Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Väga hea, et Eesti esikulturist oma blogi avas. Huvitav lugeda. Muide üks küsimus härra Otile. Kui tihti te omale üldse magusat lubate? Võistlusperioodil vahel mõni šokolaad/jäätis rändab sisse ja siis selle korvamiseks aeroobset rohkem? 100 % puhtalt koguaeg süüa vist tekitab isusi või kuidas?

Danke

Magusat ikka luban, enamasti nädalavahetuseti kui rohkem on aega kodus olla. Minu kindel eelistus on jäätis, ära ei ütle ka abikaasa tehtud toorjuustukoogist ja muudest hõrgutistest mida talle meeldib teha. Kuid kindlasti vaatan ka kaalunumbreid, et needlubatud piiridesse jääksid. Igapäevase magusa saan nii hommikusöögist, sest lisan pudrule jogurtit, rosinaid ja vadakukonsentraati - see kokku teeb puduru päris magusaks. Lisaks iga peale trenni vadaku + glükoosi segu, mis kokkuvõttes on ka päris magus ja peale seda erilist magusaisu ei ole enam.

Eile näiteks plaanisin puhata, kuid jalg hakkas sügelema ja sõitsin ikka ratast 45 min kodus, peale seda tegi ema sõrnikuid ja shake asemel sõin sõrnikuid maasikamoosiga..... :D Oli vast hea suutäis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magusat ikka luban, enamasti nädalavahetuseti kui rohkem on aega kodus olla. Minu kindel eelistus on jäätis, ära ei ütle ka abikaasa tehtud toorjuustukoogist ja muudest hõrgutistest mida talle meeldib teha. Kuid kindlasti vaatan ka kaalunumbreid, et needlubatud piiridesse jääksid. Igapäevase magusa saan nii hommikusöögist, sest lisan pudrule jogurtit, rosinaid ja vadakukonsentraati - see kokku teeb puduru päris magusaks. Lisaks iga peale trenni vadaku + glükoosi segu, mis kokkuvõttes on ka päris magus ja peale seda erilist magusaisu ei ole enam.

Eile näiteks plaanisin puhata, kuid jalg hakkas sügelema ja sõitsin ikka ratast 45 min kodus, peale seda tegi ema sõrnikuid ja shake asemel sõin sõrnikuid maasikamoosiga..... B) Oli vast hea suutäis.

Pannkook ruulib täiega! Minule maitsevad kõige rohkem pannkoogid murakamoosiga või meega. Murakamoos on üldse minu arvates mooside kuningas! Viimastel päevadel olen koogisöömist ja muude hõrgutistega maiustamist piiranud kuna enesetunne ei olnud enam kõige parem. Praegu piirdun murakajogurtiga ning samuti täiesti pandav toit! Kuna öö jäi erakordselt lühikeseks, siis olen sunnitud kasutama ka Burn energiajooki, et õhtuni vastu peaks. Tuunikala tükid soolvees tulevad lõuna ajal koos sheigiga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe on algamas ka uus Talleggi munakampaania, stiilinäide mis tulemas on. Seda et muna täisväärtulik toiduaine on vist ei ole vaja enam eraldi rõhutada, ise tarbin keskeltläbi 3-4 muna iga päeva, vahest rohkem vahest vähem. Hiiglasele jään muidugi alla, sest tema lammutab 14 muna ööpäevas..... :D

Ma võtsin praegu pildi maha, sest kampaania algab veebruarist ja reklaam ei pidavat veel valmis olema, seega kui tuleb lõplik versioon panen uuesti üles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi oli "Ärapanijas" selline teade: "Müügile tulid Ott Kiivikase munad!" Nüüd siis jälle munad müüki uue hooga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kunagi oli "Ärapanijas" selline teade: "Müügile tulid Ott Kiivikase munad!" Nüüd siis jälle munad müüki uue hooga :D

Munaralli käib kogu aeg ei ole mina veel näinud Talleggis käies, et seal tööseisak oleks munaliin jookseb ja mune tuleb nagu Vändrast saelaudu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan veel ühe koolituse info kui on huvi ja võimalust tulge kuulama.

