Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Siim on ka suvega ilusasti kosunud ja selles vanuses peabki toimuma selge areng lihasmassi osas, küll neid triipe jõuab vanas eas, kui enam lihas ei kasva peitliga taguda.... :D

post-22-1310500408_thumb.jpg

post-22-1310500432_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tublid mõlemad!!

ei tunne enam üldse revali saali ära, sügisel tagasi tulles saan shoki :D

Mulle see uus kujundus meeldib, saal on küll pimedam, kuna toonid on tumedamad, kuid tuled saab alati põlema panna, kui ükskord seal ventilatsiooni ka tööle saab ,siis oleks super. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3 harjutus ühe käega hantli tõmme küljele, seal tegime ka mõlemad uued rekordid. Alustasime 48 kiloga 12 kordust, edasi mõlemad 70 kg 10x, siis tellis Siim 80 kilose hantli ja tegi 6 kordust, mis oli ka tema rekord. Mina paugutasin enda üllatuseks sellega 80 kgx 15 kordust (kehakaal hommiku enne sööki 92,5 kilo... :) ). Niipalju ei oleks ise ka oodanud, kuid andke mulle ainult võimalus võistelda.... :D , viimaseks seeriaks ei olnud võtta raskemat kui 85 kilo - oleksin ka 100 proovinud kui oleks olnud, Siim tegi jälle 6 kordust ja mina 85 kiloga 12 kordust, mis on ka üle ootuste hästi, seda enam, et 3 harjutus ja 12 tööseeria käsil.

Ei tea kas beetakas laksab või mis, mulle on see kreatiiniga koos alati super hästi mõjunud. Või tõesti hakkas siiani nurgas seisnud Hydroiso lõpuks tööle.... :)

post-22-1310499457_thumb.jpg

post-22-1310499481_thumb.jpg

post-22-1310499506_thumb.jpg

Hydroga paraku jah, kui temajuurde ei lähe tuleb ta ise sinu juurde, Kasvõi läbi purgi, põranda ja labajalgade poeb sinu sisse. Ega ma siis muidu teda sulle kinkinud, ikka heast tahtest, et sa ka tugevaks ja paremaks, suuremaks kasvaksid. :D

Sa ei pea küll minu hinnangut millekski kindlasti aga, õlga ja isegi reit oleks vaja rohkem sul, et MM il kohe aluses lavale minnes vabaseisus silma jääda. Rind ok, selg võiks tiba paksem olla, aga säär on seeeest vinge. Vähe on selliseid, isegi pro maailmas tegelikult keda altpoolt selline säär toetab. Nii-et las Revali boss treib 100kg hantlid sulle, et saaksid selja paksemaks. Pisikeste hantlitega võid ju mängida, aga nendega pidevalt võimeldes midagi juurde ka ei tule. :D

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott, palju sa ka lõuga tõmbad?

Ega ma üle 10 korduse seerias ei tõmba. Lõuatõmbamisel keskendun nagu ma ka mainisin ennist maksimaalse venituse saamiseks negatiivses allalaskmise faasis ja see ei võimalda panna rõhku pikkadele seeriatele, kui lihtsalt tõmmata ilma selle pidurdamiseta, siis vast 15 tõmban ära ikka ja kui natuke lasta ka jõnksu sisse ei tohiks 20 ka probleemiks olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hydroga paraku jah, kui temajuurde ei lähe tuleb ta ise sinu juurde, Kasvõi läbi purgi, põranda ja labajalgade poeb sinu sisse. Ega ma siis muidu teda sulle kinkinud, ikka heast tahtest, et sa ka tugevaks ja paremaks, suuremaks kasvaksid. :)

Sa ei pea küll minu hinnangut millekski kindlasti aga, õlga ja isegi reit oleks vaja rohkem sul, et MM il kohe aluses lavale minnes vabaseisus silma jääda. Rind ok, selg võiks tiba paksem olla, aga säär on seeeest vinge. Vähe on selliseid, isegi pro maailmas tegelikult keda altpoolt selline säär toetab. Nii-et las Revali boss treib 100kg hantlid sulle, et saaksid selja paksemaks. Pisikeste hantlitega võid ju mängida, aga nendega pidevalt võimeldes midagi juurde ka ei tule. :D

Eks igale poole oleks juurde vaja, see on üks mis selge, kuid hetkel tuleb leppida olemasolevaga, sest dieedi tingimustes loota veel lihasmassi kasvu oleks naiivne. Selge, et kui pilt veel teravamaks läheb, siis kogu pakett võimendub, kuid kas selles piisab eks seda näitab aeg. Igal juhul töötame edasi, ilma võitluseta ei anna midagi käest.... :D

PS. Isegi see pakett ei pea palju võimenduma, kui võimenduks dop. kontroll

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks veel puhkuse materiali osa v:

Kogu Krimmi rannikuäär on täis väiksemaid külasid ja linnasid. 25 km Aluštast ja 70 km Simferopolist asub üks peamisi kuurortlinnu Jalta. Esmakordselt sattusin sinna 2005 a naiste EM -le, siis ei olnud eriti aega seal ringi vaadata. Tegemist on Pärnu suuruse (rahvaarvult) linnaga, kus suvel tõenäoliselt rahvaarv kui mitte kahe, siis kolmekordistub. Ilus rannaäär, palju ilusaid poekesi - jätab sellise Hispaania või Itaalia kuurortlinna mulje, kui välja arvata Lenini monument peaväljakul.... :D Sellised õhtused väljasõidud nendesse linnades ja küladesse oli hea vaheldus sellele, et mitte iga päev ühte ja sama rannajoont patseerida.

Kes krimmi satuvad soovitan külastada.

post-22-1310672227_thumb.jpg

post-22-1310672252_thumb.jpg

post-22-1310672278_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii Fitcamp 2011 laagri ettevalmistustööd on täies hoos, suurem osa nodi sai just kullerile peale laetud ja lähipäevil jõuab saadetis Orissaarde. Teele läks suur hulk kvaliteetset "Novelle" vett, et laagrilised ikka trenniks särtsu leiaksid, siis laadung "Metal Pump" energiajooki. Lisaks laadung toidulisandeid altes "Ultralife" vitamiinindest, "OLIMP" Kõikvõimalike toodete ja "Fasti" uue sarja toodetega - nende esmaesitlus toimub ka laagris koos valmistaja poolse presentatsiooniga.

Loomulikult käisin läbi ka pikaaegse koostööpartneri "Talleggi" poolt ja varusin meile esimeseks laagriõhtuks sussutamiseks šašlõkke erinevates marinaadides ja grillvorste. Ärge siis laagrilised maske unustage, kes esmaspäevala saabuvad.

Ei saa ka homme rahu, panen veel asju kokku mis erinevateks tegevusteks kohapeal on vaja ja siis sõidan juba kohapeale Orissaarde pühapäeval ,et kõik valmis sättida enne kui külalised tulevad.

Kindlasti alustan ka fotoreportaaziga, seega püsige lainel, kes tulla ei saanud ja soovivad näha, mis kohapeal toimub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oi pliin, see platvormi seval kõõlumine on ikka päääris halb! karmid närvid, pole midagi öelda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis homme laagri väljasõit, kodused trennid tehtud, eilse piinasin käsi ja täna jalgu - pidin tegema päevad vastupidi, kuid alaseljas oli närvivalu ja selg oli kange, seega lasin päeva taastuda rohkem ja see õigustas ennast, täna enam närvivalu ei olnud (sain selle viimasest õla ja rinnatrennist) kui tegin hantlitega ette lendamisi, käis väike krõks seljast läbi ja õhtul oli juba korralik närvivalu seljas. Kuna seda on ka varem korduvalt olnud, sain aru ,et midagi tõsist ei ole ja proovisin lihtsalt oma selga väänata nii ,et ta pinge lahti laseks ja see õnnestus.

Täna tegin juba kükke smithil 160kg + kang 6 s-ed ja valu ei olnud kuskil tunda jalapressi ka kuni 470 kg 8 kordused, samuti sujus valutult. Homme siis puhkan hommikul välja, hommikusöök ja start Orissaarde eks ma seal kohapeal sean staabi üles, et anda operatiivselt jooksvat infot. Õnneks ilmateade lubas ka järgmiseks nädalaks ilusat ilma, seega loodame, et saab ikka korralikult väljas tegutsed ja õues sportida.

Käisin ostsin esmaspäevaseks balliks ära ka maskeeringu, Natalia nokitseb ise hetkel omale maski teha, tuleb väga atraktiivne. Sealt tuleb tõenäoliselt lõbusaid pilte. Esimeseks õhtuks on kohal 17 inimest ja kogu nädala jooksul peaks neid olema üle 30 ne. Vaatame kuidas Orissaares asi välja tuleb ja siis saame otsustada, kus järgmisel aastal laager teha.

Sovin ilusat nädalavahetust ja püsige laagri lainel! :D

Laagris osalejatele ei sovi muud kui võtke kaasa hea tuju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme kohapeal ja ettevalmistustööd käivad. Koht ise on fantastiline, selline kodune tunne on siin, justkui oleks suvilasse tulnud. Meri on kohe ööbimiskohast mõnekümne meetri kaugusel, treeningkoht ca 200m ja pood ka kohe üle tee. Lõpetasime just esimese trenni, saal on senistest, kus oleme laagrit teinud vast parim, st. et kõik põhitrenazöörid on olemas ja hantlid kuni 40 kiloni + ühed isetehtud suuremad vast üks 60 kilosed. Seega trenni saab siin korralikult teha ja usun ,et vabas õhus saab ka mõnusalt aega veeta. Tegin juba portsu pilte ka, kuid mahalaadimise juhe jäi ööbimiskohta, st. et vaatan kunas jõuan üles laadida.

