Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Üks Baikal Grand Prix üles astuv "koll" Mihhail Sidortšev kaal 2 nädalat enne turniiri 134kg. Konkurendiks on teda palju pidada eks ta seal üks esimese otsa mehi saab olema, sõltub sellest kuidas väiksemad ja esteetilisemad mehed tema kõrval välja paistavad. Näo järgi paistab sõbralik mees olevat.... :) eks teeme kohapeal juttu....

post-22-1311705585_thumb.jpg

Mees kellel puudub KAEL! :):huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii pool päevakest ühel pool ja teine pool ees ootamas. Sain kätte rongipiletid Moskvasse ja tagasi, Irkutski lennupiletid Moskvast edasi -tagasi maksab kinni korraladaja. Nüüd ei ole muud kui pass koos viisaga kätte saada, see peaks olema valmis järgmise nädala alguses. Siis ei ole muud kui asjad kokku ja tuld.

Vaatasin ilma, Moskvas hetkel palavus, kuid läheb natuke jahedamaks kui me sinna jõuame. Irkutskis sama lugu, on vihmane ja mitte väga palav.

See sobib hästi, mäletan kui käisin seal 2003 a, siis oli meeletu kuumus just Tallinnas ja Moskvas - võttis ikka läbi märjaks mööda Moskvat ringi vantsida. Ega ma grimmima enne ei hakkagi kui kohale jõuan, siis saan rahulikult 2-3 kihti peale panna, peaasi on nahk ennem ette valmistada ehk koorida.

Vaatasin konkurentide videosid trennis, päris jurakad vastased tulevad kaaludega seal 115 -120 ja ka üle 130 ..... :) Eka ma proovin sealt oma masinaklassi mehi leida, kellega rebida.

Varsti lähen Revali täna teen poseerimist ja harjutan ka vabakava - seda viimast tõenäoliselt seal esitada ei saa, kuid teen läbi ikkagi, sügisel ikka lastakse kodus.... :huh: Peale seda vaatan üle meie tulevikukulturistid ja fitnessistid.

Mis siis veel, päeval käis kontorist läbi sõber Bonsuna, arutasime Eesti kulturismi hetkeseisu ja tuleviku, midagi roosilist siis ei ole..... :) Õnneks ta senini nurgas seisnud Hydroisot kaasa ei võtnud - las see töötab nurgas edasi ja kiirgab positiivset energiat, sest see oli ju heade soovidega üle antud.... ;) Küll aga sain omalt poolt abiks olla Bonsuna garderoobi täiendamisel uue maika näol ja suurele mehele kohaselt ka uue suurema jooginõu murtesemisel. Arcticu rahvas loodetavasti näeb uuendusi juba lähipäevil.

Tänud! Maika on ok ja lidrane pudel kulub kuumal ajal saalis ikka ära pea. Tervitusega! :)

post-7375-1311711084_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Ott nõuande eest. Jõunäitajad kohe paranesid dieedi ajal, kui alustasin tavalise kreatiini ja beta alaniini tarbimisega. Isegi imestasin. Kuna pole kreatiini juba 3 kuud tarvitanud, siis efekt märksa suurem kah. Etüülester aga ei toimi ka minu puhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud Ott nõuande eest. Jõunäitajad kohe paranesid dieedi ajal, kui alustasin tavalise kreatiini ja beta alaniini tarbimisega. Isegi imestasin. Kuna pole kreatiini juba 3 kuud tarvitanud, siis efekt märksa suurem kah. Etüülester aga ei toimi ka minu puhul.

Tore kuulda, et nõuannetest on kasu, pöörduge ikka maestro poole.... :) Edu ja kordaminekuid soovides.

Kui tuleb augustis uus Fasti Pre -Workut , soovitan seda ka proovida - ise kasutan ja julgen soovitada, lakasb hästi. Olen ka ise vaatamata dieedile uuesti raskusi üles saamas.

NB! Võistlejad, kes soovivad võistlusteks lihased säilitada, siis jõunäitajate säilimine on üks selle ideoloogia kõige suuremaid aluseid, tunnen seda omal nahal, kui raskused maha võtad ja saavutad pumba effekti ja kui paned raskusi ja jaksad tõsta, siis pilt on teine....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hr. Taru 75 kg trapetsit tegemas

post-22-1311855693_thumb.jpg

Revalis on kaks Mihkilit suur ja väike - viimane siis pildil.... :)

post-22-1311855720_thumb.jpg

Aeg ajalt tuleb soove, et pakenditele oma õnnistus anda, täidan neid hea meelega, kel soovi tulge läbi Telliskivist

post-22-1311855755_thumb.jpg

post-22-1311855804_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ütleks, et need soovid võivad paljudele noortele olla motivatisooniks.