Eluterve juht = Efektiivselt toimiv organisatsioon

mis toimub 21. jaanuaril 2011. a koolituskeskuses Punane Puu, Tallinnas.

Ajal, mil juhtidele esitatavad nõudmised aina kasvavad, tundub, et unustatakse tähtsaim – juht kui inimene.

Kuidas tulla toime üha enamate kohustutega ning nendest tulenevate negatiivsete emotsioonde käitlemisega säilitades hea füüsilise vormi ja tervise?

Kuidas „jääda ellu“ juhina, lapsevanemana, elukaaslasena, unustamata tähtsaimat-iseennast?

Käsitletavad teemad ja nõuanded on vajalikud kõikidele juhtidele, sest sõltub ju iga organistasiooni efektiivsus otseselt selle juhtimisest.

Seminaril esinejad on pikaajaliste kogemustega tuntud praktikud, kes enda poolt õpetatavat aja jooksul praktiseerides täiendanud.

Seminari kava

9. 30 - 10. 00

Hommikukohv ja registreerumine

10.00 - 11.00 Kõnelemise A ja O

Mõjuv kõnelemine - soovitud tulemus.

Lektor Toomas Lõhmuste, ERR Raadioteatri juhataja ja Tallinna Ülikooli kõnetehnika õppe-jõud.

11.00 - 11.15 Kohvipaus

11.15 - 13.25 Eluterve juht = efektiivselt toimiv meeskond

Töötaja kui suurim riskiallikas igale organisatsioonile? Miks? Inimkäitumise alused.

Emotsionaalse intelligentsuse alused ehk kuidas mõista teisi ja ennast mõistetavaks teha. Head suhted – vähem probleeme.

Kuidas käituks Tark Kuningas? Targa Kuninga käitumise kuldreeglid.

Miks peaks töötama vähema eest rohkem ehk mis meid motiveerib tegutsema?

Kuidas jagada oskuslikult vastutust ning võita aega enda jaoks?

Efektiivselt toimiv organisatsioon = eluterve juht.

Lektor Ülli Kukumägi, nõustaja, tegutsenud eraettevõtjana viimased 20 aastat, aktiivselt psühholoogiaga viimased 10 aastat , et leida vastuseid iga juhi ja ettevõtja töös ettekerkiva-tele probleemidele.

13.25- 13.45 Lõunapaus

13.45 - 15.45 Tervislik eluviis. Toitumise, treenigu ja puhkuse alustalad.

Toitumise põhialused. Õige toitumine – parim emotsioonide genereerija

Mida süüa enne ja mida peale trenni ? Kuidas põletada efektiivselt rasva?

Kas peale kella 6 õhtul tohib süüa?

Kuidas saada lisaenergiat?

Kuidas alustada treenimist?

Kui palju puhata?

Lektor Ott Kiivikas, toitumis- ja treeniguspetsialist, eraettevõtja.

KOHTADE ARV PIIRATUD!

Seminaril osalemise hind 1290.-EEK (82.45 EUR).

Registreerumine meiliaadressil: marius@suhtekunst.ee hiljemalt 14. 01. 2011.a.

või telefonidel 50 30 600, 5 117 629

Koolitus toimub Koolituskeskuses Punane Puu, aadressil Pikk tn 36, Tallinnas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott, väga hea, näidetega ilmestatud, mõtlemapanev asjalik kõne.

