Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Vahepeal kohtasin ka teepeal ka kettaheitjat Israel Märti, kes ütles et tal liiguvad ka näitjad ülesmäge, rinnale võttis 180 kergelt, arvas et 190 oleks jõukohane ja rinnaltkükki tegi 230kg....kaal 130 tuuris, kuigi peale vaadates ei oleks kuidagi niipalju pakkunud.

Ott vaatan et sinu numbrid ei jää ka väga kettaheitjatele alla, ehk saaks sinustki tõukaja/heitja.

Rääkides aga Israeli katsest, siis siin on video sellest 180kg rinnalevõtust: http://globalthrowing.com/3269

Ma arvan et ta alahindab seda 190kg võimet sest kui vaadata videot, siis on näha kui tohutult kõrgelt ta selle kinni püüab. Kui ta langeks täiskükki, siis võtaks ta vabalt kõvasti üle 200kg rinnale.

Ma arvan et temasugune mees ei näe oma kaalu välja sest ta on esiteks päris pikk ja teiseks tal koguneb see mass veidi teisti kui kulturistidel ehk et pigem suured reied kui suured käed.

Muudetud kasutaja matjusm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott vaatan et sinu numbrid ei jää ka väga kettaheitjatele alla, ehk saaks sinustki tõukaja/heitja.

Rääkides aga Israeli katsest, siis siin on video sellest 180kg rinnalevõtust: http://globalthrowing.com/3269

Ma arvan et ta alahindab seda 190kg võimet sest kui vaadata videot, siis on näha kui tohutult kõrgelt ta selle kinni püüab. Kui ta langeks täiskükki, siis võtaks ta vabalt kõvasti üle 200kg rinnale.

Ma arvan et temasugune mees ei näe oma kaalu välja sest ta on esiteks päris pikk ja teiseks tal koguneb see mass veidi teisti kui kulturistidel ehk et pigem suured reied kui suured käed.

Mulle lapsena väga meeldis kettaheide ja kuulitõuge, minu parimaks saavutuseks jäi naabrimehe klaaskasvuhoonesse kivi lennutamine..... :)

Ma just ütleks, et Israel ei ole kasvult pikk, kui minna Kanteri või selle Egiptuse mehe kõrvale, kes kaalub sama palju kui Israel, siis olen kasvult nagu päkapikk aga Israel on kuidagi eriti raske oma mitte nii pika kasvu kohta. Kanter oli minu mäletamist mööda seal 120 - 123 tuuris.

Aga ega ma nõrgana ennast ei tunnegi, sest kui kaalun 35 kilo vähem, siis arven ,et 195 - 200kg rinnaltküki olen suuteline ära tegema kui trenni lõpus tegin 175kg/4 seeria. Need rinnalevõtud ja rebimised on muidugi kauge musika kui neid ei harjuta.

180 - tuli tal näiliselt kergelt jah, nii ülesse annab sellist raskust ikka tõmmata, et alla pugeda. Kunagi kui osalesin maakonna meistrivõistlustel tõstmises, siis ikka võtsin kangi rinnale kükki istudes, tehnika oli tõukamisel olematu, pigem surumine. Kuid rinnalevõtt oli jah, nö rohkem tõstjate moodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna magasin korralikult ennast välja, lausa kella 10.30 ni, mis minu jaoks on suht harukordne nähtus. Päeval käisin vanema tütrega Kalevi Veekeskuses (noorem tütar on Ukrainas vanaemaga Musta mere ääres). Polnud nendel vee atraktsioonidel pikka aega käinud ja vahelduseks oli päris hea lõõgastus. Nataliat kaasas ei olnud ja üllatus oli suur kui ühest torust alla sööstes ootas ta meid all vastas, istudes ise ratta seljas ja Rimi toidukotid lenksu otsas.... :) (selline reklaampilt siis sinna pandud).

See vees müttamine ja mööda neid torusid võttsi tossu päris korralikult välja ja mul oli tõsine probleem ,et ennast jalatrenni sundida õhtul. Algselt oli plaan raskem jalatrenn teha, kuid siis mõtlesin ,et mis ma seal stressan ja lähen teen vahelduseks 15 seeriaid ja nagu mööda minnes tegin 15 tes jalapressil uue rekordi 300kg 4x15 (teen nii, et kogu harjutuse sooritamise vältel on pinge sees, et lihas puhata ei saa, tegin ka vanal pressil, seal on tunduvalt raskem kui teistel uuematel), aastaga on sama korduste arvu juures tööraskus suurenenud 50kg. Nii et mööda minnes tuleb vahest ka hea trenn, lisaks tegin väljaastekükke 40 kiloga, kuid kuna seda teinud sellel aastal ei ole, siis peale seda võtis kepsud lausa värisema.

