Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Seekordne Baikal Grand Prix võistlus on pühendatud laste ja noorte spordikooli, Atlantes, 15-nda aastapäeva tähistamiseks. Atlantes on anus spordikool maailmas, mis on keskendunud fitnessi ja terviliku eluviisi õpetamisele lastele.

 

 

Kulturistid viidi ka spordikooli vaatama.

 

2.jpg

 

4.jpg

3.jpg

 

1.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pilte elust-olust

Tänane ekskursioon Baikali äärde

 

13918485_1207023416035487_1756983231_o.jpg

 

13901847_1207023469368815_1171635121_o.jpg

 

Vene kuulsa filminäitlejaga

 

13931633_1206954139375748_359488063_o.jpg

 

Piknikukorv seest ja väljast

 

p.jpg

 

Kohtumine vana sõbraga. Ja mida vanale sõbrale Eestist külakostiks viiakse? ;)

 

3.jpg

 

Vaatan et elatakse nagu kuningakassid- supeldakse Baikalis, süüakse kalamarja. Mis nii elul viga?

 

4.jpg

13933264_1207051939365968_632876592_n.jpg

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott on teises väljakutses ehk siis kehavoorus kohal 6-10 vabakavaga võib muidugi tõusta ka.

Loodetavasti on vabakava ikka teistest jõmmidest parem!;)

Natuke eelistatakse oma poisse ka (vene kommete kohaselt) sest nt Duduškin on täitsa pehme ja sai esimesse väljakutsesse.

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott sai kuuenda koha! Väga tubli:D

Sellised konkurentsis ja nii suurte kaaluvahedega kategoorias on see super tulemus. Suurte tiitlivõistluste võitjad kõik ühes kategoorias koos. Võitja kaal umbes 110kg ka Oti kaal 88. Kategooria raskeim mees kaalus nt 122kgimage.png

image.png

Kristina oli ka väga tubli ja saavutas üheksanda koha!! Palju õnne! :)

image.png

image.png

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kodus tagasi ja elus ja terve!:D Kindlasti oli Baikali turniir minu elu meeldejäävam turniir! Sellist korraldust ei ole enne veel näinud, lisaks Siberi külalislahkus, mis hakkas sõna otseses mõttes tervisele....:D. Operatiivelt sain saata pildimateriali ja otseülekanne andis kka kindlasti mingi pildi toimunust. Ise jäin tulemusega väga rahule, sest panin enda jaoks eesmäärgiks tulla top 6 ja selle eesmärgi ma ka täitsin! Ettepoole jäänud mehed olid kõik miinimum +10 kilo raskemad osa ka ca 30 kilo (Kulajev) ja seljataha jäi ka võistluste raskeim mees 122kilo kaalunud Venemaa kükirekordi omanik 400kiloga...;) ja MM raskekaalu hõbe poolakas sai ka alistatud, lisaks klassika maailmameister jne. Seejuures olin peale poolfinaali alles 10 koht (sellest ei saanud muidugi aru - kuid eks suures osas vene paneel aitas seal kaasa), järgmine päev tõusin 6 - ks, mis tähendab seda, et kui oskad, siis annab vormi ikka ööga korralikult parandada......:D Vorm oli terav ja see oli ka minu relv suurte meeste vastu ja tõestus, et ei pea laval alati olema kõige suurem mees. Eks see annab eneskindlust kogu sügishooajaks, sest suur ettevamistustöö on tehtud ja nüüd saab pigem sellist ülesehitavat trenni teha. Eelkõige ülakeha osas, jalad lõikasid päris ilusasti. Järgmine start Arnold Classic Hispaanias septembri lõpus, seal siis juba oma kaalukategoorias -85kilo ja eesmärk on ikka korralik saavutada seal 1.koht (muidu pole mõtet joonele minnagi...:D).

 

Lisaks suurepärasele turniiri korraldusele sain ka palju uusi sõpru - grusiin Nugzar, kelle autosse sattusin, sealt ei saanud 5 päeva välja (võistluste üks sponsor)....:D. Kevadel plaanis juba ka reis gruusiasse... Baikali järv oli omaette nähtus! Sinna soovitan resisisõpradel eraldi kohale sõita, on mida vaadata ja kogeda. Sellest reisist võiks eraldi raamatu kirjutada, küll see kunagi mu raamatus peatüki eraldi saab...;) Ilm oli alguses seal super, kuid viimased päevad algas laussadu ja päevaga tuli kuu vihmanorm maha, hirm oli isegi et lennud ei välju, sest sadas nagu oavarrest.

 

Nüüd olen tagasi ja see nädal puhkan trennist ehk rulli lähen sõitma, sest järgmine nädalavahetus osalen juba 10. Tartu rullusiu maratonil 42 km. Lisaks tegelen õpilastega, neid on ka uusi lisandumas eks teisest otsast pudeneb neid ära ka....

 

Üks oluline teadaanne ka neile, kes muidu ehk infot ei loe - võistlejate registreerumine on kuni 15. august (so võtke ühendust oma klubi spordikordinaatoritega ja edastage neile info!) Litsentsi ja muu info võistluste ja võistlemise kohta leiate www.kulturism.ee/voistlejale

 

Proovin blogipidamist jätkata....