Võib - olla tuleb minust hoopis kõnemees.... :D Eks peab ise ka aeg -ajalt oma esinemisi üle vaatama ja korrektuure tegema, siis läheb asi paremaks, tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisan ka minu sõnavõtu Eesti Spordikongressil kliki

Väga hea ettekanne! Tubli Ott!!! Loodan, et see avaldus avas paljude teiste alaliitude silmad ning vingutakse vähem, et riik andis ainult 2-3 miljonit krooni sellel aastal kui mõned alaliidud ei saa sentigi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaks trennipäeva jälle seljataga kokku seega juba 7 päeva trenn jutti, kuid ega vägisi ei ole teinud ikka mõnuga. Just tulin õuest lund lükkamast 1,5 tundi võtsin riided ära särk oli läbimärg - lihtsalt higistanud meeletult, lumi on seoses sulaga palju raskem ja võtab päris võhmale, eriti kui enne tegin vahetult 2 tundi trenni alla.

Eile sai tehtud jalga samuti pikad seeriad 15 sed.

1)Säärte sirutused ette

58kg/15, 58/15, 58/15, 58/13

2) Hackükke trenazööril (teen niimoodi, et pinge on kogu soorituse vältel sees, st. et üleval puhkeasendisse ei tule)

100kg/15, 100/15, 100/15, 100/15

3) Jalapress (vana masin, see liigub raskemalt) (sama lugu puhkust ülemises asendis sisse ei lase, pumpan järest)

250/15, 250/15, 250/15

4) Lai kükk hantel käes jalge vahel

42kg/15, 42/15, 42/15, 42/15

5) Jalatagaosale kõhuli jalgade kõverdamine

80- ploki auk/15, 80/15, 80/15, 80/13

6) Säärtele trenazööril jalad ees

80kg/15, 80/15, 80/15

7) Säärtele istudes trenazöör

55/15, 55/13, 50/14

Täna tegin käsi

1) Biitsepistele üle scottpingi hantel

16kg/15, 16/15, 16/17

2) Istudes hantlitega kaldpinnal

16/15, 16/15, 16/15

3) Ühe käega plokk konsentreeritult

3- ploki auk/15, 3/15

4) Hantlitega seistes haamerhoiak

12kg/15,12/15, 12/15

5) Triitsepistele trenazööril

9 - ploki auk/15, 9/15, 9/15

6) Ploki alla surumine seistes

13 - ploki auk/15, 13/15, 13/15

7) Ploki alla surumine ühe käega

3-ploki auk/15, 3/15, 3/15

Kõhtu 3 harjutust 9 seeriat.

Homme teen puhkepäeva - tõenäoliselt kuulub sinna siiski väike lume lükkamine

Järgmisest nädalast alustan püramiidiga 12,10,8,6 - siis kasutan ka suuremaid raskusi.

Ilusat nädalavahetust kõigile soovides! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäev tegin treeningust täiesti vaba päeva ja magasin isegi paar tundi päeval. Päris mõnus oli - muidugi raskendatud oli õhtune magamajäämine, kuid ma tulin sellega siiski toime.

Eile oli siis trennipäev, millest õige pea ka kirjutan. Päeval sai tegeletud jooksvate tööasjadega ja lisaks sai hoolitsetud ka selle eest, et jääkamakad tänaval kõndivatele inimestele pähe ei kukuks, selleks tegime Rebasega aktsiooni, mina peapidi aknast väljas jäälahmakaid udjamas ja tema all - hoolitsemaks selle eest, et keegi juhuslikult alla ei satuks kui jäälaviin kukub. Kukkusid päris suured kamakad ja nende lahtiraiumiseks pidime naabrimehelt suisa raskemaid tööriistu laenama, kuid kõik läks plaanipäraselt.

Õhtul saabus kontorisse sõber Ets - kes tuli Afganistaani missioonilt ja Eestis oldud ajal oleme proovinud ikka koos treenida, muideks tutvusime juhuslikult ca 6 kuud tagasi kui Ets minult toitumis ja treeningkava tellis, sealt hakkasime suhtlema ja hiljem sai juba trenni koos tehtud ja nüüd on asi nii ,et iga kord kui ta Eestis on oleme oma treeningud sobitanud ja koos teinud, nii et tellige toitumis - ja treeningkava ja te ei tea millega see võib lõppeda.... ;) . Igal juhul hea vaheldus mullegi ,sest tavaliselt treenin üksi (küll Revalis leiab jõmme, kes appi tulevad, kuid see ei ole päris see kui kellegiga koos treenida).