Proovin allesjäänud kolm päeva mis ma Eestis veel olen iga päev midagi trenni mõttes teha, sest neljapäeval sõidame Tjumeni ja vaevalt et seal tekkib võimalust treenida, seega proovin nö ette ära teha.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alustasin siis nagu plaanisin kaldpingil hantlite surumisega kõigepealt soojaks 18 kilostega, siis esimene tööseeria 32kg/12, edasi 44kg/10, siis võtsin 58kg/6 siiani kõik seeriad varuga ja kuna trennis juhtus olema ka julgestajaid Rain (6 kanget) ja saabus just Hr. Taru, siis vaimselt tundisn et olen valmis 70kg proovma. Võtsin ise maast üles ja rinnale, sooritasin 3 kordust (Taru toetas küünarnukke - küsisin kui palju aitas, ütles et lihtsalt toetas kui kellegi käed on lähedal on paratamatult tunne, et kui palju ma siis ise tegin - kuid tundub et tegin). Kahjuks ei saanud videosse "Ott TV" operaator "Musklimees Mihkeliga" eesotsas kohal ei olnud. Panin hantlid ise ka maha tagasi. Seega 70kg/3 on ette pandud, tehke üle - eeldus et ise võtate hantlid ja ise panete maha tagasi ka.

Kokkuvõttes supertrenn, loodan et saite inspiratsiooni!

ütleks, et mina lugesin kokku 4 kordust, aga eks see 70kg oli sedavõrd suur raskus, et vahest ajasin sassi. ning mis julgestaja mian seal olin - rohkem tegi härra Taru seda tööd :) Muidu päris karm vaatepilt, kuidas sa teed hantlitega 70+70 kg kaldpinnal surumist, kui ise sama raske kangiga (140kg) ei jõugi vist ühte kordust horisontaalis teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3 tööpäeva veel puhkuse alguseni. Mitte et nüüd väga kutu oleksin ,kuid puhkus kulub alati ära, eriti kui seda Eestist väljaspool veedad. Kohapeal olles sellist puhkuse tunnet ei tekki, sest ikka oled nö olemas kui sind soovitakse kätte saada. Eks mul on puhkuse aeg ka telefon käepärast, kuid kui valjusti maha hõigata siin blogis, et ma olen puhkusel, siis niisama keegi tuttav helistama ei hakka... :lol:

Esmaspäevad on alati kõige töisemad päevad, tihti on päeva esimeses pooles enda käima saamisega raskusi, kuid üldjuhul see õnnestub, täna oli hommikul ilm ka muidugi selline, et keera kohe magama.... :D Õnneks päeva peale normaliseerus, Ukrainas kuhu puhkama sõidan täna +31. Meil oli päeval +12 autos vähemalt näitas nii, praegu oli +15.

Proovin iga allesjäänud päeva sisutada spordiga, sest Tjumeni sõites sellest suurt midagi välja ei tule. Selgus, et Islandil oli jälle mingi vulkaan möllama hakanud ja tuhka õhku pildunud, kuid õnneks liikuvat pilv sinna Prantsusamaa ja Hispaania peale, seega ei peaks see puudutama Tjumeni lendu. Osavõtjate nimekirjad on ka väljas. Kahju, et vähe võistlejaid on vähemalt eelülesandmise põhjal, mitte et pärast keegi küsiks palju sul katis rahavast oli ,kuid medali väärtus on ikka siis kui rohkem inimesi seljataha jääb, kuivõrd kategoorias osavõtjaid oli. Selliseid 1 katis võite ei oska ma ise hinnata. Sportlased on lahinguks valmis, nii Natalial kui Olegil on kaalunumbrid langenud ja see nädal on juba nö taastav nädal, kus enam kaalu ei langeta, pigem peaks võimsus saabuma nö defitsiidi ära lõpetamisest ja organsimis saaksid hakata toimuma taastuvad protsessid. Omal ajal suure mahu pealt tulles paraneski pilt ainult süües ja magades.