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks asi mis jäi reportaazist välja, nimelt tagareie tõmbasin ära võistluse käigus (katkes mingi lihaskiud nagu kitarrikeel....), kuid võistlesin edasi, isegi spagaadid tegin selle jalapealt veel valuvaigisti pealt ära, kuid sellist asja ei ole laval varem juhtunud.....;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädalake sai puhatud, 0 trenni kui ööklubides tantsuvihtumine välja arvata.....:D Viimane on mu üks lemmikharrastusi ja ütleme nii ,et näitame ka seal teatud progressi, lisaks see, et üldjuhul kuiva särgiga tulema ei saa, so kalorikulu korralik! ;) . Pikka pidu siin ei ole, sest natuke rohkem kui kuupärast vaja uuesti kulturismimaailma vägevatega rinda pista, sedakorda vähemalt omaraskuste meestega ja seal on võiduvõimalused ikka palju suuremad kui "kollidega" raskekaalust ennast kõrvutada.

 

Kuna töö rasvapõletuse osas on suures plaanis tehtud, erineb nüüdne sügisettevalmistus tublisti varasemast ja loodan eelkõige seeläbi progressi näidata kuna ei pea miinuskaloraaziga lammutama, vaid saab teha korraliku lihast kasvatavat rahulikku trenni, ilma lõhkumata.;). Analüüsisin ka seda, milles vajakajääk on ja eks need ikka teada tuntud kohad, trapets, õlad ja käed, rõhk siis neil ,et sealt natuke paksust juurde saada eelseisvateks võistlusteks. Nii alustasin täna trenni õlakehitustega - polegi vist kunagi nii teinud...:D eks kui see tase on sinna viidud, kus ta mul parasjagu on, siis saab igasugu asju proovida, et veel tasakaalustada oma suht proportsionaalset keha veelgi ja ega millegi muu kui vormi ja proportsiooni millegagi ei üllata ka vastaseid. Lihased läksid julmalt täis küll peale puhkust ja kaal oli hommikul +0 kilo võrreldes võistlustega, selge et nüüd trenniga tõmbab vett sisse, panin uuesti ka lisandid ka sisse: Peale trenni Muscle+ (2 mtl) + 1 mtl Vitargo, lisaks juurde 1 mtl väike kreatiini ja sama lusikatääis beta - alaniini. See kompott on mulle väga hästi mõjunud ja loodetavasti näeme seda juba natuke rohkem kui kuu aja pärast. Trenni ajal läheb 1 mtl Intra .

 

Toidu osas tulin jälle oma normaalse toitumise juurde tagasi, hommikul kas tatra või täsikaerahelbe puder, sisse Hera 80 ja peale Muah jogurt ja värsked marjad, neid tuleb süüa niipalju kui veel seda marjaaega on....:D. Päeval täistera pasta või riis juurde liha kas looma või kana ja juurviljad, siis shake ja õhtul munad kas omletina või keedetuna + koduust ja tomat kurk (eile tõin jälle suurema laari kurke ja tegin ise hapukurgiks sisse - retsept hea ja tuleb megahead).;) Üldjuhul ongi mul 4 toidukorda, mis enamusele tundub kummaline samas söön suht palju korraga ja mulle sobib selline variant paremini kui iga kahetunnitagant linnunokatäis saada....:D

 

13906786_1215593158511846_37581230360898Magusaisu 

 

Magusaisu olen maha saanud edukalt puddinguga kuhu samuti lisan ohtralt värkeid marju!

 

13912768_1214885311915964_65698162188821

 

Team Kiivikas kasvab ka jõudsasti, üha uued ja uued sportlased liituvad - selge, et pudeneb neid ära ka osa isegi nii ,et ei ütle sõnagi....kuid eks inimesed ise teavad, mis teevad. Täna on viimane päev esitada sügisvõistlus plaane oma spordiklubi kordinaatorile, loodan ,et seda maha ei maaganud...;)

 

Eile vaatasin üle Team Kiivikas eliitrühma ja poisid toimetasid vägevalt! Peep on ilusasti kinni pidanud võistlusjärgsest dieedist ja on vormis nii ,et saada või homme lavale! Oleg liigub jõudsate sammudega oma kolmanda MM tiitli poole, nädalavahetusel tähistame veel tema sünnipäeva ja ennegi peale pidu vorm teravamaks läinud...:D

 

14045562_1215245318546630_31839675459481

 

Teami uus liige on Merli, kellega hakkame liikuma bikiini fitnessi radadel!