Ets tõi lisaks kaasa hulgaliselt kingitusi -erinevaid Afganistaaniga seotud meeneid, suured tänud talle veelkord! (näiteks on mul uus kohvitass logoga : Anti Terrorist Task Force, Talibani mässuliste tradistsioonilise mustriga sall või pearätt, kuidas seda võtta, saunalina ja imeilus puidust nikerdatud vaagen lauale)

Ja siis siirdusimegi treeningule

1) Lamades surumine kang

100kg/12, 115/10, 130/8, 150/5 (tuli päris ilusasti viimane kord surusin sama palju 4 kuud tagasi)

2) Kaldpink surumine smith

87kg/12, 100/10, 110/8, 117/5

3) Lamades hantlitega lendamine

24/12, 27/10, 30/10

4) Pullover hantel

44kg/10, 52/8, 60kg/5

5) Hantlitega lendamine küljele

16kg/12, 18/10, 20/10, 24/7

6) Valvelseisangus surumine

50kg/10, 60/8, 75/5

7) Ühe käega lendamine küljele kaldpingil

11kg/12, 13/10, 15/8

Täna olen Revalis treener ja enne seda plaanis tugev seljatrenn.

Tegusta päeva kõigile soovides!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühe asja unustasin lisada, nimelt homme on viimane päev võimalus ennast registreerida koolitusele "Ideaalne keha kogus eluks". Koolitus suunatud eelkõige tavainimestele, kes soovivad jõuda enesele püstitatud eesmärkideni. Loomulikult ei aja ma ära ka treenerid, kes soovivad oma aju värskendada või täiendada oma toitumis või jõusaalialaseid teadmisi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli siis tugevam seljatreening.

Alustasin jõutõmbega, viimane kord peale haigust proovisin teha ca kaks nädalat tagasi (algselt pidime tegema koos Hiiglasega, kuid tema tegi siis üksi, sest olin ise palavikus see päev). Päev hiljem läksin trenni ja tegin ,kuid jõudu ei olnud 190 - 200 5-3 kordust ja tundsin, et powerit ei ole.

Eile oli tunne oluliselt parem ja trenn nägi siis välja selline.

1) Jõutõmme

120kg/10, 150/8, 180/6, 200/6, 220/5 (eks oma osa andis ka Hr. Leesmann, kes oli tõste tunnistajaks, kuidas sa siis ei tõmba kui mehed sama rasket kangi suruvad ja rohkem veel).

2)Lõuatõmbamine (tunnetusega) lai haare

10x,9x,8x

3) Kõhuli trenazööril tõmbed lai haardega

60kg/12, 70/10, 80/8, 90/6

4) Ülatõmbed trenazööril kitsas haare vabaraskus

80kg/12, 100/10, 120/8, 130/6

5) Ühe käega hantli tõmbed küljele

65kg/10, 75/8, 75/10

6) Trapetsile õlakehitus kang ees

130/8, 160/6, 160/6

7) Õlatagaosale lendamine seistes ettekallut

16/12, 18/10, 20/8

8) Kõhtu 3 harjutust 9 seeriat.

KOOLITUS: Muudest tegemistest, käivad viimased ettevalmistused seoses nädalavahetusel toimuva koolitusega - kellel on veel soov tulla, siis vabu kohti on ja registreerige ennast täna veel ära!

SPORTLASKOMISJON: Järgmiseks nädalaks kutsusin kokku EOK sportlaskomisjoni ja proovime sellele taas aktiivsust sisse puhuda - loodan ,et õnnestub, üks olulisi asju on selle vastavusse viimine ROK sportlaskomisjoni tingimustega.

