel Võib" peaks minema eetrisse õhtul 19.30, peale seda käisin ühes produktsioonifirmas läbi rääkimas ühe sügisese saate osas - kui see selgemaks saab eks siis valgustan sellest ideest ka oma blogis. Lisaks leppisin kokku ühe uue filmimise mingi muu saate jaoks ja jutu jätkuks helistas Kristjan Jõekalda ja palus abi oma saatesse osaliste leidmiseks. Seega selge näide sellest, et telehooaeg on algamas... :rolleyes: Kuna minu jaoks ei ole tele põhitöö, siis kõrvalt selliseid sutsakaid on päris huvitav teha. Hommikust õhtuni selle möllu sees olles väsitab ära, sest seal puudub igasugune rutiin ja reziim (kellaajad on seal samuti nagu on - pidev hilinemine ja meeletu ajakulu ootamise mõttes. Tihti on nii, et võte on 10 min, kuid kõik see ettevalmistus jne võtab kordades rohkem aega.)

Lisan siia ka Jõekalda üleskutse, juhul kui keegi loeb ja huvi tunneb:

Tule ja osale Kristjan Jõekalda uues lõbusas telesaates VALI MIND, kus lisaks uutele tutvustele saad ka võimaluse sõita luksuslikule puhkusereisile!

Kanal 2-e uus tutvumissaade pole mingi surmtõsine elukaaslase otsimine - see on show, kus mehed ja naised võtavad ette lõbusa seikluse telesaates ja vastastikuse sobivuse korral ka nädalase reisi palmide alla!

Saate mõte on lihtne - 30 naist näevad igas saates kolme meest ja peavad otsustama, kas nad on valmis temaga ühisele reisile sõitma või mitte. Saate auhinnareisid paneb välja reisibüroo Novatours.

Tule ja osale kohtumisel, kus saate produtsent Teet Margna ning saatejuht Kristjan Jõekalda saadet tutvustavad.

Selleks täida ankeet aadressil kanal2.ee/valimind ja saate toimetus võtab Sinuga ühendust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna on olnud täielik telepäev. See tähendab seda, et hommikul tegime lapsega klipi TV3 satesse "Suvel Võib" peaks minema eetrisse õhtul 19.30, peale seda käisin ühes produktsioonifirmas läbi rääkimas ühe sügisese saate osas - kui see selgemaks saab eks siis valgustan sellest ideest ka oma blogis. Lisaks leppisin kokku ühe uue filmimise mingi muu saate jaoks ja jutu jätkuks helistas Kristjan Jõekalda ja palus abi oma saatesse osaliste leidmiseks. Seega selge näide sellest, et telehooaeg on algamas... :D Kuna minu jaoks ei ole tele põhitöö, siis kõrvalt selliseid sutsakaid on päris huvitav teha. Hommikust õhtuni selle möllu sees olles väsitab ära, sest seal puudub igasugune rutiin ja reziim (kellaajad on seal samuti nagu on - pidev hilinemine ja meeletu ajakulu ootamise mõttes. Tihti on nii, et võte on 10 min, kuid kõik see ettevalmistus jne võtab kordades rohkem aega.)

Lisan siia ka Jõekalda üleskutse, juhul kui keegi loeb ja huvi tunneb:

Tule ja osale Kristjan Jõekalda uues lõbusas telesaates VALI MIND, kus lisaks uutele tutvustele saad ka võimaluse sõita luksuslikule puhkusereisile!

Kanal 2-e uus tutvumissaade pole mingi surmtõsine elukaaslase otsimine - see on show, kus mehed ja naised võtavad ette lõbusa seikluse telesaates ja vastastikuse sobivuse korral ka nädalase reisi palmide alla!

Saate mõte on lihtne - 30 naist näevad igas saates kolme meest ja peavad otsustama, kas nad on valmis temaga ühisele reisile sõitma või mitte. Saate auhinnareisid paneb välja reisibüroo Novatours.

Tule ja osale kohtumisel, kus saate produtsent Teet Margna ning saatejuht Kristjan Jõekalda saadet tutvustavad.

Selleks täida ankeet aadressil kanal2.ee/valimind ja saate toimetus võtab Sinuga ühendust!

Jõekalda saated on alati huvitavad! Jään huviga seda saadet ootama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenn ´tehtud, soojenduseks jooks 30min (4,73km) - sellega olen päris ära harjunud ja ka mingi tunnine jooks ei oleks enam probleem, kuid ärme unusta, et meie eesmärk ei ole pikamaa jooksjaks saada.... :rolleyes: Peale seda tegin õlga ja rinda - sellise kergema päeva, kus kordused vahemikus 10-15, kuid raskused sellised keskmised, järgmisel nädalal panen jälle auru juurde.

