Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Banaani-šokolaadi on kindlam valik. DY Tempro oli ka päris "intensiivse" maitsega, igatahes magusam kui Ultralife mahedad maitsed(mis muidu on väga head).

Vaidlen vastu, šok-banaan on vähem magusam ja vadaku maitset kumab rohkem läbi kui šok-apelsinis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Banaani-šokolaadi on kindlam valik. DY Tempro oli ka päris "intensiivse" maitsega, igatahes magusam kui Ultralife mahedad maitsed(mis muidu on väga head).

vot selle peale mul tekibki küsimus - kuhu on fitshopist kadunud DY tooted? eelmine kord robocopis käies olid ultralife'id kodu DY müügiala ärasöönud, veebipoes vist ka enam pole miskit. kas teistes fitshopides sama lugu või ajan ma ise mingit mulli praegu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingit keemiat ei olnud tunda H-isos?

hmmm.... minu meelest nagu mitte. maasika oma pole proovinud, kuid teistest maitsetest

šokolaad on ülihea väga tugeva maitsega, miskit ei häiti

banaan on hästi intensiivne, tuleb ettevaatlikult lisada, et läilaks ei teeks.

ega banaan ei maitse jah nagu päris naturaalne banaan ise, kuid mis sa ikka tahad, eg aükski valk pole 100% oma loodusliku maitseandja (vaarikas, maasikas, banaan, vanill) maitsega. aga ei, mind ei häirinud igatahes.

pigem pean ütlema, et nt banaanišoko hera tundus pisut keemiline...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hmmm.... minu meelest nagu mitte. maasika oma pole proovinud, kuid teistest maitsetest

šokolaad on ülihea väga tugeva maitsega, miskit ei häiti

banaan on hästi intensiivne, tuleb ettevaatlikult lisada, et läilaks ei teeks.

ega banaan ei maitse jah nagu päris naturaalne banaan ise, kuid mis sa ikka tahad, eg aükski valk pole 100% oma loodusliku maitseandja (vaarikas, maasikas, banaan, vanill) maitsega. aga ei, mind ei häirinud igatahes.

pigem pean ütlema, et nt banaanišoko hera tundus pisut keemiline...

No kerge metaanimaitse ikka oli ju? :D

Kuule DY tooteid pole jah ammu tulnud, peaks onu Dorianile traati tõmbama, et mis ta seal USAs teeb, sest rahvas küsib DY totoeid meil siin Tartus ka usinasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ultralife valk on ise nagu magustoit, see peaks kärama küll ja maitse on vailedamatult parim mis mina saanud maitsta olen.

Oleme ilusasti kodus, tänud fännidele, kes bussijaama olid vastu tulnud ja ka neile kes ei saanud tulla, kuid mõtetes meiega olid.

Mõned pildid eilsest jalutuskäigust öisest Peterburist.

post-22-1306873710_thumb.jpg

post-22-1306873723_thumb.jpg

post-22-1306873735_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sellele tõesti ei saa vastu vaielda - banaani ultralife on parima maitsega proteiin, mida kunagi saanud olen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii ongi aeg sealmaal, et homme stardime Ukrainasse puhkama.... :D Ei ole kindel kui palju sealt interneti jõuan ,seega teen sellise viimase postituse enne ärasõitu. Tagasi olen 03 juuli, seega kui keegi soovib vahepeal kontakti ,siis olen telefonitsi olemas kui tõesti mõni pakiline asi või küsimus peaks tekkima. Sõidame algul Kiievi ja sealt edasi juba Aluštasse Musta mere äärde. Eelmisel aastal puhkasime ka seal - superkoht puhkamiseks soovitan soojalt.

Kindlasti on plaanis kohapeal trenni teha ja alustada ettevalmistust sügishooajaks. Treeningtingimused on nii Kiievis kui Aluštas head, seega selle osaga probleeme ei ole.

Soovin kõigile fitness.ee külastajaile head ja ilusat suve ja ärge treeninmist ka suvel unarusse jätke.