Grimmiga proovime targemini käituda ja panna mängu kogu oma kogemused ja oskused,et mitte selles osas järeleandmisi mitte teha. Janarile lähen varsti vastu ta peaks saabuma 20.30 Riia lennuga, kes tunneb et tahab tulla teda tervitama, siis tere tulemast (panen tema grimmivärvi iseloomustavalt ka valged riided selga.... ;) )

Trenni osas tegin täna ka selga ja biitsepsit 15 seeriad, läks korralikult täis, selline korralik pumbatunne oli. Tunnen et keha on korralikult välja puhanud ja vaim on ka valmis uueks korralikuks treeningtsükliks. Väike pausike tuleb seoses EM ja Ukrainasse kohalesõiduga, kuid see ei ole märkimisväärne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin ,et panen välja ka võistluste statistika, kus olen osalenud, mis koha saanud ja kus võistlus on toimunud ehk huvitab lugejaid kokku siis 85 võistlust.Kokku olen võistelnud 29 eri riigis.

Treeningud , saavutused;

Eesti noortemeister korvpallis, käsipallis,

Eesti juunioride meister jõutõstmises, kulturismis

Eesti juunioride absoluutne karikavõitja 1997, 1998

Eesti absoluutne meister 1999- 2010

Kokku 24 x Eesti meister kulturismis. (liidetud on kaksteist absoluutkategooria võitu)

Eesti absoluutne karikavõitja kulturism 2002 – 2006, 2008,2009.

Euroopa MV juuniorid 6. koht Absoluut kat ( NABBA ) 1998a. (Leedu,Balanga)

Maailmameistrivõistlused 16.koht – 90kg(IFBB) 1999a. (Slovakia,Bratislava)

Euroopa MV meestele 16. koht – 90kg ( IFBB ) 2000a. (šveits, Lausanne)

Maailmameistrivõistlused 14. koht – 90kg ( IFBB ) 2001a. (Myanmar, Yangong)

Euroopa MV meestele 8. koht – 90kg ( IFBB ) 2002.a (Valgevene, Minsk)

Maailmameistrivõistlused 16. koht – 90kg (IFBB) 2002a. (Egiptus, Kairo)

Mr. ja Ms. Balticum 4.koht Absoluut kategooria (IFBB) 2003a. (Leedu, Vilnius)

Euroopa MV meestele 15. koht – 87,5kg (IFBB) 2003a. (Venemaa, Peterburg)

Baikal Grand Prix 14.koht Absoluut kategeooria(IFBB) 2003a. (Venemaa, Irkutsk)

Maailmameistrivõistlused 7.koht – 90kg. (IFBB) 2003a. (India, Mumbay)

Ida Euroopa karikas 6.koht - 87,5kg (IFBB) 2004a. (Venemaa, Moskva)

Mr. ja Ms. Balticum 9 koht. Absoluut kategooria (IFBB) 2004a. (Leedu, Druskinikai)

Vilnius Grand Prix 10koht.Absoluut kategooria (IFBB) 2004a. (Leedu, Vilnius)

Euroopa MV meestele 8.koht – 87,5kg (IFBB) 2004a. (Ungari, Budapest)

Maailmameistrivõistlused 5.koht – 90kg (IFBB) 2004a. (Venemaa, Moskva)

Rahvusvaheline Turniir „Kuldne Lõvi“ 2.koht -95kg. (Ukraina, Lvov)

Euroopa meistivõistlused 2.koht – 95kg. 2005a.(Rumenia,Brasov)

Maailmamängud 5.koht raskekaal +85kg 2005a. (Saksamaa, Duisburg)

Rahvusvaheline turniir „Kuldne Kastan“ 5 koht 2005 Absoluut kat.(Ukraina, Kiiev)

Maailmameistrivõistlused 10.koht – 90kg. (IFBB) 2005a.(Hiina, Shanghai)

Rahvusvaheline turniir „Boosmann Grand Prix“ 5.Koht 2006a.(Soome,Helsinki)

Vilnius Grand Prix 5.koht 2006a.Absoluut kategooria (Leedu, Vilnius)

Mr.ja Ms. Balticum 5.koht 2006a. Absoluut kategooria (Leedu, Mariampole)

Euroopa meistrivõistlused 9.koht -90kg.2006a.(Slovakia,Bratislava)

