Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Mis selle wrapi sisaldus siis on? Palju kana jne <_<

jah, ennast huvitab sama asi. isegi küsisin seda enda arust siin teemas, aga mu postitus tundub olema kuskile saladuslikult kadunud.

valk-süsivesik-rasv? kalorsus? koostisained?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jah, ennast huvitab sama asi. isegi küsisin seda enda arust siin teemas, aga mu postitus tundub olema kuskile saladuslikult kadunud.

valk-süsivesik-rasv? kalorsus? koostisained?

Mul on see koostis tööarvutis homme panen välja - ei hakka umbes lahmima... <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan pigem tänasest trennist, keegi siin pakkus väljakutse (andke endast märku kes see oli), et teha kükke 80kg 10x10 seeria vaheline paus max 30 sek. Proovisin siis täna ära, algselt ei olnud plaanis, kuid oli plaan teha 6 sellist superseeriat jutti, siis mõtlesin, et kükis võiks teha 10.

1) Alustasin säärte sirutusega ette

50kg/10+50/10+50/10+50/10+50/10+50/10

2) Täiskükk kang turjal 10x10 80kg viimases tegin 12 kordust - seega üle, selle väljakutse, tegin need seeriad ära ka nii, et 10 ja ka viimases kükkisin 12 kordust jutti ilma seria sees puhkamiseta, st. ühe jutiga, puhkasin ainult seeria vahepeal korraks kangi alt ära tulles. Seega eeldan et olen suuteline seda tegema ka suurema raskusega, kuid esimese korra kohta oli see paras - jalg läks täis nagu õhupall.... <_< Kogu tegemise vältel on pinge sees, st. et ei tule üleval puhkeasendisse. Seega kes soovib tehke rohkem, ise proovin järgmine kord 85 - 90 kiloga seda teha (kolme nädala pärast).

3) Jalapress (peale seda kükki oli jalg päris küpse)

250/10+250/10+250/10+200/10+200/10

lisaks veel kaks harjutust jalatagaosale ja säärtele.

Trenn oli ajaliselt lühike kuid mahuliselt päris korralik.

Peale seda tegi nSpartas ka kaalujälgimise lühikoolituse, üks lühikoolitus toimub veel 5. mail ja siis on ees veel pikem koolitus 14. mai (sinna on hetkel juba üle 30 registreerunu ja loodetavasti tuleb veel lisa - ega Spartasse palju rohkem ei mahugi 40 - 45 max).

Homme siis stardime Orissaarde, kõik asjad on kontrolli all, täna proovisime kontoris LIVE ülekannet ja õnnestus, kanal on loodud ainult kaamera külge ja jääb loota, et sealne wifi seda toetab. Sõude ergomeetrid ja muu staff, mis autosse ei mahu, sai täna saarele ära saadetud. Päris hea vaheldus natuke ringi tuulutada, loodame et vähemalt kohaliku rahvast vaatama tuleb ja teie olge siis arvuti ligi laupäeval. Teises aknas hoidek Oslo võistlust, sest eelmine kord tehti ka sealt otseülekanne ja Münz ja Kuuse (mitte Lembitu... :D ) on võistlustel seal. Seega selle nädala märksõna on Athletic Fitness.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miskipärast ei suuda minu arvutikene seda linki avada ... :)

Kas intrervjuu Pärnust läbi sõites teeme ära ehk õnnestub mõni uduse vormiga võistleja ka peale korjata ..... ;)

Proovi otse lihtsalt minna www.ifbb.lv

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas intrervjuu Pärnust läbi sõites teeme ära ehk õnnestub mõni uduse vormiga võistleja ka peale korjata ..... ;)

Proovi otse lihtsalt minna www.ifbb.lv

Pole meil siin ühtegi uduse vormiga võistlejat :)

Aga proovisin otse-ei midagi. Juutuubis ei ole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole meil siin ühtegi uduse vormiga võistlejat :)

Aga proovisin otse-ei midagi. Juutuubis ei ole?

Kummaline, sest kui ma lähen lehele siis ma küll näen, mis brauserit sa kasutada? Ma ei ole arvutispets, keegi ehk oskab aidata kes laksu jagab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kummaline, sest kui ma lähen lehele siis ma küll näen, mis brauserit sa kasutada? Ma ei ole arvutispets, keegi ehk oskab aidata kes laksu jagab.