Kes valmistuvad minuga sügieks, siis ettevalmistus algas nüüd... :D

Loomulikult ei ole keelatud teemat aeg - ajalt ette tõstmast, et omavahel arutada kuidas vahepeal teie ettevalmistus läinud on ja kui saan võimaluse kostitan teid ka kohapealt mõne postitusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme kodus ilusasti tagasi, läbi sai sõidetud 7000 km ja elamusi üksjagu. Õige pea kirjutan juba mis toimus ja mis vahepeal tehtud sai, on ka üksjagu pildimateriali. Kõik kes vahepeal minust puudust on tundnud - olen nüüd olemas ja võtke julgesti ühendust. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas täna trennimehi ka on, olen revalist juba puudust tundnud pikka aega, vahepeal olen kaalust korralikult maha võtnud - palav ilm + palju trenni ja liikumist ja kiht nö grimmi ka peal (päikest siis - kes lähipäevadel näevad, need veel ehk märkavad päevitust, muidu kaob see Revali sauna kiiruga.... :P )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere tulemast tagasi !!

Suvi käib siin ka juba täie hooga nii, et Sa ei pea ära lõpetamagi päikesenautimist :lol:

Ilm on siin tõesti parem kui seal praegusel hetkel. Eile Kiievist välja sõites sadas 24 tundi jutti ja sooja oli 17 kraadi. Viimane nädal keeras ilma külmaks ja vihmaseks nagu sügis saabus.... :D

Täna kohe ka trennis ära käidud, toss oli väljas sõidust seega tegime Olegiga rahulikuma jalatrenni. Revalis on käimas sisekujunduslikud muutused, päris huvitav oli tagasi tulla nagu uude klubisse.

Pildid laadisin ka arvutisse ja hakkan neid järgemööda järjejutuna üles panema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimeses osas keskendun merele, sest mere äärde me ju sõitsimegi. Eelmisel aastal oli Musta mere ääres meeletu palavaus ja vesi oli väga soe. See aasta oli ilma jahedam....25-28 c ja mõni päev ka 30+ kraadi. Merevesi oli ka külmem 19 -21 c ja vahepeal läks täiesti külmaks 10-11 kraadi. Kohalikud ütlesid, et seda on ka varem juhtunud, kuid siis võttis jälle mitu päeva enne kui ujuma sai minna. Kõige hullemad päevad olidki siis kui ilm on +28 kraadi ja vesi11-14 kraadi. Külmetasin endal kurgu vees ära ja ca nädal aega ravisin seda ja ujuma ei saanud minna.

Rand on Alushtas, kus me resideerisime kivine (see on parem variant kui liiv). Kivid ei ole tervad vaid mere poolt uhutud ja päikese käes soojenevad nii kuumaks, et käia paljajalu on suht võimatu. Samas merest tulles on hea kividele pikali heita siis on tunne nagu oled kerisel pikali. Selle kivide, päikese ja mere mõju tervisele ja kogu taastusprotssile on väga tuntav. Liigesevalud ja ka lihasvalu taandub seal tunduvalt kiiremini kui põhjamaa kliimas.

Päevd kulgesid kindla grafiku järgi. Äratus 7.30 -8.00, hommikusöök ja peale seda randa (siis ei ole päike nii tugev). Rannas päevitamine, lugemine, pokker ja ujumine. Ca 13-14 paiku koju, siis kergem toit (lõuna oli randa kaasa võetud) ja peale seda magama ca 1-2 tundi ja siis trenni. Õhtul lastega mere äärde mänguväljakule ja siis koju, väike tiir pokkerit ja õhtusöök. Nii et kogu tegevus oli plaanipärane, mitte nii et tõused siis kui tõused ja uitad umbes ringi... :lol:

Mõned pildid ka esimestest päevadest mere ääres.