Euro Elite Tour 10koht. 2006a. Absoluut kategooria(Ukraina,Kiiev)

Maailmameistrivõistlused 12.koht – 90kg.(IFBB) 2006a.(Tsehhi, Ostrava)

Euro Elite Tour 9.koht 2006a. Absoluut kategooria (Tallinn, Eesti)

Euro Elite Tour 11.koht 2006a. Absoluut kategooria (Portsmuth,Inglismaa)

Põhjamaade Meistrivõistlused 2.koht-90kg.2006a.(IFBB) (Karlstad,Rootsi)

Põhjamaade Meistrivõistlused 1.koht -90kg.2007a. (IFBB) (Roskilde, Taani)

Euro Elite Tour 6.koht 2007a. Absoluut kategooria ( Tallinn, Eesti)

Euro Elite Tour 12. koht 2007a. Absoluut kategooria (Marseille, Prantsusmaa)

Maailmameistrivõistlused 16.koht -90kg.(IFBB) 2007a.(Je Ju, Lõuna – Korea)

Euroopa meistrivõistlused 11.koht -90kg.(IFBB)2008a.(Platja D´Aro, Hispaania)

Põhjamaade meistrivõistlused 1.koht – 90kg (IFBB) 2008a.(Reikjavik,Island)

Maailmameistrivõistlused 10.koht – 90kg (IFBB) 2008a. (Manama, Bahrein)

Balti matš 3.koht absoluutkategooria (IFBB) 2009a. (Klaipeda, Leedu)

Euroopa meistrivõistlused 4.koht -90kg (IFBB) 2009a. (Novi Sad, Serbia)

Maailmamängud -90kg 2.koht (IFBB) 2009a. (Kaoshiung, Taiwan)

Põhjamaade meistrivõistlused 2.koht -90 kg (IFBB) 2009a. (Trondheim, Norra)

Maailmameistrivõistlused 9.koht -90kg (IFBB) 2009a. (Doha, Katar)

Balti Matš 1. koht absoluutkategooria (IFBB) 2010a. (Tallinn, Eesti)

Euroopa meistrivõistlused 5.koht -90kg (IFBB) 2010a. (Maastricht,Holland)

Põhjamaade meistrivõistlused 2.koht -90kg (IFBB) 2010a.(Helsinki, Soome)

Maailmameistrivõistlused 9.koht -85kg (IFBB) 2010a. (Bakuu, Azerbaidzaan)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajaloonurk, kes ei mäleta mineviku, see ei näe tuleviku..... :lol:

1997a EMV Maardus, meenutus meeste absoluudi valimisest. Olin natuke enne just võitnud juuniorite raskekaalu ja tulnud juuniorite absoluudis 2 kohale häältega 2:3 Denis Shibanovi järel, ca tunnike hiljem toimunud meeste absoluudis võitsin Shibanovit juba 5:0. See näitab juba ära, et varajases nooruses õnnestus mul kohtunike panna enda poolt hääletama..... :D

vasakult: Kiivikas, Polšin, Selnihhin ja Matt (kohad absoluudis vastavalt 5,1,2,4) kokku oli kas 10 meest absoluudis, taamal seisavad Bulatski, Shibanov ja Pronin.

post-22-1306237991_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ajaloonurk, kes ei mäleta mineviku, see ei näe tuleviku..... :lol:

1997a EMV Maardus, meenutus meeste absoluudi valimisest. Olin natuke enne just võitnud juuniorite raskekaalu ja tulnud juuniorite absoluudis 2 kohale häältega 2:3 Denis Shibanovi järel, ca tunnike hiljem toimunud meeste absoluudis võitsin Shibanovit juba 5:0. See näitab juba ära, et varajases nooruses õnnestus mul kohtunike panna enda poolt hääletama..... :D

vasakult: Kiivikas, Polšin, Selnihhin ja Matt (kohad absoluudis vastavalt 5,1,2,4) kokku oli kas 10 meest absoluudis, taamal seisavad Bulatski, Shibanov ja Pronin.

post-22-1306237991_thumb.jpg

Minu arust toredad ajad olid, kogu aeg pidi nuputama, kust mida süüa saaks ja kuidas maitsvaks teha. Toidulisanditega oli ka nagu kehvasti, mäletan, et ajas veidi öökima kui juua proovisin. Valikut polnud, kohalik saast ja siis apteegist midagi sai ka ostetud.