On nii Mozilla kui ka Explorer, kumbki ei lase ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2 tunni pärast stardime Orissaare poole minema. Praeguse seisuga on asjad kontrolli all, täna hakkame juba kohapeal toimetama ja eelkõige tehnilisi asju läbi proovima, nii otseülekannet kui sõudeergomeetreid.

Loodetavasti kohapeal ka wifi töötab ja saan kirjutada kuidas ettevalmistused sujuvad, kindlasti võtan ka fotoka kaasa, et jooksvalt pilte panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke pikemalt siis toimunud võistlustest ja üldse korraldusest.

Iga võistluse korraldamine väljaspool Tallinnat, nö kaugjuhtimisega on paras väljakutse, eriti kohtades kus me varem võistlusi teinud ei ole. Kui koduses Salme keskuses või Näitustes on kõik nüansid detailideni teada ja varem läbi tehtud, siis väljaspool võistlusi tehes on alati suur hulk küsimärke, millele saab tihti vastused alles kohapeal olles. See omakorda seab ka peas lisapingeid, et kas kõik asjad sujuvad nii nagu ideaalis üritus välja võisk näha.

Nii sõitsime ka Orisaarde päev varem, et kõik asjad enne läbi mängida, et kui selgub, et mingi asi vajab kohendamist või ei lähe nii nagu plaaninud oleme. Õnneks ootas meid ees väga professionnalne korraldusmeeskond, kes oli juba lava taustad jne üles sättinud, meil jäi üle ainult tehnline pool ühendada. Olles ise tehnilise poole pealt mitte nii kodus, seadis see pool eriti mulle suurt pinget. Kogu selles juhtmete rägastikus aru saada mida millega ühendada ja et kõik sujuks oli mulle paras väljakutse. Pean silmas just sõudeergomeetrite võistlust ja samas ka otseülekanne oli see, mida ma ise varem torkinud ei olnud.

Viimase asjaga oligi kõige rohkem jama, sest kaamera taga oleks pidanud olema lihtsalt kogu aeg üks kindel inimene - tundus, et kaamera läks iga natukese aja tagant reziimile, kus ta ennast nö välja lülitas kui keegi teda ei suunanud vahepeal. St. sellist vahetpidamata restartimist ja sealt ka viperused sisse tulid, lisaks ei olnud häält. Eks järgmine kord oleme targemad.

Kindlasti oleks oodanud natuke suuremat osavõttu võistlejate poolt ja mulle jääb arusaamatuks ka see, kui keegi registreerunud võistlejatest kohale ei tule võiks vähemalt viisakalt enne teatada, et ma ei võistle ja ongi kõik, kuid niisama jätta kohaletulemata ja teatamata, sellest ma aru ei saa....

Eriti kahju, et kohalike mehi - keda seal jõusaalis nägin ja kes oleksid vabalt võinud võistelda, kaasa ei löönud. Muidu ke kohale tulid olid enneast ette valmistanud ja selles osas ei ole midagi kellegile ette heita. Selge, et mis silma riivas oli jätkuvalt poseerimine, treenerid kes võistlejaid ette valmistavad peavad sellele rohkem tähelepanu pöörama, see puudutab kogu laval oldud aega, mitte ainult ümber oma telje keerutamist, kohati oli tunne et mõni mees oli nagu vanaema matustele tulnud....

Tulemused olid päris korralikud pean silmas nii lõuatõmbeid kui rööbaspuudel surumisi (viimases näen eelkõige varu ,et poisid seda harjutaks) samuti sõudeergomeetrit - selle aparaadiga tehke rohkem tööd, sest nii tehnikat vaadates kui ka kohati vastupidavust, siis seal on selge varu nii mõnelgi mehel.

Eriti meelde jääb õhtu enne võistlust, kus meile oli öömaja pandud Maasilinnuse juurde, kust avanes ilus vaade merele ja õhtul sai saunas käidud ja väike õlu tehtud, peale seda oli küll super enestunne kui sai verandal istutud ja merele päikeseloojandut vaadatud.