Homme olen siis ühtede suvepäevadega seotud Nõval - olen nö ühe päevajuhi rollis koos Arlet Palmistega. Väljasõit juba hommikul kell 8.30 ja koju jõuan alles tagasi peale südaööd, seega mingist puhkusest juttu ei ole. Vähemasti pühapäeval proovin korralikult väljamagada, et järgmiseks töönädalaks energiat koguda. Pühapäeval stardin päeva teises pooles Viljandisse, et esmaspäeval seal uues klubis korralik toidulisandite valik välja panna ja peale seda oma näidistrenn ja presentatsioon. Viljandi rahval peaksiki uue koha avamisega seoses olema parem võimalus kõiki Fitshopi hitt -tooteid ka kohapealt osta. Varem on väljapanekud suht kaootilised olnud, kuid nüüd peaks valik päris korralik tulema, kaasarvatud Fasti us PRO sari - mida ka kohapeal degusteerin.

Sügisest taaselustame ka presentatsioonid ja siis saavad kõik huvilised erinevates klubides uusi tooteid proovida ja eks räägin ka lahti mida ja millal süüa.

Dieet muidu toimib ja pilt justkui läheb vaikselt teravamaks. Eks mingi aeg teen vormi pilte ka.

Ei ole kindel, et homme arvuti pääsen, seega soovin kõigile Eesti Vabariigi taasiseseisvumispäeva! Tähistage seda päeva väärikalt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänane trenn ´tehtud, soojenduseks jooks 30min (4,73km) - sellega olen päris ära harjunud ja ka mingi tunnine jooks ei oleks enam probleem, kuid ärme unusta, et meie eesmärk ei ole pikamaa jooksjaks saada.... :rolleyes: Peale seda tegin õlga ja rinda - sellise kergema päeva, kus kordused vahemikus 10-15, kuid raskused sellised keskmised, järgmisel nädalal panen jälle auru juurde.

Homme olen siis ühtede suvepäevadega seotud Nõval - olen nö ühe päevajuhi rollis koos Arlet Palmistega. Väljasõit juba hommikul kell 8.30 ja koju jõuan alles tagasi peale südaööd, seega mingist puhkusest juttu ei ole. Vähemasti pühapäeval proovin korralikult väljamagada, et järgmiseks töönädalaks energiat koguda. Pühapäeval stardin päeva teises pooles Viljandisse, et esmaspäeval seal uues klubis korralik toidulisandite valik välja panna ja peale seda oma näidistrenn ja presentatsioon. Viljandi rahval peaksiki uue koha avamisega seoses olema parem võimalus kõiki Fitshopi hitt -tooteid ka kohapealt osta. Varem on väljapanekud suht kaootilised olnud, kuid nüüd peaks valik päris korralik tulema, kaasarvatud Fasti us PRO sari - mida ka kohapeal degusteerin.

Sügisest taaselustame ka presentatsioonid ja siis saavad kõik huvilised erinevates klubides uusi tooteid proovida ja eks räägin ka lahti mida ja millal süüa.

Dieet muidu toimib ja pilt justkui läheb vaikselt teravamaks. Eks mingi aeg teen vormi pilte ka.

Ei ole kindel, et homme arvuti pääsen, seega soovin kõigile Eesti Vabariigi taasiseseisvumispäeva! Tähistage seda päeva väärikalt!

Loodan, et Sa ei pahanda, kui räägin huvilistele sellest uuest saalist oma muljeid. Etterutates võin öelda, et kodusaaliks jääb ikka Tallinnas asuv Reval :D