Jõusaale linnas palju polnud, parim ikka Reval, siis veel küll keldris. Enne Revalit 95-96 tegin trenni spordiklubis Anton, mis asus TTÜ ühika keldris, selline arhailine koht 4x10 meetrit. Sellepärast mulle siiani Reval meeldibki, arhailisus pole päris ära kadunud. Muidugi ise sai omale ka hantleid tehtud...

Rein Matt oli ka ikka paar korda laval, tegi muidu Revalis trenni kogu aeg. Mingi aeg kadus ära, nüüd vist USA-s, ei tea mis teeb. Üks mees oli veel - Petrogradov, võimas aga see selleks.

Tänapäeval on noortel majanduslike võimaluste korral ikka absoluutselt kõik võimalik. Sel ajal paraku ei piisanud alati sellestki kui raha oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Revalisse tulin 1997a 1 aprill, siis tegin ka esimese kuukaardi ja see on jäänud ka ainsaks kuumakseks, mida ma kuni tänaseni teinud olen. See saal mis siis kunagi keldris oli oli 300m2 ja tundus mulle mega suur, praegu on tõenäoliselt 7 korda suurem. Ja raskused mida mehed tõstsid tundusid kosmilised, peale seda hakkasin arenema ka. Siis ei olnud ju neti ja puudus info milliste raskustega trenni tehakse ja ringi liikus üksikuid videokassette kus sai vaadata tippude treeninguid, tänastel noortel on selles osas küll info mõttes asi lihtsam eks ka kõike muid ahvatlusi on rohkem, mis selle fookuse ära võtavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin trennis vahelduseks ka rinnale õlale ja tiitsile 15 sed seeriad.

Proovisin üle pika aja siis ka lamades surumises 110/15, 110/15, 110/15 (viimase seeria viimase kordue Mikk aitas), neljandat ei hakanud tegema. Vrem tuli 15 esimesed 3 seeriat täis ja neljandas kukkus 12 peale, usun ,et kui nüüd jälle pöörded üles saan siis teen ka 4x15 täis. Maksimaaljõud ei ole langenud, vaata et tõusunud kui surumise numbreid vaadata suure raskusega, kuid pikki seeriaid peab harjutama, siis paranevad ka need.

Eri harjutusi sai tehtud pikalt ei hakkagi välja kirjutama, sest numbrid pikkadel seeriatel ei ole suured. Lihas läks mõnusalt täis ja hea hoog on hetkel sees.

Täna käisin tõin ära ka vene viisa ja ostsin ära bussipiletid, seega kõik on hetkel nagu kontrolli all, peaasi, et see tuhapilv mingitvigurit ei mängiks, mitmed lennujaamad on juba suletud ja lennud ootel. Ärme unusta, et meie lamades surujad on ka võistlustules nädalavahetusel, seega loodame et kõik jõuavad ilusasti kohale.

Fast teamile sain kokku leppida ka uue golfikoolituse aja ja see on 10 juuni Jõelähtmes algusega kell 15, saadan veel täpsustava info ka kõigile asjaosalistele laiali. Tegin lihtsalt mõni aeg tagasi Golfikoondisele toitumis - ja toidulisandite alase väljaõpe ja vastu pakuti golfikoolitust - ise olen paar korda mänginud, igati vahva ajaviide. Kahjuks ise olen see aeg Ukrainas, kuid küll jõuab mängida.

Tuletan meelde, et alanud onFITCÄMP Orisaare laagrisse registreerimine - eriti rõhutan ,et treeneritel on see hea võimalus saada endale täiendkoolituse tunde, 4 aasta jooksul on kohustuslik taseme säilitamiseks saada 60 koolitustundi. Loomulikult on oodatud kõik huvilised, sest iga aastaga on see aina lõbusamaks ja huvitamaks läinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
92a pildil oled kuskil 16-17 aastane? päris kõva ;)

Huvitav, mis Rein mattist tänaseks päevaks saanud on, oli päris kõva vormiga enne ### :D

See pilt tegelikult on minu mäletamist mööda 94 kevadel tehtud ja olin siis 16. Reinust ei ole aastaid midagi kuulnud IVARK teadis kirjutada, et olevat USA-s. Pole Innatki pikalt näinud loodetavasti on ikka elu ja tervise juures ja lööb tantsu.... :lol:

Tänane päevapilt pärineb enne Pekingi mänge kui EOK mingil koosviibimisel tabati mind kettaheitehiidude vahel.... :D

post-22-1306303748_thumb.jpg

ja ajaloopilt on Sillamäelt 1999a EMV absoluudi valimine vasakult Barbanov, Kiivikas, Petrogradov ja Kalmus (kohad 5, 1, 4, 3)

post-22-1306303872_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega sa ometi hantleid nurka ei hakka viskama, et selliseid tagasivaated oma karjäärile siin teed ???