Trennist on kaks päeva paus olnud, enne seda tegin 5 päeva jutti, seega paras aeg täna minna lammutama, teen rinda ja õlga peaks täna minema jälle 160 lamades surumises välja paistab kuidas täna tuleb.

Nüüd on neli nädalavahetust jutti olnud seotud võistluste korraldusega ja järgmine nädalavahetus on ees ootamas Balti Matš, seega juba homme peab hakakma selle komplekteerimisega tööle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see wrap selverisse vms kohta müügile ei jõua? Nagu seda on Oti sepik jne..

Plaan on küll, kuid ega neisse kettidesse sisse saada ei ole lihtne, seda enam et neil endil ka kõigil on oma köök olemas. Kuid kindlasti proovime kui keegi saab selles osas aidata anadke märku. Leian, et see maitsev tervislik toode oleks abiks paljudele, kes ei viitis ise köögis jännata või on ajafaktor limiteeriv.

Tänasest trennist ka: Tundub, et peab võma väikese pausi trennist, täna tulin poole trenni pealt ära, lihtsalt tundisin et ei viitsi....seda ei juhtu väga tihti, viimane kord jätsin trenni katki kui tagareis rebenes, kuid see oli nö erakorraline olukord, täna tegin rinda ja lihtsalt kolmandas harjutuses tundsin, et ei ole minekut ja ei ole energiat pingutada, otsustasin koju ära tulla, vägisi ei ole mõttet punnida.

Olen 5 kuud järjest tõusvas joones liikunud ja koormust tõstnud, eeldasin ,et pean mai lõpuni vastu ja siis teen puhkuse, sest sõidan nagunii kuuks ajaks Musta mere äärde, kuid tundub, et mõistlik on enne vähemalt 2 nädalat puhkust võtta, et progress mitte liiga kokku ei jookseks.

trenn ise algas täitsa hästi, esimese harjutusena tegin negatiivse kaldega sur.

110kg/12, 130/10, 150/6, 170/3 (üle mitme aasta sai ka sellist raskust jälle käes hoitud)

2) Kaldpink kangi surumine

90/12, 110/10, 122/7, 135/3 (siin tundsin ,et energia hakkab otsa saama)

3) Lamades hantlitega surumine

36/12, 44/8 ja siis tundsin ,et ramm on otsas....

Eks see iganädalavahetuse võistluste korraldamine võtab ka energiast oma, kuid ega aasta otsa ei saa ainult ülemäge liikuda, vahest tuleb paar sammu alla tulla trepist et jälle edasi liikuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otsustasin ,et teen siis kaks nädalat taastavat treeningut ehk sellist pool puhkust. Päris jalgu seinale ei pane, sest kontoris istumine vajab iseesnest enda kõrvale mingit liikumist, seega tõenäoliselt teen sellist algajate kava, kus kolm korda nädalas teen kergelt keha läbi ja raskused on sümboolsed. Kindlasti juurde ka aeroobset koormust. See võiks olla ka õpetuseks paljudele noortele harrastajatele, kes kardavad pausi sisse teha, et äkki läheb lihas ära.... :) Paus nö ei tähenda jalgade seinale panekut, vaid selget koormuse vähendamist mõneks ajaks. Arvasin et vean välja mai lõpuni, kuid tunnen et hakkan kinni jokksma, seega tõmban enne käsipiduri peale kui asi päris kokku jookseb.

Täna tellisin piletid ära Rückenbergile ja Otsusele, kes sõidavad siis EM Sofiasse. Seega Rück nüüd enam tagasiteed ei ole.... ;)

Homme hommikul saadan välja võistlejatele Balti Matši kohae info kes ja kus ja mis? Seega varuge homseni kannatust, ootan bussijuhilt tagasisidet, kuid üks mis on selge, et läbi Tartu me siiski sõitma ei hakka (algse 20 min tiiru peale selgus, et kaks tundi on ajavahe kas sõita Riiga läbi Tartu või läbi Pärnu...see teeb päeva jooksul kokku 4 tundi), seega ei ole midagi teha Tartu rahvas tuleb Pärnust peale võtta.