Asukohast Viljandis pole mõtet rääkida, linn väike ja ka kehvema tahtmise juures jõuab jala kohale. Saal ise on hästi sisustautud. Palju erinevaid aparaate ja selle koha pealt tõenäoliselt parim saal Viljandis. Aeroobset või soojendust saab teha saalis üpris hästi, kuna on mitmed erogmeetrid, jooksulindid, rattad jms, kahjuks teiste vilajndi saalidega selles osas ei anna üldse võrrelda. Samuti on ka osd asjad duubeldatud, näiteks surumispinke on kaks. Samuti ei ole probleemi sellega, et kettaid peaks väheks jääma kui palju inimesi saalis on. Hantlite valik on samuti üsnagi hea, kui välja jätta tõsiasi, et suurimad hantlid on 35 kilosed. Nagu Ott ka siin ennem öelnud on, siis tegemist ei ole sellise töösaaliga nagu seda on teised Viljandi jõusaalid vaid on ka pisuke luksus olemas. Sellest aga hiljem. Mis mulle väga meeldis, on see, et saalis on lisaks olemas ka fitball, kaal(on seda kuskil Viljandi või üldse jõusaalides palju näha?) ja samuti varbsein. Seega on hea võimalus arendada süvalihaseid, teha venitusi. Kaal küll valetas paar kilo(siledal tugeval pinnal pani mõned kilod juurde), seega sellega tuleks midagi ette võtta ja algselt oli ta vaiba peale asetatud , kus ta muidugi mõista näitab tegelikkusest vähem. Siinkohal tuleb mul meelde vaip. Terve saal on sellega kaetud, mis mind ehk natuke häiris, kuid see läheb pigem selle alla, et ta ei ole selline robustne töösaal. Kuidas kellele aga mind isiklikult ei häirinud, et saali kõrval on nö. tantsuplats, kus tehakse aeroobikat ja muud sarnast, mida näeb saalist oma silmaga ja muusikat kuuleb oma kõrvaga. Tunniplaane vaadates tundub, et sellised rühmatreeningud ons eal ka hästi esindatud.

Nüüd sellest väikesest extrast, pärast trenni saab lõõgastuda lausa kahes erinevas saunas, auru- ja soome saunas. Dušširuum ise on avar ning kohti on piisavalt, mis samuti kahjuks teistes jõusaalides on problemiks Viljandis. Väikese Viljandi saali kohta päris asine.

Nüüd natuke sellest, miks ma üldse just sinna saali uudistama läksin. Esiteks on esimene kord tasuta(teistel tasuks õppust võtta Viljandis), teiseks head lahtiolekuajad(s.t. hommikust õhtuni, mitte poolest päevast) ja kolmandana puhtalt uudishimust.

Mis minu silmis on aga miinus. Kuna ma ei külasta just Viljandit tihti, kuid piisavalt, et vahest olen sunnitud mõne trenni siin tegema, siis arvatavasti ma teist korda sinna ei satu, kuna hind on üsna krõbe, eriti 1 korra pilet, mis on 10 euri, samal ajal kui teistes saalides on 2-3 eurot Viljandis. Samas kuupilet on 30 euri, mis on minu meelst üsnagi talutav hind.

Kokkuvõtvalt võin öelda, et mulle meeldis ja Viljandis on sellega mindud vast uuele levelile. Palju masinaid jõusaalis ning head olmetingimused. Usun, et paljud inimesed teistest jõusaalidest(mida Viljandis on minu meelest 3: Power, Jope, Spordikool) kolivad sinna ringi kui rahakott lubab, kuid eks seda näitab aeg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loodan, et Sa ei pahanda, kui räägin huvilistele sellest uuest saalist oma muljeid. Etterutates võin öelda, et kodusaaliks jääb ikka Tallinnas asuv Reval :rolleyes:

Asukohast Viljandis pole mõtet rääkida, linn väike ja ka kehvema tahtmise juures jõuab jala kohale. Saal ise on hästi sisustautud. Palju erinevaid aparaate ja selle koha pealt tõenäoliselt parim saal Viljandis. Aeroobset või soojendust saab teha saalis üpris hästi, kuna on mitmed erogmeetrid, jooksulindid, rattad jms, kahjuks teiste vilajndi saalidega selles osas ei anna üldse võrrelda. Samuti on ka osd asjad duubeldatud, näiteks surumispinke on kaks. Samuti ei ole probleemi sellega, et kettaid peaks väheks jääma kui palju inimesi saalis on. Hantlite valik on samuti üsnagi hea, kui välja jätta tõsiasi, et suurimad hantlid on 35 kilosed. Nagu Ott ka siin ennem öelnud on, siis tegemist ei ole sellise töösaaliga nagu seda on teised Viljandi jõusaalid vaid on ka pisuke luksus olemas. Sellest aga hiljem. Mis mulle väga meeldis, on see, et saalis on lisaks olemas ka fitball, kaal(on seda kuskil Viljandi või üldse jõusaalides palju näha?) ja samuti varbsein. Seega on hea võimalus arendada süvalihaseid, teha venitusi. Kaal küll valetas paar kilo(siledal tugeval pinnal pani mõned kilod juurde), seega sellega tuleks midagi ette võtta ja algselt oli ta vaiba peale asetatud , kus ta muidugi mõista näitab tegelikkusest vähem. Siinkohal tuleb mul meelde vaip. Terve saal on sellega kaetud, mis mind ehk natuke häiris, kuid see läheb pigem selle alla, et ta ei ole selline robustne töösaal. Kuidas kellele aga mind isiklikult ei häirinud, et saali kõrval on nö. tantsuplats, kus tehakse aeroobikat ja muud sarnast, mida näeb saalist oma silmaga ja muusikat kuuleb oma kõrvaga. Tunniplaane vaadates tundub, et sellised rühmatreeningud ons eal ka hästi esindatud.