Oleg madartsit pumpamas

post-22-1309721631_thumb.jpg

Natalia peeglike peeglike seinapeal....

post-22-1309721702_thumb.jpg

tööpäeva esimene pool

post-22-1309721727_thumb.jpg

Oleg lastele haikala mängimas

post-22-1309721777_thumb.jpg

post-22-1309721818_thumb.jpg

post-22-1309721851_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleg oli enamuse ajast vees

post-22-1309721915_thumb.jpg

suvitaja Londoni loomaaiast

post-22-1309721973_thumb.jpg

meduuse oli meri paksult täis, oli päevi kus ujudes pidid vaatama, et need suhu ei stuks ja kätega pidi sõna otseses mõttes neist läbi ujuma

post-22-1309721998_thumb.jpg

post-22-1309722061_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas täna trennimehi ka on, olen revalist juba puudust tundnud pikka aega, vahepeal olen kaalust korralikult maha võtnud - palav ilm + palju trenni ja liikumist ja kiht nö grimmi ka peal (päikest siis - kes lähipäevadel näevad, need veel ehk märkavad päevitust, muidu kaob see Revali sauna kiiruga.... :lol: )

Siis sa polegi ainus, kes on maha võtnud, ma olen aeroobsele üle läinud, niikuinii enam midagi peale võhma pole jäänud:-) Ma tahaks küll Revalisse juba pikemat aega tulla, peakski ükskord tulema. Lapsepõlveradadele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai tehtud korralik käetrenn Revalis. Öeldakse, et koduseinad toetavad ja eile oli seda tunda, kui paar nädalat tagasi tegin istudes hantlitega biitsepsit 32 kilostega 6 seeria ja oli ikka raske, siis eile revalis tegin 36 kilostega 5 seeria ja juba soojenduse aeg tundisn, et hantlid on käes kergemad.

Panin tagasi sisse ka kreatiini ja beta - alaniini ja kohe olid ka sipelgad varmad külla tulema. Need kaks lisandit on mulle koos väga head effekti andnud.

Võistlushooaeg algab mul sellel aastal 6-7 august Irkutskis Baikal Grand Prixil. Tegemist siis absoluutkategooria võistlusega, kus kaalupiiranguid ei ole. Kohale on tulemas väga nimekad mehed (euroopa ja maailmameistrid) seega ega suuri ootusi ei pane sinna, teen nö ettevalmistuse käigus ära. Ega ma sinna eraldi sõitma ei oleks hakanudki, kuid kuna Natalia võistleb ja tema võimalused kõrgemale kohale tulla on ikka oluliselt suuremad, siis mõtlesin ,et teen sügisese ettevalmistuse käigus kaasa. 2003 a kui seal võistlesin, siis tegin sügiseks ka elu ühe teravama vormi ehk õnnestub ka sellel aastal.

Baikal on koht kuhu niisama ei satu ja võimaluse seal uuesti ära käia - kaua ei lasknud mõelda.

Panen mingi hetk ka vormipilte üles, kuu ajaga olen teinud korraliku töö, kaal on langenud ja pilt on teravamaks läinu kaal 92,5 - 94 kilo vahemikus kuu ajaga plaanin hommikuse kaalu viia 91 kiloni, seega laval ca 92. Konkurentidest on venemaa raskekaalu euroopa meister Sidorvitš (hetkel kaal 142 kilo...)

2003 aasta näitas ka seda, et keset suve toimunud võistlusel olid tippvormis ca top 5 mehed, ülejäänud olid kas kerge või raske offseason.

Õige pea lisan ka puhkusepilte koos kommentaaridega - ehk saate mõtteainet, kuhu reisida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Baikali võistlejate nimekiri:

БОДИБИЛДИНГ:

1. Емельянов Олег Валентинович Москва

2. Зебальд Сергей Владимирович Санкт-Петербург

3. Кириленко Павел Дмитриевич Санкт-Петербург

4. Леонов Юрий Анатольевич Москва

5. Петрокас Дариус Литва

6. Сорокин Андрей Олегович Санкт-петербург

7. Проценко Роман Николаевич Санкт-Петербург

8. Сидорычев Михаил Владимирович Москва

9. Пиликов Вячеслав Александрович Санкт-Петербург

10. Истомин Леонид Юрьевич Москва

11. Ali Verdi Ahmad Mohammad Азербайджан

12. Keshani Hamidreza Vali Азербайджан

13. Havlitk Stefan Словения

14. Sotak Jan Словения

15. Польша Польша

16. Польша Польша

17. Польша Польша

18. Клочков Евгений Москва

19. Морозов Сергей Владимирович Красноярск

БОДИФИТНЕС:

20. Цышкевич Нелли Георгиевна Москва

21. Забелина Юлия Вадимовна Санкт-Петербург

22. Тautkeviciute Jurgita Литва

23. Степанюк Ольга Александровна Астрахань

24. Леменовская Евгения Викторовна Санкт-Петербург

25. Тубольцева Людмила Анатольевна Москва

26. Гамагина Екатерина Владимировна Ярославль

27. Пурмак Марина Александровна Санкт-Петербург

28. Алексашина Анна Александровна Астрахань

29. Дрескова Любовь Cергеевна Калининград

30. Макарова Елена Викторовна Хакасия

31. Волоси Татьяна Олеговна Красноярск

32. Мерлинг Екатерина Владимировна Омск

33. Афанасьева Дарья Новосибирск

34. Бухарева Анастасия Новосибирск

ФИТНЕС:

35. Гурьева Ольга Германовна Ярославль

36. Дворцова Татьяна Александровна Иваново

37. Гончарова Анастасия Сергеевна Санкт-Петербург

38. Машинская Екатерина Валерьевна г.Березники Пермский край

39. Филянина Евгения Игоревна Москва

40. Чукаева Наталья Борисовна Астрахань

41. Ключникова Анастасия Украина

42. Оробец Оксана Украина

43. Смирнова Нина Владимировна Благовещенск

44. Смирнова Татьяна Владимировна Благовещенск

45. Журина Екатерина Челябинск

46. Natalia Nazarenko - Kiivikas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ukraina puhkus Osa 2:

Treeningutest kohapeal. Alushtas kus me elasime, ca 30 000 elanikuga väikelinn, seal on kokku 4 jõusaali, vähemalt neid mis meile teadolevad on. Eelmisel aastal treenisime SPA keskuses "Tsunami" ja ka sel aastal seadsime sammud koheselt sinna. Meie suureks üllatuseks selgus, et jõusaaliabonomendi hinnad on aastaga kosmiliselt kasvanud kui aasta tagasi maksis 10 korra kaart 350 grivnat, mis tuleb ca1,3 läbi korrutada, siis sel aastal oli 12 korra kaart 1440 grivnat, mis teeb ligi 130 eurot 12 korra hinnaks.... :lol: küsisime et miks siis nii, öeldi, et hakkas käima igasugu rahvast ja et neid eemal hoida tõsteti natuke hinda... kauplesime hinda odavamaks, öeldi et räägivad juhatajaga läbi ja annavad teada. Läksime siis kõrval asuvasse "Spartaki" spordikeskusesse - see on suur kompleks, kus on täismõõtmetes staadion ja kõikvõimalikud harjutusväljakud, alates poksist ja maadlusest ja lõpetades iluvõimlemisega.

Sealses jõusaalis käis nii vilgas elu, et me lihtsalt ei oleks saanud seal normaalselt trenni teha, sest kõikvõimalikud koondised hoidsid seda pidevalt kinni. Läksime siis saba jalgevahel tagasi ja palusime luba trenni teha - õnneks tuldi vastu ja leppisime kokku, et treeningkorra hind on ca 4 €. Seega oli suur mure lahendatud ja nagu hiljem selgus, siis ega seal peale meie suurt inimesi ei käinudki, tihti olime kolmekesi trennis - nagu privaatsaalis. Saal ise oli väike, kuid hästi sisustatud "Nautiluse" seadmetega ja kõik vajalik treenimiseks oli olemas. Väike saal paneb rohkem mõtlema, mis harjutusi teha, et vaheldusrikas oleks ja see oli huvitav väljakutse. Puudust tundsin natuke raskematest hantlitest, kuid saime hakkama ka ilma nendeta, olemas olid: smith, kükipukk, surumisepink, ristivedu, sirutus, kõverdus, alatõmme, ülatõmme, kõhu ja alaseljapink - ühesõnaga kõik põhipingid.

Puhkuse alguses ja lõpus treenisime juba vanas tuttavas klubis "Freedom" - see on väga hästi sisustatud saal, tegin ka sealsestele jõusaalitreeneirtele toitumis ja treeningualase seminari.

Natuke pildimateriali ka trennidest:

post-22-1309893468_thumb.jpg

post-22-1309893488_thumb.jpg

post-22-1309893502_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×