Ise pean andma Vene siisa tegemisse, et Tjumeni saaksin sõita delegaadina kaasa.

Täna võtan kergelt ja lähen Revalisse sauna ja basseini taastavaid protseduure tegema. Homme olen poisid, kes sõidavad Balti Matšile olemas jällegi treenerina, seega tulge kohale 16.30 - 18.30.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Anname pildile värvid tagasi!?

Ei ei OTT, nii ei lähe! Nii maailmameisriks ei tule, aga mul on idee kuidas annaks selle plaani veel päästa. EKFL - kooskõlas (tades) eesti Antidopiga tühistaks minu eluaegse keelu - ajutiselt kuni selle aasta lõpuni ( püha ürituse nimel). Valmistun koos sinuga EMVks, tulen sulle vaimseks toeks ja piitsaks sellel raskel teel. Sügisel saad mind laval jälle võita (ehk) ja topelteluaegse soolata? Mh. Mis arvad? ;)

Jah, ei teagi mida kosta. Arvasin, et tunnen sind piisavalt hästi, kuid suudad ikka üllatada.... :) Eluagse kohta pead ise tegema taotluse SA Antidopingule ja eks paistab, mis nad vastavad, kas annavad võimaluse esimese inimesena neli korda vahele jääda... :rolleyes:

NO NÜÜD ETIKETI MEESTEL KA SÜDA RAHUL.

post-7375-1304347259_thumb.jpg

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi jah ei teagi mida vastata, arvasin et tunnen sind piisavalt hästi, kuid suudad ikka üllatada.... :) Eks sa pead ise tegema SA Antidopingule taotluse ja ei jää muud üle kui loota, et nad annavad esimese sportlasena võimaluse neljandat korda vahele jääda... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek, kas sa karjumata ei saa suheldud? Ka online`is kehtib etikett...

Sul jäid kõrvad lukku? :) Ei, tegelt ma kartsin, et mu ettepanek jääb muidu tähelepanuta Oti poolt. Igaks juhuks sai seda võimendatud pisut.

Aga Ott, suurte eesmärkide nimel tehakse ikka erandeid. Kas sinu kui tubli sportlase ja ehk ka EKFL i esindajana võiksid minu heaks ja enda kasuks E-A-D-O s kaks head sõna kosta. Kui ka neid sõnu raske leida siis mõtle omakasu peale. Vassi, nagu alati. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul jäid kõrvad lukku? :) Ei, tegelt ma kartsin, et mu ettepanek jääb muidu tähelepanuta Oti poolt. Igaks juhuks sai seda võimendatud pisut.

Aga Ott, suurte eesmärkide nimel tehakse ikka erandeid. Kas sinu kui tubli sportlase ja ehk ka EKFL i esindajana võiksid minu heaks ja enda kasuks E-A-D-O s kaks head sõna kosta. Kui ka neid sõnu raske leida siis mõtle omakasu peale. Vassi, nagu alati. :rolleyes:

Tead, headest sõnadest ei ole kunagi kahju kui need lähevad asja ette kui aga oled uskunud nagu laps jõuluvana, et keegi on puhas ja lõpuks selgub ,et jõuluvana päriselt ei ole, siis ei aita ka head sõnad.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojh, see kõik polnud ka tõsiselt mõeldud, usun, et vähemalt sina said pihta sellele. Niipalju sa ikka mind tunned. :)

Peale ühistrenni videot tuli foorumis jutuks üksteise tögamine. Üks staazikas "emakulturist" ei saanud siis asjale pihta miks videos üksteist nokitud sai. . Noh, see siin oli samas stiilis. Ei midagi paha mõeldes, kes veel aru ei saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojh, see kõik polnud ka tõsiselt mõeldud, usun, et vähemalt sina said pihta sellele. Niipalju sa ikka mind tunned. :)

Peale ühistrenni videot tuli foorumis jutuks üksteise tögamine. Üks staazikas "emakulturist" ei saanud siis asjale pihta miks videos üksteist nokitud sai. . Noh, see siin oli samas stiilis. Ei midagi paha mõeldes, kes veel aru ei saanud.

Jumal tänatud, mul langes nagu kivi südamelt saan rahuliku südamega tuttu minna.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×