EKFL: Loodame lähiajal välja panna ka selle aasta EKFL kalendri, ürituste kohta mida korraldab EKFL ja ka need võistlused mida rahvusvaheliselt korraldab IFBB.

Jaanuaris toimub veel EKFL aasta parimate autasustamine, loodan et ka see info on iga päev välja minemas (meened on igal juhul töösse pandud).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühe asja unustasin lisada, nimelt homme on viimane päev võimalus ennast registreerida koolitusele "Ideaalne keha kogus eluks". Koolitus suunatud eelkõige tavainimestele, kes soovivad jõuda enesele püstitatud eesmärkideni. Loomulikult ei aja ma ära ka treenerid, kes soovivad oma aju värskendada või täiendada oma toitumis või jõusaalialaseid teadmisi.

Kas treenerid peavad maksma ka? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas treenerid peavad maksma ka? ;)

Teeks neile tasuta kui õhtul toidupoodi minnes ka mulle samaga vastataks.... Lihtsalt ma arvan ,et jõusaalitreeneritele ei paku ma sellel koolitusel midagi uut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teeks neile tasuta kui õhtul toidupoodi minnes ka mulle samaga vastataks.... Lihtsalt ma arvan ,et jõusaalitreeneritele ei paku ma sellel koolitusel midagi uut.

Vaat selle lause peab meelde jätma. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas mingit pildimaterjali ka laekub mõnedest trennidest?

Kindlasti on plaanis teha, rohkem hakkab tõenäoliselt tulema seda materiali siis kui juba kuivatama hakkan, fikseerime algseisu ja siis iga paari - kolme nädala tagant vormi pilte, kuid kindlasti proovin ka trennist teha.

Loodetavasti tuleb sinu video ka varsti välja... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodetavasti saan homme ülehomme välja panna ka EKFL aastaplaani, täna sai selgeks siis see, et 30 aprill toimuvad Orissaares EKV Atletic Fitnessis. Seega kõik Athletic Fitnessi võistlejad - teate kuhu kevadeks valmistuda. Tore on tõdeda, et Eestimaa eri paigus leidub eestvedajaid, kes on valmis võtma vastutust ja organisatooret poolt - et populariseerida spordiala oma regioonis. Sealpoolne eestvedaja on Kaire Nurja - suured tänud talle ette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaks trennipäeva jällegi seljataga, asjad liiguvad õiges suunas, jõunäitajad paranevad nädal - nädalalt. Üleeile oli puhkepäev, kuid tegin siiski kardiot kodus 60 min. spinningupukil sõitu. Ma tunnen, et pärsi ilma kardiota ei saa, eriti kui päev on suht istuvas asendis, siis kodus olles lihtsalt ei suuda niisama diivanil lesida jalg kipub ikka lisakoormust saama ja kui lähed mõnuga tegema, siis ei muutu see kardio osa ka vastumeelseks.

Nädalas korjan ikka nii 2 - 4 tundi kokku kardiot.

Eile tegin käsi alustan tavaliselt biitsepsiga, sest see on mul nõrgem kui triitseps - geneetiliselt.

1) Seistes kangiga küünarvarte kõverdused (proovin keha hoida suht paigal, kui liigub natuke siis viimases seerias mõni pettekordus).

42kg/10, 52kg/8, 60kg/6

2) Istudes hatlitega küünarvarte kõverdused

20kg/10, 24/8, 30/6

3) Ühe käega hantel konsentreeritult

16kg/10, 18/8, 20/6

4) Haamerhoiak seistes hantlitega

15kg/10, 18/8

5) Lamades prantsuse surumine (ca 8 kuud tagasi vigastasin selle harjutusega küünarnukki, kuid nüüd on paranendu ja saan uuesti teha ja tuli päris korralik seeria)

50kg/12, 60/10, 70/8, 80kg/6 (kõik seeriad varuga)

6) Rööbaspuudel surumine lisaraskusega

15kg ketas/10, 25kg/8, 40kg/8

7) Toengus jalad ees pingil keha surumine -raskus süles

20kg/10, 40/8, 60kg/8

8) Kõhtu 2 harjutust 6 seeriat kokku.