Nüüd sellest väikesest extrast, pärast trenni saab lõõgastuda lausa kahes erinevas saunas, auru- ja soome saunas. Dušširuum ise on avar ning kohti on piisavalt, mis samuti kahjuks teistes jõusaalides on problemiks Viljandis. Väikese Viljandi saali kohta päris asine.

Nüüd natuke sellest, miks ma üldse just sinna saali uudistama läksin. Esiteks on esimene kord tasuta(teistel tasuks õppust võtta Viljandis), teiseks head lahtiolekuajad(s.t. hommikust õhtuni, mitte poolest päevast) ja kolmandana puhtalt uudishimust.

Mis minu silmis on aga miinus. Kuna ma ei külasta just Viljandit tihti, kuid piisavalt, et vahest olen sunnitud mõne trenni siin tegema, siis arvatavasti ma teist korda sinna ei satu, kuna hind on üsna krõbe, eriti 1 korra pilet, mis on 10 euri, samal ajal kui teistes saalides on 2-3 eurot Viljandis. Samas kuupilet on 30 euri, mis on minu meelst üsnagi talutav hind.

Kokkuvõtvalt võin öelda, et mulle meeldis ja Viljandis on sellega mindud vast uuele levelile. Palju masinaid jõusaalis ning head olmetingimused. Usun, et paljud inimesed teistest jõusaalidest(mida Viljandis on minu meelest 3: Power, Jope, Spordikool) kolivad sinna ringi kui rahakott lubab, kuid eks seda näitab aeg.

Tänud Taavi ülevaate eest, ma oleks nagu ise juba seal kohal olnud, peale seda põhjaliku kirjeldust.... :D . Täna stardin Viljandisse, vaatan kas teen hommikul trenni ära või lähen pigem õhtul juba uut saali proovima, see selgub peale hommikusööki, sest pühapäev on ka ainus päev, kus ma saan ilma äratuskellata tõusta, seega alles hakkan hommikust sööma.

Eile olin siis hommikust kuni keskööni seotud firma PKC suvepäevade vedamisega Nõva villas. Päev oli täis, mänge ja nalja, lõppes tantsuga - päris lõbus üritus sai ja vedasin seda koos Arlet Plamistega ja tundus, et ka omavahel saime päris hea päevajuhtide klapi - tegime ju esimest korda päevajuhtimist koos, varem olme muidugi palju erinevate saadete lindistustel kohtunud. Igal juhul hea kogemus ja mõnus päev värskes õhus. Mis kõige positiivsem ,et lubatud vihma ei tulnud seal päeva jooksul piiskagi. :)

Homsest peaks siis Viljandis üles saama ka korralik toidulisandite valik ,seega paljud kes on ehk varem pidanud samme seadma kaugemal olevatesse Fitshopidesse või netist tellima, saavad hakata paljusid põhitooteid ostma ka Vilnadist Vivaspordist. Eks ma võtan fotoka kaasa ja teen valikust ka pilte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud Taavi ülevaate eest, ma oleks nagu ise juba seal kohal olnud, peale seda põhjaliku kirjeldust.... :rolleyes: . Täna stardin Viljandisse, vaatan kas teen hommikul trenni ära või lähen pigem õhtul juba uut saali proovima, see selgub peale hommikusööki, sest pühapäev on ka ainus päev, kus ma saan ilma äratuskellata tõusta, seega alles hakkan hommikust sööma.

Eile olin siis hommikust kuni keskööni seotud firma PKC suvepäevade vedamisega Nõva villas. Päev oli täis, mänge ja nalja, lõppes tantsuga - päris lõbus üritus sai ja vedasin seda koos Arlet Plamistega ja tundus, et ka omavahel saime päris hea päevajuhtide klapi - tegime ju esimest korda päevajuhtimist koos, varem olme muidugi palju erinevate saadete lindistustel kohtunud. Igal juhul hea kogemus ja mõnus päev värskes õhus. Mis kõige positiivsem ,et lubatud vihma ei tulnud seal päeva jooksul piiskagi. :D

Homsest peaks siis Viljandis üles saama ka korralik toidulisandite valik ,seega paljud kes on ehk varem pidanud samme seadma kaugemal olevatesse Fitshopidesse või netist tellima, saavad hakata paljusid põhitooteid ostma ka Vilnadist Vivaspordist. Eks ma võtan fotoka kaasa ja teen valikust ka pilte.