 

13892344_1214758535261975_66774693786382

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal sain siis sellega hakkama, millest varem rääkisin, nimelt osalesin 10.Tartu Rulluisu maratonil...;). Lubatud sai ja läbi tehtud samuti! See oli minu esimene maraton üldse läbida võistlustel ja huvitav kogemus. Polnud ju tegelikult selget ettekujutust, mis toimuma hakkab kui üle 600 rulluisutaja korraga rajale lastakse. Esimene asi ,ilmaga vedas ikka julmalt, sest kõik varasemad päevad oli ju korralikult sadanud ja see päev oli lauspäike...:D. Olin aegasti kohal ja eks minu ilmumine sellisele vastupidavusala inimeste peole tekitas parasjagu elevust (küll tuli fänne pildistama ja igas asendis ja punktis sai kauge külaline ikka maha hõigatud....:D). Tore ikka kui kahesilma vahele ei jää... Eks enamus ikka muigas ka, et see mees surema siin rajal hakkab, kuid paljudele lehvitasin rajal kui ma neist mööda olin saanud ja vastassuunas kohtusime....:D.

 

Startisin rahulikult tagumisest reast ja ei tahtnud kohe seal inmmöllus ei endale ega teistele viga teha ja siis hakkasin tasapisi hoogu koguma....;). Minu leivaks kujunesid tõusud, mida rajal oli mitu ja seal sain algul ikka korralikult skalpe võtta, sest vastupidavus ja jalg on hea. Laksumistel tuldi rongiga (loe mitu sõitjat üksteise järel), minust uuesti mööda, kuid tõusudel sain vahe sisse. Esimese ringi 21 km sain sõita ka erinevates rühmades (tee peal kujunevad välja pundid, kus siis vaheldumisi veetakse), nii liikusin grupist - gruppi ja tasapisi ettepoole nihkudes, poolel võistlusmaal olin ca 45 min (vaatasin ,et aeg peaks tulema sinna 1.35 juurde), kuid siis teisel ringil ei saanud eespool olevaid gruppe kätte ja tagumistest sõitsin kiiremini, kui pundiga läksime, ütlesin, et ma vean tõusu, teistel lihtsam seljataga, lisaks tugev vastutuul mäkke...:mellow: Mäe lõpus vaatan seljatagune tühi kõik maha jäänud...:D, siis nühkisingi üksi edasi ja kuna ettepoole jäid järjest tugevamad grupid ei õnnestunudki neid kätte saada ja ca 15 km sõitsin põhimõtteliselt üksi...ja see tappis ikka jala ära, sest mingit puhkust ei olnud, kogu aeg jalad töös (grupis saad taga ikka puhata, kuid üksi mitte).

 

Hea, et teepeal igas punktis jõin, kas vett, koolat või spordijooki, muidu oleks ikka väga raske olnud (lisaks hõõrus vaatamata jala teipimisele ikka villid alla ja lõpus oli jala tallaalune ikka päris katki). Jumal tänatud, et lõpuni jõudsin...!:D . Jalg oli nii kutu ja olemine ka, et ca paar tundi kulus, et nö pilt korralikult ette tuleks (jalad olid õhtuni väga valusad, eeldasin et järgmised päevad hullemad - kuid hommikul olid juba väga ok seisus, täna tegin 170 kg kükke ja 500 kg jalapressi...:D).

 

Kokkuvõttes, tasus pingutada ja läbi sõita, kindlasti tihedamini kui kord aastas ei ole praegu plaanis seda ette võtta...lõpuks 301. koht (stardinumber oli 553) so esimesse poolde sõitsin sisse ja järgmine aasta saan juba tükk maad eespoolt startida. Võimetelt usun ,et olen suuteline sinna 200 sisse sõitma, edasi läheks juba profiuisku vaja, sest raskete saabastega esiotsaga ei võistle ja ratta diameeter 25mm väiksem....igal juhul on rullitamine pks mu meelis aeroobseid tegevusi ja kui nüüd veel ilma on, siis kindlasti võib mind kuskil rajal liikumas näha!

 

14064120_1222340054503823_45814624897467

 

14080074_1222010941203401_74180063868299

 

 

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletan sulle Ott Kiivikas kui IFBB võistleja meelde, et sa rikkusid jõhkralt IFBB reegleid ☺.

 

Siinkohal väljavõte IFBB põhikirjast 19.3.

 

8. Vastavalt Konstitutsioonile ja Reeglistikule või siseriikliku, regionaalse või kontinentaalse liidu
konstitutsioonile ja reeglistikule ei tohi IFBB poolt tunnustatud sportlane, kohtunik, ametnik ega muu liige kuuluda mõne teise kulturismi ja/või fitnessi organisatsiooni liikmeskonda. Samuti ei tohi liige osaleda ega propageerida teiste organisatsioonide tegevust mistahes kujul või viisil. Vastasel juhul võidakse liiget trahvida, kõrvaldada või IFBB-st välja heita.

EKFL-i litsentsiomanikel, kes osalevad IFBB poolt sanktsioneerimata võistlusel / üritusel, peatatakse litsents koheselt ja nad saavad tähtajatu võistluskeelu.

Sportlased, kellel pole EKFL-i litsentsi, peavad arvestama asjaoluga, et tulevikus EKFL-i võistlustel osalemiseks peavad nad eelnevalt läbima dopingukontrolli , mille maksumus tuleb tasuda sportlasel endal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×