Venitus. Peale seda saun ja külm bassein. Revalis on klubidest üks väheseid võimausi peale kuuma sauna külma basseini hüpata. Super värskeks teeb küll kui selle protseduuri läbi teed, pikemad seansid teen puhkepäevadel, kus käin 3-4 tiiru saunas ja sama palju basseinis. Taastumist kiirendab korralikult, soovitan proovida. :blink:

Täna siis plaanis tugevam jalatrenn, põhiliselt kükid - eks sellest kuidas läks kirjutan teine päev.

Homme siis pikk koolituspäev tulemas, täna teen veel viimaseid ettevalmistusi - kokku on registreerunud 20 inimest, seega täiesti piisav grupp.

NB! Täna on meil Fitshopides superpakkumine sooritades ostu Eesti kroonide eest saate kaubad -25% soodsamalt! Pakkumine kehtib ainult TÄNA!

Tere tulemast!

Ilusat nädalavahetust soovides!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli siis koolituspäev, olin Spartas kella 9 - 18 ni, seega puhkepäevast ei olnud juttugi. Kooiltus läks minu arvates hästi - natuke ainult oleks võinud rohkem veel aega olla, sest teemad olid sellised, millest võis pikalt rääkida ja kuna oli ka aktiivseid küsijaid, siis oli raske ajagraafikust kinni pidada. Tagasiside ankeedid olid igal juhul positiivsed - seega loen koolituse korda läinuks.

Trenni siis eile ei teinud - õnneks jooksiski trenniplaan nii, et eile oli vaba päev.

Reedel tegin siis tugevama jalapäeva ja peab ütlema, et läks väga hästi, see näitab ,et praegused plaanid mida olen teinud liiguvad õiges suunas.

1) Alustasin kükiga

100kg/10, 120/10, 140/10, 160/8, 180/6 (kõik seeriad ilma sidemeteta 160 panin alles vöö peale), siis 200/6 ja minekut nagu oli panin kangile veel 210kg/4 kordust suutsin teha, mis hinnates seda, palju seeriaid ja kordusi sai alla tehtud on täitsa korralik tulemus, seda enam, et hommikune kaal on 92kg. Ma ei olegi kindel, kas ma nii väikese kehakaalu juures olen sellise raskusega kükkinud. Aasta tagasi enne põlvevigastust oli vähemalt samasugune kükivormi ,kuid siis kaalusin 4-5 kilo rohkem. 210 hoidsin turjal vist 2 aastat tagasi viimati.

Õpilane "Karupoeg Mikk" oli julgestajaks ka eks see mängis ka oma rolli.... :blink:

2)Jalapress (vana masin - see liigub raskemalt)

280/12, 320/10, 360/8, 410/6 (ilma sidemeteta kõik seeriad)

3) Rinnal kükk lai (ilma sidemeteta)

100/10, 120/8, 135/6

4) Tagaosale Ben Johnson

10x, 8x, 8x, 8x

5) Kõhuli jalgade kõverdamine

90 lbs/10 , 110/8

6) Säärtele istudes trenazöör

50kg/12, 60/10, 70/8, 75/6

7) Seistes hakkküki trenazööril

120kg/10, 150/8, 170/6

täna on trennist kaks päeva möödas ja jalad on päris valusad.

Nüüd teen vahelduseks superseeriaid, seega maht tõuseb, kuid raskused langevad, et liigesed ja närvisüsteem puhkust saaksid, peale seda tuleb jõutsükkel.

Ilusat pühapäeva jätku soovides!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×