Ega midagi ootame homset päeva kui siin elu käima hakkab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kodus tagasi, esimene trenn Revalis kodusaalis tehtud. Orisaares oli hea, aga kodus on parem. Nädal möödus, nii ,et ega trennidest ei jõudnudki eraldi midagi kirjutada. Arvasin laagris olles, et suudan treenida tihedamalt ja ilma puhkepäevadeta, kuid veendusin õige pea, et trenni ikka ette teha ei saa...

5 päeva panin jutti kangi + hommikune jooks + muud võistlused, mis andsid teistmoodi koormust ja peale seda olin kutu...trenni isu kadus ja võtsin koormuse maha, kaks päeva piirdusin aeroobse koormusega + võimlemisharjutustega (muideks sai linti võetud meie poolt laagris tehtud võimlemise rühmakavad - kohalikele need väga meeldisid ja paluti meilt ka lisaetendusi, kuid kõik olid lõpuks nii läbi, et ei jaksanud enam teha... :)

Magamisest ei tulnud laagris ka midagi välja, uni läks vara ära ja palvatel päevadel ei saanud lihtsalt ilma pärast välja magatud. Esimestel päevadel sain päeval tunnikese teha, kuid pärast läks programm nii tihedaks, et ei olnud enam mahti päeval magada ja see välistas omakorda korraliku taastumise.

Kuid ega ma ei kurda, õnneks on niipalju mõistust pähe tulnud, et oskan kohe ka koormust vähendada ja kaks päeva taastust oli piisav, et täna korralik seljatrenn teha. Homme plaanis rind ja õlad.

Esimese selle aasta avastardini jääb vähem kui 2 nädalat, pilt vaikselt läheb teravamaks, kuid forseerima ei hakka, lähen välja nii nagu vorm tuleb ja põhirõhk siiski EMV ja MM. Vene viisa andsin tegemisse, seekord kohe turismiviisa, siis ei ole mingit järjekordades seismist.

Teisipäeval olen siis Revalis ka treeneriametis, seega võistlejad, kes sügiseks valmistuvad ja soovisid ülevaatusele tulla, tulge läbi 17 - 19.

Toidulisanditest sain laagris proovida uusi Fasti tooteid ja neile võib anda positiivse hinnangu ,eriti PRE -WORKOUT, see andis trenniks päris korraliku puraka sisse. Samuti kasutasin enne magama minekut PROTEIN BLOCK -valgutoodet ja trenni ajal AMINO RUSH. Viimane on tegelikult analoogne toode nagu BCAA Explode ja seda võib samuti juba trenni ajal kasutada, peale trenni tegin HTR vahelsueks Recovery FEEDY. Loodame, et tooted varsti saadaval ka FITSHOPIDES ja hästivarustatud spordipoodides üle Eesti.

Kindlasti proovin teha veel mõned vormipildid enne ärasõitu Venemaale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane päev õhtus, korralik trenn seljataga. Enne trenni panin laksu veel uut Fasti Pre - workouti ja peab tunnistama, et see laksab päris hästi, lisasin sinna veel ca 5 gr beta - alaniini, et korralikud "sipelgad" saada. Peale trenni nagu ikka HTR koos dextroga

Kuna võistlused on juba järgmisel nädalavahetusel, siis mõtted on ühe rohkem seal. Huvitav on vaadata ka trennis inimeste reaktsiooni, kes ei ole pikka aega näinud. All kui tulin öeldi, et olen alla võtnud ja peeneks jäänud (siis kui oled t- särgis), kui lähed saali tulevad inimesed vastu ja ütlevad, et kasvanud oled....see effekt tavaliselt tekkib, et kui riided on seljas oled nagu kergejõustiklane, kuid kui ära võtad muutud kulturistiks. See variant on muuseas parem kui see, et puhvis riietega oled suur ja kui ära võtad on 0 effekt, selliseid mehi olen ka elu jooksul üksjagu näinud, lavalaudadele neil asja ei ole, tavaliselt piirdubki see nn jõmmiks olemisega.