Ei kus sa sellega - ega siin mingeid kingitusi tegema ei hakata.... :lol: , lihtsalt otsin välja huvitavaid pilte, mis võiskid blogi lugejaid huvitada ja nii mõnigi ei pruugi olla kursis varem tehtuga, tihti endalgi huvitav meenutada kui mõnda vana pilti näed, siis assotseerub sellega mingi oma lugu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kettaheitehiidude pilt on hea :lol:

See oli fotograafi poolt jah hea töö lainurgaga ja nii et need suured inimesed veelgi topeltsuuremad paistavad ja ise oled nagu kärbsemust seal keskel.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellised sündmused leidsid kunagi aset jah Musty Hades - olgu öeldud ,et Inna koera nimi oli Musty (eestipäraselt Musti). Aga minuteada töötas ta veel mitte kaua aega tagasi Lasnamäel asuvas spordiklubis treenerina (seal näis et ei olnud nagu mõistlusel häda midagi).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellised sündmused leidsid kunagi aset jah Musty Hades - olgu öeldud ,et Inna koera nimi oli Musty (eestipäraselt Musti). Aga minuteada töötas ta veel mitte kaua aega tagasi Lasnamäel asuvas spordiklubis treenerina (seal näis et ei olnud nagu mõistlusel häda midagi).

Eks see ole, et kui pead sellise teo eest vastututama hakkama, siis sada häda küljes...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott, küsin sinult kui asjatundjalt, ega FAST-il ei ole suuremaid, näiteks 2kg pakke Hera-le ja Mass2-le jne?

Selleks ei pea olema asjatundja, see valik Fasti tooteid meil on mis valikus poodides ja netipoes väljas on. Suuri kotte 4 kg Whey on meil sees olnud, ma ei oska peast öelda kas hetkel on (Fasti toode, kuid pakend NoBrand). Mulle endale meeldib väiksem pakend, siis saan tihedamini maitset vahetada, muidu viskab üks ja sama üle. Mass Blast on ka Mass 2 copypaste ja see on 4 kg ja tuleb hinna poolest soodsam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen veel postituse ärak una ei tea kas arvutiligi pääsen. Aeg siis sealmaal, et homme hommikul stardime Peterburgi poole teele. Täna veel asjade pakkimine - kogemust on üksjagu ja proovin mitte midagi üleliigset kaasa tassida. Kohustuslik on arvuti kaasavõtmine ja ka fotoka.... :lol: sest kuidas muidu reportaaz teieni tuua. Kindlasti ülikond, sest pingviinide paraad on ka võistluste kohustuslik osa. Kindlasti võtan kaasa trenniriided ehk midagi saan teha (kohapeal olemas ka legendaarne Antei klubi, ma ei tea kui kaugel see seal hotellist asub, kuid kasvõi 1 trenn teeks rõõmu - täna sõitsin kodus tunnikese ratast).

Toidupoolist peab ka kaasavõtma, loodame et piiril ei konfiskeerita. Põhiline, et sportlastel oleks oma toit, mina saan teepealt ka midagi võtta, kuid tippspordis peab olema kuni finaalini asi väga hästi läbi mõeldud ja garanteeritud, et midagi ehku peale ei jää.

Oleg pidi veel läbi tulema, arutame veel detailid läbi. Perenaisele veel kiht grimmi peale kanda, seega loodame ka grimmi osas mitte pusse panna.

Mis mul siis üle jääb teile soovid kallid lugejad. Ärge siis sportlasi materdama hakake kui kõik ei lähe ootuspäraselt.... :D Pigem hoidke nädalavahetusel kodutöid tehes pöidlad pihus ja toetage hea sõnaga ja kui ei ole soovi seda kirjalikult väljendada, siis olge mõtetes meie sportlastega ja sellest on abi, uskuge mind. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×