Käisin sind tagareas kuulamas ka, väga asjalik loeng oli, kahjuks pidin ära lippama lauluväljakule. Mängud olid päris lõbusad kuigi oleks eelistanud mõnda jõunumbrit, oleks rohkem meeltmööda olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et kui tulla, siis pole mõtet oma lisandeid kaasa võtta? :D

Kaasa võid võtta suure tühja ämbri! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänane trenn ´tehtud, soojenduseks jooks 30min (4,73km) - sellega olen päris ära harjunud ja ka mingi tunnine jooks ei oleks enam probleem, kuid ärme unusta, et meie eesmärk ei ole pikamaa jooksjaks saada.... :rolleyes: Peale seda tegin õlga ja rinda - sellise kergema päeva, kus kordused vahemikus 10-15, kuid raskused sellised keskmised, järgmisel nädalal panen jälle auru juurde.

Homme olen siis ühtede suvepäevadega seotud Nõval - olen nö ühe päevajuhi rollis koos Arlet Palmistega. Väljasõit juba hommikul kell 8.30 ja koju jõuan alles tagasi peale südaööd, seega mingist puhkusest juttu ei ole. Vähemasti pühapäeval proovin korralikult väljamagada, et järgmiseks töönädalaks energiat koguda. Pühapäeval stardin päeva teises pooles Viljandisse, et esmaspäeval seal uues klubis korralik toidulisandite valik välja panna ja peale seda oma näidistrenn ja presentatsioon. Viljandi rahval peaksiki uue koha avamisega seoses olema parem võimalus kõiki Fitshopi hitt -tooteid ka kohapealt osta. Varem on väljapanekud suht kaootilised olnud, kuid nüüd peaks valik päris korralik tulema, kaasarvatud Fasti us PRO sari - mida ka kohapeal degusteerin.

Sügisest taaselustame ka presentatsioonid ja siis saavad kõik huvilised erinevates klubides uusi tooteid proovida ja eks räägin ka lahti mida ja millal süüa.

Dieet muidu toimib ja pilt justkui läheb vaikselt teravamaks. Eks mingi aeg teen vormi pilte ka.

Ei ole kindel, et homme arvuti pääsen, seega soovin kõigile Eesti Vabariigi taasiseseisvumispäeva! Tähistage seda päeva väärikalt!

See pikamajooksmise teema oleks põnev:

post-50-1314085262_thumb.jpg VS post-50-1314085267_thumb.jpg

PAVEL LOSKUTOV

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pavelil jalg joonistab küll.... :rolleyes: Ei jooks mulle istub Viljandis uues saalis tegin kaks trenni jalatrenni ja käetrenni ja enne sai ka joostud 30 min 4,8 km. Eks sellest kirjutan varsti pikemalt ja lisan ka mõned trenni ja vormipildid. Püsige lainel. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõne sõnaga ka oma mulejtest Viljandi uues saalis. Taavi rääkis pikemalt eelpool ära, seega nõustun temapoolsete ettepanekute ja tähelepaneutega. Andsin ka mõned soovitused mida juurde muretseda, sest mõne trenazööri jaoks veel koha leiab, praegu ei olnud ühtegi trenazööri säärtele ja ka seljale võiks näitkes T- kang olla, lisaks olevat juba tellitud hantlid kuni 50 kilo. Seega põhiharjutused saab sellisel juhul seal ära teha, sõltumata sellest mis tasemega harjutaja saali külastab. Ventilatsioon on väga hea samuti ka valgustus, rääkimata saunade ja dušširuumi pooolest. Kuna varem Viljandis kardioseadmeid ei olnud, siis nüüd on valik olemas ja see oli minuarvates siiani Viljandi saalide põhiprobleem, et rauda ikka linnapeal leidus, kuid kardioseadmed olid olematud.

Seega igal juhul soovitan uut saali ja usun, et igasuguse spordisaali teke, loob head eeldused selleks, et tulevikus võiks sealt ka mõni maailmametasemel sportlane sirguda - praegused tingimused on muidugi ulmeliselt head, võrreldes sellega, kus ise toimetasime... :rolleyes:

Mõned pildi ka trennis ja hetkevormist.

Käetrennist

post-22-1314094359_thumb.jpg

Priit - saaliomanik (alustanud ka samast saalist kus mina omal ajal Power)

post-22-1314094396_thumb.jpg

Vorm siis selline 2,5 kuud enne MM

post-22-1314094410_thumb.jpg

post-22-1314094435_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×