Igati positiivne!

See see iva ongi, juhul kui kellegil on vaja sellist motivatsiooni - siis nagu juba mainisin, tulge läbi - ma annan seda teile! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii mikrotsükkel ühel pool ja asi liigub õiges suunas. Jõud vaikselt taastub, eile sain kükis uuesti 190kg 5 seeria, vahepeal läks kang raskeks, kuid eile kangi turjale võttes oli see jällegi kergem. 4 harjutusena tegin veel rinnaltkükke 140/6 ja viimases seerias mis oli kokku 18 tööseeria tegin veel 155kg/3 , jaksu oleks veel paar kordust olnud, kuid kuna tegin õhukese liibuva särgiga, siis oli lihtsalt kang rangluu peal ja valu hakkas nii häirima, et katkestasin seeria, tavaliselt panen topeltpluusi või rätiku alla.

Täna möllasin kätega, trennis jooksin kokku õpilase Mikuga, kes oli lastud vahepeal puurist välja. Pea oli kiilas ja minu imestuseks ei olnudki lihased veel ära kadunud..... :) Mikk küll ütles, et kohe on metsa minek - see ju igavesti tore ettevõtmine, suvisel ajal metsas olla... :huh:

Vormi mõttes midagi forseerima ei hakka, lähen peale nagu olen ja eks paistab, kabanjuurikud on muidugi kõvad vastas, ca 10 venda 100 + kilo neist omakorda 7-8 110+ kilo ja paistab ,et seekord on mehed ikka valmistunud ka 2003 oli seal ikka pool seltskonda ilma vormita kohale tulnud. Õnneks on mõned väiksemad mehed ka sees slovakist ja leedust, seega loodan ka sellest selstkonnast omale sbivaid vastaseid leida.

Homme teen trennist puhkepäeva - laager näitas ära, et puhkepäevadest tõuseb ainult kasu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui rangluudele hakkas, siis võta kang kätele, mitte ära hoia käsi risti. Nii nagu tõstjad teevad. Arendad ka valuläve. Pälliga tegime, suht ränk oli ikka. Raskust jõudsime kükkida, aga randmetel oli valus - aga mõnus oli ikka. Mulle meeldib mehemoodi treenida :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui rangluudele hakkas, siis võta kang kätele, mitte ära hoia käsi risti. Nii nagu tõstjad teevad. Arendad ka valuläve. Pälliga tegime, suht ränk oli ikka. Raskust jõudsime kükkida, aga randmetel oli valus - aga mõnus oli ikka. Mulle meeldib mehemoodi treenida :).

Kätele võttes on asi veel hullem - kui harjutanud ei ole, piisab kui on paksem särk, siis on juba ok teha. Ma tegin seekord ju praktiliselt ilma särgida....

Valuläve arendamine läbi enese vigastamise ei saa olla küll kulturismitreeningu eesmärk, mitte et patjatel peaks hõljuma, aga kui mingi harjutuse sooritamisel on mujalt valus, kui sealt kus peaks, siis on ikka midagi viltu, sest sa ei saa keskenduda põhilisele, milleks sa seda harjutust teed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kätele võttes on asi veel hullem - kui harjutanud ei ole, piisab kui on paksem särk, siis on juba ok teha. Ma tegin seekord ju praktiliselt ilma särgida....

Valuläve arendamine läbi enese vigastamise ei saa olla küll kulturismitreeningu eesmärk, mitte et patjatel peaks hõljuma, aga kui mingi harjutuse sooritamisel on mujalt valus, kui sealt kus peaks, siis on ikka midagi viltu, sest sa ei saa keskenduda põhilisele, milleks sa seda harjutust teed.

Harjutamise asi. Eeskükk tahab regulaarset harjutamist, vastasel juhul matab hinge, lõhub randmeid ja üldse on krdi valus teha. Siiski on tegu väga kihvti harjutusega, mis nelipea massile mõned "grammid" peale paneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fakt on see, et harjutus on hea ja ega mul selle tegemisega ei olegi probleeme, lihtsalt viimane kord oli selline ebamugav olukord... Jalgu tahate siis tehke ka rinnaltkükke.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×