Juhtusin Revalis kokku ka endise Soome kulturismiliidu presidendiga Tapani Valkoneniga, kes abikaasa trenn itegi, elavat nüüd poolenisti eestis. Palus ka mõned poosid teha ja ei olnud kiitusega kitsi, viimati hindas mind sügisel PM meistrivõistlustel ja on minu käekäiguga kursis juba 2000 a algusest. Ütles, et temasilmis on pakett hea, massivsem kui tavaliselt - ega ta niisma kiitma tule, see on hea märk, on ju mees ka MM hinnanud. Suvel on üldse raske aru saada mis vorm on kui kõik on nö offseasonil, puudub võrdlus kellegiga kõrvutada, kes ka kohe võistlema läheb, tuleb usaldada nö sisetunnet. Selge, et midagi ülearu ei looda sellelt Baikali võistluselt seega peaasi ,et ise oma vormiga rahul olen ja saan rahulikult sügisooajaks valimstuda.

Valkoneniga on juhtunud naljakaid lugusid, kord tegi jalapressi ja pigistas tagumised 4 purihammast puruks, täna tegi jälle jalapressi ma manitsesin teda mitte pingutama, et mitte hambapuru saalipõrandalt leida. Kord jooksis mõlemad tagareied endal puruks (tuli lillat värvi kui mina nägin) jne.

Jõunäitajad on hetkel ok ja mõnes harjutuses tunnen, et saan raskust isegi lisada, peaeesmärk see ei ole, sest ära ka ei saa ennast lõhkuda, hea kui näitajad säilivadki.

Enne trenni joks 15 min - sellega olen korralikult ära harjunud ja praegu ka 30 min jooksuseanss ei kujuta mingit hullu pingutust. Aeroobset mahtu hetkel plaanis suurendada ei ole teen hommikul ratast enne hommikuvõimlemist 15 -20 min ja õhtul jooks 15 min.

Homme saalitrennist puhkepäev, kuid lähen teen poseerimist läbi ,et võistlusteks natuke harjutada. Samas olen ka Revalis treenener, seega tulge läbi õpilased, kes ennast näidata tahtsid. 17 - 19

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii pool päevakest ühel pool ja teine pool ees ootamas. Sain kätte rongipiletid Moskvasse ja tagasi, Irkutski lennupiletid Moskvast edasi -tagasi maksab kinni korraladaja. Nüüd ei ole muud kui pass koos viisaga kätte saada, see peaks olema valmis järgmise nädala alguses. Siis ei ole muud kui asjad kokku ja tuld.

Vaatasin ilma, Moskvas hetkel palavus, kuid läheb natuke jahedamaks kui me sinna jõuame. Irkutskis sama lugu, on vihmane ja mitte väga palav.

See sobib hästi, mäletan kui käisin seal 2003 a, siis oli meeletu kuumus just Tallinnas ja Moskvas - võttis ikka läbi märjaks mööda Moskvat ringi vantsida. Ega ma grimmima enne ei hakkagi kui kohale jõuan, siis saan rahulikult 2-3 kihti peale panna, peaasi on nahk ennem ette valmistada ehk koorida.

Vaatasin konkurentide videosid trennis, päris jurakad vastased tulevad kaaludega seal 115 -120 ja ka üle 130 ..... :) Eka ma proovin sealt oma masinaklassi mehi leida, kellega rebida.

Varsti lähen Revali täna teen poseerimist ja harjutan ka vabakava - seda viimast tõenäoliselt seal esitada ei saa, kuid teen läbi ikkagi, sügisel ikka lastakse kodus.... :) Peale seda vaatan üle meie tulevikukulturistid ja fitnessistid.

Mis siis veel, päeval käis kontorist läbi sõber Bonsuna, arutasime Eesti kulturismi hetkeseisu ja tuleviku, midagi roosilist siis ei ole..... :huh: Õnneks ta senini nurgas seisnud Hydroisot kaasa ei võtnud - las see töötab nurgas edasi ja kiirgab positiivset energiat, sest see oli ju heade soovidega üle antud.... :) Küll aga sain omalt poolt abiks olla Bonsuna garderoobi täiendamisel uue maika näol ja suurele mehele kohaselt ka uue suurema jooginõu murtesemisel. Arcticu rahvas loodetavasti näeb uuendusi juba lähipäevil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puhkus Krimmis VI osa. Kui sõita Aluštast Sevastopoli poole jäävad tee äärde paar ilusat ajaloolist lossi. Livida loss, kus toimus peale II maailmasõda Euroopa ümberjagamine ja Vorontsovski loss - kes oli Katerina II armuke ja soosik.

Vorontsovski loss

post-22-1311702460_thumb.jpg

post-22-1311702587_thumb.jpg

post-22-1311702606_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks Baikal Grand Prix üles astuv "koll" Mihhail Sidortšev kaal 2 nädalat enne turniiri 134kg. Konkurendiks on teda palju pidada eks ta seal üks esimese otsa mehi saab olema, sõltub sellest kuidas väiksemad ja esteetilisemad mehed tema kõrval välja paistavad. Näo järgi paistab sõbralik mees olevat.... :) eks teeme kohapeal juttu....

post-22-1311705585_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×